2η μμ fue 1.811 grafts στην LP clinic (Παπανικολάου Λευτέρης)

Ibarumah

Active Member
και από την άλλη αυτό που έχεις εσύ να πετάνε τριχουλες διάσπαρτες .

Το οτι αναμεσα σε αυτες τις διάσπαρτες τριχουλες που λες εχει πολλες κουκιδιτσες(τριχες δηλαδη που δεν εχουν βγει ακόμα) σου λεει κατι; ή μπα;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ibarumah

Active Member
Ibarumah τα αποτέλεσματα που έχει ανεβάσει ο γιατρός στο utube είναι κάτω του μετρίου και ασχετος να είναι κάποιος με αυτά που βλέπει δεν κάνει το λάθος. Απορώ πως τα ανεβάζει κιόλας. Εσύ ρισκαρες πήρες αυτό το αποτελεσμα που πήρες καλός έκανες να το χαίρεσε .

Φιλε μου δεν εχω ιδεα τι ανεβάζει ο γιατρός κ δε με ενδιαφέρει κιολας. Εγω μιλαω για μενα μονο.
 

Xristos87

Well-Known Member
.

Μάλλον ξεχνάς τι λες... ναι όντως υποστηρίζεις σθεναρά ότι πήρες το καλύτερο αποτέλεσμα παγκοσμίως... να το χαίρεσαι φίλε μου, το όντως όμορφο αποτέλεσμα. Απλά θυμήσου λίγο τι είχες ακούσει στο νήμα σου..
ξεχναει λογο ηλικιας, μην δινεις βαση σ αυτο.
 

tol

Well-Known Member
Φιλε μου δεν εχω ιδεα τι ανεβάζει ο γιατρός κ δε με ενδιαφέρει κιολας. Εγω μιλαω για μενα μονο.


Ο γιατρος, οπως ειναι απολυτως λογικο, ανεβαζει τα αποτελεσματα που ο ιδιος θεωρει κορυφαια.

Και τελικα αναντιρρητα αυτα τα αποτελεσματα αποδεικνυονται μετριοτατα.

Φανερωνουν τις περιορισμενες δυνατοτητες που εχει ως εκπροσωπος της DHI.

Επισης, θα επιμεινω σε κατι που εχω γραψει ξανα...

Προσωπικα, ως αριστος γνωστης των μικροϊνων, θα μου επιτρεψετε να εχω πολλες αμφιβολιες για το φωτογραφικο υλικο που ανεβαινει στο παρον νημα.

Ηδη μια φορα "συνεληφθη" ο νηματοθετης να ανεβαζει φωτογραφια με τοπικ.

Γενικα, οταν μελη εχουν παραδεχθει τα ιδια οτι χρησιμοποιουν μικροϊνες, προσωπικα κρατω πολυ επιφυλακτικη σταση.

Ο φιλος ibarumah ειναι μακροχρονιος χρηστης τοπικ.

Θα πρεπει να κατανοησουν ολα τα υπολοιπα μελη που δεν εχουν εμπειρια μικροϊνων, οτι η ανιχνευση τους ειναι πολυ δυσχερης υποθεση.

Ειδικα, αν καποιος εχει αρκετο μαλλι, οι μικροΐνες κανουν θαυματα.

Ετσι, λοιπον, εγω (με κινδυνο να θεωρηθω συνωμοσιολογος) θα συνεχισω να αμφισβητω την αντικειμενικοτητα των παρακατω φωτογραφιων...

Screenshot_20220105-220846.png


Screenshot_20220105-220902.png



Ας ζουμαρετε στις συγκεκριμενες φωτογραφιες...κατι δε μου αρεσει. Οι σκιες που φαινονται (στη Β ζωνη στην πρωτη φωτογραφια και στο crown στη δευτερη φωτογραφια), προσωπικη ταπεινη αποψη, δεν ειναι φυσιολογικες. Μαρτυρουν χρηση μικροϊνων.

Επειδη εχω τραβηξει δεκαδες φωτογραφιες του μαλλιου μου, γνωριζω οτι η χρηση τοπικ ειναι σχεδον αδυνατον να ανιχθευθει απο απειρο ματι. Ελαχιστη ποσοτητα τοπικ (οπως θεωρω οτι γινεται στην προκειμενη περιπτωση) αλλαζει προς το καλυτερο την τελικη εικονα.

Μπορω να ανεβασω τετοιες φωτογραφιες, στις οποιες ενα NW2 μπορει να μετατραπει σε NW0, χωρις να γινει αντιληπτο.

Μονο τετοιες "περιεργες σκιες" ισως φανερωνουν τη χρηση τοπικ.

Θα επιμεινω, λοιπον, οτι οφειλουμε να ειμαστε επιφυλακτικοι.

Τελος, δεν εχω δει να ανεβαινουν φωτογραφιες απο εξωτερικο χωρο, με ηλιοφανεια και υπο διαφορετικες οπτικες γωνιες. Ολες οι φωτογραφιες ειναι τυποποιημενες, σε εσωτερικο χωρο, υπο τις ιδιες συνθηκες φωτισμου.

Γιατι δεν ανεβαινουν και διαφορετικες φωτογραφιες;

ΥΓ Θα παρακαλουσα τον φιλο ibarumah να με διαψευσει σε ολα οσα γραφω.

Με ποιον τροπο;

Με εναν και μοναδικο.

Να ανεβασει video αναλογης ποιοτητας με αυτο που εχει ανεβασει ο Panos απο την κλινικη του Ερντογαν.

Ενα video με επαρκη φωτισμο. Με βρεγμενα και στεγνα μαλλια που θα ανακατευονται υπο διαφορετικες κατευθυνσεις (και προς τα πισω, αλλά και κυριως προς τα μπροστα), ωστε να φαινεται η αντικειμενικη εικονα του μαλλιου.

Το εκανε (προς τιμη του) και ο Χρηστος απο την κλινικη του κ. Αναστασακη (υστερα απο δικη μου παρακληση) και τοτε αποκαλυφθηκε η πληρης και πραγματικη εικονα του μαλλιου του.

Ας αναμενουμε, λοιπον, κατι αναλογο και απο τον φιλο ibarumah.
 

Ibarumah

Active Member
Ο γιατρος, οπως ειναι απολυτως λογικο, ανεβαζει τα αποτελεσματα που ο ιδιος θεωρει κορυφαια.

Και τελικα αναντιρρητα αυτα τα αποτελεσματα αποδεικνυονται μετριοτατα.

Φανερωνουν τις περιορισμενες δυνατοτητες που εχει ως εκπροσωπος της DHI.

Επισης, θα επιμεινω σε κατι που εχω γραψει ξανα...

Προσωπικα, ως αριστος γνωστης των μικροϊνων, θα μου επιτρεψετε να εχω πολλες αμφιβολιες για το φωτογραφικο υλικο που ανεβαινει στο παρον νημα.

Ηδη μια φορα "συνεληφθη" ο νηματοθετης να ανεβαζει φωτογραφια με τοπικ.

Γενικα, οταν μελη εχουν παραδεχθει τα ιδια οτι χρησιμοποιουν μικροϊνες, προσωπικα κρατω πολυ επιφυλακτικη σταση.

Ο φιλος ibarumah ειναι μακροχρονιος χρηστης τοπικ.

Θα πρεπει να κατανοησουν ολα τα υπολοιπα μελη που δεν εχουν εμπειρια μικροϊνων, οτι η ανιχνευση τους ειναι πολυ δυσχερης υποθεση.

Ειδικα, αν καποιος εχει αρκετο μαλλι, οι μικροΐνες κανουν θαυματα.

Ετσι, λοιπον, εγω (με κινδυνο να θεωρηθω συνωμοσιολογος) θα συνεχισω να αμφισβητω την αντικειμενικοτητα των παρακατω φωτογραφιων...

Προβολή συνημμένου 43950

Προβολή συνημμένου 43951


Ας ζουμαρετε στις συγκεκριμενες φωτογραφιες...κατι δε μου αρεσει. Οι σκιες που φαινονται (στη Β ζωνη στην πρωτη φωτογραφια και στο crown στη δευτερη φωτογραφια), προσωπικη ταπεινη αποψη, δεν ειναι φυσιολογικες. Μαρτυρουν χρηση μικροϊνων.

Επειδη εχω τραβηξει δεκαδες φωτογραφιες του μαλλιου μου, γνωριζω οτι η χρηση τοπικ ειναι σχεδον αδυνατον να ανιχθευθει απο απειρο ματι. Ελαχιστη ποσοτητα τοπικ (οπως θεωρω οτι γινεται στην προκειμενη περιπτωση) αλλαζει προς το καλυτερο την τελικη εικονα.

Μπορω να ανεβασω τετοιες φωτογραφιες, στις οποιες ενα NW2 μπορει να μετατραπει σε NW0, χωρις να γινει αντιληπτο.

Μονο τετοιες "περιεργες σκιες" ισως φανερωνουν τη χρηση τοπικ.

Θα επιμεινω, λοιπον, οτι οφειλουμε να ειμαστε επιφυλακτικοι.

Τελος, δεν εχω δει να ανεβαινουν φωτογραφιες απο εξωτερικο χωρο, με ηλιοφανεια και υπο διαφορετικες οπτικες γωνιες. Ολες οι φωτογραφιες ειναι τυποποιημενες, σε εσωτερικο χωρο, υπο τις ιδιες συνθηκες φωτισμου.

Γιατι δεν ανεβαινουν και διαφορετικες φωτογραφιες;

ΥΓ Θα παρακαλουσα τον φιλο ibarumah να με διαψευσει σε ολα οσα γραφω.

Με ποιον τροπο;

Με εναν και μοναδικο.

Να ανεβασει video αναλογης ποιοτητας με αυτο που εχει ανεβασει ο Panos απο την κλινικη του Ερντογαν.

Ενα video με επαρκη φωτισμο. Με βρεγμενα και στεγνα μαλλια που θα ανακατευονται υπο διαφορετικες κατευθυνσεις (και προς τα πισω, αλλά και κυριως προς τα μπροστα), ωστε να φαινεται η αντικειμενικη εικονα του μαλλιου.

Το εκανε (προς τιμη του) και ο Χρηστος απο την κλινικη του κ. Αναστασακη (υστερα απο δικη μου παρακληση) και τοτε αποκαλυφθηκε η πληρης και πραγματικη εικονα του μαλλιου του.

Ας αναμενουμε, λοιπον, κατι αναλογο και απο τον φιλο ibarumah.


Φιλε μου θα σε απογοήτευσω αλλα δεν εισαι αριστοσ γνωστης οπως λες.
Θα σου δειξω κβιντεο και φωτο πεντακαθαρη να δεις οτι θες.
Οταν δεν ειχα λουστεί μιανφορα καλα το είπα μονος μου οτι εμειναν υπολειματα τοπικ κ δε το είχα καταλαβει.

Εχω πει μονος μου εκατο φορςς οτι βαζω τοπικ. Αν ηθελα μπορουσα να μη το πω ποτε.

Αυτο ετυχε μια φορα που δσ λούστηκα κανονικά παρα εριξα λιγο νερο.

Τι οφελος εχω να κατσω εγω να παραπλάνησω καποιον εδω; αν θες ναντο πω ωμα χεστηκ@ για το ποιος θα παει στον δικο μου γιατρο ή σε αλλον. Κυριολεκτικά χεστηκ@ οποτε δεν εχω κανενα λογο να παραπλανησω.

Παρολα αυτα για να σου αποδειξω οτι δεν εισαι αριστος γνωστης οπως νομίζεις θα ανεβασω κ πολυ καθαρες φωτος και τερμα κοντινές.

Απλα παρακαλω πολυ μην ακουω τετοιες βλακειες γιατί με ενοχλουν.

Εκατσα εγω δηθεν τώρα να Βαλω τοπικ για να παραπλάνησω κατι ακυρους σενα καραφλοφουμ.
Θα πρεπει να ημουμ εντελως βλακας ή καμια 25αρια χρονια νεότερος.
Με ενοχλεί να ακουω τετοια σε παρακαλω πολυ μη λεμεοτι μας έρθει.
Γιατι θα αρχίσω να εχω κ εγω υποψιες οτι σε πληρωνει αλλος γιατρος ναντανλες αυτα κ θα πρέπει μετα να μας αποδείξεις δημοσια οτι δεν ισχύει δείχνοντας τις καταθέσεις σου κ τα χαρτια της εφορίας.
Ας σταματησει λοιπον η βλακεια εδω.
Οποιος βλέπει φαντασματα καλως να τα βλεπει αλλα μη μου χαλάτε το νημα με Χαζομαρες παρακαλω
 

Ibarumah

Active Member
Μη κουράζεσαι να γράφεις βλακειες, θα σου παρω πιο καθαρές φωτος και βίντεο και θα κ αταλαβεις οτι λες βλακειες. Και βρεγμενα κ απολα.
Οποτε μη ταλαιπωρησε κ γραφεις κατεβατα.
 

