Dr. Bisanga Βρυξέλλες 18-19.01.2022 3100 grafts

JimKan1

Well-Known Member
Το κουρεμα στο σβησιμο χαμηλα ειναι σαν να ειπες στον κουρεα "Κανε ο,τι μπορεις για να φαινεται οτι εχω κανει μεταμοσχευση."

Παιδια καλο ειναι να καταλαβουμε οτι ο κοσμος εξω δεν εχει τα ματια του forum
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Α. Γιώργος

Active Member
Το αποτέλεσμα φαίνεται καλό για τα 3000 grafts .Κανείς κορυφαίος γιατρός δεν μπορεί να κάνει θαύματα με 3000 grafts .Αν θέλεις πύκνωση (που σηκώνει όπως φαίνεται) θα πας για δεύτερη μμ
Σωστός ο Αλεξ, συμφωνώ.
Λοιπόν για να γίνω καλύτερα κατανοητός παραθέτω φωτό πριν την επέμβαση και πως είναι τώρα 7 μήνες μετά
20220821_203345.jpg


Αν και τώρα επιμένετε ότι είναι καλό το αποτέλεσμα με 3100 grafts τότε δεν ξέρω ίσως εμένα κάτι μου διαφεύγει....
 
Τελευταία επεξεργασία:

alex7

Well-Known Member
Λοιπόν για να γίνω καλύτερα κατανοητός παραθέτω φωτό πριν την επέμβαση και πως είναι τώρα 7 μήνες μετά Προβολή συνημμένου 52749

Αν και τώρα επιμένετε ότι είναι καλό το αποτέλεσμα με 3100 grafts τότε δεν ξέρω ίσως εμένα κάτι με διαφεύγει....
Οι φωτό δείχνουν ότι εκεί που σου έβαλε grafts βγήκαν .Καταλαβαίνω έναν απαιτητικό πελάτη αλλά μαμισιες πυκνότητες δεν νομιζω ότι μπορεί να σου δώσει κάποιος με 3000 grafts .Η εικόνα σου είναι καλή .Πρέπει όμως να έχει κανίς λογικές απαιτήσεις
 

JimKan1

Well-Known Member
Λοιπόν για να γίνω καλύτερα κατανοητός παραθέτω φωτό πριν την επέμβαση και πως είναι τώρα 7 μήνες μετά Προβολή συνημμένου 52749

Αν και τώρα επιμένετε ότι είναι καλό το αποτέλεσμα με 3100 grafts τότε δεν ξέρω ίσως εμένα κάτι με διαφεύγει....
Πραγματικα δεν ξερω πως εχει πεσει ο πηχης τοσο χαμηλα εδω στο forum, ποσο μαλλον τελευταια που υπαρχουν και ολα τα ανεξαρτητα του Lorenzo και μπορει να δει ο οποιοσδηποτε τι σημαινει σοβαρη δουλεια και διαφορα πριν-μετα.
 

Α. Γιώργος

Active Member
Οι φωτό δείχνουν ότι εκεί που σου έβαλε grafts βγήκαν .Καταλαβαίνω έναν απαιτητικό πελάτη αλλά μαμισιες πυκνότητες δεν νομιζω ότι μπορεί να σου δώσει κάποιος με 3000 grafts .Η εικόνα σου είναι καλή .Πρέπει όμως να έχει κανίς λογικές απαιτήσεις
Καλά αρχιζω και πιστεύω ότι θέλεις να με τρολαρεις ποιος μίλησε για μάμισιες πυκνότητες εγώ σου δείχνω πως ήταν η κατάσταση και πως είναι τώρα που είναι περίπου κατά 95% το τελικό αποτέλεσμα, ε με 3100 μοσχεύματα έπρεπε να ήτανε καλύτερο το αποτέλεσμα όπως και να το δει κανείς.
 

