2η μμ fue 1.811 grafts στην LP clinic (Παπανικολάου Λευτέρης)

Gianney

Well-Known Member
Είδες το screenshot? Τι πιστεύεις πως δεν κατάλαβα?? Αυτό είναι το πραγματικό πριν του ανθρώπου και όχι αυτό που σκοπίμως δείχνει ο tol.. συνήγορος δεν το παίζω κανενός.. θα έβγαζα πολλά λεφτά
Η όλη ουσία είναι το τι θα μπορούσε να πάρει με αυτά που έβαλε,που θα ήταν σαφώς πολύ ανώτερο από αυτό που πήρε.Thats it
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
Εκτός και αν δεν κάνεις λάθος και σκοπίμως δείχνεις μονίμως ενα παραπλανητικο "πριν" ...

Φιλε μου, δειχνω αρκετα συγκαταβατικος. Ομως και η υπομονη εχει τα ορια της.

Τι "σκοπιμως" και "παραπλανητικα" γραφεις για τον tol;

Εισαι σοβαρος;

Ανακαλεσε αμεσως, σε παρακαλω.

Ολες οι φωτογραφιες που ανεβαζω ειναι του ιδιου του ibarumah. Δεν τις εφηυρα ο ιδιος.

Στην προσπαθεια σου να εξυπηρετησεις τα συμφεροντα του γιατρου υπερβαινεις τα εσκαμμενα.

Ποτέ δεν εχω δωσει αφορμη οτι ενεργω δολιως.

Εσυ που μαλλον καιγεσαι, για να μας αποδειξεις τις ικανοτητες του κ. Παπανικολαου εισαι εκθετος στα ματια ολων.

Τα video που ανεβασα, μπορεις να τα σχολιασεις;

Ασε στην ακρη τις αιολες κατηγοριες εις βαρος μου και δες αντικειμενικα τα πραγματα.
 

vlafo

Well-Known Member
Ρε σεις για σταθείτε γιατί εδώ θα μας τρελάνουν κάποιοι τύποι.
Η φωτογραφία που μας ενδιαφέρει είναι αυτή που αναρτάται στο φόρουμ,και είναι αυτή και μόνο που ανέβασε ο tol από το ίδιο το μέλος.
Έρχεται ο άλλος και κατηγορεί ότι σκόπιμα το κάνει και ποστάρει φώτο επίσημη της κλινικής.
Δηλαδή εμείς θα πρέπει να ανατρέχουμε στο σαιτ της κάθε κλινικής,και να αναγνωρίζουμε μόνο αυτή?
Ρε σεις θα τρελαθούμε εδώ μέσα δεν πάει άλλο.
Αντε καθίστε παλουκωθειται να διαβάσετε μερικά βασικά και μετά να απευθύνετε ερωτήσεις με τρόπο και σωστό ύφος.
 

chris1908

Member
Παιδία νομίζω το θέμα εξαντλήθηκε.....μην λέμε τι και πως να διαβάζει ο κάθε ένας γιατί είναι προσβλητικό μάτια υπάρχουν βλέπουν και αξιολογούν ο κάθε ένας με την γνώση και την εμπειρία που έχει αποκτήσει. Ο Tol έβαλε τα βίντεο τα "πετυχημένα" του γιατρού και νομίζω ότι αν κάποιος τα δει καταλαβαίνει τα πάντα για ποιο λόγο δεν θα πρέπει ούτε από έξω να περάσει, σε αντιδιαστολή ο φίλος μας εδώ θα πρέπει να θεωρείτε από τις σούπερ δουλειές του γιατρού γιατί συγκριτικά με τα βίντεο επιτυχίες του γιατρού αυτός θεωρείται τεράστια επιτυχία!! :p:p
Δεν θεωρώ ότι ο Bigk αβαντάρει το γιατρό απλά λέει ότι σε σχέση με το πως ήταν πριν έχει βελτίωση. Είπαμε ότι με τα χαρακτηριστικά και τα grafs που έβαλε θα έπρεπε να ήταν πολύ καλύτερος.
 

