Agelosk, dr. erdogan, m.fue w keep, 3200 grafts, 8/11/2017

dimitris50423

Well-Known Member
Δεν συμβαίνει πάντα, στην 2η μμ δεν πρήστηκα καθόλου


Sent from my iPhone using Tapatalk

Πως το εξηγεις αυτο; Εκανες κατι συγκεκριμενο ωστε να το αποφυγεις; το πρηξιμο απο τα υγρα που προκυπτουν απο τον τραυματισμο δεν προερχεται;
θυμαμαι ξαπλωνα αριστερα και πρηζοταν η αριστερη μερια. μετα δεξια και πηγαινε απο εκει και το πρηξιμο.. οχι υπερβολικο αλλα υπηρχε.
ξεκινησε απο μετωπο και μετα κατεβηκε ματια και κροταφους. Απο εκει σε λιγες μερες εφυγε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Νομίζω ότι μεταξύ άλλων έχει άμεση σχέση με την ποσότητα της αναισθητικού που χορηγείται.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

anargiros88

Well-Known Member
παντως ολοι πρηζομαστε τις πρωτες 4-5 μερες και δεν εχω δει κανεναν να βαζει φωτο ωστε να ξερουν και οι νεοτεροι.. και εγω μεσα φυσικα δεν εχω βαλει.. τις κραταμε κρυφες :p

Ούτε εγώ πρηστικα καθολου . Μου είπε το κολπο ο dr !!!!!
 

vag25

Well-Known Member
Αν όχι η χειρότερη παρουσίαση μεταμόσχευσης στο φόρουμ, σίγουρα από τις χειρότερες. 6 μήνες, 12 σελίδες και δεν έχουμε δει τιποτα.

Eδω ο Ακης ειχε δικιο...
Να τα λεμε ολα.

Καλος ο ερντογανης αλλα...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Για το πρηξιμο βοηθαει πολυ το φαρμακο brasan.
Παντως αυτο με το πρηξιμο δεν εχω καταλαβει ακριβως τι γινεται. Ειχα δει ενα ρωσο στο αεροδρομιο πριν 8 μηνες που την προηγουμενη μερα ειχε κανει dhi με μια γυναικα μου πε (μπιρου; ) και δεν ειχε καθολου πρηξιμο. Ουτε σημαδια ουλες κτλ μονο τα νεα graft εβλεπες κ γιαυτο πηγα κ τον ρωτησα που κτλ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
]

Eδω ο Ακης ειχε δικιο...
Να τα λεμε ολα.

Καλος ο ερντογανης αλλα...

Δεν θα ηταν το αποτελεσμα για διαφημιση τι δεν καταλαβαινετε? εχει δυνατοτητες ο τουρκος αλλα υπαρχουν και τα μετρια αποτελεσματα..
Δεν βλεπω αλλο λογο ενω ξεκινησε με προοπτικη αναλυτικοτατης παρουσιασης να μην βλεπουμε τιποτα και να μην υπαρχει και καποια εξηγηση..
ας το ερμηνευσει ο καθενας οπως θελει.. εγω ετσι το βλεπω.
 

tasos33

Well-Known Member
Αν αυτός που θα κανει την παρουσίαση δουλεύει κάθε μέρα 15 ώρες και περιμένει διαφοροποιηθει λίγο το πρόγραμμα του σου πέρασε καθόλου από το μυαλό?

Επίσης το αποτελεσμα του αγγέλου σε σαυτη την φάση '' μετριο'' θα είναι αφού έβαλε μόνο στο μπροστινό μέρος και οχι σε όλη την εκταση διασπειροντας 8 graft /cm κατα την παγια τακτική των μετριων εγχωριων κλινικων.

Περιπτώσεις σαν του αγγέλου με συγκεκριμενο πλάνο αξιολογείται μετά το πέρας των 2 η 3 μμ.


Δεν θα ηταν το αποτελεσμα για διαφημιση τι δεν καταλαβαινετε? εχει δυνατοτητες ο τουρκος αλλα υπαρχουν και τα μετρια αποτελεσματα..
Δεν βλεπω αλλο λογο ενω ξεκινησε με προοπτικη αναλυτικοτατης παρουσιασης να μην βλεπουμε τιποτα και να μην υπαρχει και καποια εξηγηση..
ας το ερμηνευσει ο καθενας οπως θελει.. εγω ετσι το βλεπω.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Αν αυτός που θα κανει την παρουσίαση δουλεύει κάθε μέρα 15 ώρες και περιμένει διαφοροποιηθει λίγο το πρόγραμμα του σου πέρασε καθόλου από το μυαλό?

γιατι σε περιστατικα του εξωτερικου να υπαρχει παντα μια δικαιολογια και σε περιστατικα της Ελλαδας να παιζει απατεωνια και πατατα? δεν μπορω να καταλαβω..
εγω δεν λεω οτι ειναι πατατα αλλα μπορει και να ειναι.. δες με τι προοπτικη παρουσιασης ξεκινησε..
σε 11 μηνες 10 λεπτα χρειαζοταν να μπουν πεντε φωτογραφιες.
σε ενα περιστατικο που δειχνει φωτο ξεκινωντας και στο 12μηνο δεν εχει και νοημα..
θα μπορουσε ο αλλος στο 6μηνο να παει να χωσει αλλα 2000-3000 μοσχευματα και να καλυψει το οτιδηποτε.
Δεν μιλαω για τον Αγγελο.. αυτο ισχυει για οποιαδηποτε παρουσιαση γινει με αυτο τον τροπο..
 

