2η μμ fue 1.811 grafts στην LP clinic (Παπανικολάου Λευτέρης)

vlafo

Well-Known Member
Ε εντάξει κάποιος πρέπει να τους ειδοποιήσει ναι. Αν βλέπεις και εσυ καμια εκκρεμότητα κανε μια υπενθύμιση. Αν και διάφοροι απο αυτούς έχουν να μπουν πολυ καιρο στο φορουμ...
Δε μπορώ να τα ελέγχω όλα και εσύ είσαι από τα ενεργά μέλη,και μπορείς και να μιλήσεις και να τους καλέσεις.
Σε κάθε περίπτωση όλοι θέλουν μια ενόχληση.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas97

Well-Known Member
Ακομη και να εχει κανει ενα touchup ενδιαφερον θα χει και παλι πως πετυχε τετοια πυκνωση. Επειδη αν δεν κανω λαθος ειναι το μοναδικο τετοιο περιστατικο στο φορουμ, θα χει μεγαλο ενδιαφερον να δουμε τι εγινε τελικα.
Ουτως η αλλως αυτη η κοντρα που μπορει να υπηρχε τοτε δεν υπαρχει πλεον...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Τωρα δεν εχει κ πολυ νόημα να το κανει. Παει χάθηκε το τρένο. Εχει περάσει πολυς καιρος και δεν μπορείς να ξέρεις αν εχει γινει και κάποιο επιπλέον touch up...

Μια χαρά είναι ο Stripar.
 

aeratos28

Just aeratos
Το να γνωρίζουν ορισμένοι ,αν είναι μια χαρά η όχι όμως ο στριπαρ,δεν είναι σωστό..έβγαλε την ψυχή σε πολλούς εδώ μέσα όταν έκαναν επέμβαση..και στη δική του εξαφανιστηκε?ωραίος ρε..θα το κάνουμε όλοι αυτο
Μια χαρά είναι ο Stripar.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Το να γνωρίζουν ορισμένοι ,αν είναι μια χαρά η όχι όμως ο στριπαρ,δεν είναι σωστό..έβγαλε την ψυχή σε πολλούς εδώ μέσα όταν έκαναν επέμβαση..και στη δική του εξαφανιστηκε?ωραίος ρε..θα το κάνουμε όλοι αυτο

Γιατί άραγε να το έκανε αυτό?
 

Kostas97

Well-Known Member
@John_John1 εχεις δει το αποτελεσμα;;
Παντως δυο φωτογραφιες θα μπορουσε να τις ανεβασει ο ιδιος ή να βαλει καποιον αλλον να το κανει για αυτον.
 

nick90

Well-Known Member
Το να γνωρίζουν ορισμένοι ,αν είναι μια χαρά η όχι όμως ο στριπαρ,δεν είναι σωστό..έβγαλε την ψυχή σε πολλούς εδώ μέσα όταν έκαναν επέμβαση..και στη δική του εξαφανιστηκε?ωραίος ρε..θα το κάνουμε όλοι αυτο
Κάποιος που ειχε ξεσκίσει στην ανάλυση και στις απαιτήσεις από αυτά που ζητούσε από τους άλλους να κάνουν, όταν έρχεται η δική του ώρα θα έπρεπε από μόνος του να κάνει εξονυχιστική ανάλυση με πλήρες ξεγυμνωτικό φωτογραφικό υλικό σε όλες τις συνθήκες και έγκαιρα ώστε να μην αφήσει υποψίες. Το να εξαφανιστείς όμως όλως τυχαίως όταν ήρθε η δική σου ώρα αυτό δείχνει αδυναμία και φόβο να αντιμετωπίσεις την κατάσταση.
 