alex7

Well-Known Member
Καλά αρχιζω και πιστεύω ότι θέλεις να με τρολαρεις ποιος μίλησε για μάμισιες πυκνότητες εγώ σου δείχνω πως ήταν η κατάσταση και πως είναι τώρα που είναι περίπου κατά 95% το τελικό αποτέλεσμα, ε με 3100 μοσχεύματα έπρεπε να ήτανε καλύτερο το αποτέλεσμα όπως και να το δει κανείς.
Με παρεξηγείς .Δεν σε τρολαρω
 

jersey

Well-Known Member
Λοιπόν για να γίνω καλύτερα κατανοητός παραθέτω φωτό πριν την επέμβαση και πως είναι τώρα 7 μήνες μετά Προβολή συνημμένου 52749

Αν και τώρα επιμένετε ότι είναι καλό το αποτέλεσμα με 3100 grafts τότε δεν ξέρω ίσως εμένα κάτι με διαφεύγει....

Νομίζω δικαιολογημένα δεν είσαι ικανοποιημένος με την εικόνα σου λαμβανοντας υπόψιν οτι είχες πολύ μαλλί πριν την επέμβαση, πήγες υποτίθεται και σε εναν τοπ γιατρο (ο οποίος δεν τήρησε όσα είχατε πει πριν την επέμβαση να κάνει δηλαδή και την εξαγωγή μόνος του. για το οποίο τον πλήρωσες), ταξίδεψες μέχρι το Βέλγιο, έδωσες τόσα λεφτά για να πάρεις το μέγιστο αποτέλεσμα τουλάχιστον με τα grafts που έβαλες αλλά και πέρα από αυτό περίμενες και το κάτι παραπάνω που λέμε…Αλλά δεν το βλέπω και συμφωνώ μαζί σου ότι δεν πήρες αυτό που έπρεπε σαν αποτέλεσμα...Βέβαια και οτι πληρώνεις παραπάνω από αλλου δεν σημαίνει οτι θα πάρεις καλύτερο αποτέλεσμα από την άλλη κλινική αλλά τουλάχιστον να πάρεις αυτό που θα έπρεπε...
 

Gianney

Well-Known Member
Λοιπόν για να γίνω καλύτερα κατανοητός παραθέτω φωτό πριν την επέμβαση και πως είναι τώρα 7 μήνες μετά Προβολή συνημμένου 52749

Αν και τώρα επιμένετε ότι είναι καλό το αποτέλεσμα με 3100 grafts τότε δεν ξέρω ίσως εμένα κάτι με διαφεύγει....
Δεν ξέρω τι λέει ο Άλεξ εγώ να σου πω την αλήθεια δεν βλέπω διαφορά αισθητή
 
  • Like
Reactions: tol

Nik.Mos

Well-Known Member
Λοιπόν για να γίνω καλύτερα κατανοητός παραθέτω φωτό πριν την επέμβαση και πως είναι τώρα 7 μήνες μετά Προβολή συνημμένου 52749

Αν και τώρα επιμένετε ότι είναι καλό το αποτέλεσμα με 3100 grafts τότε δεν ξέρω ίσως εμένα κάτι με διαφεύγει....
Για να μπορεί να γίνει σύγκριση θα πρέπει οι συνθήκες να είναι ιδιες, πχ στην πρωτη φώτο το μαμά μαλλί έχει φορά προς τα μπροστά και στην δεύτερη είναι combed back.Εχεις την πρωτη φώτο με το ίδιο χτένισμα(προς τα πίσω) και όχι ατημέλητο που είναι γνωστό ότι κρύβει πολλά κενά και δεν δίνει ακριβή εικόνα;
Συνεχίζω να συμφωνω με τον Alex και ότι η δουλειά είναι ικανοποιητική.
 
Τελευταία επεξεργασία:

alex7

Well-Known Member
Δεν ξέρω τι λέει ο Άλεξ εγώ να σου πω την αλήθεια δεν βλέπω διαφορά αισθητή
Εγώ σου εύχομαι εσένα -όταν θα κανείς ΜΜ -να πάρεις τέλειο αποτέλεσμα .Είσαι όμως πολύ δύσκολος και απαιτητικός πελάτης.
 

