Dr. Bisanga Βρυξέλλες 18-19.01.2022 3100 grafts

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Α. Γιώργος

Active Member
Εγινε, αλλά έχω να πω ένα τελευταίο εδώ κατά κάποιο τρόπο η κλινική είναι περίπου 5000 ευρω μείον προς εμένα και ο φίλος επιμένει ότι πρέπει να είμαι στο τέλος και ευχαριστημένος με ένα μετριότατο αποτέλεσμα ,αυτό πιστεύω θα εξοργιζε τον κάθε έναν εδώ μέσα.
 

Aldo

Well-Known Member
Εγινε, αλλά έχω να πω ένα τελευταίο εδώ κατά κάποιο τρόπο η κλινική είναι περίπου 5000 ευρω μείον προς εμένα και ο φίλος επιμένει ότι πρέπει να είμαι στο τέλος και ευχαριστημένος με ένα μετριότατο αποτέλεσμα ,αυτό πιστεύω θα εξοργιζε τον κάθε έναν εδώ μέσα.
Έχεις δίκαιο να λες ότι λες, εσυ πλήρωσες για το δικό σου το κέφαλι και δεν είναι όπως θα ήθελες συν το ότι δε τηρήθηκαν τα συμφωνηθέντα όπως μας τα περιέγραψες.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εγινε, αλλά έχω να πω ένα τελευταίο εδώ κατά κάποιο τρόπο η κλινική είναι περίπου 5000 ευρω μείον προς εμένα και ο φίλος επιμένει ότι πρέπει να είμαι στο τέλος και ευχαριστημένος με ένα μετριότατο αποτέλεσμα ,αυτό πιστεύω θα εξοργιζε τον κάθε έναν εδώ μέσα.
Σωστό, αλλά μην κάνετε προσωπικές αναφορές.
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Γιώργο άσε λίγο να μακρυνει το μαλλί γιατι προφανώς το έχεις κούρεψει και ενημέρωσε το νήμα στο 12μηνο,η διαφορά θα είναι μεγάλη στην εικόνα σου.
Εγω θα πρότεινα να πας έτσι μια βόλτα από την κλινική και να ζητήσεις να απαντήσουν στα ερωτήματα σου. Πλήρωσες ένα σεβαστο ποσό, κρίμα δεν είναι να λήξει το όλο θέμα με τις απόψεις του εκπροσώπου της κλινικής και όχι των γιατρων που σε ανέλαβαν;
 

nick90

Well-Known Member
Εγινε, αλλά έχω να πω ένα τελευταίο εδώ κατά κάποιο τρόπο η κλινική είναι περίπου 5000 ευρω μείον προς εμένα και ο φίλος επιμένει ότι πρέπει να είμαι στο τέλος και ευχαριστημένος με ένα μετριότατο αποτέλεσμα ,αυτό πιστεύω θα εξοργιζε τον κάθε έναν εδώ μέσα.
Φίλε Γιώργο έχεις δίκιο στο ότι η κλινική ειναι κατά κάποιο τρόπο 5000 € μείον προς εσένα αφού δεν τήρησε τα συμφωνηθέντα όπως μας λες και άλλα συμφωνήσατε πριν και άλλα έκανε μετά το οποίο ειναι τουλάχιστον απαράδεκτο και ανεπίτρεπτο να συμβαίνει.
Οπότε αφού πλήρωσες για ένα πακέτο που δεν πήρες, και τελικά πήρες το άλλο με τη μικρότερη τιμή η κλινική οφείλει να σου επιστρέψει τη διαφορά αν ειναι ηθική και σέβεται τους ασθενείς της...
Αφού έχεις κλείσει και με αλλη κλινική για πυκνωση δείχνει τη δυσαρέσκεια σου για το αποτέλεσμα που πήρες αλλά και γενικότερα με την αντιμετώπιση που ειχες από την κλινική...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα