Τα εκτός θέματος (από όλα τα νήματα της κλινικής)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Xristos87

Well-Known Member
Θα φύγουμε όλοι να μείνεις εσύ και ο Αναστασάκης. Α βασικά ούτε εσύ έχεις καμία γνώση, οπότε δεν διαγράφεσε μόνος σου, να ησυχάσουμε? Πες στο γιατρό να απαγορεύσει και στο Λορετζο να ξανάπαει στο ιατρείο του, γιατί και αυτός κούρασε με τα πολλά νούμερα που δίνει και τα εκτενή consultation που κάνει...

Νομίζω ότι πλάκα θα είχε να ξεμπαναριστούν οι παλιοί της Advance, να υπάρχει πλήρης ελευθερία του λόγου, αφού άλλωστε οι οπαδοί του Αναστ. είναι χειρότεροι από κείνους.
εγω δεν εχω καμια γνωση. καθομαι στα αυγα μ κ ακουω αυτους π ΞΕΡΟΥΝ κ οχι αυτους που ΝΟΜΙΖΟΥΝ οτι ξερουν.
αερατε αληθεια, γραφεις οτι να ναι!

Δεν σου εχουνε πει μην τρίβεσαι στη …γκλίτσα του τσοπάνη ;;

Έχω μια δουλίτσα, έχεις χρόνο λίγες ώρες μέχρι να γυρίσω, κάτσε σκέψου άσε τις δουλειές .. που δεν κανείς και τίποτα έτσι κι αλλιώς! αναθεωρείςαι κάποια πραγματακια, σβηνεισ Τα ψέμματα, μικρό μου τρολ.

Αλλιώς γυρίζω και σου «ξετινάζω» το αφήγημα με αποδείξεις όλα .. ένα προς ενα. Δεν θα είναι ευχάριστο καθόλου, trust me <3 <3
ω ρε μαγκια...
εγω π δεν ειμαι μαγκας περιμενω να μ αποδειξεις σε τι λεω ψεμματα κ σε τι θα με ξετιναξεις.
παρακαλω
 

aeratos28

Just aeratos
Ποιος γράφει ρε άκυρε ότι να ναι..που μου μαζευτηκατε εδώεσα 5 άσχετοι,πετάτε ότι μαλακία σας έρθει στο μυαλό,δεν ξέρεις τι να πιάσεις και σε τι να απαντήσεις και μάθατε να κρίνεται ποιος έχει η ποιος δεν έχει γνώσεις...κακομοίρη..το αν ξέρω η όχι,άσε να το γνωρίζω μόνος μου..και σίγουρα δεν είσαι εσύ ο κατάλληλος να το κρίνει..γτ εμείς οι δυο ,για επεμβάσεις ,δεν μπορούμε να συζητήσουμε...δεν έχεις κανενα τρόπο να με ρωτήσεις κάτι όσον αφορά τις επεμβάσεις .το κατάλαβες?
εγω δεν εχω καμια γνωση. καθομαι στα αυγα μ κ ακουω αυτους π ΞΕΡΟΥΝ κ οχι αυτους που ΝΟΜΙΖΟΥΝ οτι ξερουν.
αερατε αληθεια, γραφεις οτι να ναι!


ω ρε μαγκια...
εγω π δεν ειμαι μαγκας περιμενω να μ αποδειξεις σε τι λεω ψεμματα κ σε τι θα με ξετιναξεις.
παρακαλω
 

Aldo

Well-Known Member
Εχεις μεγαλο θρασσος κ εισαι επικινδυνος. συνοπτικα κ προχειρα ειναι 11!
petros, ο φιλος μ π παει ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ κ θα σας ανεβασω βιντεο τη Δευτερα.
νικ πεπε π αφησε στη μεση την παρουσιαση.
εγω π με ειδατε ολοι σε βιντεο (φαπ).
ο Αρης, π εγινε σουπερ κ μετα δεν ξανα μπηκε να γραψει, αφησε ελλειπη την παρουσιαση,
Αλντο π μια χαρα ωραιο μαλλακι εχει κ εγινε hater του Αναστασακη υστερα απο ολα οσα εχουμε δει στο νημα του(το θεωρω αδικο κ ατιμο)

Roni διεκοψε ενω πηγαινε πολυ καλα
κ ο τζακ σμιθ.
1. Πετρος, εξαιρετικα οπως λες.... αληθεια με την δοτρια τι γινεται ???