Α. Γιώργος

Active Member
Νομίζω δικαιολογημένα δεν είσαι ικανοποιημένος με την εικόνα σου λαμβανοντας υπόψιν οτι είχες πολύ μαλλί πριν την επέμβαση, πήγες υποτίθεται και σε εναν τοπ γιατρο (ο οποίος δεν τήρησε όσα είχατε πει πριν την επέμβαση να κάνει δηλαδή και την εξαγωγή μόνος του. για το οποίο τον πλήρωσες), ταξίδεψες μέχρι το Βέλγιο, έδωσες τόσα λεφτά για να πάρεις το μέγιστο αποτέλεσμα τουλάχιστον με τα grafts που έβαλες αλλά και πέρα από αυτό περίμενες και το κάτι παραπάνω που λέμε…Αλλά δεν το βλέπω και συμφωνώ μαζί σου ότι δεν πήρες αυτό που έπρεπε σαν αποτέλεσμα...Βέβαια και οτι πληρώνεις παραπάνω από αλλου δεν σημαίνει οτι θα πάρεις καλύτερο αποτέλεσμα από την άλλη κλινική αλλά τουλάχιστον να πάρεις αυτό που θα έπρεπε...
Πεστα ρε @jersey, γιατί εδώ όπως το βλέπουνε μερικοί το θέμα αν πληρώνεις 3000,σου βάζουνε 2000 και φυτρώνουνε τα 1500 πρέπει να είσαι και ευχαριστημένος που βγήκανε κάποιες τρίχες και πήρες κατά αλλά ένα πολύ.....φυσικό αποτέλεσμα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
Πεστα ρε @jersey, γιατί εδώ όπως το βλέπουνε μερικοί το θέμα αν πληρώνεις 3000,σου βάζουνε 2000 και φυτρώνουνε τα 1500 πρέπει να είσαι και ευχαριστημένος που βγήκανε κάποιες τρίχες και πήρες κατά αλλά ένα πολύ.....φυσικό αποτέλεσμα.

Φιλε μου, σε παραδεχομαι. Εισαι απολυτα αντικειμενικος.

Ευτυχως δεν ακολουθεις τη σταση των γνωστων χειροκροτητων γιατρων, οι οποιοι, επειδη εβγαλαν καμποσες τριχες και βελτιωθηκε η αρχικη τους εικονα, λιβανιζουν και αποθεωνουν την επιλογη που εκαναν.

Δυστυχως ο πηχυς για αυτους τους προσωπολατρες βρισκεται πολυ χαμηλα. Προσπαθουν με το ζορι να μας κανουν να πιστεψουμε οτι οι γιατροι τους ειναι κορυφαιοι.

Ετσι, ομως, δεν προσφερουν καμια απολυτως βοηθεια στο forum. Ωραιοποιωντας καταστασεις, μαλλον παραπλανουν υποψηφια για μεταμοσχευση μελη.

Αντιθετως, ατομα, οπως εσυ, συνεισφερουν τα μεγιστα στο forum. Γραφουν αντικειμενικα, χωρις παρωπιδες, ωστε να προσφερουν γνωση και εγκυρες πληροφοριες.

Για αλλη μια φορα, φιλε μου, συγχαρητηρια για την αμεροληψια σου.
 

giannis1991

Well-Known Member
Γιωργαρα τα έχουμε ξαναπεί...Όπως θα έπρεπε σίγουρα δεν έχει πάει ,τώρα σε τι ποσοστό κυμάνθηκε η φυτρωση ακριβώς δεν μπορώ να σου πω ...
Άκου τις απόψεις όλων των παιδιών πλην του ενός ο οποίος και τεχνικά δεν ξέρει τι του γίνεται και τις παρωπιδες δεν λέει να βγάλει ..
Πάει να πλασάρει τώρα ένα αφήγημα ότι η μμ φτάνει μέχρι ένα σημείο και μην περιμένετε θαύματα (ισχύει εν μέρει αλλά σε καμία των περιπτώσεων όπως τα λέει αυτός)για να δικαιολογήσει τις προηγούμενες αποτυχίες του γιατρού του και να συνεχίσει να δικαιολογει και τις επόμενες μιας και πιστεύω ότι τέτοια μόνο θα παράγει .....
Τουλάχιστον επικίνδυνος ,πονηρός και λειτουργεί σαν έμμισθος...
 
