2η μμ fue 1.811 grafts στην LP clinic (Παπανικολάου Λευτέρης)

Flag17

Well-Known Member
Σωστά.Επισης να προσθέσω ότι ο Κόρακας @##@@ και οποία κότα θέλει...Χαχαχαχ μην ξεχνιόμαστε,καμία δεν του αντιστέκεται :p:p :cool: :cool: :D
Ρε διαολε ο κόκορας το κάνει αυτό!! Άμα το κάνει ο κόρακας κάτι περίεργο παίζει χααχαχχααχχαχαχ :p :p :p
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
Μπέρδεψες τον κόρακα με τον κόκκορα, αλλά δεν πειράζει :p
Ουπς χαχαχαχ.Οντως ε εντάξει ο Πάρης και μερικοί άλλοι μας πήραν τα μυαλά.Μενει να δω και απάντηση Αερατου προς τον φίλο εδώ ..να μας αποτελειώσει
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Όντως φίλε.Παντως ωραία παρομοίωση αχχαχα
Έχω ακούσει πως όταν τρολερνεις βγαίνουν τα κροτάφια σου οπότε παλεύω με νύχια και με δόντια να χαρίσω στην ανθρωπότητα και 2η ανάσταση μετά του Λαζάρου :)
 

Gianney

Well-Known Member
Ρε διαολε ο κόκορας το κάνει αυτό!! Άμα το κάνει ο κόρακας κάτι περίεργο παίζει χααχαχχααχχαχαχ :p :p :p
Χαχαχαχ γάμησε τα μπέρδεψα το ζωικό βασίλειο.Παντως το πρώτο συνθετικό ..όπως μας αποκαλούσε ο Πάρης είναι ένα..Καραφλο.....
 

oreo

Well-Known Member
Χαχαχαχ γάμησε τα μπέρδεψα το ζωικό βασίλειο.Παντως το πρώτο συνθετικό ..όπως μας αποκαλούσε ο Πάρης είναι ένα..Καραφλο.....
Ο κόκκορας θα ήταν άληρος μιας και δεν έχει μαλλιά ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ απο την μια ο Βαλάντης απο την άλλη εσύ με γονατίσατε !!!!
 

Ibarumah

Active Member
Tol θα ηθελα να ανακαλέσεις εσυ αυτο που είπες και μαλιστα σε προ(σ) καλω λοιπον σε συνάντηση αν μένεις στην Αθηνα μέσα στο σαββατοκυριακο να δεις απο κοντα να παρεις οτι βίντεο θες κ στη συνέχεια να ανακαλέσεις δημόσια απο μόνος σου.
Τι λες;

Μου ζητησατε πιο μακρινή φωτο, τη πηρα δε σας καλυψε
Θέλατε βρεγμενα τα εβρεξα, δε σας καλυψε.
Τωρα θέλετε και βιντεο 4Κ αναλυση.
Επειδη ποτε δς θα καλυφτειτε καποιοι προσκαλω οποιον θελει σε συνάντηση τετ α τετ απο κοντα αθηνα, οπουδήποτε.
Μιας κ εχω αδεια προτιθεμαι να κλεισω καποια στοματα μια και καλη.
Περιμενω απάντηση.
 

Flag17

Well-Known Member
Χαχαχαχ γάμησε τα μπέρδεψα το ζωικό βασίλειο.Παντως το πρώτο συνθετικό ..όπως μας αποκαλούσε ο Πάρης είναι ένα..Καραφλο.....
0 τρόπους αυτός ο Παρης άκου εκεί καραφλοκορακες στο λαιμό μου έχει κάτσει δεν μπορώ να το καταπιώ! Προσβολές να μας δίνει 4τριχα να γίνονται :p
 

