Aeratos28, jose lorenzo ο ιατρός.. aeratos28 o ασθενής...,3301 grafts, 28/10/2022,1o βήμα..

aeratos28

Just aeratos
Ποτέ σε έγραψα στο ριπαπα μου ρε τρελέ?? Μια ερωτηση έκανες για τον παγωτατζη τον Ιταλό αν αξίζει και σου είπα ότι είναι τοπ..μου είπες ότι θα έρθεις η ότι χρειάζεσαι πληροφορίες και δεν σου μίλησα?? Ώπα φίλε,θα γίνει ζημιά...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Πολύ καλά θα πάει Αεράτε μην ανησυχείς άκου τον κύριο Ιούλιο!
Τα τριγωνάκια όντως φοβερά και πιο πολύ το δεξί. Και να σκεφτείς ότι χρειάζονται το διπλάσιο χρόνο για να δείξουν.
Καλή συνέχεια παιδί μου!!!
 

aeratos28

Just aeratos
Η δεξιά μεριά ,γενικώς ,είναι σε καλύτερη κατάσταση μέχρι ώρας σε σχέση με την αριστερή..τώρα για τα τεμποραλς σχεδιαστικά ,όντως το δεξί είναι πιο ωραίο από το αριστερό,εξαρχής..απλά πάτησε ακριβώς σε ότι υπήρχε ο γιατρός..αριστερά είχε φύγει το τεμποραλς,μέχρι σχεδόν πάνω από τη φαβοριτα..θα το ενισχύσω στην επόμενη και αυτό..τώρα,περιμένουμε κάνα 2-3 μήνες ακόμα να δούμε τι και πώς..ευχαριστώ κύριε Ιουλιε
 

aeratos28

Just aeratos
Στον κύριο Ιούλιο,πάντα έτσι μίλαγα..δεν ξέρω γτ..στον πληθυντικό πάντα..αν έχει δει κάτι διαφορετικό ο κύριος Ιούλιος ,παρακαλώ να ενημερώσει..
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Ναι έτσι είναι!
Φαντάζομαι ο πληθυντικός να ξεκίνησε σαν ένα χωρατό...
Προσωπικά μεταχειρίζομαι σπάνια τον πληθυντικό.
Από ένα σημείο και μετά, μας απομακρύνει
 

aeratos28

Just aeratos
Εννοείται ότι κάνουμε χιούμορ φίλε μου..
Ναι έτσι είναι!
Φαντάζομαι ο πληθυντικός να ξεκίνησε σαν ένα χωρατό...
Προσωπικά μεταχειρίζομαι σπάνια τον πληθυντικό.
Από ένα σημείο και μετά, μας απομακρύνει
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Επειδή πριν κάνω την πρώτη επεμβαση,σκεφτομουν ήδη την δεύτερη ,αυτήν απλά την βλέπω σαν μπάζωμα να σου πω την αλήθεια..σε γενικές γραμμές καλά μέχρι ώρας όμως.
 

aeratos28

Just aeratos
IMG_20230411_224539.jpg
 

bobby

Well-Known Member
Έχεις διαφορά και λόγω μήκους και λόγω φυτρωσης. Πας πολύ καλά!
 

Συνημμένα

  • 069ED989-BC3F-4430-9811-5D2A62EA95AB.jpeg
    069ED989-BC3F-4430-9811-5D2A62EA95AB.jpeg
    600.5 KB · Προβολές: 92

JimKan1

Well-Known Member
Μεχρι τωρα εισαι σουπερ, με μια μικρη επιφυλαξη αν ειναι με φλας οι φωτο γιατι ξερω οτι το φλας κολακευει.
 

aeratos28

Just aeratos
Είναι και με φλας οι φωτό ,αλλά η προτελευταία είναι χωρίς..Δεν θα έλεγα ότι κολακεύει το φλας ..φωτίζει τόσο ,
το φλας κολακευει.

που κάνει σημεία να φαίνονται see through ενώ δεν είναι.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα