DoctorWho, Dr. Jose Lorenzo, FUE, 2601g, 09/03/2022

aeratos28

Just aeratos
Εδώ θα απολογηθω,γιατί τα αγγλικά μου είναι Τσιπρα'ι'κά και αυτό δεν το παρατήρησα...με τα αβερεντζ κτλ..πάντως καλό θα ήταν να γράφονται πιστεύω πιο σωστά..γτ όντως μπερδεύει πάρα πολύ έτσι όπως είναι γραμμένο..από χθες κοίταγα ξανακοίταξα και λέω κάτι συμβαίνει.
Σωστό είναι αυτό που λες, μπορεί να ερμηνευτεί λάθος, αν προσέξεις όμως δεν λέει average real desnsity. Σου επαναλαμβάνω γιατί ξέρω πως βγαίνει αυτό το report. Το 37 ΔΕΝ είναι η μέση πυκνότητα αλλά η πυκνότητα της περιοχής που γίνεται η φωτογράφηση. Γενικά σε τέτοιες περιοχές αν εξαιρέσεις κάποια κενά σημεία, τα στατιστικά δεν έχουν μεγάλη αξία.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Του το έχω μεταφέρει να βάλει ένα αστεράκι και να γράφει αυτά που πόσταρα, ότι δεν είναι η μέση πυκνότητα κλπ κλπ.
 

oreo

Well-Known Member
Οπότε πόσα g/cm2 και με τι λόγο έχουμε στην κενή περιοχή ? Μιας και η επανάληψη εστί μητήρ πάσης μαθήσεως!
 

oreo

Well-Known Member
Άρα είναι ασφαλές να πούμε οτι είσαι πάνω κάτω εδώ και με τις χειρότερες συνθήκες όπως στο 4:01.
 

DoctorWho

Well-Known Member
Καλησπέρα, μόλις ενημέρωσα το νήμα με φωτογραφίες από τον 4ο μήνα. Υπάρχει σαφής αύξηση της φύτρωσης συγκριτικά με τον μήνα 3 και αναμένουμε τον 5ο μήνα στον οποίο σκοπεύω να κάνω το πρώτο μου κούρεμα..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Δοκτωρα ποιος,αν μπορείς βάλε και μια φωτό ευθεία εντελώς να φαίνεται όλη η hairline σου αν μπορείς και όχι μόνο αριστερά δεξιά..πολύ καλές οι φωτό πάντως και το μεχρι τώρα αποτέλεσμα.
 

Didier11

Active Member
@DoctorWho τώρα ξεκινάει το σοβαρό παιχνίδι. Έχω την εντύπωση ότι ο ένας εκ των δύο κροτάφων υστερεί χρονικά στη φύτρωση, αλλά μάλλον είναι φυσιολογικό.
 

DoctorWho

Well-Known Member
@DoctorWho επειδή δεν θυμαμαι, σου είχε πει για ντουτα ο λορενζο ή παραμένεις σε φινα;
Εγώ τον ρώτησα αν πρέπει να εξετάσουμε το ενδεχόμενο προσθήκης Ντούτας 1× την εβδομάδα και μου είπε να το συζητήσουμε αφού δούμε τον 5ο μήνα.
Δοκτωρα ποιος,αν μπορείς βάλε και μια φωτό ευθεία εντελώς να φαίνεται όλη η hairline σου αν μπορείς και όχι μόνο αριστερά δεξιά..πολύ καλές οι φωτό πάντως και το μεχρι τώρα αποτέλεσμα.
Πρόσθεσα κάποιες ακόμα από πιο μακριά. Δεν είναι τρομερή η ποιότητα τους, μόνο για να φαίνεται έτσι σχεδιαγραμματικά η θέση/σχεδιασμός της νέας hairline..
 

Marios1982

Well-Known Member
Εγώ τον ρώτησα αν πρέπει να εξετάσουμε το ενδεχόμενο προσθήκης Ντούτας 1× την εβδομάδα και μου είπε να το συζητήσουμε αφού δούμε τον 5ο μήνα.

Πρόσθεσα κάποιες ακόμα από πιο μακριά. Δεν είναι τρομερή η ποιότητα τους, μόνο για να φαίνεται έτσι σχεδιαγραμματικά η θέση/σχεδιασμός της νέας hairline..
Και σε μένα το ίδιο είπε. Αύγουστο κλείνω 6 μήνες και του στέλνω φωτογραφίες να μου πεις όπως κ εδώ θα ποστάρω
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Πολύ καλά σε πάει για 4ο μήνα.
Μαυρίζει η περιοχή σιγά σιγά.
Καλή συνέχεια τους επόμενους μήνες στη φύτρωση νεαρέ Doctor!
 

Troufas

Active Member
Πολύ καλό αποτέλεσμα μέχρι στιγμής. Φοβερός σχεδιασμός hairline & peaks! Πολυ καλη φυτρωση και κανενα ίχνος shockloss. Βοηθάει και η fina στα sentinel hairs κ κανει boost τη φυσικότητα.
Εγώ στη θέση σου θα έκανα κ ενα κούρεμα με ψαλίδι για ομογενοποιηση.
Καλή συνέχεια!
 

DoctorWho

Well-Known Member
Καλησπέρα μόλις ενημέρωσα το νήμα για τον κρίσιμο 5ο μήνα! Σχόλια και εικόνες στο αντίστοιχο placeholder στην 1η σελίδα. Πάμε πολύ δυνατά! Ραντεβού στον 6ο μήνα..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ασχέτως το αποτελεσμα επειδή τελευταία το θέμα φωτός,καθαρές πουλάει οι φωτογραφίες δεν είναι καθόλου αντιπρωσοπευτικες με αυτόν το φωτισμό ακόμη και εξωτερικά.
Όποιος διαφωνεί ας μου το πει.
Δεν το λέω μόνο για τον dr. who άλλα και για τους περισσοτερους που νομιζουν οτι βαζουν ξεγυμνωτικες φωτογραφιες σε ηλιο και εξωτερικο χωρο.
 

DoctorWho

Well-Known Member
Ασχέτως το αποτελεσμα επειδή τελευταία το θέμα φωτός,καθαρές πουλάει οι φωτογραφίες δεν είναι καθόλου αντιπρωσοπευτικες με αυτόν το φωτισμό ακόμη και εξωτερικά.
Όποιος διαφωνεί ας μου το πει.
Δεν το λέω μόνο για τον dr. who άλλα και για τους περισσοτερους που νομιζουν οτι βαζουν ξεγυμνωτικες φωτογραφιες σε ηλιο και εξωτερικο χωρο.
Τι είδους φωτός να βάλω? Έβαλα δύο ειδών για να είναι πιο αντιπροσωπευτικές. Εξήγησέ μου τι πρόβλημα έχουν για να βγάλω αυτές τις μέρες άλλες καλύτερες
 
Μπλουζα