Gianney

Well-Known Member
0 τρόπους αυτός ο Παρης άκου εκεί καραφλοκορακες στο λαιμό μου έχει κάτσει δεν μπορώ να το καταπιώ! Προσβολές να μας δίνει 4τριχα να γίνονται :p
Χάθηκε από την πιάτσα αυτός.Θα ξαναέρθει να μας πει..Καλη χρόνια καραφλοκορακες Χαχαχαχα
 

tol

Well-Known Member
Tol θα ηθελα να ανακαλέσεις εσυ αυτο που είπες και μαλιστα σε προ(σ) καλω λοιπον σε συνάντηση αν μένεις στην Αθηνα μέσα στο σαββατοκυριακο να δεις απο κοντα να παρεις οτι βίντεο θες κ στη συνέχεια να ανακαλέσεις δημόσια απο μόνος σου.
Τι λες;

Μου ζητησατε πιο μακρινή φωτο, τη πηρα δε σας καλυψε
Θέλατε βρεγμενα τα εβρεξα, δε σας καλυψε.
Τωρα θέλετε και βιντεο 4Κ αναλυση.
Επειδη ποτε δς θα καλυφτειτε καποιοι προσκαλω οποιον θελει σε συνάντηση τετ α τετ απο κοντα αθηνα, οπουδήποτε.
Μιας κ εχω αδεια προτιθεμαι να κλεισω καποια στοματα μια και καλη.
Περιμενω απάντηση.

Φιλε ibarumah, ως γνωστον, δεν ειμαι κατοικος Αθηνων. Αρα, δεν εχω τη δυνατοτητα συναντησης.

Ομως, ποιος ο λογος συναντησης;

Δεν ειναι πολυ πιο ευκολο, προκειμενου να κλεισεις στοματα, να ανεβασεις ενα παρομοιο video με αυτο που σου ανεβασα πιο πανω;

Ανεβασε, λοιπον, ενα τετοιο video και να εισαι βεβαιος οτι πρωτος εγω θα ανακαλεσω οτιδηποτε εχω γραψει.

Ενα τετοιας ποιοτητας video θα αποκαλυψει γυμνη την αληθεια.

Και φυσικα δε θα μπορω εγω ή οποιοσδηποτε αλλος να εχουμε αμφιβολιες.

Καλο βραδυ!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Ρε μεγάλε μας έχεις ζαλίσει..τις 5 τρίχες μπροστά μας τις παρουσιάζεις για hairline του 20ρη εαυτού σου και θες να το δεχτούμε..επειδη δεν το δεχόμαστε πουλάς ειρωνία και το παίζεις και πονηρος.και όλο για τις πολλές τρίχες σαν γενια που πιάνεις με το χέρι λες..που είναι αυτές ?αυτές οι 4 που κυκλωσες?.αντε μαζέψου και εσύ λίγο να τελειώνουμε γτ πολλά μας τα λες .σε γενικές γραμμές είναι ένα αρκετά μέτριο αποτέλεσμα,στο μπροστά κομμάτι.hairline δεν υπάρχει καν..πίσω,crown έχει γίνει μια ωραία δουλίτσα.εκλεισε το μπιφτέκι και μια χαρά..αν δεν το δέχεσαι δικό σου πρόβλημα..επίσης για να το τελειώνουμε το θέμα ας σου πει ο cvial πως να βγάλεις 4-5 φωτό και εννοείται όχι μες στο σπίτι,βγες μια στο μπαλκόνι σε φως ημέρας να τις βγάλεις με χτένισμα το οποίο θα είναι αποκαλυπτικό για την hairline και όχι το κάλυψη απόκρυψη με λίγο από τα πιο πίσω μαλλιά ,ελαφρώς στο πλάι κτλ για να δούμε αν όντως ισχύει αυτό που σου λέω για το μπροστινό μέρος..να τελειώνουμε με την πάρτη σου γτ όσο συζητάμε μαζί σου ξεχνάμε ότι ξέρουμε.
 

