2η μμ fue 1.811 grafts στην LP clinic (Παπανικολάου Λευτέρης)

aeratos28

Just aeratos
Πήγαινε στο νήμα του vlafo και θα δεις 2-3 φωτό μου..τι έφοδο γράφεις?Καραβανάς είσαι?εξηγούνται πολλά..
Ρε μάγκες πραγματικά δεν μπορείτε να μην τραμπουκιζετε τα νήματα.. Όλοι τα κόμπλεξ σας εδώ πρέπει να τα βγάλετε?? Ο άνθρωπος είναι ακόμα στον 6ο μήνα... για ηρεμήστε λίγο.. τα προβλήματα του ο καθένας είναι ανάγκη να τα βγάλει εδω?? Ρε αερατε ποσταρε μια το μαλλί σου γιατί θέλω να επιβεβαιώσω μια σκέψη μου... Άλλος κοντός Άλλος ημικαραφλος, όλοι έδω θα τραμπουκιζετε?? Τολ συγγνώμη που αναφέρομαι και σε σένα. Έχεις μόνιμα καχυποψία.. δεν είναι καλό αυτό. Ο άνθρωπος έδωσε 4500 € και έχει ήδη πάρει αποτέλεσμα πολύ καλύτερο από αυτό του erdogan που δείχνεις στο video και χωρίς την παρακαταθήκη της stripαρας.... (10000+) οκ λοιπόν τον έπιασαν μ@λ@κ@ τον ibarumah. Απλά σταματήστε να κάνετε σαν γεροντοκορες... τους φταίνε οι άντρες που δεν βρίσκουν χαρά στα σκέλια τους.. Ήρθαν τα Θεοφάνια αλλά δυστυχώς οι καλικατζαροι παρέμειναν...
Καλώς λοιπόν.. σας αφήνω γιατί είμαι και υπηρεσία και έχω έφοδο.. το πρωί έφυγα για οφθαλμίατρο...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Bigk

Well-Known Member
Στρατιωτικός ,τι στρατιωτικός όμως?είμαι ιατρός.
Λοχαγός πεζικου... Αν ψάχνεις για γαμπρό να σου πω ότι είμαι ήδη παντρεμένος.. Πάντως μου κάνει εντύπωση γιατί "κσραβανας" είναι μια λέξη που χρησιμοποιούν οι αμόρφωτοι ( ξέρεις όλα "α") ενώ το στρατιωτικός έχει "ι", ω ,ο... δύσκολα πράγματα
 

aeratos28

Just aeratos
Εγώ δεν ψάχνω για τπτ,εσύ μίλησες για έφοδο και απλά ρώτησα ..λογικό ήταν..εσύ μάλλον ψάχνεσαι και ρωτάς επαγγέλματα άλλων χωρίς να σου δώσουν πάτημα..στα 44 να είσαι λοχαγός ακόμα έχουμε θεματακια όμως ε?? Δεν τα πολυκαταφερνουμε βλέπω..μήπως για τα φανταρια είμαστε εκεί??
Με βλέπεις να μην ξέρω να γράψω ?πάντως η μόρφωση είναι το τελευταίο πράγμα να έχεις υπόψιν σου..η αντίληψη είναι το πρώτο και μεγαλύτερο..χαμπάρι δεν έχεις από ότι έχει γραφτεί εδώ μέσα και συνεχίζεις να λες ότι να ναι..εξήγησε και ο cvial τα λάθη που συζηταμε και εκεί μου έκανες κάλυψη απόκρυψη.
Δεν μίλησες καθόλου..λογικό,που να καταλάβεις ,ανίδεος εντελώς είσαι..για αυτό σε είπα καραβανά
Λοχαγός πεζικου... Αν ψάχνεις για γαμπρό να σου πω ότι είμαι ήδη παντρεμένος.. Πάντως μου κάνει εντύπωση γιατί "κσραβανας" είναι μια λέξη που χρησιμοποιούν οι αμόρφωτοι ( ξέρεις όλα "α") ενώ το στρατιωτικός έχει "ι", ω ,ο... δύσκολα πράγματα

..όχι γτ έχει άλφα μόνο..
 

