Gorgi, ASMED Clinic, FUE, 4500 grafts, 15-16/11/2021

gorgi

Active Member
Καπου καλα πηγε ο φιλος.. :D

Μεξικό ήμουν παιδιά, η συγκεκριμένη φωτό είναι από το νησί Cozumel, στην playa Chumul. Ήταν φανταστικό ταξίδι.

Ενας "θειος" μου κοντα στα 90 σημερα τα τελευταια 20 χρονια ζουσε μονο καλοκαιρι. χαχαχα Τον ελληνικο χειμωνα ηταν Αυστραλια και το καλοκαιρι εδω.
Ξεχασε τι σημαινει χειμωνας.

Ο "θείος" σου το έπιασε το νόημα της ζωής. Εγώ δεν μπορώ ακόμα να λείπω ολόκληρα εξάμηνα μιας και ακόμα δουλεύω, αλλά κάθε χειμώνα προσπαθώ να πηγαίνω λίγες βδομάδες κάπου μακριά με ήλιο, μου κάνει καλό. Και θα προσπαθήσω να κάνω κι εγώ κάτι σαν αυτό που κάνει ο "θείος" σου άν και όταν βγω σύνταξη.

Εγώ να σε ρωτήσω κάτι άλλο, επικοινωνία με Ερντογάν η κάποιον από asmed έχεις;

Με την coordinator μου την Andreea επικοινωνώ αν χρειαστώ κάτι. Π.χ. για κάτι σπυράκια που έτυχε να βγάλω κτλ σε αυτην απευθύνθηκα και μίλησε αυτή με τον δερματολόγο και μου είπε ποιό απο τα φάρμακα που μου είχαν δώσει προκαταβολικά θα πρέπει να χρησιμοποιήσω κτλ. Έχω πάνω από μήνα να μιλήσω μαζί τους πάντως, γιατί τον τελευταίο καιρό δεν χρειάστηκα κάτι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Θα το ελεγα οτι καπου εξωτικα λειπεις.
Τετοιες εποχες και εγω λειπω αλλα λογο κοβιτ και περιορισμων αραξα.
 

gorgi

Active Member
Τετοιες εποχες και εγω λειπω αλλα λογο κοβιτ και περιορισμων αραξα.

Καταλαβαίνω πολύ καλά τι λες. Κι εμένα μου χάλασε αρκετά σχέδια ο Covid, σε πολλες περιπτώσεις δεν γίνονταν πτήσεις για μήνες.
Αρχίζει και ανοίγει ο πλανήτης όμως τώρα σιγά σιγά και άδραξα φέτος την ευκαιρία για να δω τα μέρη που ήθελα στο Μεξικό χωρίς άπειρους τουρίστες. Δεν υπήρχε περίπτωση προ Covid να μπορέσεις να βγάλεις αυτή την φωτογραφία:

Mexico_20220224_072021__A7R2025.jpg


Το μόνο άτομο που βλέπεις είναι η κοπέλα μου. Κανονικά παίζει λαοθάλασσα απο κάτω:
cancun-equinox-at-chichen-itza.jpg



Το ίδιο έπαιζε και σε πολλές παραλίες και σε διάφορα αξιοθέατα, ήταν πολυ πιο ήσυχα αποτι συνήθως.
Αυτό που θέλω να πώ (και για να κλείνουμε με το θέμα των ταξιδιών, πάμε να εκτροχιάσουμε το νήμα :p ) είναι ότι αν μπορείς να κάνεις κάποιο ταξίδι φέτος κάνε το, γιατί δεν νομίζω να ξαναπαίξει τέτοια ευκαιρία, απο του χρόνου μάλλον θα επανέλθει το τουριστομάνι.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Xωρις τουριστες σε αξιοθεατα ειναι παραδεισος.
Αρχες του 2023 αν ολα ειναι οκ 70 μερες Βιετναμ,Καμποτζη,Ταιλανδη ισως και Λαος.
Παρομοιο ειχα κανει το 2020 αλλα αποκλειστικα μονο μπανγκοκ λογο κοβιντ.
 

gorgi

Active Member
Παιδιά, μόλις ανέβασα φωτό 4μηνου. Πρωτη φορά επιχείρησα νορμάλ κούρεμα μετά από την επέμβαση, τώρα εφτασε η φράντζα μπροστά σε μήκος που να μπορώ να την κουμαντάρω λίγο. Αρχίζει και φαίνεται μια άλφα φύτρωση αλλά ελπίζω το τελικό αποτέλεσμα να είναι αρκετά πιο δυνατό.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Σίγουρα ήδη ξεκίνησε η φύτρωση συμπολεμιστή.
Πας αρκετά καλά για 4ο μήνα, ξεκίνησε να μαυρίζει η περιοχή και στις πίσω ζώνες εκεί στις ενώσεις με τα αδυνατισμένα μαμά φαίνεται πολύ καλά. Μπροστά σίγουρα έχει να πυκνώσει πολύ ακόμη, τώρα ξεκίνησαν να πετάγονται τα πρώτα.
Θέλω να πιστεύω θα μας παρουσιάσεις μεγάλο μπαμ προς τον 6ο μήνα.
Υπομονή (και φίνα) φίλε @gorgi !
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
@John_John1 Τζοναρε να σε ρωτήσω κάτι επικά άσχετο με το νήμα (ζητάω προκαταβολικά συγγνώμη από τον gorgi). Στην Ταϊλάνδη ισχύει ότι γίνεται χαμός με τους trans και τα ladyboys?