tol

Well-Known Member
Ρε μεγάλε μας έχεις ζαλίσει..τις 5 τρίχες μπροστά μας τις παρουσιάζεις για hairline του 20ρη εαυτού σου και θες να το δεχτούμε..επειδη δεν το δεχόμαστε πουλάς ειρωνία και το παίζεις και πονηρος.και όλο για τις πολλές τρίχες σαν γενια που πιάνεις με το χέρι λες..που είναι αυτές ?αυτές οι 4 που κυκλωσες?.αντε μαζέψου και εσύ λίγο να τελειώνουμε γτ πολλά μας τα λες .σε γενικές γραμμές είναι ένα αρκετά μέτριο αποτέλεσμα,στο μπροστά κομμάτι.hairline δεν υπάρχει καν..πίσω,crown έχει γίνει μια ωραία δουλίτσα.εκλεισε το μπιφτέκι και μια χαρά..αν δεν το δέχεσαι δικό σου πρόβλημα..επίσης για να το τελειώνουμε το θέμα ας σου πει ο cvial πως να βγάλεις 4-5 φωτό και εννοείται όχι μες στο σπίτι,βγες μια στο μπαλκόνι σε φως ημέρας να τις βγάλεις με χτένισμα το οποίο θα είναι αποκαλυπτικό για την hairline και όχι το κάλυψη απόκρυψη με λίγο από τα πιο πίσω μαλλιά ,ελαφρώς στο πλάι κτλ για να δούμε αν όντως ισχύει αυτό που σου λέω για το μπροστινό μέρος..να τελειώνουμε με την πάρτη σου γτ όσο συζητάμε μαζί σου ξεχνάμε ότι ξέρουμε.

Φιλε aerate, καποιοι προσπαθουν να μας κανουν να πιστεψουμε οτι ο κ. Παπανικολαου ειναι ικανοτατος γιατρος.

Ο ibarumah θεωρει οτι εχει παρει ενα φοβερο αποτελεσμα.

Παραθετω δυο φωτογραφιες πριν τις δυο μεταμοσχευσεις και δυο τωρινες...

Screenshot_20220106-014915~2.png
Screenshot_20220106-014940~2.png


Screenshot_20220106-015530.png

Screenshot_20220106-015546.png


Εχουμε και λεμε...

Τοποθετηθηκαν συνολικα 10.600 τριχες.

Με εναν φυσιολογικο λογο ανα graft (ο ibarumah ειναι πολυ πανω απο το φυσιολογικο οριο) αντιστοιχουν σε περιπου 5.000 grafts.

Ρωτω, λοιπον, τωρα...

Ποιος διακρινει ενα πολυ καλο αποτελεσμα;

Ποιος διακρινει μια τεραστια αλλαγη στην εικονα;

Με τοσο πολυ μαλλι που υπηρχε πριν τις δυο μεταμοσχευσεις και με 10.600 τριχες δε θα επρεπε να ηταν τελεια η εικονα του μαλλιου;

Αντ' αυτου, προσωπικα παρατηρω μια πολυ ψηλη hairline με σχετικα χαμηλη πυκνοτητα. Το crown πηγαινει καλυτερα, αλλά παλι δεν ειναι κατι το ξεχωριστο.

Ο φιλος ειχε ολα τα εχεγγυα, για να παρει ενα φοβερο αποτελεσμα.

Πηρε ενα σχετικα καλο αποτελεσμα.

Με το ζορι θελει να μας πεισει οτι εγινε 20χρονος!!!

Αν ειναι δυνατον να πιστευει οτι οι 20χρονοι εχουν hairline στα 8 εκατοστα και πυκνοτητα maximum 40 grafts ανα cm2!!!

Βαφτιζουν το ψαρι κρεας και θελουν να μας πεισουν οτι εχουν δικιο.

Ας ανεβασουν, λοιπον, ενα video σαν του Πανου (το παρεθεσα πιο πανω) και τοτε θα διαπιστωσουμε ολοι ποια ειναι η αντικειμενικη πραγματικοτητα.
 