2. NICKPEPE , τον αφηνω για το τελος εχω ερωτηματικα.

3. Αris με δεξι κροταφο ελλειπη στο 8μηνο, see through ολος ο δεξια κροταφος του παιδιου, ...και το μυνημα του..
Καλησπέρα σε όλους οι φωτό είναι στους 8 μήνες κ κάτι!! Ο δεξιός κροταφος υστερει σε σχέση με τον αριστερό

4. Roni, ειμαι βεβαιος εισαι η πυθια και για αυτο ξερεις πως πηγε...αφου δεν ξεκινησε ποτε η παρουσιαση, ΕΙΣΑΙ ΨΕΥΤΗΣ!! POST43, Το παιδι ηταν δυσαρετσημενο γιατι δεν του εκανε ολη την διαδικασια ο γιατρος ΕΝΩ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙ, οπως εγραψε!!! Αφοτου επεναιβει η κλινκη στο νημα του, εκανε edit ολα τα ποστ του και εγραψε οπως τα λεει η κλινικη ειναι ....

5. Jacksmith, το παιδι που αποκτησε ΑΣΧΗΜΕΣ ΟΥΛΕΣ μετα το στριπ, που του λεγανε στο τριμηνο εαν παρουσιασεις θα αλλαξει η σχεση μας.. επισης σταματησανε να τον παρακολουθουν ενω ειχε πληρωσει και για την παρακολουθηση για 12 μηνες, σταμτησανε στους τρεις ομως. Μετα τον λεγανε Μπακαλογατο ολο θρασσος.
Ακομα προσπαθει να κατλαβει γιατι τα πολυτριχα (4τριχα) απο 11% του συνολου, κατεληξαν μετα την επεμβαση στο 1,9%.... σχεδον ανυπαρκτα τα 4τριχα, που πηγανε τα 4τριχα???

Οσον αφορα εσενα, κανε μια 3η μεταμόσχευση μπας και γλυτωσεις απο το τοπικ...

ΝickPepe : βλεπε φωτο ,πηγε μια χαρα εε ??? εσωτερικη -σκοτεινη η φωτογραφια, δεν μπορω να σκεφτω πως θα ειναι στο φως της μερας.... Την ουλη απο το στριπ του θα την δουμε ????

Ερωτημα, αυτοι που λες οτι σταματησαν την παρουσιαση ...μπορει καλιστα να τους ζητηθηκε απο καποιον να σταματησουν την παρουσιαση στο φορουμ- για οποιοδηποτε λογο που δεν το κρινω, δεν υπαρχει αυτο ως ενδεχομενο ??

Εμενα πχ μου ζητηθηκε να μην ενημερωσω το φορουμ οταν εδειξα τον δεξια κροταφο μου που ειχε θεμα στο 8μηνο, δεν γνωριζω για πιο λογο ζητηθηκε αυτο, αλλα ζητηθηκε !!
1642815687997.png


PS Ατιμο, ειναι: Να εισαι ψευτης, να λειτουργεις ως πλυντηριο στεγνωτηριο, να λες αλλα και να κανεις αλλα, να πατας επι πτωματων μονο και μονο για να επωφεληθεις, να εισαι απατεωνας και να εχεις το θρασσος να κουνας το δαχτυλο και να απειλεις.


<3 <3 <3 <3
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldo

Well-Known Member
Αldo : η κατασταση στο δεξια κροταφο (ανευ τεχνικης καλυψη αποκαλυψη) ειμαι αναγκασμενος να μπω να τον φτιαξω μαζι και τα τεμποραλς..
1642818182863.png
 

