Agelosk, dr. erdogan, m.fue w keep, 3200 grafts, 8/11/2017

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
Εχει πλάκα ο Στριπαρ.
Παίρνει ανετα αδεια απ τη δουλειά του για συνοδός στις μερες που εχει κανονίσει ενας αγνωστος, μετά δουλευει 18ωρες τη μέρα, αλλά μολις γραψει καποιος κατι που τον επηρεάζει αμεσως το βλεπει. Μας ελειψες βρε :p:p
 

Stripar

Established Member
Εχει πλάκα ο Στριπαρ.
Παίρνει ανετα αδεια απ τη δουλειά του για συνοδός στις μερες που εχει κανονίσει ενας αγνωστος, μετά δουλευει 18ωρες τη μέρα, αλλά μολις γραψει καποιος κατι που τον επηρεάζει αμεσως το βλεπει. Μας ελειψες βρε :p:p
Εμένα καθόλου !!!
 

agelosk

Member
Παιδες επειδη διαβαζω διαφορα αλλα δεν θελω να χαλασω την παρουσιαση του stripar, δεν θα ανεβασω φωτογραφια αλλα θα πω μονο πως η εμφανιση μου απλα ειναι σε αλλο επιπεδο. Δεν μετανιωνω σε καμια περιπτωση τα εξοδα που εκανα, ουτε την ταλαιπωρια. Ελπιζω να βρεθει γρηγορα χρονος για την παρουσιαση!
 

kardinalios

Well-Known Member
Άγγελε περιμένουμε όλοι με ανυπομονησία την παρουσίαση της περίπτωσης σου καθώς έχεις ένα είδος ΑΑ που είναι πολύ κοντά στο δικό μας . Εμένα το κεφάλι σου μου θυμίζει τον πατέρα μου , και εγώ προς τα εκεί οδευω . Σχετικά με τον stripar και κάποια σχόλια που διαβάζω από άλλα μελη . Είμαι νέο μέλος παιδιά και ο άνθρωπος πραγματικά είναι σε άλλο επίπεδο . Μέσα από ένα φόρουμ μπήκε στη διαδικασία να μιλήσει μαζί μου μετα από ένα pm που του έστειλα να δει φωτογραφίες και να χαλάσει ώρες από το χρόνο του για να μου απαντήσει σε όλες τις σαχλαμάρες που τον έχω ρωτήσει . Δεν ξέρω για το αποτέλεσμα του Ερντογάν . Αλλά ο stripar πραγματικά είναι θησαυρός για την ελληνική κοινότητα για την ΑΑ και θα ήταν αμαρτία να τον χάσουμε από εδώ .
 

hairer

New Member
Erdogan's price: 2.5 euro / graft . Άρα Aggele το κόστος πήγε 2.5 euro / graft * 3200 = 8000 euros.

Προσωπικά σκεφτόμαι να πάω Dr. Bissanga , το κόστος με τον οποίο είναι 3 euro / graft . Οπότε ο Άγγελος θα είχε πληρώσει 3 * 3200 = 9200 ευρώ.

Τώρα θα μου πεις , θα είχε κάποια διαφορά?

Μετά , έχουμε Hasson & Wong. Εκεί το κόστος ανέρχεται στα 20 000 ευρώ. Όλα αυτά είναι στο site τους.
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Άγγελε περιμένουμε όλοι με ανυπομονησία την παρουσίαση της περίπτωσης σου καθώς έχεις ένα είδος ΑΑ που είναι πολύ κοντά στο δικό μας . Εμένα το κεφάλι σου μου θυμίζει τον πατέρα μου , και εγώ προς τα εκεί οδευω . Σχετικά με τον stripar και κάποια σχόλια που διαβάζω από άλλα μελη . Είμαι νέο μέλος παιδιά και ο άνθρωπος πραγματικά είναι σε άλλο επίπεδο . Μέσα από ένα φόρουμ μπήκε στη διαδικασία να μιλήσει μαζί μου μετα από ένα pm που του έστειλα να δει φωτογραφίες και να χαλάσει ώρες από το χρόνο του για να μου απαντήσει σε όλες τις σαχλαμάρες που τον έχω ρωτήσει . Δεν ξέρω για το αποτέλεσμα του Ερντογάν . Αλλά ο stripar πραγματικά είναι θησαυρός για την ελληνική κοινότητα για την ΑΑ και θα ήταν αμαρτία να τον χάσουμε από εδώ .
Χαιρομαι να διαβαζω τετοια ποστ!
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Erdogan's price: 2.5 euro / graft . Άρα Aggele το κόστος πήγε 2.5 euro / graft * 3200 = 8000 euros.