Ibarumah

Active Member
Φιλε ibarumah, ως γνωστον, δεν ειμαι κατοικος Αθηνων. Αρα, δεν εχω τη δυνατοτητα συναντησης.

Ομως, ποιος ο λογος συναντησης;

Δεν ειναι πολυ πιο ευκολο, προκειμενου να κλεισεις στοματα, να ανεβασεις ενα παρομοιο video με αυτο που σου ανεβασα πιο πανω;

Ανεβασε, λοιπον, ενα τετοιο video και να εισαι βεβαιος οτι πρωτος εγω θα ανακαλεσω οτιδηποτε εχω γραψει.

Ενα τετοιας ποιοτητας video θα αποκαλυψει γυμνη την αληθεια.

Και φυσικα δε θα μπορω εγω ή οποιοσδηποτε αλλος να εχουμε αμφιβολιες.

Καλο βραδυ!

Καλα, απευθύνθηκα κ σε αλλους πουεοχαν αμφιβολίες. Δε μπορεί, καποιος απολους δεθαναι κατοικος Αθηνών;

Απλα εκμακ σίγουρος οτι κ αφου βαλω βίντεο παλι θα φταίνε γωνιες, φωτεινότητες, χίλια δυο.
Τελοαπαντωνθα επανελθωμε το βιντεο συντομα.
 

Ibarumah

Active Member
Φιλε aerate, καποιοι προσπαθουν να μας κανουν να πιστεψουμε οτι ο κ. Παπανικολαου ειναι ικανοτατος γιατρος.

Ο ibarumah θεωρει οτι εχει παρει ενα φοβερο αποτελεσμα.

Παραθετω δυο φωτογραφιες πριν τις δυο μεταμοσχευσεις και δυο τωρινες...

Προβολή συνημμένου 43960Προβολή συνημμένου 43961

Προβολή συνημμένου 43962
Προβολή συνημμένου 43963

Εχουμε και λεμε...

Τοποθετηθηκαν συνολικα 10.600 τριχες.

Με εναν φυσιολογικο λογο ανα graft (ο ibarumah ειναι πολυ πανω απο το φυσιολογικο οριο) αντιστοιχουν σε περιπου 5.000 grafts.

Ρωτω, λοιπον, τωρα...

Ποιος διακρινει ενα πολυ καλο αποτελεσμα;

Ποιος διακρινει μια τεραστια αλλαγη στην εικονα;

Με τοσο πολυ μαλλι που υπηρχε πριν τις δυο μεταμοσχευσεις και με 10.600 τριχες δε θα επρεπε να ηταν τελεια η εικονα του μαλλιου;

Αντ' αυτου, προσωπικα παρατηρω μια πολυ ψηλη hairline με σχετικα χαμηλη πυκνοτητα. Το crown πηγαινει καλυτερα, αλλά παλι δεν ειναι κατι το ξεχωριστο.

Ο φιλος ειχε ολα τα εχεγγυα, για να παρει ενα φοβερο αποτελεσμα.

Πηρε ενα σχετικα καλο αποτελεσμα.

Με το ζορι θελει να μας πεισει οτι εγινε 20χρονος!!!

Αν ειναι δυνατον να πιστευει οτι οι 20χρονοι εχουν hairline στα 8 εκατοστα και πυκνοτητα maximum 40 grafts ανα cm2!!!

Βαφτιζουν το ψαρι κρεας και θελουν να μας πεισουν οτι εχουν δικιο.

Ας ανεβασουν, λοιπον, ενα video σαν του Πανου (το παρεθεσα πιο πανω) και τοτε θα διαπιστωσουμε ολοι ποια ειναι η αντικειμενικη πραγματικοτητα.


