Aeratos28, jose lorenzo ο ιατρός.. aeratos28 o ασθενής...,3301 grafts, 28/10/2022,1o βήμα..

aeratos28

Just aeratos
Έλα αδερφέ , ναι ρε πριν 11 χρόνια 1000 grafts είχαν μπει ..έχει αναφερθεί πολύ παλιά.
Έχω ενημερώσει μέχρι και τους 9 μήνες ..διαφορά δεν είδα από το 9μηνο..
Η αποχή μου υπάρχει το τελευταίο διάστημα λόγω κάποιας απώλειας που συνέβη (όχι τριχών) κάποιου προσώπου,και δεν έχω και πολύ όρεξη ούτε να γράφω ούτε τπτ..
Βάζω 2-3 φωτό που έβγαλα τώρα.ισως να μην είναι καλές ,αλλά μέχρι και τους 9 μήνες φωτό κάτω από λάμπες έβαζα με βρεγμένα μαλλιά ..δεν νομίζω ότι έχει παραπονο κάποιος ..περιμένω και εγώ τώρα να δω τι και πώς με τον Ισπανό για να συνεχίσω τις επεμβάσεις...crown και middle η επόμενη που θα γίνει,και μια τρίτη επέμβαση για τουμπανιασμα μπροστά..
Για καποιο λογο κοιταγα παλι το νημα και μολις ειδα αυτες τις φωτο. @CVIAL Αυτο ειναι το μαλλι του aeratou πριν απο την μμ;; Δεν ηξερα οτι ειχε κανει μεταμοσχευση πιο παλια, νομιζα αυτη ηταν η πρωτη, σορυ αν εχει αναφερθει και απλα δεν το ειδα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Φωτό τωρινές ..κάτω απο λάμπα πανοραμική με ημιβρεγμενα μαλλιά μετά από λούσιμο και χωρισμένα λίγο προς τη μέση να φανεί η φύτρωση..και μια από μπροστά παλι κάτω από λάμπα όπως με βλέπει κάποιος στην ευθεία
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Screenshot_2023-12-24-00-23-22-615_com.miui.gallery.jpg
 

FreeThinker

Well-Known Member
Έλα αδερφέ , ναι ρε πριν 11 χρόνια 1000 grafts είχαν μπει ..έχει αναφερθεί πολύ παλιά.
Έχω ενημερώσει μέχρι και τους 9 μήνες ..διαφορά δεν είδα από το 9μηνο..
Η αποχή μου υπάρχει το τελευταίο διάστημα λόγω κάποιας απώλειας που συνέβη (όχι τριχών) κάποιου προσώπου,και δεν έχω και πολύ όρεξη ούτε να γράφω ούτε τπτ..
Βάζω 2-3 φωτό που έβγαλα τώρα.ισως να μην είναι καλές ,αλλά μέχρι και τους 9 μήνες φωτό κάτω από λάμπες έβαζα με βρεγμένα μαλλιά ..δεν νομίζω ότι έχει παραπονο κάποιος ..περιμένω και εγώ τώρα να δω τι και πώς με τον Ισπανό για να συνεχίσω τις επεμβάσεις...crown και middle η επόμενη που θα γίνει,και μια τρίτη επέμβαση για τουμπανιασμα μπροστά..
Συλλυπητήρια φίλε..

Γνωρίζεις πότε σκοπεύει να ξαναέρθει Ελλάδα ο Ισπανός; Του χω στείλει ένα e-mail εδώ και μια βδομάδα αλλά δεν έχει απαντήσει.
 

aeratos28

Just aeratos
Να σε καλά φιλε.,έχω να μιλήσω πολύ καιρό με cvial ,ούτε ξέρω τι γίνεται..λογικα θα υπάρξει ενημέρωση αυτό το διάστημα
Συλλυπητήρια φίλε..

Γνωρίζεις πότε σκοπεύει να ξαναέρθει Ελλάδα ο Ισπανός; Του χω στείλει ένα e-mail εδώ και μια βδομάδα αλλά δεν έχει απαντήσει.
 
Μπλουζα