Ibarumah

Active Member
Παιδια επειδη το επιπεδο συζήτησης ειναι στα πατώματα, δεν εχω διαβασειτα προηγούμενα μηνυματα κανενος και ουτε προκειται να διαβασω επομενα, όποιος θελει κατι μπορει να μου στειλει ΡΜ.
Αυτοι που έχουν ττετοιο μενος και μανια να προσπαθουν να γραψουν άσχημα πραγματα για το γιατρο προφανως εχουν αλλα οφελη στην τσέπη τους ή ισως ο γιατρος να τους έκλεψε καμια γυναίκα στο παρελθόν, δε ξέρω. Οπως κναχει δεν με ενδιαφερει καθολου.

Οποτε απο εδω και περα θα ποσταρω φωτος και βιντεος καθαρα για παρτη μου και για οσους παρακολουθουν απο καθαρο ενδιαφέρον και οχι λογω οικονομικων συμφεροντων απο πισω και οπως ειπα πριν δεν ξαναπανταω σε κανεναν δημοσια, ουτε καν θανδιαβαζω τα μηνυματα.
Ειμαι στο 6μηνο λοιπον...


Πριν
Screenshot_20220111_140944_edit_641731256301036.jpg


Τωρα:
Screenshot_20220111_135025_com.google.android.gm.jpg



Πριν:
Screenshot_20220111_140906_com.android.chrome_edit_641774310383321.jpg



Τωρα:

Screenshot_20220111_140648.jpg
Screenshot_20220111_140609_com.google.android.gm_edit_641593992195328.jpg




Εκκρεμεί ενα βίντεο οπως σας υποσχεθηκα με αφθονο φως.. Και επομενες φωτος σε 2 μηνες.
Χθες ειδαμε με το γιατρό με μηχάνημα me zoom και υπαρχουν παααααρα πολλες τρίχες πολυ πολυ μικρές που μολις ξεμιτισαν και μπροστα κ στo crown οπως σας είχα πει οπότε εχουμε εξελιξη ακομα.
 

Kostas97

Well-Known Member
Ωραιο αποτελεσμα!
Αναμενουμε το βιντεο σου.
Εαν δεν εχεις δει το βιντεο που ανεβασε το μελος @Panos1982 , να στο βαλουμε. Ηταν πολυ αποκαλυπτικο και βοηθαει πολυ.
Ευχαριστουμε καλη συνεχεια!
 

obi one

Active Member
Παιδια επειδη το επιπεδο συζήτησης ειναι στα πατώματα, δεν εχω διαβασειτα προηγούμενα μηνυματα κανενος και ουτε προκειται να διαβασω επομενα, όποιος θελει κατι μπορει να μου στειλει ΡΜ.
Αυτοι που έχουν ττετοιο μενος και μανια να προσπαθουν να γραψουν άσχημα πραγματα για το γιατρο προφανως εχουν αλλα οφελη στην τσέπη τους ή ισως ο γιατρος να τους έκλεψε καμια γυναίκα στο παρελθόν, δε ξέρω. Οπως κναχει δεν με ενδιαφερει καθολου.

Οποτε απο εδω και περα θα ποσταρω φωτος και βιντεος καθαρα για παρτη μου και για οσους παρακολουθουν απο καθαρο ενδιαφέρον και οχι λογω οικονομικων συμφεροντων απο πισω και οπως ειπα πριν δεν ξαναπανταω σε κανεναν δημοσια, ουτε καν θανδιαβαζω τα μηνυματα.
Ειμαι στο 6μηνο λοιπον...