  • Like
Reactions: tol

alex7

Well-Known Member
Αρρωστημένες και χυδαιεσ απόψεις από το γνωστό μπλοκ .Δε χρειάζεται να αναφέρω τα ονόματα .Ο καθένας μπορεί να κρίνει μόνος του
 

giannis1991

Well-Known Member
Όχι φίλε μου Ιουλιε εννοείται ότι αυτό δεν είναι το συμπέρασμα μου για μια γνώμη...Μάλλον δεν τον έχεις μελετήσει αυτόν τον τύπο εδώ μέσα...
 
  • Like
Reactions: tol

alex7

Well-Known Member
επειδή έχω μελετήσει και διαβάσει αναλυτικά όλα τα γραφόμενα του τρολ με το νουμερο .... παρατηρώ ότι έχει αναλάβει εργολαβία να φθείρει τον Τυρκάλα συστηματικά εδώ στο φόρουμ.Γράφει για παράδειγμα στον Vlafo- που πήρε πολυ δυνατό αποτέλεσμα -ότι κατά τύχη το πήρε.Άδραξε την ευκαιρία με κάποιους συναδέλφους που δεν πήγαν καλά για διαφορετικούς λόγους να επιτεθεί κατά Τυρκάλα και υποστηρικτών και με τη φασίζουσα νοοτροπία που τον διακατέχει θέλει να εμποδίσει και μέλη να εκφραστούν. Μόνο αν τα έχεις "πιάσει" χοντρά κινείσαι και γράφεις έτσι.Ειναι γνωστό το κέντρο που τον κατευθύνει .Και είναι πολύ λογικό αυτό λόγω του των ανταγωνισμού των κλινικών.Του Τυρκάλα το μπάτζετ των 2500-4000ευρώ ενοχλεί πολλά συμφέροντα.Ειδικά όταν έχει πάρει από το φόρουμ 100+ περιστατικά σύμφωνα με τα γραφόμενα του διαχειριστή(εκεί το διάβασα).Συγκρίνεται απλά τις τιμές από τις κλινικές που υπάρχουν στο φόρουμ και θα συμπεράνετε όλοι πως και γιατί γράφει ο τρόλ με νούμερο ετσικαι κατά αυτόν τον τρόπο.Λέει εμένα οτι δήθεν είμαι υπάλληλος ενώ ειναι ολοφάνερο πως κινείται.Θα πω και πάλι πως εμένα δεν με ενοχλούν αυτά που γράφονται ,καθώς δεν έχω επαγγελματική ενασχόληση με τον χώρο.Εγώ το μαλλί μου ήρθα να φτιάξω και το έκανα.Τους έχω γραμμένους όλους.Και να μπαναριστώ χέστηκα.
 