Bigk

Well-Known Member
Φιλε μου, οι φωτογραφια που ανεβασα δεν ηταν δικη μου. Ηταν φωτογραφια που ο ιδιος ο ibarumah ανεβασε πριν την πρωτη μεταμοσχευση.

Ομως, και σε αυτες τις φωτογραφιες φαινεται οτι το προβλημα υπηρχε μονο στους κροταφους. Μια σχετικα μικρη περιοχη στην οποια μπηκαν περιπου 5000 τριχες. Αρα, θα επρεπε να ειχε γινει μπετον αρμε.

Επισης, επειδη, φιλε μου, επιμενεις να υποστηριζεις με θερμη εναν γιατρο περιορισμενων δυνατοτητων, ανεβαζω διαφημιζομενα video απο τον ιδιο τον κ. Παπανικολαου. Προφανως τα θεωρει κορυφαια και αντιπροσωπευτικα των δυνατοτητων του...


4400 διασπαρτες τριχες!!!




6500 διασπαρτες τριχες παρελαυνουν σε εποχη κορωναϊου...με αποστασεις 2 μετρων!!!




12.200 τριχες...και ανυπαρκτη hairline!!!




6.500 τριχες...με κοντο κουρεμα...δραμα η κατασταση.

Θα μπορουσα, φιλε μου, να αναβασω και άλλα μετριοτατα αποτελεσματα που για τον κ. Παπανικολαου ειναι τα κορυφαια του και γι' αυτο αλλωστε τα διαφημιζει.

Ακολουθει συγκεκριμενη τακτικη...αφαιρει grafts απο το φιλετο της δοτριας. Επιλεγει τα πολυτριχα. Ετσι, πετυχαινει υψηλοτατους λογους...πανω απο 2,5 τριχες ανα graft.

Και, ομως, αποτυγχανει να παρουσιασει ικανοποιητικα αποτελεσματα.

Οι συγκεκριμενοι πελατες ξοδεψαν τα καλυτερα (απο αποψης λογου) grafts. Μελλοντικα θα χρειαστουν και αλλες μεταμοσχευσεις. Που θα βρουν αραγε αναλογης ποιοτητας graft;

Φανταστειτε την απογνωση τους, οταν θα θελουν να βελτιωσουν την εικονα τους, αλλά η δοτρια θα εχει εξαντληθει και τα εναπομειναντα graft θα εχουν πολυ χαμηλο λογο.

Αυτη ειναι, φιλοι μου, η αντικειμενικη αληθεια για τις δυνατοτητες του κ. Παπανικολαου.
Καμία θέρμη στην υποστήριξη του Παπανικολάου γενικώς... το περιστατικό του ibarumah σχολιάζω και βλέπω ανθρώπους που πάνε να βγάλουν το μαύρο άσπρο... φανατικούς πολεμιους.. Αλήθεια tol σου έχει κάνει κάτι προσωπικά? Πάντως έτσι δείχνεις... Ξαναλέω μιλάω για τον ibarumah και την δική του επέμβαση που εσύ λες πως δεν έχει γίνει και τίποτα σπουδαίο... ξαναδες το screenshot.. κρανίου τόπος όνομα και πράγμα.
 

tol

Well-Known Member
Αλήθεια tol σου έχει κάνει κάτι προσωπικά? Πάντως έτσι δείχνεις... Ξαναλέω μιλάω για τον ibarumah και την δική του επέμβαση που εσύ λες πως δεν έχει γίνει και τίποτα σπουδαίο... ξαναδες το screenshot.. κρανίου τόπος όνομα και πράγμα.

Σε παρακαλεσα να ανακαλεσεις τους δολιους χαρακτηρισμους προς το προσωπο μου. Δεν το εκανες και συνεχιζεις να με κατηγορεις.

Επισης, νομιζω οτι πρεπει να πας σε οφθαλμιατρο...