Bigk

Well-Known Member
Εγώ δεν ψάχνω για τπτ,εσύ μίλησες για έφοδο και απλά ρώτησα ..λογικό ήταν..εσύ μάλλον ψάχνεσαι και ρωτάς επαγγέλματα άλλων χωρίς να σου δώσουν πάτημα..στα 44 να είσαι λοχαγός ακόμα έχουμε θεματακια όμως ε?? Δεν τα πολυκαταφερνουμε βλέπω..μήπως για τα φανταρια είμαστε εκεί??
Με βλέπεις να μην ξέρω να γράψω ?πάντως η μόρφωση είναι το τελευταίο πράγμα να έχεις υπόψιν σου..η αντίληψη είναι το πρώτο και μεγαλύτερο..χαμπάρι δεν έχεις από ότι έχει γραφτεί εδώ μέσα και συνεχίζεις να λες ότι να ναι..εξήγησε και ο cvial τα λάθη που συζηταμε και εκεί μου έκανες κάλυψη απόκρυψη.
Δεν μίλησες καθόλου..λογικό,που να καταλάβεις ,ανίδεος εντελώς είσαι..για αυτό σε είπα καραβανά


Καταρχήν είμαι 45 πλέον.. Τώρα για τα θεματακια που λες θα το κοιτάξω. Θα πάρω το πρωί, μετά τον οφθαλμίατρο και στο ΓΕΣ να ρωτήσω ...Καληνύχτα Γιατρέ... μην σε κρατάω ξύπνιο και έχεις κανένα χειρουργείο το πρωί...
 

aeratos28

Just aeratos
Σε οφθαλμίατρο δεν ξέρω αν θα πας ,αλλά να ξανακατσεις να διαβάσεις αυτά που έχουμε πει εδώ να ξεστραβωθεις ,θα σου το πρότεινα.γτ όσο συνεχίζεις να μην καταλαβαίνεις τι σου εχουμε αναφέρει εδώ για το που υπάρχει πρόβλημα στο περιστατικό και συνεχίζεις να λες τις π@π@ρες που λες ,τότε υπάρχει θέμα σοβαρό..
Μην αγχώνεσαι ,δεν με κρατάς ξύπνιο κομπλέ θα είμαι..μια κωλονοσκοπηση έχω να κάνω το πρωί και μετά έχω μια ώρα κενό..χαλαρός θα είμαι,αν θες έλα να κάνω και μια δεύτερη σε εσένα..
Καληνύχτα ΕΠΟΠ συνταγματάρχη.
 

Ibarumah

Active Member
Έχω την εντύπωση πως η αρχική εικόνα του (αν δεν κάνω λάθος στο άτομο) ήταν αυτή....οπότε νομίζω tol πως κάνεις λάθος

Αυτός είμαι ναι. Οποιος δει αυτές τις πριν φωτος και τις μετα μπορει να βγάλει συνπερασματα χωρίς ναχει πτυχίο ιατρικής
 

Ibarumah

Active Member
Ρε μεγάλε μας έχεις ζαλίσει..τις 5 τρίχες μπροστά μας τις παρουσιάζεις για hairline του 20ρη εαυτού σου και θες να το δεχτούμε..επειδη δεν το δεχόμαστε πουλάς ειρωνία και το παίζεις και πονηρος.και όλο για τις πολλές τρίχες σαν γενια που πιάνεις με το χέρι λες..που είναι αυτές ?αυτές οι 4 που κυκλωσες?.

Εγω να μαζευτώ; που γραφω στο νημα μου; κ σε ζάλισα;
Εφοσον ειναι δικο μου το στορυ εδω κ εσυ ζαλίζεσαι γιατι δεν ασχολησε με κατι αλλο στη ζωή σου απτο νασαι εδω για να σου περάσει κ η ζαλαδα;
Οι πολλες τρίχες σα γενια που πιανω είναι στο crown το οποιο ειναιγεματο οπου κ ναντο ακουμπάω. Οπως στη προηγούμενη μμ μου εδινε μεχρι κ τον 8ο-9ο μηνα προφανωςντο ιδιο θα γινει κ τωρα. Καιτωρα μολις μπηκα στον 6ο.
 

Ibarumah

Active Member
Παιδια δυστηχως δεν υπάρχει κανενα επιπεδο συζήτησης εδω, μόλις τελειώσω την παρουσιαση μου δεν προκειται να ξανά μπω εδω ποτε.