Πριν
Προβολή συνημμένου 44302

Τωρα:
Προβολή συνημμένου 44303


Πριν:
Προβολή συνημμένου 44304


Τωρα:

Προβολή συνημμένου 44305Προβολή συνημμένου 44306



Εκκρεμεί ενα βίντεο οπως σας υποσχεθηκα με αφθονο φως.. Και επομενες φωτος σε 2 μηνες.
Χθες ειδαμε με το γιατρό με μηχάνημα me zoom και υπαρχουν παααααρα πολλες τρίχες πολυ πολυ μικρές που μολις ξεμιτισαν και μπροστα κ στo crown οπως σας είχα πει οπότε εχουμε εξελιξη ακομα.
ωραια δουλεια και ακομα έχεις να δώσεις, μπράβο, να τα χαίρεσαι ...
 

vlafo

Well-Known Member
Έτσι σε όλα τα νήματα από δω και πέρα,θα αποθεώνουμε και μόλις βλέπουμε λίγο βελτίωση θα λέμε,ωραία δουλειά,μπράβο,να το χαίρεσαι και άλλα τέτοια όπως γίνεται και στα νήματα του άλλου γιατρού.

Το φόρουμ είναι Άχρηστο έτσι και δεν χρησιμεύει πουθενά.

Και είμαστε και καφενεία.
Να το χαίρεστε όλο δικό σας είναι τυχάρπαστοι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
Παιδια επειδη το επιπεδο συζήτησης ειναι στα πατώματα, δεν εχω διαβασειτα προηγούμενα μηνυματα κανενος και ουτε προκειται να διαβασω επομενα, όποιος θελει κατι μπορει να μου στειλει ΡΜ.
Αυτοι που έχουν ττετοιο μενος και μανια να προσπαθουν να γραψουν άσχημα πραγματα για το γιατρο προφανως εχουν αλλα οφελη στην τσέπη τους ή ισως ο γιατρος να τους έκλεψε καμια γυναίκα στο παρελθόν, δε ξέρω. Οπως κναχει δεν με ενδιαφερει καθολου.

Οποτε απο εδω και περα θα ποσταρω φωτος και βιντεος καθαρα για παρτη μου και για οσους παρακολουθουν απο καθαρο ενδιαφέρον και οχι λογω οικονομικων συμφεροντων απο πισω και οπως ειπα πριν δεν ξαναπανταω σε κανεναν δημοσια, ουτε καν θανδιαβαζω τα μηνυματα.
Ειμαι στο 6μηνο λοιπον...


Πριν
Προβολή συνημμένου 44302

Τωρα:
Προβολή συνημμένου 44303


Πριν:
Προβολή συνημμένου 44304


Τωρα:

Προβολή συνημμένου 44305Προβολή συνημμένου 44306



Εκκρεμεί ενα βίντεο οπως σας υποσχεθηκα με αφθονο φως.. Και επομενες φωτος σε 2 μηνες.
Χθες ειδαμε με το γιατρό με μηχάνημα me zoom και υπαρχουν παααααρα πολλες τρίχες πολυ πολυ μικρές που μολις ξεμιτισαν και μπροστα κ στo crown οπως σας είχα πει οπότε εχουμε εξελιξη ακομα.


Φιλε μου, επειδη μας κατηγορεις για καφενειακου επιπεδου συζητησεις...

Σου εχουμε γραψει ΧΙΛΙΑΔΕΣ φορες οτι στο crown η κατασταση ειναι ικανοποιητικη. Η μεταμοσχευση εκει ειναι επιτυχημενη.

Ωραια!

Υπαρχει, ομως, και το αλλο ημισυ που το ξεχνας.

Στην Α ζωνη, εκει που ειναι η "βιτρινα" τι εχει γινει; Εχουν μπει πανω απο 10.000 τριχες μονο στους κροταφους σε μια μικρη περιοχη, αφου ηδη ειχες ενα πολυ δυνατο "τσουλουφι".

Σε ρωτω, λοιπον...

Screenshot_20220111-152403.png


Ζουμαρωντας τη φωτογραφια της κλινικης (φυσικα εκ του μακροθεν τραβηγμενη, με τον καταλληλο εξωραϊστικο φωτισμο), θεωρεις οτι εχει χτιστει ικανοποιητικη hailine;

Προσωπικα δεν βλεπω hairline.

Προσωπικα βλεπω μια αραιη hairline που σε καμια περιπτωση δε δικαιολογει τις 5.500 τριχες που μπηκαν.

Δηλαδη πρεπει με το ζορι να επαινεσουμε τον κ. Παπανικολαου για αυτο το μετριο αποτελεσμα που παρηγαγε;

Δειχνουμε "μενος", οπως γραφεις, οταν απλα επισημαινουμε την μετριοτητα της μεταμοσχευσης;

Αληθεια τωρα;
 

tol

Well-Known Member
Παιδια επειδη το επιπεδο συζήτησης ειναι στα πατώματα, δεν εχω διαβασειτα προηγούμενα μηνυματα κανενος και ουτε προκειται να διαβασω επομενα, όποιος θελει κατι μπορει να μου στειλει ΡΜ.
Αυτοι που έχουν ττετοιο μενος και μανια να προσπαθουν να γραψουν άσχημα πραγματα για το γιατρο προφανως εχουν αλλα οφελη στην τσέπη τους ή ισως ο γιατρος να τους έκλεψε καμια γυναίκα στο παρελθόν, δε ξέρω. Οπως κναχει δεν με ενδιαφερει καθολου.

Οποτε απο εδω και περα θα ποσταρω φωτος και βιντεος καθαρα για παρτη μου και για οσους παρακολουθουν απο καθαρο ενδιαφέρον και οχι λογω οικονομικων συμφεροντων απο πισω και οπως ειπα πριν δεν ξαναπανταω σε κανεναν δημοσια, ουτε καν θανδιαβαζω τα μηνυματα.
Ειμαι στο 6μηνο λοιπον...


Πριν
Προβολή συνημμένου 44302

Τωρα:
Προβολή συνημμένου 44303


Πριν:
Προβολή συνημμένου 44304


Τωρα:

Προβολή συνημμένου 44305Προβολή συνημμένου 44306



Εκκρεμεί ενα βίντεο οπως σας υποσχεθηκα με αφθονο φως.. Και επομενες φωτος σε 2 μηνες.
Χθες ειδαμε με το γιατρό με μηχάνημα me zoom και υπαρχουν παααααρα πολλες τρίχες πολυ πολυ μικρές που μολις ξεμιτισαν και μπροστα κ στo crown οπως σας είχα πει οπότε εχουμε εξελιξη ακομα.


Και κατι τελευταιο, φιλε ibarumah...

Γιατι ανεβασατε επιλεκτικες φωτογραφιες του πριν;

Γιατι δεν ανεβασατε και τις παρακατω;

Screenshot_20220111-154549.png



Screenshot_20220111-154532.png



Γιατι δεν ανεβασατε την πρωτη απο τις παραπανω, ωστε να φανει ποσο δυνατο "τσουλουφι" προϋπηρχε των μεταμοσχευσεων;


Γιατι ανεβασατε μονο τον δεξιο κροταφο (που δειχνει σε χειροτερη κατασταση) και οχι και τον αριστερο, που φαινεται στη δευτερη φωτογραφια και βρισκεται σε πολυ καλυτερη κατασταση πριν απο τις μεταμοσχευσεις;

Μηπως, για να ωραιοποιησετε εντεχνως το αποτελεσμα;


Τελος, αναμενουμε με αγωνια εκεινο το video που ειπαμε, αναλογο με του Πανου. Με απλετο φωτισμο, με χτενισμα μαλλιων προς ολες τις κατευθυνσεις (προς τα πισω και προς τα μποροστα, δεξια - αριστερα).

Καλη συνεχεια!
 

Ibarumah

Active Member
Και κατι τελευταιο, φιλε ibarumah...

