Aeratos28, jose lorenzo ο ιατρός.. aeratos28 o ασθενής...,3301 grafts, 28/10/2022,1o βήμα..

aeratos28

Just aeratos
Αυτές οι δυο φωτό @vagosx που είχα βάλει στη σελίδα 18 και έχω πίσω μου ήλιο για να φωτίζει φουλ δεν σου κάνουν? Και στη δεύτερη φωτό επίτηδες κατέβασα το τσουλουφακι για να φανεί μέσα ο κρόταφος?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Screenshot_2023-07-21-15-48-35-553_com.miui.gallery.jpg
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Οι φώτο με το βρεγμένο μαλλί που φαίνονται οι ρίζες είναι φώτο που καταλαβαίνει κάποιος πως πήγε η φύτρωση. Οι άλλες φώτο είναι φώτο που δείχνουν τι κάλυψη μπορείς να πάρεις σε διαφορετικές συνθήκες με αυτά τα g. Αν παρατηρήσει κάποιος αυτές τις φώτο (με βρεγμένα) βλέπει ότι οι αποστάσεις μεταξύ των g είναι ομοιόμορφες σχεδόν παντού χωρίς τρύπες. Αυτό δείχνει ότι η φύτρωση έχει κυμανθεί σε πολύ υψηλά επίπεδα.
 

aeratos28

Just aeratos
Κάτω από λάμπες..όχι λαμπα..και μάλιστα πολύ δυνατές..χειρότερα από ήλιο..πιστεύω..αδικώ τον Ισπανό χωρίς να με ενδιαφέρει,γτ κοιτάω να δείξω τη φυτρωση και όχι την κάλυψη .
 

aeratos28

Just aeratos
Να ,μπράβο ρε cvial,το είπες πρώτα από εμένα..εγώ την φυτρωση θέλω να δείξω αυτή τη στιγμή..την κάλυψη,θα την δείξω όταν τελειώσουν οι επεμβάσεις και θα την δείξω όπως ακριβώς πρέπει..με στεγνά μαλλιά και σε πολλές και διάφορες συνθήκες..τώρα,δείχνω την φυτρωση από 3301 grafts,σε μια έκταση 101 τετρ εκατοστών .
Οι φώτο με το βρεγμένο μαλλί που φαίνονται οι ρίζες είναι φώτο που καταλαβαίνει κάποιος πως πήγε η φύτρωση. Οι άλλες φώτο είναι φώτο που δείχνουν τι κάλυψη μπορείς να πάρεις σε διαφορετικές συνθήκες με αυτά τα g. Αν παρατηρήσει κάποιος αυτές τις φώτο (με βρεγμένα) βλέπει ότι οι αποστάσεις μεταξύ των g είναι ομοιόμορφες σχεδόν παντού χωρίς τρύπες. Αυτό δείχνει ότι η φύτρωση έχει κυμανθεί σε πολύ υψηλά επίπεδα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μα τα προφανή λέω. Την φύτρωση μπορείς να την κρίνεις αν τα ξυρίσεις (για να δεις αν υπάρχουν περιοχές με ασυνέχειες) ή αν τα βρέξεις και τα χτενίσεις όπως έκανες εσύ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Ακριβώς,στο πρώτο βήμα που έγινε τώρα εμένα με ενδιαφέρει το να δείξω αν βγήκαν τα τριχοθυλάκια.και πως..εξαρχής,χρειαζόταν το σημείο αυτό 4100 grafts σύμφωνα με τον Ισπανό.δεδομενη η δεύτερη επέμβαση στο σημείο..όταν με το καλό μπουν και τα υπόλοιπα η και παραπάνω από αυτά ,τότε,θα έχει σημασία να δούμε και την τελική κάλυψη που θα δώσει..για τώρα το σημαντικότερο θεωρώ είναι το σημείο που έχω σταθεί..φυτρωση ,σχεδιασμός και γενικότερα η δουλειά του Ισπανού.
 

