Aeratos28, jose lorenzo ο ιατρός.. aeratos28 o ασθενής...,3301 grafts, 28/10/2022,1o βήμα..

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

JimKan1

Well-Known Member
Το ακούσαμε και αυτό, ότι το φλας κολακεύει
αν εισαι ασχετος λογικο να σου φαινεται περιεργο, εχω δει δικες μου φωτογραφιες και φιλων μου με φλας που εχουν κανει εμφυτευση και η hairline φαινεται μπετο ενω δεν ειναι, να λειπουν οι ειρωνιες απο ασχετους με το αντικειμενο.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Η αλήθεια είναι κάπου στην μέση. Εκεί που χτυπάει το φλας υπερτονίζει δηλαδή το κάνει πιο φωτεινό, πιο seethru από ότι είναι. Στα άλλα όμως σημεία της εικόνας (πιο πίσω) είναι πιο σκοτεινό, άρα δείχνει καλύτερο από ότι είναι. Ο αεράτος όμως έβαλε 2 φώτο, μια με φλας στην hairline και μια με φλας σε πανοραμική. Άρα έχει καλύψει και τις 2 περιπτώσεις.
 

nik1994

Active Member
αν εισαι ασχετος λογικο να σου φαινεται περιεργο, εχω δει δικες μου φωτογραφιες και φιλων μου με φλας που εχουν κανει εμφυτευση και η hairline φαινεται μπετο ενω δεν ειναι, να λειπουν οι ειρωνιες απο ασχετους με το αντικειμενο.
Ναι ενώ εσύ είσαι επαγγελματίας. Άσε μας ρε φίλε που θα μας κάνεις και υποδείξεις για τα φλας
 

aeratos28

Just aeratos
Θεωρείς ότι βάζω φλας και βγάζω φωτό για να κρύψω κάτι? Αυτό θες να πεις η έχω μπερδευτεί και καταλαβα λάθος?
αν εισαι ασχετος λογικο να σου φαινεται περιεργο, εχω δει δικες μου φωτογραφιες και φιλων μου με φλας που εχουν κανει εμφυτευση και η hairline φαινεται μπετο ενω δεν ειναι, να λειπουν οι ειρωνιες απο ασχετους με το αντικειμενο.
 

aeratos28

Just aeratos
Screenshot_2023-04-12-21-59-03-142_com.miui.gallery.jpg
 

aeratos28

Just aeratos
Βγαλμένες οι φωτό,μόλις τώρα..βρεγμένα φουλ τα μαλλιά,με χτένισμα προς τα πίσω και με κλίση για να φανεί ο αριστερός κρόταφος που είναι πίσω σε σχέση με τον δεξιά..κάτω από λάμπες στο μπάνιο,φωτό τραβηγμένες με φλας και χωρίς..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas97

Well-Known Member
Οπως ολα δειχνουν απο την πρωτη παιρνεις ο,τι ηθελες και μετα καλως εχοντων τον πραγματων η δευτερη θα προσθεσει το κερασακι στην τουρτα. Στον κροταφο που υστερει αν βλεπω καλα ξεπροβαλουν τριχες που ακομα δεν εχουν αποκτησει μεγεθος. Αρα και η βελτιωση μονο απο αυτο νομιζω ειναι δεδομενη.
 

aeratos28

Just aeratos
Να σαι καλά φίλε .Μακάρι να πάει καλά τώρα..αλλά
Οπως ολα δειχνουν απο την πρωτη παιρνεις ο,τι ηθελες και μετα καλως εχοντων τον πραγματων η δευτερη θα προσθεσει το κερασακι στην τουρτα. Στον κροταφο που υστερει αν βλεπω καλα ξεπροβαλουν τριχες που ακομα δεν εχουν αποκτησει μεγεθος. Αρα και η βελτιωση μονο απο αυτο νομιζω ειναι δεδομενη.

το κερασάκι θα μπει στην τρίτη επεμβαση
 

vagosx

Well-Known Member
Πας αρκετά καλά Αεράτε, αλλά με βάση τα grafts που έβαλες λογικά πρέπει να δώσει αρκετά ακόμη.
 

JimKan1

Well-Known Member
Θεωρείς ότι βάζω φλας και βγάζω φωτό για να κρύψω κάτι? Αυτό θες να πεις η έχω μπερδευτεί και καταλαβα λάθος?
Δεν υποννοω κατι αν εννοεις αυτο, πεντακαθαρες και αποκαλυπτικες οι τελευταιες φωτο
 

aeratos28

Just aeratos
Κάτσε ρε αρχηγέ,στους 5 μήνες είμαι ακόμα..έχει δρόμο ακομα
Πας αρκετά καλά Αεράτε, αλλά με βάση τα grafts που έβαλες λογικά πρέπει να δώσει αρκετά ακόμη.

από άποψη φύτρωσης.στη μέση της διαδρομής είμαι στο περίπου
 

JimKan1

Well-Known Member
Σε σενα δεν εκανα καμια υποδειξη εσυ αναφερθηκες σε μενα με ειρωνια, εγω απλα σου ειπα οτι εισαι ασχετος πραγμα που ισχυει
 
Μπλουζα