Aeratos28, jose lorenzo ο ιατρός.. aeratos28 o ασθενής...,3301 grafts, 28/10/2022,1o βήμα..

aeratos28

Just aeratos
Φίλε m3 σε ευχαριστώ πολύ να σε καλά ..φίνα στο σημείο που εχεις
Αερατε καλή επιτυχία ρε αρχηγέ!
ξεκίνησες τελικά φίνα?(έλεγες ήσουν υπό σκέψη)
βλέπω έχεις αρκετά μαμά μαλλιά τα οποία χρειάζονται φίνα για να παραμείνουν έτσι δεν είναι?

κυκλώσει,δεν κάνει τπτ .για τα υπόλοιπα ναι,middle και crown κάνει δουλειά και γι'αυτό εδώ και 2 μήνες παίρνω ένα χαπακι 5mg ,1 φορά την εβδομάδα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

witcher

Well-Known Member
Φίλε m3 σε ευχαριστώ πολύ να σε καλά ..φίνα στο σημείο που εχεις


κυκλώσει,δεν κάνει τπτ .για τα υπόλοιπα ναι,middle και crown κάνει δουλειά και γι'αυτό εδώ και 2 μήνες παίρνω ένα χαπακι 5mg ,1 φορά την εβδομάδα.
Και εμένα δεν μου φαίνεται τόσο αδύναμο το τσουλούφι, οπότε με αυτή την έννοια υπήρχαν πιθανότητες να το δυναμώσει η φίνα σε εκείνο το σημείο που κύκλωσε ο @m3e36 . Όπως και να έχει καλή επιτυχία εύχομαι.
 

vlafo

Well-Known Member
Αεράτε
Τα peaks επιτέλους τα έφτιαξες.
Ήδη καδραρίστηκε το πρόσωπο.
Ο σχεδιασμός είναι ωραίος και έστω και με πίεση ήρθε και έδεσε ωραία.
Η αλήθεια είναι ότι είναι ο 2ος σε σειρά που μου αρέσει,τα πρωτεία τα έχει άλλος σύμφωνα με τα δικά μου γούστα.
Το τσουλουφι θα στο κρατήσει η φίνα για μελλοντικά τώρα δεν έχει πρόβλημα.
Είχες αρκετές μαμά τρίχες σε thinning και αυτές θα σου δώσουν και φυσικότητα όσες κρατήσεις.
Έβαλες σωστό νούμερο σε όλη την Α ζώνη και θεωρώ αν έχεις φουλ φύτρωση θα έχεις το σωστό αποτέλεσμα.
Βλέπω η πυκνότητα κινήθηκε στα 38g οπότε μπροστά είσαι πάνω από τα 40g και σε συνδυασμό με τα υπόλοιπα που έχεις(10-15g)θα καταλήξεις στα 55g συνολικά.
Θεωρώ θα έχεις ένα από τα καλύτερα αποτελέσματα βάση των προσδοκιών σου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Έλεγα και εγώ γιατί έχει αλλάξει ο τρόπος αντιμετώπισης του Αναστασάκη στα τελευταία σου ποστ, καλή επιτυχία.
 

dlazaros

Well-Known Member
Φίλε m3 σε ευχαριστώ πολύ να σε καλά ..φίνα στο σημείο που εχεις


κυκλώσει,δεν κάνει τπτ .για τα υπόλοιπα ναι,middle και crown κάνει δουλειά και γι'αυτό εδώ και 2 μήνες παίρνω ένα χαπακι 5mg ,1 φορά την εβδομάδα.
Μια χαρά θα στα κρατήσει το χαπάκι μια φορά την εβδομάδα. Καλή επιτυχία!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Xristos87

Well-Known Member
Τα peaks δεν "χτυπανε"λιγακι; τουλαχιστον τωρα στο κοντο ;
στο ενα ειναι λες και και με τον χαρακα τραβηξε μια ευθεια γραμμη ως τη μεση του peak και εκανε μυτη και στο αλλο εχει μια καμπυλοτητα?
 

