DoctorWho, Dr. Jose Lorenzo, FUE, 2601g, 09/03/2022

DoctorWho

Well-Known Member
Εκ νέου φωτογραφίες της δοτριας (2 μήνες post op)
 

Συνημμένα

  • IMG_20220510_232535.jpg
    IMG_20220510_232535.jpg
    1.5 MB · Προβολές: 138
  • IMG_20220510_232520.jpg
    IMG_20220510_232520.jpg
    998.2 KB · Προβολές: 140

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alex7

Well-Known Member
Θα βγάλω καλύτερες φωτός της δοτριας στις επόμενες ημέρες. Ο Λορέντζο μου απάντησε ότι οι μικρές τριχουλες που φαίνονται ακόμα στη ληπτρια είναι μεταμοσχευμενα μαλλιά που δεν έχουν πέσει ακόμα και πρέπει να τα αφαιρέσω με twizzers καθώς στους δύο μήνες τα νέα μαλλιά δεν έχουν αρχίσει να βγαίνουν. Είχατε κι εσείς αντίστοιχη εμπειρία?
Έκανα στον Lorenzo crown μερικές μέρες μετά από εσένα .Σε εμένα υπάρχει λίγη φυτρωση .Δεν μου είπε να βγουν γιατί είναι οι μεταμοσχευμένες όπως σου έγραψε και μου έκανε εντύπωση .Καλά τα βρήκε όλα .Οι τρίχες που βγήκαν είπε ότι είναι νέες και να περιμένουμε τους επόμενους μήνες
 

JimKan1

Well-Known Member
Θα βγάλω καλύτερες φωτός της δοτριας στις επόμενες ημέρες. Ο Λορέντζο μου απάντησε ότι οι μικρές τριχουλες που φαίνονται ακόμα στη ληπτρια είναι μεταμοσχευμενα μαλλιά που δεν έχουν πέσει ακόμα και πρέπει να τα αφαιρέσω με twizzers καθώς στους δύο μήνες τα νέα μαλλιά δεν έχουν αρχίσει να βγαίνουν. Είχατε κι εσείς αντίστοιχη εμπειρία?
αν απλα τα αφησεις και δεν τα αφαιρεσεις θα υπαρξει καποιο προβλημα;
 

DoctorWho

Well-Known Member
αν απλα τα αφησεις και δεν τα αφαιρεσεις θα υπαρξει καποιο προβλημα;
Θα δημιουργηθούν pimples, από το νέο μαλλί το οποίο προσπαθεί να βγει και μπλοκάρεται από το παλιό.. τα έβγαλα με twizzer και δεν υπήρχε καθόλου πίεση, ήταν λες και απλώς ήταν τοποθετημένα στην τράπουλα.
 

JimKan1

Well-Known Member
Θα δημιουργηθούν pimples, από το νέο μαλλί το οποίο προσπαθεί να βγει και μπλοκάρεται από το παλιό.. τα έβγαλα με twizzer και δεν υπήρχε καθόλου πίεση, ήταν λες και απλώς ήταν τοποθετημένα στην τράπουλα.
Η δυναμη που εβαζες στο λουσιμο ομως δεν ηταν αρκετη για να πεσουν;
 

aeratos28

Just aeratos
Ψιλοεπανηλθε και η δοτρια δόκτορα μου φαίνεται?γτ στις πρώτες φωτό είχε φάει κατραπακια καλή αν δεν κάνω λάθος .σαν σοκλος φαινόταν..αν μπορέσεις βάλε καμία φωτό από δοτρια αδερφέ λίγο καλύτερες από αυτές ,λίγο πιο ψηλά η κάμερα.
Εκ νέου φωτογραφίες της δοτριας (2 μήνες post op)
 

Troufas

Active Member
Θα δημιουργηθούν pimples, από το νέο μαλλί το οποίο προσπαθεί να βγει και μπλοκάρεται από το παλιό.. τα έβγαλα με twizzer και δεν υπήρχε καθόλου πίεση, ήταν λες και απλώς ήταν τοποθετημένα στην τράπουλα.
Γράψε ρε δόκτορα τσιμπιδακι να καταλάβει ο κοσμος, googlαρουμε να δούμε τι είναι το twizzer

Με το καλό η φυτρωση!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αυτές δεν είναι της ίδιας ημερομηνίας με αυτές που έβαλε πιο πάνω;
 

DoctorWho

Well-Known Member
Μόλις ενημέρωσα το νήμα με τις φωτογραφίες του 3ου μήνα. Έχει ξεκινήσει η φύτρωση και η δοτρια έχει επανέλθει πλήρως (αν φαίνεται λίγο θολή η φωτογραφία ίσως χρειαστεί να την ξαναβγάλω). Αναμένουμε πύκνωση μέσα στο επόμενο 3μηνο...
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πολύ ωραίες φώτο. Από αυτά που βλέπω η φύτρωση έχει ξεκινήσει πολύ δυναμικά.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Όντως πάει να ξεκινήσει νωρίς η φύτρωση.
Βάζεις μινόξ ή μόνο φίνα;
Καλή φύτρωση εύχομαι στη συνέχεια.
 

DoctorWho

Well-Known Member
Όντως πάει να ξεκινήσει νωρίς η φύτρωση.
Βάζεις μινόξ ή μόνο φίνα;
Καλή φύτρωση εύχομαι στη συνέχεια.
Μόνο φίνα. Μινοξ έχω σταματήσει εδώ κ κάνα χρόνο, ρώτησα τον Λορέντζο και συμφώνησε ότι δεν βοηθάει τουλάχιστον εν προκειμένω..
 

aeratos28

Just aeratos
Διαβάζω ξαναδιαβαζω και άκρη δεν έχω βγάλει σε αυτό το νήμα...οι προβληματισμοί μου είναι αρκετοί..
 
Μπλουζα