Δε θελω να. Πεισω κανέναν φιλε μου. Ειχα ποσταρει φωτογραφία μου πριν 15 χρονια κ τωρινή. Ολοι ειπατε οτι η τωρινη ειναι καλύτερη.
Ειπα σε όποιον ειναι δυσπιστος αυτο το σαββατοκυριακο εχω αδεια μπορώ να βρεθω στην Αθήνα οπου θέλετε να δειτε απο κοντα οτι θελετε. Εκτός αν κάνεις δε μενει αθηνα κ μονο εγω ειμαι αυτο το σπάνιο ειδος, αθηναιος.
Θα βαλω κ το βιντεο κανενα προβλημα σαν αυτό που μου εδειξες, απλα μετα απο αυτο θα πρεπει να εχετε καποιοι λιγο ανδρισμο μεσα σας κ να πειτε, "συγνωμη ειπαμε βλακειες" κ να μην αρχίσετε καινούργιες π@π@ριες του στυλ πρεπει να αγοράσω αλλο κινητό ή η λαμπα μου ειναι 30βατ να παρω μια 60watt για καλύτερη φωτεινότητα κτλ κτλ γιατι καταντάει αηδια.
 

Ibarumah

Active Member
Πριν 15 χρονια...
Screenshot_20220106_091302_edit_455147659192527.jpg






Τωρα....
IMG_20220105_153930_edit_437811365432152.jpg




οποιος θεωρει οτι το πριν 15 χρονια είναι πιο ωραιο απτο τωρα, δικαιωμα του
Οπως ειναι κ δικο μου δικαιωμα να τον θεωρω βλακα.
Καλημερα
 

tol

Well-Known Member
οποιος θεωρει οτι το πριν 15 χρονια είναι πιο ωραιο απτο τωρα, δικαιωμα του
Οπως ειναι κ δικο μου δικαιωμα να τον θεωρω βλακα.

Φιλε ibarumah, εξακολουθεις να εισαι προσβλητικος και αγενης. Εξακολουθεις να αποκαλεις τους αλλους "βλακες".

Μαλλον αυτο συμβαινει, επειδη δεν κατανοεις τι διαβαζεις.

Ποιος νουνεχης θα ισχυριζοταν οτι το "πριν" ειναι καλυτερο του "τωρα";

Δειξε μας ενα σχολιο, οποιουδηποτε μελους, που εγραψε οτι η τωρινη κατασταση ειναι χειροτερη απο την προηγουμενη. Δε θα βρεις ουτε ενα τετοιο σχολιο.

Φυσικα ειναι καλυτερη η τωρινη. Φυσικα βελτιωθηκε.

Ναι...αλλά πως θα μπορουσε να γινει κατι διαφορετικο;

Εβαλες 10.600 τριχες!!! Δεν το εχεις συνειδητοποιησει ακομα;

Θα επρεπε να ηταν "τσοπανης" και να φυλαγε προβατα ο κ. Παπανικολαου, αν δεν μπορουσε με 10.600 τριχες να παραξει ενα καλυτερο αποτελεσμα σε συγκριση με την προγενεστερη κατασταση.

Ο οποιοσδηποτε, ακομη και η "κουτση Μαρια", θα το πετυχαινε, ακομη και ενας αομματος!!!

Αυτο δεν μπορεις να καταλαβεις.

Νομιζεις οτι, επειδη βελτιωθηκε η προτερα κατασταση, ο κ. Παπανικολαου ειναι ενας πολυ καλος γιατρος.

Προσπαθουμε να σε πεισουμε οτι η τωρινη κατασταση, μετα απο την τοποθετηση 10.600 τριχων δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο, κατι το ξεχωριστο, και εσυ συνεχιζεις να μας προσβαλεις αποκαλωντας μας "βλακες".

Σου γραφουμε οτι η περιπτωση σου ηταν ιδανικη. Πολυ αρχικο μαλλι. Υψηλοτατο λογο ανα graft. Γυμνη περιοχη (σχετικα μικρη...30 cm2) στο crown.