Γιατι ανεβασατε επιλεκτικες φωτογραφιες του πριν;

Γιατι δεν ανεβασατε και τις παρακατω;

Προβολή συνημμένου 44319


Προβολή συνημμένου 44320


Γιατι δεν ανεβασατε την πρωτη απο τις παραπανω, ωστε να φανει ποσο δυνατο "τσουλουφι" προϋπηρχε των μεταμοσχευσεων;


Γιατι ανεβασατε μονο τον δεξιο κροταφο (που δειχνει σε χειροτερη κατασταση) και οχι και τον αριστερο, που φαινεται στη δευτερη φωτογραφια και βρισκεται σε πολυ καλυτερη κατασταση πριν απο τις μεταμοσχευσεις;

Μηπως, για να ωραιοποιησετε εντεχνως το αποτελεσμα;


Τελος, αναμενουμε με αγωνια εκεινο το video που ειπαμε, αναλογο με του Πανου. Με απλετο φωτισμο, με χτενισμα μαλλιων προς ολες τις κατευθυνσεις (προς τα πισω και προς τα μποροστα, δεξια - αριστερα).

Καλη συνεχεια!

Ειπα δε θα ξανάπαντησω αλλα θα το κανω για να μην παρεξηγουμαστε.

Οποια πλευρα κ να βαλω πριν δεν ειχα καν κροταφους μονο καραφλο κενο. Στη μια το κενο ηταν χ τεττραγωνικα στην αλλη χ. 0. 2.
Και στις δυο ομως ηταν καράφλο κενο.

Απο κει και περα αυτα που με προσταζεις να Κανω με συγκεκριμενες τσατσάρες και συγκεκριμενα lumens φωτος εχω εντελως γενικα να σου απαντησω οτι θα βαλω ενα βιντεο οποτε γουσταρω εγω, με οτι φως γουστάρω εγω, και θα κανωτις κινησεις που εγώ γουστάρω και σε οποιον αρεσει καλως κ οποιον τον χαλαει... Δε με ενδιαφέρει καθολου.
Καλη συνεχεια.

Επισης οποιοσδηποτε ενδιαφερεται πραγματικά για το αποτελεσμα και δεν περνει μεροκαματο για να δουλεύει εδω κατα του Παπανικολάου οπως ο φιλος απο πανω, μπορει να μου στειλει μηνυμα να με δει απο κοντα μια μέρα που θα μπορουμε κ οι δυο. Στην αθηνα. Και αυτο μονο κ μονο για καποιον που πραγματικά ενδιαφέρεται για το τι να περιμενει. Φανταζομαι δε μενουν ολοι εκτος αθηνας. Απο κοντα νομιζω δε μπορει να κρυφτεί τίποτα.

Αυτα απο μένα τιποτα αλλο.
 

Ibarumah

Active Member
Και κατι τελευταιο, φιλε ibarumah...

Γιατι ανεβασατε επιλεκτικες φωτογραφιες του πριν;

Γιατι δεν ανεβασατε και τις παρακατω;

Προβολή συνημμένου 44319


Γιατι δεν ανεβασατε την πρωτη απο τις παραπανω, ωστε να φανει ποσο δυνατο "τσουλουφι" προϋπηρχε των μεταμοσχευσεων



Εχεις απολυτο δικιο..
Δεν την ανέβασα πριν αυτη γιατι κατι ειχα. Να κρύψω.
Δες τωρα τι είχα να κρυψω και καντο γαργαρες πριν τον ύπνο.

Screenshot_20220111_172911_com.android.chrome.jpg
 

tol

Well-Known Member
Εχεις απολυτο δικιο..
Δεν την ανέβασα πριν αυτη γιατι κατι ειχα. Να κρύψω.
Δες τωρα τι είχα να κρυψω και καντο γαργαρες πριν τον ύπνο.

Προβολή συνημμένου 44334


What?

Τι μας εδειξες δηλαδη!!!

Ουαου!!!

Τι φοβερη αλλαγη!!!

Δηλαδη εσυ βλεπεις στη δευτερη φωτογραφια 5.500 τριχες παραπανω!!! Θα τρελαθουμε;

Ουτε κατεβασμα hairline, ουτε πυκνοτητα που να δικαιολογει αυτον τον αριθμο.

Φιλε ibarumah, ασε στην ακρη τις ειρωνειες "για γαργαρες", τις αστοχες υποθεσεις περι "χρηματισμου" μελων.

Αν εσυ εχεις παρωπιδες και νομιζεις οτι εχεις παρει φοβερο αποτελεσμα, με γεια και χαρα σου.

Μην προσπαθεις να πεισεις και οσους εχουν ματια και βλεπουν.

Αν εσυ με αυταρεσκεια και τσαμπουκα γραφεις οτι θα ανεβασεις οποιοδηποτε video γουσταρεις, να ξερεις οτι ειναι δικαιωμα σου, αλλά δικαιωμα μας θα ειναι να βγουμε και να αποδοκιμασουμε την πιθανη κακη ποιοτητα του, την πιθανη αλλοιωση του τελικου αποτελεσματος που θα δειχνει.

Δεν μπορεις να μας αφαιρεσεις αυτο το δικαιωμα, φιλε μου. Καλη συνεχεια.
 

Bigk

Well-Known Member
What?

Τι μας εδειξες δηλαδη!!!

Ουαου!!!

Τι φοβερη αλλαγη!!!

Δηλαδη εσυ βλεπεις στη δευτερη φωτογραφια 5.500 τριχες παραπανω!!! Θα τρελαθουμε;

Ουτε κατεβασμα hairline, ουτε πυκνοτητα που να δικαιολογει αυτον τον αριθμο.

Φιλε ibarumah, ασε στην ακρη τις ειρωνειες "για γαργαρες", τις αστοχες υποθεσεις περι "χρηματισμου" μελων.

Αν εσυ εχεις παρωπιδες και νομιζεις οτι εχεις παρει φοβερο αποτελεσμα, με γεια και χαρα σου.

Μην προσπαθεις να πεισεις και οσους εχουν ματια και βλεπουν.

Αν εσυ με αυταρεσκεια και τσαμπουκα γραφεις οτι θα ανεβασεις οποιοδηποτε video γουσταρεις, να ξερεις οτι ειναι δικαιωμα σου, αλλά δικαιωμα μας θα ειναι να βγουμε και να αποδοκιμασουμε την πιθανη κακη ποιοτητα του, την πιθανη αλλοιωση του τελικου αποτελεσματος που θα δειχνει.

Δεν μπορεις να μας αφαιρεσεις αυτο το δικαιωμα, φιλε μου. Καλη συνεχεια.
Ρε καθηγητά δεν σε έχω για Χαζό ούτε για πληρωμένο από άλλους γιατρούς... έχεις φάει όμως κόλλημα.. η φώτο #μετά # είναι μετά από 800 grafts ήτοι 2400 τριχες....
 
Τελευταία επεξεργασία:

Bigk

Well-Known Member
Είναι η φωτογραφία μετά την 1η μεταμόσχευση όχι στα μισα της 2ης που είναι τώρα.. τέλος πάντων οκ χάλια είναι ο τύπος...
 

Ibarumah

Active Member
What?

Τι μας εδειξες δηλαδη!!!

Ουαου!!!

Τι φοβερη αλλαγη!!!

Δηλαδη εσυ βλεπεις στη δευτερη φωτογραφια 5.500 τριχες παραπανω!!! Θα τρελαθουμε;

Ουτε κατεβασμα hairline, ουτε πυκνοτητα που να δικαιολογει αυτον τον αριθμο.

Επιτέλους πρωτη φορα ποτ συμφωνουμε.
Οχι δε βλεπω5. 500 τρίχες παραπάνω.
Δε βλεπω αποτελεσμα που να δικαιολογεί αυτο.
Γιατι πολυ απλα αυτο το αποτελεσμα είναι με 800 grafts!!!!
Λιγες γαργαρες ακόμα δενκανουν κακο.
Καλη συνέχεια
 
Μπλουζα