Ibarumah

Active Member
Φιλε μου θα στείλω ενα πεντακαθαρο βιντεο και πεντακάθαρες φωτογραφίες συντομα οταν θανεχω χρόνο. Θαντριψω κ το δαχτυλο μου, βρεγμενο, στο κεφαλι ωστε να δούμε αν έχει τοπίκ. Αν εσυ που εισαι άριστος γνώστης θες να μου πεις να το δειξω με άλλο τρόπο απτο σπιτι μου θα το κσνω μια τελευταία φορα μονο κ μονο για να. Σου δειξω οτι οι άριστες γνωσεισμσου ειναι μονο στο μυαλο σου τελικα.

Τωρα γισ ποιον πανο λες απτη κλινική ερντογαν κ τι διαολο εκανε αυτος ουτε ξερω ούτε με νοιαζει. Ούτε θα βγω στη γειτονιά να Βγάζω φωτο καραφλες.

Θα βγαλω πεντακάθαρες φωτο κ με ζουμ, καο βίντεο και τελειωνω εκει.
Απο κει κ περα οποίος δσν ικανοποιηθει συγνωμη αλλα χεστηκα.
 

giorgosv

Active Member
ibarumah μια χαρα ειναι το αποτελεσμα σου φιλε και να το χαιρεσαι.. πετυχες αυτο που ηθελες και αυτο ειναι που μετραει.
Αν εσυ θελεις κανε ενα βιντεακι. ασε τα βρεγμενα για εμενα δεν εχει νοημα.. στο δρομο κυκλοφορουμε με στεγνο μαλλι αυτη η εικονα μας ενδιαφερει.
χτενισε το μαλλακι σου φτιαξτο με τα δαχτυλα και θα φανει μια χαρα το αποτελεσμα σου. Εγω προσωπικα δεν το αμφισβητω.
πολλοι εχουν ανεβασει τετοια βιντεο γιατι ενα βιντεο ισον 1000 εικονες.
Καλως η κακως στο φορουμ οταν ενα αποτελεσμα φαινεται αρκετα καλο ειδικα αν ειναι απο ελληνικη κλινικη ολοι ζητουν παραπανω πραγματα..
Ενω αν ειναι απο εξωτερικο υπαρχει και κοσμος που το πιστευει χωρις πολλα πολλα.. Δεν υπονοω κανεναν φυσικα.
Να χαιρεσαι τη μαλλουρα σου..
 

oreo

Well-Known Member
Λοιπον... Έβρεξα μαλλια... Εκανα και ολη τη hairline προς τα πισω...
Οποίος βλεπει ανυπαρκτη hairline καλως.
Εγωβλεπω τον εαυτο μου 20 χρονων πάντως και είμαι 40.
Καλο απόγευμα

Προβολή συνημμένου 43917Προβολή συνημμένου 43920
Hamurabi το ίδιο πρόβλημα έχω, με βλέπω 20 και είμαι 40. Ρε λες να έχουμε παραισθήσεις ?
 

Gianney

Well-Known Member
Φιλε μου θα στείλω ενα πεντακαθαρο βιντεο και πεντακάθαρες φωτογραφίες συντομα οταν θανεχω χρόνο. Θαντριψω κ το δαχτυλο μου, βρεγμενο, στο κεφαλι ωστε να δούμε αν έχει τοπίκ. Αν εσυ που εισαι άριστος γνώστης θες να μου πεις να το δειξω με άλλο τρόπο απτο σπιτι μου θα το κσνω μια τελευταία φορα μονο κ μονο για να. Σου δειξω οτι οι άριστες γνωσεισμσου ειναι μονο στο μυαλο σου τελικα.

Τωρα γισ ποιον πανο λες απτη κλινική ερντογαν κ τι διαολο εκανε αυτος ουτε ξερω ούτε με νοιαζει. Ούτε θα βγω στη γειτονιά να Βγάζω φωτο καραφλες.