Screenshot_20220106-232033~2.png


Παρε την επισημη φωτογραφια της κλινικης...που τις βρηκες, ρε θηριο; Πρεπει να εψαξες πολυ ή να εχεις διασυνδεσεις με τον γιατρο.

Ουτε ο ιδιος ο ibarumah δεν τις εχει ανεβασει ποτέ στα νηματα του. Πως τις βρηκες εσυ; Εχεις καποιο ιδιαιτερο συμφερον;

Λοιπον, τι "κρανιου τοπος" γραφεις; Εχεις προβλημα ορασης;

Σε αυτο το μαλλι στην Α ζωνη (με φοβερη υποστηριξη απο την πλουσια σε πυκνοτητα Β ζωνη) μπηκαν 5.000 τριχες!!!

Τι δεν καταλαβαινεις;

Ο ibarumah εχει φοβερο forelock...μονο κροταφους εχει προβλημα. Η hairline δεν κατεβηκε σχεδον καθολου.

Ειναι, λοιπον, αυτο ικανοποιητικο αποτελεσμα για 5.000 τριχες;

Δηλαδη, αν παει καποιος στον κ. Παπανικολαου που θα εχει χασει ολη την Α ζωνη, ποσες τριχες θα χρειαστει για να την επαναφερει;

10.000...15.000 τριχες;

Επομενως, φιλε μου, το ποιος προσπαθει να κανει το μαυρο ασπρο, ποιος εξυπηρετει το συμφερον του γιατρου, ειναι ηλιου φαεινοτερον.

ΥΓ Σε παρακαλω για αλλη μια φορα να ανακαλεσεις τις ανυποστατες κατηγοριες σου.
 

bobby

Well-Known Member
Παιδιά νομίζω ότι έχει «τερματίσει» το νήμα….

Ξεκάθαρα έχει τεράστια διαφορά με πριν, αλλά….. έχει θέματα τεχνικής φύσεως στην hairline που δεν θα είχε αν πήγαινε σε άλλο γιατρό στο εξωτερικό.

Για δε αυτόν τον αριθμό των μοσχευμάτων και λόγου σε κατάλληλο γιατρό το αποτέλεσμα θα ήταν δυο κλάσεις καλύτερο.
 

Bigk

Well-Known Member
Λοιπον, τι "κρανιου τοπος" γραφεις; Εχεις προβλημα ορασης;

Σε αυτο το μαλλι στην Α ζωνη (με φοβερη υποστηριξη απο την πλουσια σε πυκνοτητα Β ζωνη) μπηκαν 5.000 τριχες!!!

Τι δεν καταλαβαινεις;

Ο ibarumah εχει φοβερο forelock...μονο κροταφους εχει προβλημα.
Κύριε διευθυντά δεν σας έχω για Χαζό... το crown του ανθρώπου δεν συμπεριλαμβάνεται στον πριν?? Ολόκληρη η επέμβαση έγινε μόνο στους κροτάφους??? Μάλλον άλλος χρειάζεται οφθαλμίατρο ή καλύτερα απλώς να βγουν οι παρωπίδες... Έφτιαξε 2 περιοχές με 3500 graft η 10.000 τριχες
 

Bigk

Well-Known Member
Επειδή πραγματικά δεν ξέρω πως το έκανες ανεβάζεις σε παρακαλώ και το πριν του crown ?? Γιατί εγώ ..δεν μου κόβει και πολύ μόνο screenshot..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
Κύριε διευθυντά δεν σας έχω για Χαζό... το crown του ανθρώπου δεν συμπεριλαμβάνεται στον πριν?? Ολόκληρη η επέμβαση έγινε μόνο στους κροτάφους??? Μάλλον άλλος χρειάζεται οφθαλμίατρο ή καλύτερα απλώς να βγουν οι παρωπίδες... Έφτιαξε 2 περιοχές με 3500 graft η 10.000 τριχες

Καταλαβαινεις τι διαβαζεις; Ναι ή οχι;

Που ανεφερα 10.000 τριχες;

Εγω εγραψα ξεκαθαρα 5.000 τριχες.

