Agelosk, dr. erdogan, m.fue w keep, 3200 grafts, 8/11/2017

dimitris50423

Well-Known Member
Θα αστειευεσαι προφανως, αν ήσουν εδώ κάνα τριμηνο όπως ο mic6 θα έλεγα δε ξέρεις, παρασύρθηκες από τον έρωτα σου για τον celebrities doctor της πλάκας η οτιδήποτε άλλο.

Ειπαμε να κοροιδευουμε τους αλλούς αλλά και μεταξύ ρε Μήτσο? Μεταξύ μας?

Τασο τι δεν καταλαβαινεις ρε φιλε. Αυτοι που εξαφανίζονται μπορει να ειναι και αποτυχημενα περιστατικα οπως και αυτο εδω οπως και οσοι αλλοι εξαφανίζονται. Μπορει και οχι.
Και σου λεω οτι αν ξεκινησει καποιος μετα απο 14 μηνες την παρουσιαση ουτε εσυ θα τον εμπιστευτεις ουτε κανεις. Γιατι εδω να εχω διαφορετικη αντιμετωπιση; επειδη ειναι ο erdogan;
Εγω τη γνωμη μου την ειπα μην επαναλαμβανομαστε. Ας ακουστουν και αλλες αποψεις
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Τασο τι δεν καταλαβαινεις ρε φιλε. Αυτοι που εξαφανίζονται μπορει να ειναι και αποτυχημενα περιστατικα οπως και αυτο εδω οπως και οσοι αλλοι εξαφανίζονται. Μπορει και οχι.
Και σου λεω οτι αν ξεκινησει καποιος μετα απο 14 μηνες την παρουσιαση ουτε εσυ θα τον εμπιστευτεις ουτε κανεις. Γιατι εδω να εχω διαφορετικη αντιμετωπιση; επειδη ειναι ο erdogan;
Εγω τη γνωμη μου την ειπα μην επαναλαμβανομαστε. Ας ακουστουν και αλλες αποψεις
Θέμα εμπιστοσύνης μπορείς να υπάρχουν για όλα τα περιστατικά, κ εεγω μπορεί να κανω τώρα μμ να μην πω τίποτα να κανω μια δευτερη μετά από δέκα μήνες και να παρουσιάσω ότι έχω κάνει μια. Θα το πάρεις χαμπάρι?

Οχι Μήτσο δε θα το πάρεις. Αν είμαι και γάτα και φύλαγόμαι κάνεις δεν το παίρνει χαμπάρι.

Εδώ δεν εξαφανιστηκε κάνεις, το μέλος απαντά και ξέρουμε τι θα γίνει.

Σε αντίθεση με δυο περιστατικά του βεκρη(τα οποία είδα τυχαία, φαντάσου να αρχίσω νανψαχνω) οι οποίοι στο πενταμηνο χάθηκαν, τους έγραψα αλλά τίποτα και δεν έγραψα για αποτυχίες απλα έγραψα αν μπορουν να παρουσιάσουν.

Σκεψου τώρα αυτοί να παρουσιασουν στο 16 μηνο, τι να υποθέσουμε σύμφωνα με το δικό σου σκεπτικό?
Ότι έκαναν και δεύτερη μμ και βρήκαν τι δρομο γιαυτό φόρουμ? όπως το Πιλοτακι?

Και μιλάω για τα δικά σας παιδια, για περιπτώσεις του Βεκρη.
 

vag25

Well-Known Member
Ολη αυτη η συζητηση συνεχιζεται γιατι δεν μπορειτε να παραδεχτειτε (CVIAL, Tasos κ.α) oτι η παρουσιαση δεν ηταν καλη.
Χανετε το δικιο σας δυστυχως με το να συνεχιζετε να δικαιολογειτε την παρουσιαση. Προφανως και μπορει να υπαρχουν reasonable δικαιολογιες, αλλα αυτο δεν αλλαζει το αποτελεσμα.