giannis1991

Well-Known Member
Πάλι αοριστολογιες...Θα μπορούσα να γράψω πολλά για σένα αλλά για ένα πράγμα χαίρομαι...Που σε πήρα γραμμή κατευθείαν...Η πορεία μας εδώ δείχνει ο καθένας τι γράφει και με τι σκοπό...Εγώ στα έχω πει χύμα...Αν θες μπορώ να στα ξαναγράψω αλλά δεν θα απαντήσεις οπότε δεν αξιζει...Εσύ θα μιλήσεις ποτέ ευθέως...Πες βρε από που τα παίρνω σε έχω ρωτήσει άλλες 5 φορές ,εγώ δεν έχω απειλήσει ποτέ με μήνυση μη φοβάσαι...
Όσο για τον Τιρκάλα μακάρι να έδινε αυτό που λέτε κάποιοι....Αυτό θα το ευχομουν και σε τέτοια τιμή όπως λες...Το θέμα είναι ότι πατε να βγάλετε μια εικόνα που δεν είναι πραγματική ....Φαίνεται από την αντίδραση πολλών μελών όταν είναι να μπουν φωτό δυνατές και αποκαλυπτικές...Τώρα οσο για το ισοζύγιο της δουλειάς του φαίνεται από τα νήματα του...Έχουμε και μια διαδικασία verified για όποιον θέλει κιόλας Ε...Για να δούμε...
ΥΓ Σου εχω ξαναπεί κολληταρι μου όσο γράφεις εσύ και οι όμοιοι σου εγώ εδώ θα είμαι και το αφήγημα θα χαλάει...Ή μάλλον θα παρουσιάζεται αντικειμενικά...
ΥΓ2 Μη φύγεις χαρίζεις πολύ γέλιο όπως την προηγούμενη φορά που πηγές να το παίξεις ειδικός(συμβουλεύεις και με πμ τρομάρα σου)και μόνο που δεν μπερδέψες την δοτρια με την ληπτρια!
 

Aldo

Well-Known Member
επειδή έχω μελετήσει και διαβάσει αναλυτικά όλα τα γραφόμενα του τρολ με το νουμερο .... παρατηρώ ότι έχει αναλάβει εργολαβία να φθείρει τον Τυρκάλα συστηματικά εδώ στο φόρουμ.Γράφει για παράδειγμα στον Vlafo- που πήρε πολυ δυνατό αποτέλεσμα -ότι κατά τύχη το πήρε.Άδραξε την ευκαιρία με κάποιους συναδέλφους που δεν πήγαν καλά για διαφορετικούς λόγους να επιτεθεί κατά Τυρκάλα και υποστηρικτών και με τη φασίζουσα νοοτροπία που τον διακατέχει θέλει να εμποδίσει και μέλη να εκφραστούν. Μόνο αν τα έχεις "πιάσει" χοντρά κινείσαι και γράφεις έτσι.Ειναι γνωστό το κέντρο που τον κατευθύνει .Και είναι πολύ λογικό αυτό λόγω του των ανταγωνισμού των κλινικών.Του Τυρκάλα το μπάτζετ των 2500-4000ευρώ ενοχλεί πολλά συμφέροντα.Ειδικά όταν έχει πάρει από το φόρουμ 100+ περιστατικά σύμφωνα με τα γραφόμενα του διαχειριστή(εκεί το διάβασα).Συγκρίνεται απλά τις τιμές από τις κλινικές που υπάρχουν στο φόρουμ και θα συμπεράνετε όλοι πως και γιατί γράφει ο τρόλ με νούμερο ετσικαι κατά αυτόν τον τρόπο.Λέει εμένα οτι δήθεν είμαι υπάλληλος ενώ ειναι ολοφάνερο πως κινείται.Θα πω και πάλι πως εμένα δεν με ενοχλούν αυτά που γράφονται ,καθώς δεν έχω επαγγελματική ενασχόληση με τον χώρο.Εγώ το μαλλί μου ήρθα να φτιάξω και το έκανα.Τους έχω γραμμένους όλους.Και να μπαναριστώ χέστηκα.
Άρχοντα συντονισου, ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΑΣ οι κλινικές, οι τιμεσ Τους -και οι υπάλληλοι τους. Να πηγαίνουν τα παιδιά τέλεια θελουμε, χωρίς δραματα.


Οποιος λέει τα κακώς κείμενα εδω μέσα τον βαφτίζει ο Αλεξ …
 

alex7

Well-Known Member
τα μέλη εδώ που μπαίνουν στο φόρουμ ,διαβάζουν και κρίνουν πάνε στον Τυρκάλα κυρίως ,όχι βεβαίως απόλυτα.Στα "μυστικά " πάνε γιατί με κάτι τύπους σαν εσένα σιγά μην μπούν να το πουν ή να παρουσιάσουν την μμ τους.Σου αρέσει δε σου αρέσει η "συμπάθεια σου" έχει στρατό ολόκληρο.Καλή χώνεψη.
 
Μπλουζα