5.000 τριχες μπηκαν στην hairline.

Τι δεν καταλαβαινεις;

Ειναι αυτο ικανοποιητικο αποτελεσμα για 5.000 τριχες;

ΥΓ Ανακαλεσε, σε παρακαλω, για ολες τις ανακριβειες που γραφεις.
 

Bigk

Well-Known Member
Όχι . έχεις δίκιο...


Πάντα έτσι τελειώνω και τις διαφωνίες με την γυναίκα μου ... Γλιτώνω από πολύ φασαρία
 

Bigk

Well-Known Member
Άσε το κατάφερα.. εσύ vlafo πιστεύεις όπως και ο tol πως ο ibarumah είχε πρόβλημα μόνο κροτάφους? Μάλλον πρέπει να έβαλε και εδώ μερικά grafts...
Screenshot_20220106-215932_Chrome.jpg
 

Flag17

Well-Known Member
Άσε το κατάφερα.. εσύ vlafo πιστεύεις όπως και ο tol πως ο ibarumah είχε πρόβλημα μόνο κροτάφους? Μάλλον πρέπει να έβαλε και εδώ μερικά grafts...Προβολή συνημμένου 44024
Σου λένε για αυτά που έβαλε μπροστά, σου έγραψε ο tol για τις 5000 τρίχες μπροστά. Εβαλε συνολικά 10600 τρίχες σε νορμάλ λόγο είναι σαν 5κ γραφτς. Που μπήκαν σε μικρή έκταση άλλοι με 5κ γεμίζουν όλο το κεφάλι . Οπότε λένε όλοι το απλό ότι το αποτέλεσμα δεν είναι κάτι εντυπωσιακό για τις τρίχες που μπήκαν!
 
  • Like
Reactions: tol

tol

Well-Known Member
Άσε το κατάφερα.. εσύ vlafo πιστεύεις όπως και ο tol πως ο ibarumah είχε πρόβλημα μόνο κροτάφους? Μάλλον πρέπει να έβαλε και εδώ μερικά grafts...Προβολή συνημμένου 44024


Επιμενεις...

Ναι, εβαλε 5.000 τριχες και στο crown.

Ξαναδιαβασε τις τελευταιες σελιδες του νηματος. Χρειαζεσαι οφθαλμιατρο.

Ολοι οσοι σχολιασαμε αρνητικα το αποτελεσμα του ibarumah, αναφερθηκαμε αποκλειστικα στη hairline. Για το crown γραψαμε οτι πηγαινει καλα.

Στη hairline εβαλε ή δεν εβαλε 5.000 τριχες;

Θα μας τρελανεις;

Απαντησε.

Ειναι ή δεν ειναι ετσι τα πραγματα;

5.000 τριχες στη hairline και εχει αυτο το αποτελεσμα!!!

Και θα πρεπει να πουμε ενα "μπραβο" στον κ. Παπανικολαου!!!

Δεν εχετε τον θεο σας.

Ευτυχως που υπαρχουν και ατομα που βλεπουν και αντιστεκονται στην προπαγανδα υπερ ενος μετριου γιατρου. Δε θα περασει. Δε θα παρασυρετε τα υπολοιπα μελη. Η αληθεια θα γραφεται, ωστε να μη γινεται πλυση εγκεφαλου προς οφελος καποιων κλινικων και γιατρων.
 

Bigk

Well-Known Member
Καλώς λοιπόν.. σας αφήνω γιατί είμαι και υπηρεσία και έχω έφοδο.. το πρωί έφυγα για οφθαλμίατρο...
 
  • Like
Reactions: tol

Bigk

Well-Known Member
Tol είπαμε εσύ έχεις δίκιο... μην ανεβάζεις πίεση. Είμαστε και σε κρίσιμη ηλικία. Φιλικά πάντα όπως γράφεις και εσύ φαντάζομαι..
 
Μπλουζα