Aeratos28, jose lorenzo ο ιατρός.. aeratos28 o ασθενής...,3301 grafts, 28/10/2022,1o βήμα..

ManCyprus87

Well-Known Member
Πολύ δυνατός @aeratos28.
Μπράβο για τις αποκαλυπτικότατες φωτογραφίες στις πιο σκληρές συνθήκες και χτενίσματα, μας δίνει να καταλάβουμε επακριβώς τι παίζει στο κάθε χιλιοστό της περιοχής εμφύτευσης.
Για το αριστερό τμήμα που λες είναι πάρα πολύ μικρή η διαφορά, που το "κοινό" μάτι δε βλέπει κάτι.
Επίσης λογικά θα ωριμάσει και άλλο η τρίχα σε εκείνη την υποπεριοχή, καθώς βλέπω υπό ανάπτυξη τρίχες που η βάση τους είναι πιο χοντρή. Και έτσι να μείνεις το τελείωσες ήδη, συγχαρητήρια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Ευχαριστώ αδελφέ..όχι ρε τι τελείωσε.εχει δουλειά ο Ισπανός ακόμα μπροστά..για πίσω θα πάμε την επόμενη τώρα επέμβαση,και θα επανέλθουμε με την τρίτη επέμβαση μπροστά.
Πολύ δυνατός @aeratos28.
Μπράβο για τις αποκαλυπτικότατες φωτογραφίες στις πιο σκληρές συνθήκες και χτενίσματα, μας δίνει να καταλάβουμε επακριβώς τι παίζει στο κάθε χιλιοστό της περιοχής εμφύτευσης.
Για το αριστερό τμήμα που λες είναι πάρα πολύ μικρή η διαφορά, που το "κοινό" μάτι δε βλέπει κάτι.
Επίσης λογικά θα ωριμάσει και άλλο η τρίχα σε εκείνη την υποπεριοχή, καθώς βλέπω υπό ανάπτυξη τρίχες που η βάση τους είναι πιο χοντρή. Και έτσι να μείνεις το τελείωσες ήδη, συγχαρητήρια.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Πολύ δυνατός και σου αξίζει φίλε. Εύχομαι τα καλύτερα. Αν και όποτε μπορέσεις όπως είπε και ο Ιωάννης Ιωάννης μία λίγο πιο μακρινή να θολώσουμε για τα καλά με τη μαλλούρα.
 

aeratos28

Just aeratos
Σχεδόν τεντωμένα χέρια ,τώρα
Screenshot_2023-07-20-22-50-26-596_com.miui.gallery.jpg
την τράβηξα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πολύ δυνατός @aeratos28.
Μπράβο για τις αποκαλυπτικότατες φωτογραφίες στις πιο σκληρές συνθήκες και χτενίσματα, μας δίνει να καταλάβουμε επακριβώς τι παίζει στο κάθε χιλιοστό της περιοχής εμφύτευσης.
Για το αριστερό τμήμα που λες είναι πάρα πολύ μικρή η διαφορά, που το "κοινό" μάτι δε βλέπει κάτι.
Επίσης λογικά θα ωριμάσει και άλλο η τρίχα σε εκείνη την υποπεριοχή, καθώς βλέπω υπό ανάπτυξη τρίχες που η βάση τους είναι πιο χοντρή. Και έτσι να μείνεις το τελείωσες ήδη, συγχαρητήρια.
Είναι αχόρταγος , δεν τον βλέπεις?
 

aeratos28

Just aeratos
Έχουμε δοτρια,και θα την εξαντλήσουμε..γιατί να το κρύψουμεν άλλωστε..είναι δίκαιο και θα γίνει πράξη.θα πρηξουμε λίγο τον Ισπανό εκεί και θα τα χωρέσει..
 