Συνημμένα

  • 20221129_171032.jpg
    20221129_171032.jpg
    179.6 KB · Προβολές: 86
  • 20221129_171048.jpg
    20221129_171048.jpg
    265.6 KB · Προβολές: 90

aeratos28

Just aeratos
Eχει αλλάξει τι?? Διαβάζεις τι γράφω η λες ότι προλαβαίνεις?? Δλδ τι?? Είμαι πιο μαζεμένος για κάποιο λόγο??? Είχα η έχω να κερδίσω κάτι?για πες τι εννοείς γτ δεν σε καταλαβα
Έλεγα και εγώ γιατί έχει αλλάξει ο τρόπος αντιμετώπισης του Αναστασάκη στα τελευταία σου ποστ, καλή επιτυχία.
 

vagosx

Well-Known Member
Τα peaks δεν "χτυπανε"λιγακι; τουλαχιστον τωρα στο κοντο ;
στο ενα ειναι λες και και με τον χαρακα τραβηξε μια ευθεια γραμμη ως τη μεση του peak και εκανε μυτη και στο αλλο εχει μια καμπυλοτητα?
Ο σχεδιασμός ίδιος είναι απλά στο αριστερο μάλλον δεν είχε αλλά grafts και δεν το συνέχισε προς τα κάτω για να κλείσει το κενο
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Έτσι ήταν Χρήστο. Τα temples δεν «ανα κατασκευάστηκαν» εκ νέου, έτσι ήταν (δες τις 2 πρώτες φωτό), αλλά ενισχύθηκαν για να μην υπάρχει τόσο μεγάλη διαφορά με την πιο πίσω περιοχή όπως φαίνεται από την πιο κάτω φωτό.

3AAA5175-2C6F-45A5-938B-BE57ED67F478.jpeg


96E75D45-B9DB-4702-A389-D985FB7E8CDC.jpeg


674C6983-EB80-4FDC-B52C-EF4D6EEB900A.jpeg
 

Pan77

Active Member
Fight Club θα την κάνατε την κλινική…..:p:p:p:p:p:p:p
Ε καλά τώρα, φραγμένο ήταν στο στοίχημα ότι δεν θα γινόταν τίποτα... και στην τελική δεν χρειαζόταν να γίνει και τίποτα.

Παρότι ο αεράτος με έχει απειλήσει, τραμπουκίσει, βρίσει, συκοφαντήσει κλπ. κλπ. (μόνο μέσω πληκτρολογίου βέβαια), παρότι ουδέποτε πήρε ξεκάθαρη θέση για το αποτέλεσμα μου (καλά για μια καλή ευχή στην αρχή ούτε λόγος), μικροψυχίες ειδικά σε τέτοια θέματα ιατρικά δεν χωράνε από εμένα, οπότε να του ευχηθώ με την σειρά μου καλή φύτρωση να έχει και να είναι το τελικό αποτέλεσμα όπως το θέλει.
 

aeratos28

Just aeratos
Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια ..να σε καλά..
Ξανά πήγαινε στο νήμα σου για να δεις εξαρχής τι έχω γράψει και ότι σου είπα καλά αποτελέσματα κτλ..
Θέση,πήρα μόλις έκλεισες 6 μήνες και συμφώνησα ότι έγινε πατάτα στην επέμβαση σου...
Δεν συμφωνούσα μαζί σου όταν μίλαγες για ζημιά στη δοτρια από την πρώτη μέρα κιόλας και σου έλεγα να περιμένεις το 6μηνο για να το πεις αυτό..η απάντηση σου ήταν ότι ήμουν στημένος από τον τιρκαλα ..εσύ απειλούσες και έβριζες(φυσικά και μόνο από το πληκτρολόγιο) και εγώ σου απαντούσα στο ίδιο ύφος..μην αλλαζεις τα δεδομένα και λες ψεμματακια λοιπόν..
Και πάλι σε ευχαριστώ ,αλλά θα μιλάς σωστά για όλα τα άλλα.
Παρότι ο αεράτος με έχει απειλήσει, τραμπουκίσει, βρίσει, συκοφαντήσει κλπ. κλπ. (μόνο μέσω πληκτρολογίου βέβαια), παρότι ουδέποτε πήρε ξεκάθαρη θέση για το αποτέλεσμα μου (καλά για μια καλή ευχή στην αρχή ούτε λόγος), μικροψυχίες ειδικά σε τέτοια θέματα ιατρικά δεν χωράνε από εμένα, οπότε να του ευχηθώ με την σειρά μου καλή φύτρωση να έχει και να είναι το τελικό αποτέλεσμα όπως το θέλει.
 
Μπλουζα