Προσωπικά σκεφτόμαι να πάω Dr. Bissanga , το κόστος με τον οποίο είναι 3 euro / graft . Οπότε ο Άγγελος θα είχε πληρώσει 3 * 3200 = 9200 ευρώ.

Τώρα θα μου πεις , θα είχε κάποια διαφορά?

Μετά , έχουμε Hasson & Wong. Εκεί το κόστος ανέρχεται στα 20 000 ευρώ. Όλα αυτά είναι στο site τους.

Ξέχνα το Βέλγιο, έχει μείνει πίσω έτσι και αλλιώς, και ειδικά με αύτες τις τιμές δεν συμφέρει.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Pes

Active Member
Εχει πλάκα ο Στριπαρ.
Παίρνει ανετα αδεια απ τη δουλειά του για συνοδός στις μερες που εχει κανονίσει ενας αγνωστος, μετά δουλευει 18ωρες τη μέρα, αλλά μολις γραψει καποιος κατι που τον επηρεάζει αμεσως το βλεπει. Μας ελειψες βρε :p:p
Ξερεις τι ακριβώς επαγγέλεται ο stripar?αν όχι τότε δικαιολόγησε ως προς την απορία.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mic6

Well-Known Member
Ε ρε και να είχε γίνει στον Βεκρή αυτή η μμ με την ίδια παρουσίαση. 1000 σελίδες κράξιμο θα είχαμε διαβάσει μέχρι τώρα [emoji846][emoji846][emoji846]
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ε ρε και να είχε γίνει στον Βεκρή αυτή η μμ με την ίδια παρουσίαση. 1000 σελίδες κράξιμο θα είχαμε διαβάσει μέχρι τώρα [emoji846][emoji846][emoji846]

Ειπαμε δεν εχει χρονο. Οχι οτι δεν ειναι αποτελεσμα για διαφημιση.
Τωρα γιατι κανει την παρουσιαση ο stripar και οχι ο Αγγελος ο οποιος παρακολουθει κανεις δεν ξερει.
 

mic6

Well-Known Member
Δεν υπάρχει άνθρωπος στον πλανήτη γη που δεν έχει χρόνο 3 λεπτά σε διάστημα τόσων μηνών να βγάλει φωτό το κεφάλι του και να το ανεβάσει στο φόρουμ. Ούτε ένας.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Mic6, το να επαναλαμβάνουμε διαρκώς τα ίδια και τα ίδια δεν ωφελεί κανέναν. Απλά ανακύκλωση άχρηστων (πλέον) πληροφοριών κάνουμε.
 

mic6

Well-Known Member
Mic6, το να επαναλαμβάνουμε διαρκώς τα ίδια και τα ίδια δεν ωφελεί κανέναν. Απλά ανακύκλωση άχρηστων (πλέον) πληροφοριών κάνουμε.
Σωστά ενώ το να επαναλαμβάνουμε καθημερινά με δεκάδες ποστς ότι ο Βεκρής είναι άχρηστος δεν είναι ανακύκλωση, εκεί φαντάζομαι ωφελεί τους πάντες.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το να επαναλαμβάνουμε ότι ο Β. έχει θέματα σαφώς και οφελεί πολλούς όσον αφορά τα μέλη του φόρουμ, γιατί τους κάνει πιο προσεκτικούς. Πιθανώς να μην εξυπηρετεί τα συμφέροντα της κλινικής που θα ήθελαν μη σκεπτόμενους ασθενείς. Ακόμα και έτσι όμως τα θέματα του Β. προβάλονται όταν υπάρχει κάποιο αίτιο, κάποια φώτο, ένα νέο νήμα, μέσα από ένα διάλογο.

Στο συγκεκριμένο νήμα εσύ τι κάνεις? Επειδή κάποιοι πειράξανε τον Β. (κατ' εσέ) αρχίζεις τα αντίποινα για υπεράσπιση? Αυτό που ρωτάς έχει αναλυθεί πενήντα φορές πιο πάνω, έχουν δοθεί απαντήσεις, είτε είναι πειστικές είτε όχι, όλα είναι γνωστά και χιλιοειπωμένα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

mic6

Well-Known Member
Το να επαναλαμβάνουμε ότι ο Β. έχει θέματα σαφώς και οφελεί πολλούς όσον αφορά τα μέλη του φόρουμ, γιατί τους κάνει πιο προσεκτικούς. Πιθανώς να μην εξυπηρετεί τα συμφέροντα της κλινικής που θα ήθελαν μη σκεπτόμενους ασθενείς. Ακόμα και έτσι όμως τα θέματα του Β. προβάλονται όταν υπάρχει κάποιο αίτιο, κάποια, φώτο ένα νέο νήμα, μέσα από ένα διάλογο.