Ενα απλο ''δεν ηταν καλη η παρουσιαση'' χρειαζεται και δεν θα ανοιξει ρουθουνι. Αν οι φαν την κλινικης του Βεκρη συνεχιζουν απο εκει και περα τα δικα τους, αυτοι θα χανουν οχι εσεις:)

Τωρα χανουν και οι δυο πλευρες κατα την ταπεινη μου αποψη.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Θέμα εμπιστοσύνης μπορείς να υπάρχουν για όλα τα περιστατικά, κ εεγω μπορεί να κανω τώρα μμ να μην πω τίποτα να κανω μια δευτερη μετά από δέκα μήνες και να παρουσιάσω ότι έχω κάνει μια. Θα το πάρεις χαμπάρι?

Οχι Μήτσο δε θα το πάρεις. Αν είμαι και γάτα και φύλαγόμαι κάνεις δεν το παίρνει χαμπάρι.

Εδώ δεν εξαφανιστηκε κάνεις, το μέλος απαντά και ξέρουμε τι θα γίνει.

Σε αντίθεση με δυο περιστατικά του βεκρη(τα οποία είδα τυχαία, φαντάσου να αρχίσω νανψαχνω) οι οποίοι στο πενταμηνο χάθηκαν, τους έγραψα αλλά τίποτα και δεν έγραψα για αποτυχίες απλα έγραψα αν μπορουν να παρουσιάσουν.

Σκεψου τώρα αυτοί να παρουσιασουν στο 16 μηνο, τι να υποθέσουμε σύμφωνα με το δικό σου σκεπτικό?
Ότι έκαναν και δεύτερη μμ και βρήκαν τι δρομο γιαυτό φόρουμ? όπως το Πιλοτακι?

Και μιλάω για τα δικά σας παιδια, για περιπτώσεις του Βεκρη.

Αν παρουσιασει καποιος στο 16 μηνο σου ειπα ποια θα ειναι η αξια της παρουσιασης του. Μπορει να εχει γινει το οτιδήποτε. Αν ειναι ετσι κ μετα απο 2 χρονια ενταξει ειναι.
Και οχι αν βαζεις φωτογραφιες ανα μηνα δεν μπορεις να κοροιδεψεις. Θα πιαστεις. Ειδικα αν σε ξεψαχνιζουν στην παρουσιαση οπως γινεται στις παρουσιασεις κ των δυο ελληνικων κλινικων.
Ας περιμενουμε λοιπον το υλικο της παρουσιασης να δουμε πως πηγε.
Η αντιμετώπιση ειναι διαφορετικη παντως για αυτο και μιλανε καποιοι.
 

mic6

Well-Known Member
Μια εικόνα είναι χίλιες λέξεις.
Χίλιες λέξεις δεν είναι μια εικόνα.

Συνεχίστε να καλύπτετε μια αποτυχημένη παρουσίαση επειδή είναι από τον Θεό Ερντογάν.

Περιμένουμε φωτό από το αποτέλεσμα με ευχές να είναι το καλύτερο δυνατό.
 

mic6

Well-Known Member
Θα αστειευεσαι προφανως, αν ήσουν εδώ κάνα τριμηνο όπως ο mic6 θα έλεγα δε ξέρεις, παρασύρθηκες από τον έρωτα σου για τον celebrities doctor της πλάκας η οτιδήποτε άλλο.

Ειπαμε να κοροιδευουμε τους αλλούς αλλά και μεταξύ ρε Μήτσο? Μεταξύ μας?
Αγορίνα ακριβώς 2 χρόνια είμαι στο φόρουμ όχι 3 μήνες. Και το έχω ξεκοκαλίσει να ξέρεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ολη αυτη η συζητηση συνεχιζεται γιατι δεν μπορειτε να παραδεχτειτε (CVIAL, Tasos κ.α) oτι η παρουσιαση δεν ηταν καλη.
Χανετε το δικιο σας δυστυχως με το να συνεχιζετε να δικαιολογειτε την παρουσιαση. Προφανως και μπορει να υπαρχουν reasonable δικαιολογιες, αλλα αυτο δεν αλλαζει το αποτελεσμα.