Κάποιοι πολυ λιγοι κανουνε σοβαρη ανάλυση πχ cvial και βοηθανε. Οι περισσότεροι ομως ειναι για κανα καφενειο κ πολυ ειναι.

Θα προσπαθήσω να τελειωσω την παρουσιαση μου στο 10μηνο εφόσον δε δω περαιτέρω βελτίωση, χωρις να ξαναεμπλακω σε συζητήσεις επι προσωπικου ή και γενικότερα ειρωνικου στυλ.
Θα ποσταρω καποιες φωτοωραφιες κ βιντεο στο επομενο διαστημα και τελος.

Καλο βραδυ σε ολους
 

aeratos28

Just aeratos
Φίλε ibarumah,όπως έχουμε πει και πιο πίσω και συμφωνούν όλοι,στο πίσω μέρος η εικόνα σου είναι αρκετά καλή.υπαρχει μεγάλη διαφορά δεν το συζητάμε αυτό..ασχολούμαι με κάτι άλλο στη ζωή μου,αλλά ασχολούμαι και με το φόρουμ και όπου βλέπω ανακρίβειες τις λέω..σου εξήγησε και πιο πίσω ο cvial ,ποια είναι τα λάθη στο hairline σου,σαφώς πολύ πιο συγκεκριμένα και με ωραίο τρόπο ,πράγμα που εγώ δεν θα έκανα γτ και εσύ μου έχεις πολύ υφάκι και μόλις σου που κάτι ξεκινάς ειρωνίες και μαγκιές..έχεις να απαντήσεις κάτι σε αυτα που έγραψε ο cvial για τις λαθάρες που έχει μπροστά το κεφάλι σου?γτ εδώ ,φόρουμ είμαστε και αυτά συζητάμε..αν δεν το καταλαβαίνεις ,κλείδωσε το νήμα και μην πιάνεις κουβέντα με τα μέλη..γτ πολύ απλά δεν καταλαβαίνεις και εσύ τι σου λένε..
Εγω να μαζευτώ; που γραφω στο νημα μου; κ σε ζάλισα;
Εφοσον ειναι δικο μου το στορυ εδω κ εσυ ζαλίζεσαι γιατι δεν ασχολησε με κατι αλλο στη ζωή σου απτο νασαι εδω για να σου περάσει κ η ζαλαδα;
Οι πολλες τρίχες σα γενια που πιανω είναι στο crown το οποιο ειναιγεματο οπου κ ναντο ακουμπάω. Οπως στη προηγούμενη μμ μου εδινε μεχρι κ τον 8ο-9ο μηνα προφανωςντο ιδιο θα γινει κ τωρα. Καιτωρα μολις μπηκα στον 6ο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ibarumah

Active Member
Φίλε ibarumah,όπως έχουμε πει και πιο πίσω και συμφωνούν όλοι,στο πίσω μέρος η εικόνα σου είναι αρκετά καλή.υπαρχει μεγάλη διαφορά δεν το συζητάμε αυτό..ασχολούμαι με κάτι άλλο στη ζωή μου,αλλά ασχολούμαι και με το φόρουμ και όπου βλέπω ανακρίβειες τις λέω..σου εξήγησε και πιο πίσω ο cvial ,ποια είναι τα λάθη στο hairline σου,σαφώς πολύ πιο συγκεκριμένα και με ωραίο τρόπο ,πράγμα που εγώ δεν θα έκανα γτ και εσύ μου έχεις πολύ υφάκι και μόλις σου που κάτι ξεκινάς ειρωνίες και μαγκιές..έχεις να απαντήσεις κάτι σε αυτα που έγραψε ο cvial για τις λαθάρες που έχει μπροστά το κεφάλι σου?γτ εδώ ,φόρουμ είμαστε και αυτά συζητάμε..αν δεν το καταλαβαίνεις ,κλείδωσε το νήμα και μην πιάνεις κουβέντα με τα μέλη..γτ πολύ απλά δεν καταλαβαίνεις και εσύ τι σου λένε..


Ο cvial περιέγραψε πως είναι η τέλεια hairline. Οκ μπορει να μην εχω την τελεια hairline οπως ισως ουτε εσυ, ουτε καιτο 80% των ανθρωπων εδω μεσα.