Στο συγκεκριμένο νήμα εσύ τι κάνεις? Επειδή κάποιοι πειράξανε τον Β. (κατ' εσέ) αρχίζεις τα αντίποινα για υπεράσπιση? Αυτό που ρωτάς έχει αναλυθεί πενήντα φορές πιο πάνω, έχουν δοθεί απαντήσεις είτε είναι πειστικές είτε όχι τελοσπάντων όλα είναι γνωστά και χιλιοειπωμένα.
Αυτό που ρωτάω έχει απαντηθεί με απαντήσεις που δεν με καλύπτουν όπως το εντελώς άκυρο "λόγω δουλειάς δεν έχει 2 λεπτά να ανεβάσει φωτό". Και επειδή θέλω να πιστεύω ότι βρίσκομαι σε ένα δημοκρατικό φόρουμ θα συνεχίσω να γράφω όσα σκέφτομαι και χωρίς να χρειαστεί να απολογηθώ για κάτι. Στο συγκεκριμένο ποστ με ενδιαφέρει πολύ να δω το αποτέλεσμα μιας τόσο μεγάλης κλινικής και το οποίο όσο δεν βλέπω θα θεωρώ αυτονόητα αποτυχημένο.

Περιμένουμε φωτό με φλας.
Και προφανώς όλοι ολόψυχα θέλουμε να έχει γίνει η καλύτερη δυνατή δουλειά και φυτρωση για τον φίλο [emoji846]
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Και επειδή θέλω να πιστεύω ότι βρίσκομαι σε ένα δημοκρατικό φόρουμ θα συνεχίσω να γράφω όσα σκέφτομαι και χωρίς να χρειαστεί να απολογηθώ για κάτι. Στο συγκεκριμένο ποστ με ενδιαφέρει πολύ να δω το αποτέλεσμα μιας τόσο μεγάλης κλινικής και το οποίο όσο δεν βλέπω θα θεωρώ αυτονόητα αποτυχημένο.[emoji846]

Το φόρουμ είναι δημοκρατικό αλλά και σκεπτόμενο έτσι ώστε να προφυλάσει την δημοκρατία. Όσο γράφεις εμείς θα απαντάμε και θα σχολιάζουμε. Δεν σου ζητάω να απολογηθείς, διάλογο κάνουμε. Για να λέμε λοιπόν τα πράγματα με το ονομά τους αυτό που σε ενδιαφέρει περισσότερο σε αυτό το νήμα είναι μια ενδεχόμενη αποτυχία του Erdo και όχι να δεις το αποτέλεσμα μιας "τόσο μεγάλης κλινικής". Μπορείς να πεις ότι θες αλλά με τον τρόπο που εκφράζεσαι είναι πρόδηλο, κάνει "μπαμ".
 

mic6

Well-Known Member
Το φόρουμ είναι δημοκρατικό αλλά και σκεπτόμενο έτσι ώστε να προφυλάσει την δημοκρατία. Όσο γράφεις εμείς θα απαντάμε και θα σχολιάζουμε. Δεν σου ζητάω να απολογηθείς, διάλογο κάνουμε. Για να λέμε λοιπόν τα πράγματα με το ονομά τους αυτό που σε ενδιαφέρει περισσότερο σε αυτό το νήμα είναι μια ενδεχόμενη αποτυχία του Erdo και όχι να δεις το αποτέλεσμα μιας "τόσο μεγάλης κλινικής". Μπορείς να πεις ότι θες αλλά με τον τρόπο που εκφράζεσαι είναι πρόδηλο, κάνει "μπαμ".
Όχι φίλε admin. Ποτέ στη ζωή μου δεν θα ήθελα να δω ενδεχόμενη αποτυχία στο κεφάλι ανθρώπου που συμπάσχει. Το μόνο που θέλω να βλέπω είναι επιτυχημένες μεταμοσχεύσεις και ανθρώπους με χαμόγελα.

Από την άλλη την ίδια εντύπωση λαμβάνω κι εγώ για πολλούς από εσάς εδώ, ότι περιμένετε να δείτε αποτυχημένη μμ Ελληνικής κλινικής για να κράξετε. Ελπίζω κι εγώ να είμαι λάθος όπως είσαι εσύ σε αυτό που σκέφτηκες για μένα.
 
Μπλουζα