Ενα απλο ''δεν ηταν καλη η παρουσιαση'' χρειαζεται και δεν θα ανοιξει ρουθουνι. Αν οι φαν την κλινικης του Βεκρη συνεχιζουν απο εκει και περα τα δικα τους, αυτοι θα χανουν οχι εσεις:)

Τωρα χανουν και οι δυο πλευρες κατα την ταπεινη μου αποψη.

Vag25 τι εννοείς να παραδεχτούμε ότι δεν είναι καλή η παρουσίαση, μα δεν υπάρχει παρουσίαση είναι προφανές.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Tsek

Well-Known Member
Τασο είσαι φαουλ άστο. Σε 11 μηνες δεν μπηκε τίποτα. Περιμενουν ξαφνικα να τα βαλουν ολα μαζί στους 12-13-14-15 μηνες?
Ξαφνικά ενα ωραιο πρωί θα δούμε τον Αγγελο με μαλλιά και τον Στριπαρ να λεει αυτά βαλαμε πριν 1,5 χρονο στον Ερντογαν?
Θα ειναι ξεφτυλα αν το κανει αυτό θα τον κοροϊδεύω μεχρι τη Δευτέρα παρουσία.
Η δίνουν φωτογραφίες και στοιχεία τώρα ή το κλείνουμε. Δεν εχει νόημα. Μακαρι να εχει παει καλά ο άγγελος. Εγω προσωπικά δεν καιγομαι να δω τιποτα και ετσι οπως αφησαν να κυλήσει ο χρονος καλυτερα να μην βαλουν τιποτα. Η ολη ένταση δεν ξεκιναει απο "εμας" παντως.
Επίσης Civial είπες οτι δεν θελεις οπαδισμο κλπ.
Ο μονος που δυστυχώς μιλαει οπαδικα και μπριζωνει το κλιμα στα τελευταια ποστ ειναι ο Τασος και χωρις λογο. Καλο ειναι να τα βλεπεις ολα και να κανεις τις ιδιες επισημανσεις σε ολους για αυτο ειπα οτι ειναι φαουλ.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Tsek εγώ το βλέπω διαφορετικά. Αν ψάξεις τα νήματα θα δεις ότι ουδέποτε έχω ζητήσει από κάποιον να βάλει φώτο ή να αρχίσω τις παρατηρήσεις που είναι οι φωτό, που χάθηκες, κλπ. Ο κάθε άνθρωπος έχει τα θεματά του, τις ασχολίες του, τα ψυχολογικά του, κλπ. Έχω πάρει σε pm πάρα πολλές φώτο από χαμένες μμ με καλά (ή και κακά) αποτελέσματα επειδή δεν «άντεχαν» την ψυχοφθόρο διαδικασία της έκθεσης στο φόρουμ.

Ως εκ τούτου θεωρώ όλες αυτές τις συζητήσεις ανούσιες. Εδώ επι της αρχής δεν έχουμε παρουσίαση. Αν κάποιος επιλέξει να ποστάρει στον 12ο μήνα όλη την εξέλιξη από τον 2ο μέχρι τον 12ο αναλυτικά με φώτο ανά μηνα δεν καταλαβαίνω τι πρόβλημα έχεις; Σε τι θα υστερεί;


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

vag25

Well-Known Member
Vag25 τι εννοείς να παραδεχτούμε ότι δεν είναι καλή η παρουσίαση, μα δεν υπάρχει παρουσίαση είναι προφανές.

Μια καλη παρουσιαση περιλαμβανει τα σταδια ενα ενα.