Προσωπικά ειμαι πολυ χαρούμενος με την εικόνα μου, δεν είναι τέλεια; συμφωνοι, εμένα ομως μου αρεσει.
Βεβαια καλο θα ηταν να σκεφτόμαστε κ κατι αλλο...
εδωσα 2.000 - 2500ευρω για καθε μεταμόσχευση ενω πολλοιεδω εδωσαν 5000-6000-7000 και απεχουν πολυ απο αυτο το τελειο που περιγράφουμε.
Οποτε δεδομένων των χρηματων που έδωσα θεωρω τουλαχιστον αξιοπρεπες αυτο που πήρα.
Τωρα οσον αφορα τα "διάσπαρτα δίτριχα στη hairline" ειναι ΑΚΡΙΒΩΣ 4 ή 5 grafts που θα μπορουσα να πω οτι οκ δε χρειζοταν να ειναι εκει.
Αλλα ξερεις κατι; 4 τριχες ειναι τις βγαζει ο γιατρος σε 1 λεπτο
Ή οταν παω να κανω laseraki στις 5000 τριχες στη πλατη μπορω να κανω και σε 4 τριχες ακομα, και να εξαφανιστουν.
Ειναι τοσο απλο. Το προβλημα δεν είναι ναχεις 4 τριχεσ παραπάνω. Το παραπανω ειναι αστείο κ διορθώνεται σε ενα λεπτο.
Το λιγοτερο ειναι το προβλημα μας εδώ.

Εγω αν δεν αλλάξει κατι δραματικα πανωμου τελειωσα μεΤο θέμα μαλλια για αρκετα Χρόνια.κ αυτο ηταν κ το ζητουμενο μου. Το πέτυχα, ειμαι ικανοποιημενος. Τέλος
 

Ibarumah

Active Member
Και μια λεπτομέρεια γισ την υποθεση μου. Σε σχεση με οσα ειπε ο cvial
Οι τριχεε μου ειναι ΠΟΛΥ χοντρές και επισης μόνοτριχα είχα 250πανω κάτω ΚΑΙ ΣΤΙΣ 2 μεταμόσχευσεις
Δηλαδη απο τις 10.000+ τριχες, οι 250 περιπου ηταν μόνοτριχα.
Οποτε και ο γιατρός δσν ειναι μαγος να εμφανίσει μόνο τρίχα που δεν υπαρχουν.
Να. Τα. Σκεφτομαστε λιγο κ αυτα κ μην ονειροπολουμε
 

aeratos28

Just aeratos
Κοίτα φίλε,δεν υπάρχει λόγος να συνεχίζετε η κουβέντα γτ πραγματικά η δεν καταλαβαίνεις τι γράφουμε όλοι και ο cvial ακόμα περισσότερο λόγω του ότι είναι ο μόνος που σέβεσαι τη γνώμη του όπως είπες ,η κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις..η περιγραφή του cvial,δεν εξηγούσε το τέλειο,αναφορά στα λάθη που έχουν γίνει σε εσένα και δεν έχεις hairline είναι..από εκεί και πέρα εκτός από τα 4 δίτριχα ,άκυρα τοποθετημένα κιόλας μπροστά μπροστά,δεν είναι μόνο αυτό το θέμα..ακριβώς πίσω από αυτά,δεν υπάρχει hairline ακόμα..σέβομαι ότι εσύ,μπορεί να είσαι ικανοποιημένος πλέον,αλλά εδώ,σου ξαναλέω συζητάμε με λεπτομέρειες τα πάντα και για τα δεδομένα του φόρουμ,δεν είναι αυτό που έχεις εσυ στο μυαλό σου..υπάρχουν πολλές απαιτήσεις για άψογα αποτελέσματα με σωστές πυκνότητες κτλ και η δική σου δυστυχώς δεν έχει αυτά τα στοιχεία στο μπροστά κομμάτι hairline κτλ...όσο για αυτό που λες ότι δεν είχες μονοτριχα ,να ξέρεις πως ήταν επιλογή του γιατρού να σου βγάλει τα πολυτριχα..όχι ότι δεν είχες.αν γίνει μια μέτρηση τώρα στο κεφάλι σου,θα εκπλαγείς με το πόσα μονοτριχα έχεις διαθέσιμα .για ασφάλεια του γιατρου έγινε η εξαγωγη αυτή.τεσπα ,σημασία έχει περισσότερο το αν νιώθεις εσύ καλά με το αποτέλεσμα..δεν χρειάζεται να προσπαθείς να μας πείσεις για κάτι ούτε να σε πείσουμε εμείς.απλα να κατανοήσεις κάποια βασικά πράγματα.ενα,ότι δεν έγινε το καλύτερο που μπορούσε μπροστά ,δύο η εξαγωγή μόνο πολυτριχων,είναι καθαρά για ασφάλεια του γιατρού και μονο
 

tol

Well-Known Member
Κάποιοι πολυ λιγοι κανουνε σοβαρη ανάλυση πχ cvial και βοηθανε. Οι περισσότεροι ομως ειναι για κανα καφενειο κ πολυ ειναι.