Αthens2021

Active Member
Να το έλεγε κανένας άλλος ρε athens ,να πω οκ..αφού ρε τρελέ έχεις κάνει 3 επεμβάσεις αν δεν κάνω λάθος μόνο στην α ζώνη..λες να υπάρχει καποιο θέμα με τα μεταμοσχευμενα στο να κάνεις πύκνωση?:D
Ναι ετσι εχω κανει και ελαφρως β ζωνη. Απλα παλια θυμαμαι ειχα διαβασει οτι δε γινεται να μπουν grafts πολυ κοντα γιατι δεν αιματωνονται σωστα κτλ. Η μηπως αυτο δημιουργει μετα θεμα σε οσα ειναι αδυναμα και ορμονοεξαρτωμενα κι οχι στα μεταμοσχευμενα. Μαλλον αυτο εννοεις κι εσυ. Παιρνω και φινα 3 χρονια τωρα σταθερα. Σ ευχαριστω παντως !
 

edyuser1

Active Member
wunderbar(θαυμασια)αερατε που λεμε και εδω στο χωριο μου στην γερμανια. Πολυ ωραια φιλε σε πηγε δεν νομιζω να ξανασχοληθεις με τριχες στην ζωη σου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Να το νομίζεις φίλε..έχω αρκετό δρόμο ακόμα..σε ευχαριστώ πάντως να είσαι καλά.
wunderbar(θαυμασια)αερατε που λεμε και εδω στο χωριο μου στην γερμανια. Πολυ ωραια φιλε σε πηγε δεν νομιζω να ξανασχοληθεις με τριχες στην ζωη σου.
 

konelos

Active Member
Μια χαρά είσαι!!
Σε πόσο καιρό θες να μπεις ;
Εγώ θα καθόμουν τουλάχιστον 2 χρόνια να δω τι θα χάσω (εύχομαι να μην χάσουμε τίποτα ), με βρεγμένα κολλημένα μαλλιά πίσω και φωτό με προβόλια ΟΑΚΑ όλοι πρόβλημα έχουμε.
 

aeratos28

Just aeratos
Ευχαριστώ αδελφε..Για πίσω,
Μια χαρά είσαι!!
Σε πόσο καιρό θες να μπεις ;
Εγώ θα καθόμουν τουλάχιστον 2 χρόνια να δω τι θα χάσω (εύχομαι να μην χάσουμε τίποτα ), με βρεγμένα κολλημένα μαλλιά πίσω και φωτό με προβόλια ΟΑΚΑ όλοι πρόβλημα έχουμε.

θα μπω τώρα ρε συ..κρούουν και middle..ε σε λίγους μήνες.μεχρι τέλος της χρονιάς θα μπω.
 

oreo

Well-Known Member
Εσύ που είσαι; Εγώ που είμαι;... που πήγαμε όλοι;
Αγαπητέ φίλε Ιούλιε, με παρέσυρε το κύμα της προσμονής της ολοκλήρωσης του αποτελέσματος και έριξα μαύρη πέτρα. Μπαίνω τώρα και βλέπω απο τις παλιές φουρνιές να μην έχει μείνει άνθρωπος. Αυυτό έχει και αποτέλεσμα σχόλια και τοποθετήσεις σε νήματα του 2009-2010. Τέλος πάντων ελπίζω όλα να βαίνουν καλώς με την μετ σου (θα δω κ το νήμα σου). Πότε μπαίνεις για να φαγωθεί κ η ουρά?
 

JimKan1

Well-Known Member
Έτσι ήταν Χρήστο. Τα temples δεν «ανα κατασκευάστηκαν» εκ νέου, έτσι ήταν (δες τις 2 πρώτες φωτό), αλλά ενισχύθηκαν για να μην υπάρχει τόσο μεγάλη διαφορά με την πιο πίσω περιοχή όπως φαίνεται από την πιο κάτω φωτό.

Προβολή συνημμένου 55008

Προβολή συνημμένου 55006

Προβολή συνημμένου 55007
Για καποιο λογο κοιταγα παλι το νημα και μολις ειδα αυτες τις φωτο. @CVIAL Αυτο ειναι το μαλλι του aeratou πριν απο την μμ;; Δεν ηξερα οτι ειχε κανει μεταμοσχευση πιο παλια, νομιζα αυτη ηταν η πρωτη, σορυ αν εχει αναφερθει και απλα δεν το ειδα.
 
Μπλουζα