Θυμαμαι οτι δεν αρεσαν οι παρουσιασεις οταν καποιος ερχοταν και εβαζε ολο το αποτελεσμα την ιδια μερα απο την αρχη μεχρι το τελος. Και ειναι λογικο.
 

vag25

Well-Known Member
Tsek εγώ το βλέπω διαφορετικά. Αν ψάξεις τα νήματα θα δεις ότι ουδέποτε έχω ζητήσει από κάποιον να βάλει φώτο ή να αρχίσω τις παρατηρήσεις που είναι οι φωτό, που χάθηκες, κλπ. Ο κάθε άνθρωπος έχει τα θεματά του, τις ασχολίες του, τα ψυχολογικά του, κλπ. Έχω πάρει σε pm πάρα πολλές φώτο από χαμένες μμ με καλά (ή και κακά) αποτελέσματα επειδή δεν «άντεχαν» την ψυχοφθόρο διαδικασία της έκθεσης στο φόρουμ.

Σεβαστο καποιος να μην μπορει για χ λογους.
Το ''καλη η κακη παρουσιαση'' δεν παει στο ατομο αλλα στην παρουσιαση. Στην διαδικασια.
Δεν προσβαλει το ατομο αν θες. Η διαδικασια ομως μπορει να σχολιαστει/κριθει αναλογως.

Καποιος μπορει να εκανε διαστρικο ταξιδι και να μην μπορει να βαλει φωτογραφιες. Δικαιολογειται γιατι βρισκεται καπου στον Γαλαξια μας και δεν μπορει να βαλει φωτογραφιες? Ναι και καλα να περασει εκει που ειναι, περιμενουμε φωτος αν θελει απο τους εξωπλανητες.

Παλι ομως η παρουσιαση του δεν θα ειναι καλη. Ξαναλεω η κριση μας για μια παρουσιαση ειναι ανεξαρτητη απο τα προσωπα(stripar, aggelos εδω).
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
Αν κάποιος επιλέξει να ποστάρει στον 12ο μήνα όλη την εξέλιξη από τον 2ο μέχρι τον 12ο αναλυτικά με φώτο ανά μηνα δεν καταλαβαίνω τι πρόβλημα έχεις; Σε τι θα υστερεί;

CVIAL, χωρις να θελω να αμφισβητησω τις γνωσεις και την εμπειρια σου σε θεματα μεταμοσχευσεων, θα κανω μια υποθεση εργασιας και, αν μπορεις, ας εκφρασεις τη γνωμη σου πανω σε αυτη...........

Ας υποθεσουμε οτι ο Αγγελος (και ο καθε Αγγελος απο οποιαδηποτε κλινικη) στον 7ο μηνα της μμ του εβλεπε οτι το αποτελεσμα ηταν αρνητικο και ηθελε να παραπλανησει το forum.......τι θα μπορουσε να κανει;

Να κανει δευτερη μεταμοσχευση στις ιδιες ακριβως περιοχες/ζωνες με την πρωτη και να εμφανιστει τον 15ο μηνα (ουσιαστικα τον 8ο της δευτερης μμ, με σχεδον ολοκληρωμενο αποτελεσμα δυο μμ) και να ξεκινησει μια δηθεν αναλυτικη παρουσιαση της πρωτης μμ.

Να ποσταρει φωτογραφιες του 4ου μηνα της δηθεν πρωτης μμ, ενω θα ειναι φωτογραφιες του 4ου της δευτερης μμ.

Και το ιδιο να κανει τον 5ο, τον 6ο, τον 7ο και τον 8ο μηνα.

Και στο τελος να μεινουμε ολοι αφωνοι πώς μπορεσε ο "θεος" γιατρος να πετυχει τετοιο σπουδαιο αποτελεσμα με 3200 grafts, ενω στην πραγματικοτητα θα εχουν τοποθετηθει 7000 grafts.