Επειδη πιθανον, φιλε ibarumah, αναφερεσαι και σε μενα, ρωτω...

Ποια συζητηση καφενειακου επιπεδου εχω κανει; Πότε διαλεχθηκα χωρις επιχειρηματα και πειστηρια; Πότε σε προσβαλα; Αντιθετως, εσυ πολλες φορες με αποκαλεσες "βλακα", επειδη τολμουσα να επισημανω ολα οσα θεωρουσα αρνητικα στη μεταμοσχευση σου.

Αντιπαρερχομαι (για αλλη μια φορα) τους απαξιωτικους χαρακτηρισμους σου και επανερχομαι στον διαλογο μας.


Και μια λεπτομέρεια γισ την υποθεση μου. Σε σχεση με οσα ειπε ο cvial
Οι τριχεε μου ειναι ΠΟΛΥ χοντρές και επισης μόνοτριχα είχα 250πανω κάτω ΚΑΙ ΣΤΙΣ 2 μεταμόσχευσεις

Καταλαβαινεις και εσυ ο ιδιος οτι αυτο που γραφεις ειναι μαλλον απιθανο να συμβαινει. Θα πρεπει να γραφτεις στο βιβλιο Γκινες, αν οντως συμβαινει κατι τετοιο.

Προσωπικα θεωρω εντελως παραδοξο να υπαρχουν σε ενα κεφαλι μονο 250 μονοτριχα!!!

Μηπως υπαρχει καποια αλλη εξηγηση που την εχω γραψει και πιο πανω, αλλά αδυνατεις να την καταλαβεις;

Μηπως οφειλεται στην παγια τακτικη του γιατρου, ο οποιος κανει αυστηρη διαλογη κυριως πολυτριχων graft; Μηπως θελοντας να παραξει ενα σχετικα καλο αποτελεσμα (αφου οι δυνατοτητες του δεν το επιτρεπουν με αλλο τροπο) αποφευγει τα μονοτριχα και βαζει πολυτριχα, για να "φουντωσει" το μαλλι και να επιβιωσουν καλυτερα τα grafts; Και φυσικα αδιαφορει για το αν η hairline θα δειχνει καπως αφυσικη. Αρκει να "μπουσταρει" το τελικο αποτελεσμα.

Επισης, για να σου αποδειξω οτι ο κ. Παπανικολαου ακολουθει λανθασμενες τακτικες, θα σου παραθεσω και τα παρακατω στοιχεια (τα οποια τα συζητησα και με αλλο ενα γνωστο μελος του forum).

Ο γιατρος (οπως βεβαια και καποιοι αλλοι Ελληνες, π.χ. ο κ. Τυρκαλας...εξαιρεση αποτελει ο κ. Αναστασακης) οχι μονο διαπραττει σοβαρο σφαλμα που δε συστηνει τη ληψη φιναστεριδης στους πελατες (οπως κανουν πολλοι διακεκριμενοι και σπουδαιοι γιατροι του εξωτερικου), αλλά φαινεται ΝΑ ΑΓΝΟΕΙ ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΣΤΗΝ ΑΝΔΡΟΓΕΝΕΤΙΚΗ ΑΛΩΠΕΚΙΑ.

Φαινεται οτι αγνοει πως η αλωπεκια ειναι μια δια βιου διαδικασια. Αγνοει οτι συνεχιζεται σε μεγαλες ηλικιες. Αγνοει οτι τα grafts πρεπει να εξαγονται απο απολυτα ασφαλεις περιοχες, ωστε να μεινουν "αιωνια" στη θεση τους.

Τι κανει λοιπον; Οχι μονο δε συμβουλευει τους πελατες να προστατεψουν την "επενδυση ζωης" (την μεταμοσχευση) με τη μοναδικη εγκεκριμενη θεραπεια, αλλά το χειροτερο απ' ολα εξαγει grafts απο μη ασφαλεις ζωνες.