Θα βγαλω πεντακάθαρες φωτο κ με ζουμ, καο βίντεο και τελειωνω εκει.
Απο κει κ περα οποίος δσν ικανοποιηθει συγνωμη αλλα χεστηκα.
Μου θύμισε παντός τον @paris8989 που έλεγε για καραφλοκορακες
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Τελευταίο , να χαίρεσαι το νέο σου λουκ, ειδικά αν σε χαροποιεί ακόμα καλύτερα.
Όσο για τον vlafo άλλα λέει και τα μεταφράζετε λάθος.
 

oreo

Well-Known Member
Μου θύμισε παντός τον @paris8989 που έλεγε για καραφλοκορακες
Πάντως δεν πρέπει να θίγεται κάποιος με το καραφλοκόρακας , ως γνωστόν ο κόρακας και δη αυτός που έχει αλωπεκία μαρτυρά μακροημέρευση και υγεία ;)
 

tol

Well-Known Member
Ας σταματησει λοιπον η βλακεια εδω


Φιλε μου, νομιζω οτι πρεπει να ανακαλεσεις το παραπανω σχολιο.

"Βλακεια";

Σου δινω την εντυπωση οτι γραφω βλακειες;

Γραφω ακριβως οτιδηποτε βλεπω/παρατηρω.

Παρατηρω, λοιπον, περιεργες σκιες.

Ας τις δουν ολοι στην παρακατω φωτογραφια...

Screenshot_20220106-000554~2.png


Δεν γραφω βλακειες, ουτε αερολογιες.

Γραφω με τεκμηρια.

Μπορει να ισχυριστεις οτι ειναι "παιχνιδια" του φακου...

Μπορει και να εχεις δικιο.

Ομως, ολοι μπορουν να δουν αυτες τις σκιες.

Αρα, επιτρεψε μου να εχω τις αμφιβολιες μου.


Θα σου δειξω κβιντεο και φωτο πεντακαθαρη να δεις οτι θες.


Ωραια! Αναμενουμε, λοιπον, το καταλληλο video.

Δες το video που εχει ανεβασει στο youtube ο panos απο τον Ερντογαν.


Ανεβασε ενα ιδιο video. Ετσι θα αποδειξεις οτι κανω λαθος. Οτι αυτες οι σκιες ειναι παιχνιδια του φακου.

Αναμενουμε το video. Καλο βραδυ!
 

Gianney

Well-Known Member
Πάντως δεν πρέπει να θίγεται κάποιος με το καραφλοκόρακας , ως γνωστόν ο κόρακας και δη αυτός που έχει αλωπεκία μαρτυρά μακροημέρευση και υγεία ;)
Σωστά.Επισης να προσθέσω ότι ο Κόρακας @##@@ και οποία κότα θέλει...Χαχαχαχ μην ξεχνιόμαστε,καμία δεν του αντιστέκεται :p:p :cool: :cool: :D
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Χάθηκε ο άτιμος.Δεν πειράζει έχουμε τον φίλο εδώ να μας λέει καραφλες ..κάτι είναι :rolleyes: :rolleyes: :cool:
Μη το γελάς φίλε. Αυτό είναι κάποιας μορφής ανωμαλία. Το να είσαι αεροδιάδρομος όπως ο πάρης ριπαπαρης και να λες άλλους καράφλες μου θυμίζει πολύ τους πατεράδες που είναι 145 κιλά στο οικογενειακό τραπέζι και μόλις σκάσει το επιδόρπιο λένε στην 6χρονη κόρη τους ΄΄ Χριστιάννα μη φας πολύ μωρό μου παχαίνει΄΄.
 

Gianney

Well-Known Member
Μη το γελάς φίλε. Αυτό είναι κάποιας μορφής ανωμαλία. Το να είσαι αεροδιάδρομος όπως ο πάρης ριπαπαρης και να λες άλλους καράφλες μου θυμίζει πολύ τους πατεράδες που είναι 145 κιλά στο οικογενειακό τραπέζι και μόλις σκάσει το επιδόρπιο λένε στην 6χρονη κόρη τους ΄΄ Χριστιάννα μη φας πολύ μωρό μου παχαίνει΄΄.
Όντως φίλε.Παντως ωραία παρομοίωση αχχαχα
 
Μπλουζα