Aeratos28, jose lorenzo ο ιατρός.. aeratos28 o ασθενής...,3301 grafts, 28/10/2022,1o βήμα..

aeratos28

Just aeratos
Screenshot_2022-11-28-22-39-19-985_com.miui.gallery.jpg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Κάτσε ,για σένα δεν μίλησα ,θα ανεβάσω τις φωτό και θα πω αυτά που θέλω και για σένα.
Δέχομαι έντονα παράπονα σε pm γιατί η διαχείρηση του φόρουμ δεν φρόντισε να υπάρχει μεταφραστής από το υπουργείο εξωτερικών, κάτι πρέπει να απαντήσω.
 

aeratos28

Just aeratos
Λοιπόν,σε όλο αυτό με το θέμα γλώσσας και ότι άλλο προέκυψε ,ευτυχώς που ήταν αργία ,και χαραμησε ο cvial τη μέρα του και ήρθε στην κλινική ..θέλω να τον ευχαριστήσω πραγματικά γτ εδειξε τόσο ενδιαφέρον για τα πάντα και πήγαινε πέρα δώθε συνεχώς σε όλα τα δωμάτια να δει πως είμαστε όλοι ..το εκτίμησα πολύ και το ενδιαφέρον του ήταν πραγματικά μεγάλο και σε εμένα και στον ορεο και στο άλλο το παλικάρι που ήταν εκείνη τη μέρα..σαν φίλος ενδιαφέρθηκε ..του το δίνω αυτό και τον ευχαριστώ πραγματικά και επιφυλάσσομαι...γτ π αερατος δεν ξέχνα..ο αερατος είναι Γκαμήλα..που έλεγε και ο χλαπατσας στης Ελλάδος τα παιδιά..
Cvial σε ευχαριστώ για όλα ειλικρινά.
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Έλα γκρινιάρη! Μόνο τα καλά να κρατάς.
Πλάκα πλάκα μου φαίνεται είχα δίκιο για το "Ντίντη".
Καλή επιτυχία λοιπόν φίλε Αεράτε σε σένα, αλλά και στον έτερο υπέρλαμπρο αστέρα που βλέπουμε στο βίντεο και μας κρύβεται!
 

aeratos28

Just aeratos
Δεν είχαμε τα στοιχεία κύριε Ιουλιε..πριν 3-4 μέρες ήρθαν στα χέρια μου..καθυστέρησε ο Ισπανός .ίσως λόγω μπερδέματος.γι α
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Έλα γκρινιάρη! Μόνο τα καλά να κρατάς.
Πλάκα πλάκα μου φαίνεται είχα δίκιο για το "Ντίντη".
Καλή επιτυχία λοιπόν φίλε Αεράτε σε σένα, αλλά και στον έτερο υπέρλαμπρο αστέρα που βλέπουμε στο βίντεο και μας κρύβεται!

υτο και άργησα λιγο
 

aeratos28

Just aeratos
Εδώ είναι 2-3 μέρα..στο σπίτι μου με όχι και τόσο καλές φωτό αλλά οκ..οι επόμενες θα είναι σε φωτογράφο
IMG_20221128_225130.jpg
 

vagosx

Well-Known Member
Αεράτε βλέποντας τις φωτο, διορθώνω δεν είχες θεματάκι, είχες θεματαρα.
Ωραίος σχεδιασμός, καθαρή δουλειά, γιατρός κορυφή νομίζω θα πάρεις αυτό που επιθυμείς.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Λοιπόν,σε όλο αυτό με το θέμα γλώσσας και ότι άλλο προέκυψε ,ευτυχώς που ήταν αργία ,και χαραμησε ο cvial τη μέρα του και ήρθε στην κλινική ..θέλω να τον ευχαριστήσω πραγματικά γτ εδειξε τόσο ενδιαφέρον για τα πάντα και πήγαινε πέρα δώθε συνεχώς σε όλα τα δωμάτια να δει πως είμαστε όλοι ..το εκτίμησα πολύ και το ενδιαφέρον του ήταν πραγματικά μεγάλο και σε εμένα και στον ορεο και στο άλλο το παλικάρι που ήταν εκείνη τη μέρα..σαν φίλος ενδιαφέρθηκε ..του το δίνω αυτό και τον ευχαριστώ πραγματικά και επιφυλάσσομαι...γτ π αερατος δεν ξέχνα..ο αερατος είναι Γκαμήλα..που έλεγε και ο χλαπατσας στης Ελλάδος τα παιδιά..
Cvial σε ευχαριστώ για όλα ειλικρινά.
Επειδή έχουμε περάσει αρκετό καιρό μαζί σαν τρελοπαρέα σε αυτό το φόρουμ και ξέρω τι θέλει λίγο ως πολύ ο καθένας, τι "κολλήματα" έχει, αφού εδώ τα συζητάμε για καιρό, προσπάθησα με την παρουσία μου να βοηθήσω όπως μπορούσα έτσι ώστε να μεταφερθούν τα "θέλω" στον γιατρό αφού και η γλώσσα αλλά και το άβολο του χειρουργείου (κάτι που το βίωσα και εγώ τουλάχιστον την πρώτη φορά), δεν βοηθά. Θεωρώ ότι στο πιο σημαντικό κομμάτι που χρειαζόταν το input ασθενούς, σκοράραμε. Στα υπόλοιπα το μέλλον θα δείξει. (Φυσικά την προηγούμενη μέρα, αλλά και την ημέρα της επέμβασης φρόντισα να καταστήσω με σαφήνεια στο ιατρικό τημ ότι το τρίγωνο δεν είναι αποδεκτό σχήμα και ότι όλα πρέπει να θυμίζουν ουράνια τόξα αλλιώς κινδυνεύουν).
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

JimKan1

Well-Known Member
Αερατε καλη φυτρωση ευχομαι, φαινεται παιξατε πολυ δυνατες πυκνοτητες , τοσο ψαξιμο που εχεις ριξει τοσα χρονια θα ανταμιφθει ειμαι σιγουρος.
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Πολύ καλός σχεδιασμός όντως.
Αεράτε τα κατάφερες!
Άξιζε η αναμονή και το ψάξιμο.
Είμαι πολύ περίεργος για το σχήμα της πρώτης hairline που σχεδιάστηκε πριν τις διορθώσεις.
 
Μπλουζα