Και παρολες τις ευνοϊκες συνθηκες, ο κ. Παπανικολαου προσφερε για πολλοστη φορα ενα σχετικα καλο αποτελεσμα... τιποτα περισσοτερο. Ενα αποτελεσμα που θα μπορουσαν να στο δωσουν π.χ. δεκαδες γειτονες Τουρκοι γιατροι στη μιση τιμη.

Η hairline εξακολουθει να ειναι ψηλα, η πυκνοτητα της ειναι μετρια, το crown ειναι σε καλη κατασταση (πως θα μπορουσε, αλλωστε, να μην ειναι, οταν σε μια μικρη περιοχη μπηκαν 4.000 τριχες; )

Αν, λοιπον, εσυ και καποιοι αλλοι πελατες του κ. Παπανικολαου, εχοντας χαμηλες προσδοκιες και μη γνωριζοντας ποιο θα ηταν το ιδανικο αποτελεσμα που θα μπορουσατε να παρετε, προσπαθειτε να μας πεισετε οτι ο γιατρος ειναι πολυ καλος και εχει φοβερες ικανοτητες, τοτε μαντεψτε ποιοι ειναι οι "βλακες" (οπως πολλες φορες μας αποκαλειτε).

Αν γνωριζατε, αν ειχατε ενα μετρο συγκρισης, αν βλεπατε απο κοντα αναλογα περιστατικα με τα δικα σας, τοτε να ειστε βεβαιοι οτι θα αναθεωρουσατε αρδην τις αποψεις σας.

Το γεγονος οτι βγαλαμε περισσοτερο μαλλι απο πριν δεν καθιστα τη μεταμοσχευση επιτυχημενη.

Αν ηταν ετσι, και εγω θα επρεπε να ημουν απολυτα ευχαριστημενος απο τις μεταμοσχευσεις μου στην DHI. Και εγω απεκτησα πολυ περισσοτερο μαλλι απο πριν. Βελτιωθηκε η κατασταση μου. Ομως, επειδη ειχα μικρο προβλημα, πολυ μαμισιο μαλλι στις πισω ζωνες, αναρωτιεμαι συχνα τι θα γινοταν, αν δεν ειχα αυτα τα εχεγγυα. Μελετω αναλογες περιπτωσεις με τις δικες μου και καταληγω στο συμπερασμα οτι το αποτελεσμα ηταν απλα σχετικα καλο...τιποτα περισσοτερο...δυσαναλογο των πολλων χρηματων που δαπανησα. Δεν ειμαι "κολλημενο" μυαλο, ωστε ντε και καλα να πεισω τον εαυτο μου και τους αλλους οτι πηρα ενα φοβερο αποτελεσμα.


Αντιθετως, εσυ πετας στα συννεφα, νομιζεις οτι ο κ. Παπανικολαου "κεντησε" πανω στο κεφαλι σου.

Σε βελτιωσε αναμφισβητητα, αλλά σε καμμια περιπτωση δεν παρηγαγε ενα πολυ καλο αποτελεσμα.


Αυτο προσπαθουμε εδω και καιρο, φιλε ibarumah, να σου εξηγησουμε και εσυ, φορωντας παρωπιδες, μας αποκαλεις "βλακες"!!!

Καλημερα. Με υγεια και ευτυχια.
 

vlafo

Well-Known Member
Καλημέρα Χρόνια Πολλά.

Το πρόβλημα ξεκινάει όταν ο άλλος δε μπορεί να καταλάβει τι αποτέλεσμα παίρνει με αυτά τα χαρακτηριστικά.
Αυτό είναι απόρροια της έλλειψης γνώσεως προφανώς.

Η περίπτωση εδώ είναι κλασσική.
Ήταν nw3 με πολύ μαλλί μπροστά,και ήθελε χτίσιμο χερλάιν, κροτάφους και ένωση και crown.

