Gorgi, ASMED Clinic, FUE, 4500 grafts, 15-16/11/2021

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ο σπουδαιότερος γιατρός ΜΜ όλων των εποχών !
1647354244262.png
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Αν έπαιρνε φίνα απο τα 20 του θα ήταν αλλιώς!
Μεταξύ μας δεν νομίζω ότι χρειαζόταν ο συγκεκριμένος. Πολύ όμορφο πρόσωπο, ψηλός και τέρμα φέτες. Επίσης το κατάλληλο κεφάλι για να υποστηρίξει την ράφλα και να φαίνεται και ωραίος. Πίστεψε με αδερφέ αν όλοι είμασταν στην ίδια σελίδα με τον Τζόνυ οι πωλήσεις της φιναστερίδης θα ήταν λιγότερες και από τα εισιτήρια που θα δώσει η Τσέλσι τις επόμενες αγωνιστικές στους φιλάθλους της :p :p
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Μεταξύ μας δεν νομίζω ότι χρειαζόταν ο συγκεκριμένος. Πολύ όμορφο πρόσωπο, ψηλός και τέρμα φέτες. Επίσης το κατάλληλο κεφάλι για να υποστηρίξει την ράφλα και να φαίνεται και ωραίος. Πίστεψε με αδερφέ αν όλοι είμασταν στην ίδια σελίδα με τον Τζόνυ οι πωλήσεις της φιναστερίδης θα ήταν λιγότερες και από τα εισιτήρια που θα δώσει η Τσέλσι τις επόμενες αγωνιστικές στους φιλάθλους της :p :p
χαχα όντως, πόσο δίκαιο έχεις..
 

m3e36

Well-Known Member
@John_John1 Τζοναρε να σε ρωτήσω κάτι επικά άσχετο με το νήμα (ζητάω προκαταβολικά συγγνώμη από τον gorgi). Στην Ταϊλάνδη ισχύει ότι γίνεται χαμός με τους trans και τα ladyboys?

@gorgi Φίλε μου βγάζεις ένα εξαιρετικό και πολύ ευχάριστο vibe. Μέσα από την καρδιά μου να πας άπειρα ταξίδια ακόμα και σε 5 μήνες από τώρα να έχεις το μαλλί που επιθυμείς!
James αν θες να ενημερωθεις για Ταϋλάνδη υπάρχει αλλο forum..υπαρχει νήμα εκει απο χρονια και αγγίζει τις 3000σελιδες.. Bo....la.com
*Ζητω συγγνώμη απο τον νηματοθετη που χαλαμε το νημα του*
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gorgi

Active Member
Φίλε @gorgi, υπάρχει καμιά εξέλιξη στο 5μηνο ή η κατάσταση παραμένει ίδια με τον προηγούμενο μήνα;
Καλησπέρα φίλε @MaleCyprus και καλησπέρα στο Φόρουμ.

Μόλις ανέβασα τις φωτογραφίες 5μηνου. Η κατάσταση δεν φαίνεται να έχει αλλάξει δραματικά ακόμα αλλά είδωμεν.
Δεν βλεπω ακόμα μεγάλη διαφορά στη Hairline οσον αφορά την πυκνότητα. Βλέπω όμως κάποια μικρά λεπτά τριχίδια να εμφανίζονται και παίρνω κουράγιο. Γενικά οι κρόταφοι μου που ήταν και το μεγάλο μου πρόβλημα έχουν ψιλοκλείσει με αραιό μεν μαλλί, αλλά ελπίζω να δώσει λίγο ακόμα. Επίσης παρατηρώ πως και το μαλλί μου γενικότερα στο crown εχει πυκνώσει που μάλλον σημαίνει οτι η φίνα κάνει δουλειά.

Προσωπικά θα είμαι πολύ ευχαριστημένος αν η Hairline μπροστα δώσει ένα 30%+ ακόμα και συνολικά το μαλλί μου ένα 10%+ λόγω φίνας.
Ας ελπίσουμς ότι θα υπαρξει μια άλφα πρόοδος τους επόμενους κρίσημους μήνες :)
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Καλησπέρα φίλε @gorgi .
Σε ευχαριστούμε πολύ για ακόμη μια φορά για την ενημέρωση σου.
Στις πίσω ζώνες όντως υπάρχει μεγάλη βελτίωση σε σχέση με πριν την ΜΜ.
Μπροστά ελπίζω και εγώ, με βάση αυτό που λες οτι εμφανίζονται μικρά λεπτά τριχίδια, ότι θα δώσει δυνατά μέσα στον επόμενο κρίσιμο μήνα.
Σου έχουν πει τι πυκνότητα ακριβώς έχουν τοποθετήσει στη χερλαιν - στο πρώτο 0.5-1cm;
Είσαι μόλις 5μηνο, είναι νωρίς γενικά, τα πρώτα σημάδια εξακολουθούν να φαίνονται ενθαρρυντικά.
Καλή και δύνατη φύτρωση εύχομαι στη συνέχεια αδελφέ.
 

gorgi

Active Member
Καλημέρα παιδιά! :)

Κάτι άλλο που παρατήρησα και ήθελα να αναφέρω εδώ στο νήμα για συζήτηση, είναι ότι τους πρώτους μήνες μετά την επέμβαση όταν έβγαιναν νέες τρίχες σκάγαν μύτη όλες τούμπανα με τη μία, ήταν όλες πιο χοντρές/δυνατές. Είχα ποστάρει τότε και αυτήν την φωτογραφία:

IMG_20220114_182431.jpg


Αντιθέτως τώρα μου φαίνεται πως έχει αλλάξει λίγο η φύση τους, ότι δηλαδή ξεκινάνε να βγαίνουν πολυ λεπτές και στη συνέχεια σιγά σιγά δυναμώνουν/χοντραίνουν:
IMG_20220415_103444.jpg


Έχει παρατηρηθεί αυτό και σε άλλους? Είναι φυσιολογικό?
 

gorgi

Active Member
Καλησπέρα φίλε @gorgi .
Πώς πάει η φύτρωση στο 6μηνο;

Ahoy φίλε @MaleCyprus και σε όλους τους φίλους εδώ στο φόρουμ!
Μόλις ανέβασα φωτογραφίες 6μήνου. Δεν ξέρω παιδια τί να πω, νομίζω ότι υπάρχει μια μικρή πρόοδος κάθε μήνα αλλά σίγουρα δεν έχει γίνει κάποιο μεγάλο μπαμ μονομιάς. Συνεχίζουμε αργά αλλά σταθερά. Το θετικό είναι ότι συνεχίζουν να εμφανίζονται καινούριες λεπτές τρίχες, το αρνητικό είναι ότι μου φαίνονται λίγες παρολαυτά. Είδωμεν, προσωπικά πάντως η αργή βελτίωση κάθε μήνα έχει κάνει αθροιστικά μεγάλη διαφορά σε βαθμό που πλέον βλεπω φωτογραφίες πώς ήμουν πριν την επέμβαση και οριακά "τρομάζω". Αυτό απο μόνο του είνα ισούπερ θετικό, αλλά συνεχίζουμε και ελπίζουμε σε ακόμα καλύτερα αποτελέσματα. :)
 
Μπλουζα