Αυτο δε θα ηταν ξεκαθαρα μια παραπλανηση των μελων του forum; Και ποιος θα το καταλαβαινε με τον τροπο που εγινε η δηθεν παρουσιαση;

Αν μπορεις, παρε θεση σε αυτο. Ευχαριστω πολυ.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αγορίνα ακριβώς 2 χρόνια είμαι στο φόρουμ όχι 3 μήνες. Και το έχω ξεκοκαλίσει να ξέρεις.

Καλησπέρα φίλε mic6.
Αφού έχεις ξεκοκαλίσει το φόρουμ...έχεις αντιληφθεί,έχεις αναρωτηθεί ποτέ τι έχει προσφέρει ο Stripar όλα αυτά τα χρόνια εδώ μέσα?
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Tol, θα συμφωνήσω ότι θα μπορούσε να γίνει. Αλλά θα μπορούσαν να γίνουν και άλλα πολλά και απλούστερα. Να μπουν περισσότερα graft εξαρχής, να ανακοινωθεί λάθος ημερομηνία, κλπ. Οποιαδήποτε θεωρία συνομωσίας σου περνάει από το κεφάλι. Σε φόρουμ που βασίζεται στην αρχή της ανωνυμίας και δεν υπάρχει έλεγχος τα πάντα είναι πιθανά. Δυστυχώς.

Με λίγα λόγια δεν υπάρχει διασφάλιση. Είτε κάνεις την παρουσίαση της μμ σου νοικοκυρεμένα είτε τον 12ο μήνα μαζεμένα. Συνήθως οι απατεώνες το κάνουν νοικοκυρεμένα. Και ο Stripar, επειδή τον ξέρω, δεν είναι απατεώνας. Μπορεί να είναι καμμιά φορά άκομψος στις εκφράσεις του και να μην είναι αρεστός από μια μερίδα αλλά μέχρι εκεί.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

dimitris50423

Well-Known Member
Η παρουσιαση μιας αποτυχημενης μ.μ δεν ειναι διαπραγματευτικο χαρτι για τον "ασθενη"?

Η απειλη για την παρουσιαση μιας αποτυχημενης μεταμοσχευσης ειναι μεγαλυτερο διαπραγματευτικο χαρτι απο την ιδια την παρουσιαση.
 

mic6

Well-Known Member
Καλησπέρα φίλε mic6.
Αφού έχεις ξεκοκαλίσει το φόρουμ...έχεις αντιληφθεί,έχεις αναρωτηθεί ποτέ τι έχει προσφέρει ο Stripar όλα αυτά τα χρόνια εδώ μέσα?
Βεβαίως. Γιατί, έδειξα το αντίθετο σε κάτι από τα λεγόμενα μου;;;
 

leas

Well-Known Member
Παιδιά αποτυχημένη παρουσίαση πιστεύω ότι είναι αυτή που η γωνία λήψης της φωτογραφίας κολακεύει, η φωτεινότητα αναζητείται και η γενικότερη προσπάθεια απόκρυψης των αδυναμιών της μμ είναι έκδηλη... Στην προκειμένη περίπτωση απλά ας κάνουμε υπομονή. Νομίζω αυτό που πραγματικά είναι στενάχωρο είναι να μην βλέπουμε σε αρκετές περιπτώσεις το τελικό αποτέλεσμα.. Στην τελική νομίζω αυτό είναι που μετράει..Αν κάποιος θέλει να δει την πορεία μέσα στους μήνες είναι κατανοητό αλλά μπορεί να ανατρέξει σε τόσες και τόσες μμ να δει πως είναι κάποιος στις 10 μέρες στους 2 μήνες αλλά και στους 6.Ο στριπαρ είναι εδώ πράγμα πολύ καλό για το φόρουμ και έχει επισημάνει πως η παρουσίαση θα γίνει.. Μπορούμε να καταπιαστουμε με πιο εποικοδομητικα ζητήματα..
 
Μπλουζα