Εγω αν δεν αλλάξει κατι δραματικα πανωμου τελειωσα μεΤο θέμα μαλλια για αρκετα Χρόνια.κ αυτο ηταν κ το ζητουμενο μου. Το πέτυχα

Φιλε ibarumah, διακρινω μια απολυτη βεβαιοτητα στα λογια σου για το μελλον

Προσωπικα δε τη συμμεριζομαι. Παραθετω και τα αποδεικτικα στοιχεια...

Screenshot_20220107-105109~2.png


Αυτη ειναι η εικονα μετα την πρωτη μεταμοσχευση σου.

Σε αυτη τη μεταμοσχευση ο κ. Παπανικολαου ενηργησε απολυτως ορθα. Δες μεχρι ποιο υψος εγινε η εξαγωγη των grafts. Απο απολυτα ασφαλεις περιοχες. Και, φυσικα, αυτο ειναι το σωστο.


Screenshot_20220107-104726~2.png


Screenshot_20220107-104644~2.png


Screenshot_20220107-104814~2.png


Δες τωρα φωτογραφιες απο τη δευτερη μεταμοσχευση σου.

Ποιος εχεφρων θα ελεγε με απολυτη βεβαιοτητα οτι τα grafts που εχω κυκλωμενα, θα παραμεινουν ες αει στο κεφαλι σου;

Φιλε ibarumah, προσωπικη, ταπεινη αποψη ειναι οτι τα συγκεκριμενα grafts ειναι επισφαλη για το μελλον. Θεωρω οτι κανείς δεν μπορει να βαλει το χερι του στη φωτια και να διαβεβαιωσει για τη μακροχρονη βιωσιμοτητα τους.

Δες την εικονα της δοτριας σου πριν τις μεταμοσχευσεις...

Screenshot_20220107-112811~2.png


Ειναι εικονα δοτριας ατομου 36 χρονων.

Ειναι δυνατον να μη βλεπει καποιος οτι η κυκλωμενη περιοχη απ' οπου ο κ. Παπανικολαου ελαφρα τη καρδια (εντελως απερισκεπτα και εσφαλμενα θα ελεγα) ειναι πολυ αδυνατη; Δεν υπαρχουν πιθανοτητες μελλοντικα να χαθουν τα grafts απο αυτη την περιοχη; Στα 45 στα 50 θα εχει σταματησει η αλωπεκια ενος 36χρονου;

Ποιος ο λογος, λοιπον, που ο "αξιολογος και ικανοτατος" κ. Παπανικολαου εξηγαγε grafts απο αυτη την περιοχη;

Σε μια δοτρια που σε πολλα άλλα σημεια ειναι υγιεστατη, σε μεταμοσχευσεις συνολικα 3500 grafts, ποιος ο λογος να επεκταθει η εξαγωγη σε επισφαλεις περιοχες;

Να συζητουσαμε για μια φτωχη δοτρια για μεγαλες μεταμοσχευσεις ανω των 5.000 grafts, τοτε ναι...ο γιατρος μπορει να εξαναγκαζεται εκ των πραγματων να επεκταθει και σε τετοιες περιοχες, αφου δεν μπορει να βρει αλλου τα απαραιτηττα grafts.

Στην περιπτωση σου, ομως, φιλε ibarumah, σε ρωτω...

Γιατι διεπραξε τοσο ολεθριο σφαλμα ο κατα τα αλλα "ικανοτατος" (κατα την αποψη σου) γιατρος;

Καταληγοντας, φιλε μου ibarumah...σκεψου ολα οσα σου εχουμε γραψει (εγω, ο Cvial, ο vlafo, ο αερατος και αρκετοι αλλοι).

Παραδεξου τα πολλα λαθη που εχει διαπραξει ο γιατρος.

Δες τα διαφημιζομενα απο τον ιδιο video (τα εχω παραθεσει πιο πανω και ακομα να σχολιασεις τα μετριοτατα αποτελεσματα που παραγει ο κ. Παπανικολαου).

Βγαλτε, επιτελους, τις παρωπιδες. Μην προσπαθειτε "με νυχια και με δοντια" να εκθειαζετε την επιλογη που κανατε. Δεν προσφερετε με αυτο τον τροπο καλες υπηρεσιες στο forum.