Akis-multi

Well-Known Member
Αν αυτός που θα κανει την παρουσίαση δουλεύει κάθε μέρα 15 ώρες και περιμένει διαφοροποιηθει λίγο το πρόγραμμα του σου πέρασε καθόλου από το μυαλό?

Επίσης το αποτελεσμα του αγγέλου σε σαυτη την φάση '' μετριο'' θα είναι αφού έβαλε μόνο στο μπροστινό μέρος και οχι σε όλη την εκταση διασπειροντας 8 graft /cm κατα την παγια τακτική των μετριων εγχωριων κλινικων.

Περιπτώσεις σαν του αγγέλου με συγκεκριμενο πλάνο αξιολογείται μετά το πέρας των 2 η 3 μμ.
Αυτός που έχει αναλάβει την παρουσίαση δεν είναι χαμένος από το φόρουμ. Γράφει και είναι ενεργός. Και έχει δώσει και υποσχέσεις για αποκαλύψεις από τα αδυτά.....αστεία πράματα. 2 φωτογραφίες κάθε μήνα αρκουν. Και όλοι όσοι έχουν κάνει μμ ξέρουν ότι το κινητό τους είναι γεμάτο από φωτογραφίες για την εξελιξη.. όσοι δεν έχουν κάνει μονο δε το ξέρουν.
 

tasos33

Well-Known Member
γιατι σε περιστατικα του εξωτερικου να υπαρχει παντα μια δικαιολογια και σε περιστατικα της Ελλαδας να παιζει απατεωνια και πατατα? δεν μπορω να καταλαβω..
εγω δεν λεω οτι ειναι πατατα αλλα μπορει και να ειναι.. δες με τι προοπτικη παρουσιασης ξεκινησε..
σε 11 μηνες 10 λεπτα χρειαζοταν να μπουν πεντε φωτογραφιες.
σε ενα περιστατικο που δειχνει φωτο ξεκινωντας και στο 12μηνο δεν εχει και νοημα..
θα μπορουσε ο αλλος στο 6μηνο να παει να χωσει αλλα 2000-3000 μοσχευματα και να καλυψει το οτιδηποτε.
Δεν μιλαω για τον Αγγελο.. αυτο ισχυει για οποιαδηποτε παρουσιαση γινει με αυτο τον τροπο..
Αν πιασεις και μετρήσεις τα εξαφανισμενα περιστατικά του εφέτζη, Παπατζη, ψευτοσελεμπριτι βεκρη θα ξαναμιλησεις μετά από δύο χρόνια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Stripar

Established Member
Αν αυτός που θα κανει την παρουσίαση δουλεύει κάθε μέρα 15 ώρες και περιμένει διαφοροποιηθει λίγο το πρόγραμμα του σου πέρασε καθόλου από το μυαλό?

Επίσης το αποτελεσμα του αγγέλου σε σαυτη την φάση '' μετριο'' θα είναι αφού έβαλε μόνο στο μπροστινό μέρος και οχι σε όλη την εκταση διασπειροντας 8 graft /cm κατα την παγια τακτική των μετριων εγχωριων κλινικων.

Περιπτώσεις σαν του αγγέλου με συγκεκριμενο πλάνο αξιολογείται μετά το πέρας των 2 η 3 μμ.
18 h /daily Τάσο !
Άς τους να "κουρέβονται", η παρουσίαση θα γίνει ,
όταν βρώ τον χρόνο εγώ και όχι όταν θέλουν αυτοί προκειμένου να γεμίσουν τις άδειες ώρες του καναπέ τους...
 

george_hatzi

Well-Known Member
Πάντως χωρίς να έχω ιδέα για το αποτέλεσμα, η λογική μου λέει ότι κάποιος που σταματάει να ασχολείται με το φορουμ είναι μάλλον γιατί πλεον δεν τον νοιάζει. Και σταματάει να τον νοιάζει όταν έχει λυσει το πρόβλημά του. Σε περίπτωση κακού αποτελέσματος όλοι ψάχνουν εναν παρηγορητικό λόγο ή έστω συμβουλές για το πώς να κινηθούν στο μέλλον. Προσωπική εκτίμηση.
 

vag25

Well-Known Member
18 h /daily Τάσο !
Άς τους να "κουρέβονται", η παρουσίαση θα γίνει ,
όταν βρώ τον χρόνο εγώ και όχι όταν θέλουν αυτοί προκειμένου να γεμίσουν τις άδειες ώρες του καναπέ τους...

Eυχαριστως σε αυτη την φαση θα σε βοηθουσα να τις κανεις 10, αδειαζοντας τον καναπε μου:)
Aν και δεν αραζω...διαβαζω, αλλα οκ.

Τωρα για την παρουσιαση. Ειναι κατανοητο εφοσον δεν ειναι εφικτο(πολλες ωρες δουλειας η αλλος λογος), αλλα πιστευω οτι σε αντιστοιχη περιπτωση με Ελληνικες κλινικες θα ακουγαμε διαφορα. Και ειναι λιγο αδικο οσο και τραγικες να ειναι αυτες.
 
Μπλουζα