@gorgi Φίλε μου βγάζεις ένα εξαιρετικό και πολύ ευχάριστο vibe. Μέσα από την καρδιά μου να πας άπειρα ταξίδια ακόμα και σε 5 μήνες από τώρα να έχεις το μαλλί που επιθυμείς!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
@John_John1 Τζοναρε να σε ρωτήσω κάτι επικά άσχετο με το νήμα (ζητάω προκαταβολικά συγγνώμη από τον gorgi). Στην Ταϊλάνδη ισχύει ότι γίνεται χαμός με τους trans και τα ladyboys?

Ladyboy καλα το ειπες. Ναι εχει πολυ πραμα και δεν τις καταλαβενεις ειναι πιο ομορφες και απο τις γυναικες.
Και ο πιο straight εχει παει με ladyboy. :p
 

aeratos28

Just aeratos
Αν κατάλαβες,φίλε legwg,από τα λεγόμενα,το σουβλισε το ladyboy o Γιάννης Γιάννης..χαχαχαχα
@John_John1 Τζοναρε να σε ρωτήσω κάτι επικά άσχετο με το νήμα (ζητάω προκαταβολικά συγγνώμη από τον gorgi). Στην Ταϊλάνδη ισχύει ότι γίνεται χαμός με τους trans και τα ladyboys?

@gorgi Φίλε μου βγάζεις ένα εξαιρετικό και πολύ ευχάριστο vibe. Μέσα από την καρδιά μου να πας άπειρα ταξίδια ακόμα και σε 5 μήνες από τώρα να έχεις το μαλλί που επιθυμείς!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αν κατάλαβες,φίλε legwg,από τα λεγόμενα,το σουβλισε το ladyboy o Γιάννης Γιάννης..χαχαχαχα

Εδώ δεν πηδάω γυναίκα από πίσω ρε σόρρυ κιόλας...κάνα πλοουτσοπ μόνο ίσως ρε...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Κάνεις κασκαντεριλικια μωρη αρρώστια τζοναρε,άμα έχεις πιει και κάνα ποτάκι πες,χαμπάρι δεν παίρνεις με τις άτιμες..καλοφτιαγμένα είναι ..το νου σου μην γίνει κανένα κακό όμως και εκεί που πας να δώσεις βρεθείς με κανένα φωτόσπαθο στη μουρη ...χαχαχααχαχχα
Έλα φτάνει τέλος,τα παραχεσαμε .αχχαα
Εδώ δεν πηδάω γυναίκα από πίσω ρε σόρρυ κιόλας...κάνα πλοουτσοπ μόνο ίσως ρε...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Κάνεις κασκαντεριλικια μωρη αρρώστια τζοναρε,άμα έχεις πιει και κάνα ποτάκι πες,χαμπάρι δεν παίρνεις με τις άτιμες..καλοφτιαγμένα είναι ..το νου σου μην γίνει κανένα κακό όμως και εκεί που πας να δώσεις βρεθείς με κανένα φωτόσπαθο στη μουρη ...χαχαχααχαχχα
Έλα φτάνει τέλος,τα παραχεσαμε .αχχαα

Hangover 2
 

Αthens2021

Active Member
Παιδιά, μόλις ανέβασα φωτό 4μηνου. Πρωτη φορά επιχείρησα νορμάλ κούρεμα μετά από την επέμβαση, τώρα εφτασε η φράντζα μπροστά σε μήκος που να μπορώ να την κουμαντάρω λίγο. Αρχίζει και φαίνεται μια άλφα φύτρωση αλλά ελπίζω το τελικό αποτέλεσμα να είναι αρκετά πιο δυνατό.
Tα πλαινα πολυ φυσικα με σωστη φορα , δε φαινεται καθολου μεταμοσχευση!
 

Ronaldo

Well-Known Member
Παιδιά, μόλις ανέβασα φωτό 4μηνου. Πρωτη φορά επιχείρησα νορμάλ κούρεμα μετά από την επέμβαση, τώρα εφτασε η φράντζα μπροστά σε μήκος που να μπορώ να την κουμαντάρω λίγο. Αρχίζει και φαίνεται μια άλφα φύτρωση αλλά ελπίζω το τελικό αποτέλεσμα να είναι αρκετά πιο δυνατό.
Πας πολύ καλά φίλε για 4ο μήνα. Σε 3-4 μήνες θα είσαι καινούργιος !
 
Μπλουζα