Το μελος εκεινο που τολμα και αναφερει διεξοδικα ολα τα "κακως κειμενα" των μεταμοσχευσεων του, που τολμα να αναφερει οτιδηποτε αρνητικο βλεπει, που δε φοβαται να ανεβασει "ξεγυμνωτικο" υλικο, που δε ρετουσαρει το υλικο, για να προβαλει μια ωραιοποιημενη εικονα...αυτο το μελος προσφερει πραγματικα ανεκτιμητες υπηρεσιες στο forum.

Δεν παρασυρει υποψηφια για μεταμοσχευση μελη, καθοδηγει με αντικειμενικοτητα και απολυτη ακριβεια.

Αυτος, αλλωστε, ειναι και ο απωτατος σκοπος του forum. Η σωστη και αντικειμενικη καθοδηγηση.

Σου ευχομαι ολοψυχα, φιλε μου ibarumah, να χαιρεσαι το καινουργιο σου μαλλι με υγεια και οικογενειακη ευτυχια...

Και ναι...η εικονα σου σιγουρα εχει βελτιωθει...αναντιρρητα ειναι καλυτερη απο την προγενεστερη.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
.στα 44 να είσαι λοχαγός ακόμα έχουμε θεματακια όμως ε?? Δεν τα πολυκαταφερνουμε βλέπω..μήπως για τα φανταρια είμαστε εκεί??

Αεράτε είναι απαράδεκτη η προσπάθεια υποτίμησης της επαγγελματικής δραστηριότητας κάποιου. Θα σε παρακαλέσω να ανακαλέσεις άμεσα.
 

aeratos28

Just aeratos
Το γνωρίζω φίλε ,αλλά η ειρωνία του συγκεκριμένου τύπου έχει ξεκινήσει πρώτη σε αυτό το βαθμό..ανακαλώ μόνο επειδή μου το ζητας και μόνο,αρκεί,να γίνει η ίδια παρατήρηση και στον τυπακο που μίλησε ειρωνικά σε εμένα ..κάτι αναφορές για γαμπρούς κτλ είπε ..δεν ξέρω αν τα είδες.αυτο το μνμ το δικό μου που έκανες quote ήταν προς απάντηση στο ειρωνικό δικό του μνμ..
Αεράτε είναι απαράδεκτη η προσπάθεια υποτίμησης της επαγγελματικής δραστηριότητας κάποιου. Θα σε παρακαλέσω να ανακαλέσεις άμεσα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το γνωρίζω φίλε ,αλλά η ειρωνία του συγκεκριμένου τύπου έχει ξεκινήσει πρώτη σε αυτό το βαθμό..ανακαλώ μόνο επειδή μου το ζητας και μόνο,αρκεί,να γίνει η ίδια παρατήρηση και στον τυπακο που μίλησε ειρωνικά σε εμένα ..κάτι αναφορές για γαμπρούς κτλ είπε ..δεν ξέρω αν τα είδες.αυτο το μνμ το δικό μου που έκανες quote ήταν προς απάντηση στο ειρωνικό δικό του μνμ..

Δεν έχω διαβάσει τα μηνύματα, απλά έγινες report για το συγκεκριμένο μήνυμα. Εφόσον είναι έτσι καλό και τον BigK να ανακαλέσει άμεσα.
 

Bigk

Well-Known Member
Δεν έχω διαβάσει τα μηνύματα, απλά έγινες report για το συγκεκριμένο μήνυμα. Εφόσον είναι έτσι καλό και τον BigK να ανακαλέσει άμεσα.
Καλό θα ήταν να διαβάσουμε τα μηνύματα πριν...
"Καραβανάς είσαι?εξηγούνται πολλά."

"Στρατιωτικός ,τι στρατιωτικός όμως?"

"Μην αγχώνεσαι ,δεν με κρατάς ξύπνιο κομπλέ θα είμαι..μια κωλονοσκοπηση έχω να κάνω το πρωί και μετά έχω μια ώρα κενό..χαλαρός θα είμαι,αν θες έλα να κάνω και μια δεύτερη σε εσένα.."
Σε αυτά τα σχόλια που προηγήθηκαν από το μέλος καλουμαι και εγώ να ανακαλεσω... ΟΚ. Ανακαλώ
 
Μπλουζα