Aeratos28, jose lorenzo ο ιατρός.. aeratos28 o ασθενής...,3301 grafts, 28/10/2022,1o βήμα..

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

andy.k

Active member
Πολύ καλό αερατε και οι φωτός το ξεγυμνώνουν εντελώς. Έχουν δέσει πολύ καλά με τα πίσω τα μεταμοσχευμενα. Και ακόμα έχεις φυτρωση άρα έχεις να περιμένεις περισσότερα.
 

aeratos28

Just aeratos
Παρά 10 μέρες,9 μήνες..μόλις είχα κάτσει λίγο το μεσημερι μετά από μπάνιο..βρεγμένα ,λουσμενα μαλλιά.
 

aeratos28

Just aeratos
IMG_20230720_190913.jpg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Αν δείτε στα αρχικά σχόλια ,είχα πει πως η αριστερή μεριά πιστεύω πως θα έχει διαφορά από τη δεξιά..όντως έτσι είναι.πολυ μικρή σχετικά αλλά υπάρχει διαφορά..η δεξιά μεριά πάντως είναι τζετ
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Φέρε τον ελεγχό σου να σου βάλω Άριστα!

Φίλε έχεις πάει μπόμπα. Η αριστερή πλευρά που λες έχει πολύ μικρή διαφορά, μιλάμε για 20-30g. Από ότι βλέπω και η τρίχα είναι λίγο πιο λεπτή προς το κλείσιμο αν είχε καθυστέρησει στην φύτρωση μπορεί να πάρει λίγο πάχος ακόμα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ρε συ αερατε βαλε και καμια με αποσταση θα γκαβωθουμε...μην ζητας μονο απο αλλους....κατα ταλλα μια χαρα τα πηγες.
 

aeratos28

Just aeratos
Eλα μου? Δεν σε έπιασα..τι εννοείς,ότι βάζω φωτό να παραπλανησω? Βγάζω κοντινές να φανεί η hairline όσο γίνεται καλύτερα με βρεγμένα μαλλιά χτενισμένα προς τα πισω.και στην προηγούμενη σελιδα έχω φωτό με στεγνά και πίσω έχει ήλιο
..και μια λογική απόσταση..έχεις δει άλλον να βάζει φωτό τέτοιες?
Ρε συ αερατε βαλε και καμια με αποσταση θα γκαβωθουμε...μην ζητας μονο απο αλλους....κατα ταλλα μια χαρα τα πηγες.
 

aeratos28

Just aeratos
Κοίτα με ζουμ..έχει ακόμα φυτρωση και τα υπόλοιπα δεν έχουν πάρει πάχος..ελπίζω μέχρι τους 12 μήνες να γίνει κατι
Φέρε τον ελεγχό σου να σου βάλω Άριστα!

Φίλε έχεις πάει μπόμπα. Η αριστερή πλευρά που λες έχει πολύ μικρή διαφορά, μιλάμε για 20-30g. Από ότι βλέπω και η τρίχα είναι λίγο πιο λεπτή προς το κλείσιμο αν είχε καθυστέρησει στην φύτρωση μπορεί να πάρει λίγο πάχος ακόμα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Eλα μου? Δεν σε έπιασα..τι εννοείς,ότι βάζω φωτό να παραπλανησω? Βγάζω κοντινές να φανεί η hairline όσο γίνεται καλύτερα με βρεγμένα μαλλιά χτενισμένα προς τα πισω.και στην προηγούμενη σελιδα έχω φωτό με στεγνά και πίσω έχει ήλιο
..και μια λογική απόσταση..έχεις δει άλλον να βάζει φωτό τέτοιες?
Tι παραπλανηση ρε μαλλιαρε γυπα!!! ωπα ρε μεν που βαζεις μονο εσυ τετοιες φωτος. Αποσταση για να δουμε συνολο και πως δειχνεις.
 

aeratos28

Just aeratos
Έχω βγάλει τα τόξα και είμαι έτοιμος να σου επιτεθώ,θεσσαλονικιωτικη πρώην καραφλη νυφίτσα Γιάννη Γιάννη..ας φαίνεται τώρα από αυτές η φυτρωση και ο σχεδιασμος ,και ειδικά στην προηγούμενη σελίδα φαίνεται αρκετά καλά και από απόσταση με στεγνά μαλλιά ρε.
Tι παραπλανηση ρε μαλλιαρε γυπα!!! ωπα ρε μεν που βαζεις μονο εσυ τετοιες φωτος. Αποσταση για να δουμε συνολο και πως δειχνεις.
 
Μπλουζα