aeratos28

Just aeratos
Για τη φίνα,σίγουρος δεν είμαι..δεν ξέρω αν μου κάνει κάτι..ένα χαπακι 5mg μια φορα την εβδομάδα παίρνω ..δεν έχω δει να πω την αλήθεια τπτ
Και καλά κάνει, θέτει τον πήχη ψηλά και έτσι πρέπει όταν πληροί όλες τις προυποθέσεις: δότρια, καλή ηλικία, και φιναστερίδη.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Aldo

Well-Known Member
Αεράτε εύγε πολύ καλός.
Μήπως να αφήσεις το κεφάλι σου ήσυχο και Τον Ισπανό και μην του σπας τα ουμπαλα . … ασχολησου με κάτι άλλο…

Πάρε μηχανάκι από εκεινα που καίνε λαδακι τα έχουμε πει, και κόβε βόλτες.
 

vagosx

Well-Known Member
Δείχνει ότι έχει πάει σχετικά καλά, μόνο με φωτο στον ήλιο μπορεί να γίνει πραγματική αποτίμηση.
Καλή συνέχεια στην επόμενη μμ.
 

bobby

Well-Known Member
Φίλε αεράτε πας τζαμι! Δεν βλέπω κάποια τρανταχτή αδυναμία που δεν θα καλυφθεί μέχρι το 12μηνο. Για το τέλειο βέβαια θα πρέπει να βάλεις άλλα λίγα όπως συμβαίνει στο 90% των περιπτώσεων. Αλλά αυτό έτσι και αλλιώς ήταν στο προγραμμα. Για εμένα κάνε το στην 2η ΜΜ μήπως και γλιτώσεις την 3η. Και εγώ έτσι θα κάνω. Η 2η θα είναι για κάλυψη πίσω και πύκνωση mid αλλά και πύκνωση (και τυχόν ατέλειες) μπροστά. Έτσι πιθανότατα θα γλιτώσω 3η φορά την «ξούρα» ( αν και τότε δεν θα με χαλάσει γιατί θα είναι γεμάτο μπροστά……
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.

Αthens2021

Active Member
Έχουμε δοτρια,και θα την εξαντλήσουμε..γιατί να το κρύψουμεν άλλωστε..είναι δίκαιο και θα γίνει πράξη.θα πρηξουμε λίγο τον Ισπανό εκεί και θα τα χωρέσει..
Μπραβο πολυ καλη πυκνοτητα ! Επειδη λες οτι θα μπεις παλι μπροστα , εχω την απορια εαν ειναι ξεκαθαρο σε εναν γιατρο το αν μπορει να μπει σε μια περιοχη οπως τα μπροστινα με ασφαλεια για επιπλεον πυκνοτητα η αν ειναι μη προβλεψιμη η αντιδραση των υπαρχοντων μαλλιων ακομα κι αν ειναι μεταμοσχευμενα. Δεν υπαρχει ενα ταβανι στην πυκνοτητα που μπορουν να πετυχουν οι μμ ?
 

aeratos28

Just aeratos
Να το έλεγε κανένας άλλος ρε athens ,να πω οκ..αφού ρε τρελέ έχεις κάνει 3 επεμβάσεις αν δεν κάνω λάθος μόνο στην α ζώνη..λες να υπάρχει καποιο θέμα με τα μεταμοσχευμενα στο να κάνεις πύκνωση?:D
Μπραβο πολυ καλη πυκνοτητα ! Επειδη λες οτι θα μπεις παλι μπροστα , εχω την απορια εαν ειναι ξεκαθαρο σε εναν γιατρο το αν μπορει να μπει σε μια περιοχη οπως τα μπροστινα με ασφαλεια για επιπλεον πυκνοτητα η αν ειναι μη προβλεψιμη η αντιδραση των υπαρχοντων μαλλιων ακομα κι αν ειναι μεταμοσχευμενα. Δεν υπαρχει ενα ταβανι στην πυκνοτητα που μπορουν να πετυχουν οι μμ ?
 
Μπλουζα