Έβαλε 10600 τρίχες,άκουσον άκουσον,δηλαδή 5000g με ένα φυσιολογικό λόγο 2.
Ποιός μπορεί να αντιληφθεί αυτό το νούμερο σε ένα τέτοιο nw?
Το crown πρέπει να κλείσει όλο με πολύ καλή πυκνότητα όχι να έχει μια απλή κάλυψη,η επιφάνεια του δεν είναι μεγάλη όχι πάνω απο 30τμ.

Μπροστά προφανώς και η κατάσταση είναι βελτιωμένη και σαφώς καλύτερη από πριν,ουδεμία συζήτηση,ποιός το αμφισβητεί αυτό?

Όταν στο 0 προσθέσεις κάτι,το αποτέλεσμα μόνο θετικό θα είναι,εκεί είναι και το λάθος που κάνουν το 99% γιατί πολύ απλά δεν γνωρίζουν τι θα μπορούσαν να πάρουν.

Η φώτο στο crown είναι πεντακάθαρη, μπροστά όμως είναι σε ελεγχόμενο φωτισμό.

Σε τέτοιο φωτισμό εγώ δείχνω καλύτερος από τα μαμά μαλλιά που είχα,θέλει διάχυτο φως να φαίνεται ξεκάθαρα.

Με λίγα λόγια ο συγκεκριμένος γιατρός κάνει αυτό που είπα,βγάζει τρελούς λόγους για να είναι σίγουρος ότι και το 70% να φυτρώσει,το αποτέλεσμα θα είναι καλό.

Εδώ έπρεπε να είναι εξωπραγματικό στα όρια του διαστημικού.που σε καμία των περιπτώσεων δεν είναι.

Ανεβάζω μια φώτο να βοηθήσω σε διάχυτο φως.
 

Συνημμένα

  • 20220106_120751.jpg
    20220106_120751.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 123

Bigk

Well-Known Member
Ρε μεγάλε μας έχεις ζαλίσει..τις 5 τρίχες μπροστά μας τις παρουσιάζεις για hairline του 20ρη εαυτού σου και θες να το δεχτούμε..επειδη δεν το δεχόμαστε πουλάς ειρωνία και το παίζεις και πονηρος.και όλο για τις πολλές τρίχες σαν γενια που πιάνεις με το χέρι λες..που είναι αυτές ?αυτές οι 4 που κυκλωσες?.αντε μαζέψου και εσύ λίγο να τελειώνουμε γτ πολλά μας τα
Ρε μάγκες πραγματικά δεν μπορείτε να μην τραμπουκιζετε τα νήματα.. Όλοι τα κόμπλεξ σας εδώ πρέπει να τα βγάλετε?? Ο άνθρωπος είναι ακόμα στον 6ο μήνα... για ηρεμήστε λίγο.. τα προβλήματα του ο καθένας είναι ανάγκη να τα βγάλει εδω?? Ρε αερατε ποσταρε μια το μαλλί σου γιατί θέλω να επιβεβαιώσω μια σκέψη μου... Άλλος κοντός Άλλος ημικαραφλος, όλοι έδω θα τραμπουκιζετε?? Τολ συγγνώμη που αναφέρομαι και σε σένα. Έχεις μόνιμα καχυποψία.. δεν είναι καλό αυτό. Ο άνθρωπος έδωσε 4500 € και έχει ήδη πάρει αποτέλεσμα πολύ καλύτερο από αυτό του erdogan που δείχνεις στο video και χωρίς την παρακαταθήκη της stripαρας.... (10000+) οκ λοιπόν τον έπιασαν μ@λ@κ@ τον ibarumah. Απλά σταματήστε να κάνετε σαν γεροντοκορες... τους φταίνε οι άντρες που δεν βρίσκουν χαρά στα σκέλια τους.. Ήρθαν τα Θεοφάνια αλλά δυστυχώς οι καλικατζαροι παρέμειναν...
 
Μπλουζα