giannis1991

Well-Known Member
Γιατρέ καλησπερα! Θα ήθελα να σου κάνω την δική μου αντιπολιτευση σε σχέση με τα λεγομενα-γραφομενα σου και να σου εκφράσω την αντίθεσή μου αλλά και τις αποριες μου...Θα σε παρακαλουσα να δεις καλοπροαιρετα αυτά που θα γραψω και να μην θεωρήσεις ότι τα γράφω με δόλο...Πραγματικα δεν έχω κανένα δόλο απλά τόσο καιρό που προβαλεις ως επιχείρημα ότι είσαι γιατρός και εμείς όχι κτλπ ήθελα να γράψω ότι εν μέρει εννοείται έχεις δίκιο καθώς είναι κάτι που έχεις σπουδασει αλλά παμπολλες φορές εσείς οι γιατροί σε πολλα θέματα αποδεικνυεστε πολυ "λίγοι" και πολυ κατώτεροι των περιστασεων..Οπως άλλωστε συμβαίνει και σε όλα τα επαγγέλματα...Σκεψου μόνο ότι υπάρχουν γιατροί που αλλοι λένε ρε πάρε φίνα δεν θα παθεις το παραμικρό και άλλοι ότι είναι καταστροφή...Αν ακουσω και τους 2 θα τρελαθω...Εχω ακουσει πολλες βλακείες από γιατρους πολλων ειδικοτητων όπως και όλοι μας φαντάζομαι... Παμε τώρα να αρχίσουμε με κάτι που βρήκα ενδιαφέρον...
Θα παρω ως βάση αυτό το άρθρο σου και θα είμαι όσο πιο λακωνικός μπορώ!
1) Λες ότι χειρουργουσες με Fue από το 2004 και παρολαυτα λες σε μια επικεφαλίδα "Τι νόμιζα πως ήξερα για την Fue".. και ουσιαστικά ότι την πατησες! Πως γίνεται αυτό? Δηλαδη θα σου ερχόταν πελατης θα κάνατε Fue και μετά θα του έλεγες α συγνώμη τελικά αλλά πιστευα και έπεσα έξω? Θα του έλεγες ότι θα έχεις ηπιότερη μετεγχειρητική αποκατάσταση και θα κουρευεις τα μαλλιά σου κοντά αλλά τελικά δεν θα συνέβαινε τίποτα από τα 2? Μετά τι θα έκανες θα του επέστρεφες χρήματα πισω ?
2) Λες οτι σου έκαναν χειρουργείο 2 διαφορετικοί γιατροί που τους έχεις απόλυτη εμπιστοσυνη και το αποτέλεσμα σου με βάση τα πολυ ευνοϊκά χαρακτηριστικά σου είναι τραγικό! Πες μου στα αλήθεια ποιοι είναι για να ξέρουμε να αποφυγουμε και δεν το λέω με ειρωνεία... Εξαγωγή από μη ασφαλή περιοχη , ακουρευτη συνεδρια, λωρίδες στη δοτρια και φυτρωση κάτω του μετρίου...
Συνοψίζοντας θα αναφερθω σε σαφή παραπληροφορηση που δεν χρειάζεται κάποιος να είναι γιατρός αλλά απλός χομπιστας που ασχολείται ενεργά και έχει μάτια και βλέπει...
1) λες οτι με fue και αφαίρεση της τάξεως των 3.000 γκραφτς ότι δεν μπορεί κάποιος να κουρευτεί κοντά κάτω από 6-7 μμ γιατί θα φαίνονται τα white dots(και μόνο με 15μμ και πανω θα φαίνεται πυκνη η δοτρια) ... Προσοχή δε λεω οτι θα φαίνονται αραιά που εν μέρει συμφωνώ αλλά τα dots... Ο Πάνος κουρευεται στα 5μμ και μετά από 5.100 δεν φαίνεται ΤΙΠΟΤΑ, ο cvial πάλι δεν φαίνεται ουτε στην ξουρα και άλλοι πολλοι...
2) Λες οτι η Fue έχει φυτρωση Μαξ 75-80%...ο cvial κοντεψε να φτάσει 101%...
Υπάρχουν και αλλα, αλλά δεν θέλω να επεκταθώ...

Καταληκτικά και εδώ θέλω να σταθω και να δώσεις-δωσετε ολοι προσοχη! Αναφέρεις συνέχεια δεν χρειάζεται να ξέρετε λεπτομέρειες για εργαλεία, μετρήσεις κτλπ, ο γιατρός σας θα τα κάνει όλα, μην ρωτάτε πολλα πολλα κτλπ.. Άρα να εμπιστευομαστε με κλειστά μάτια και να μην ψαχνόμαστε περαιτερω με λεπτομερειες...Πάμε στο 2007 που έκανες το πρώτο σου χειρουργείο... Αν εκείνη την χρόνια ήμουν σε φάση μεταμοσχευσης και ακολουθουσα εσένα θα πηγαινα συγνώμη που το λέω έτσι ακλαφτος.. Γιατί σκέψου ότι εσυ με τέτοια δοτριαρα και την κατέστρεψες και δεν πηρες
ουτε κατά διάνοια το αποτέλεσμα που έπρεπε να παρεις... Ε κοίτα να δεις διάολε που το μακρινό 2009 ένας άλλος τυπάκος που από μένα έχει τον απεριόριστο μου σεβασμό(και αγαπη!) για παρα πολλα πραγματα μεταξυ των οποιων η εξυπνάδα και η τιμιότητα του, ξεκινουσε τις μεταμοσχεύσεις και με μόνη "σπουδή " το μυαλό του, το παθος του και αυτό το νεογνό φόρουμ πηρε αυτό που ήθελε και αυτή τη στιγμή με σαφώς χειρότερη δοτρια από σένα έχει παρει πολυ καλυτερο αποτέλεσμα...
Αν είχα εσας τους 2 για συμβουλές τότε μάντεψε ποιον θα άκουγα και θα με επειθε περισσοτερο και ποιον θα έπρεπε να ακουσω!!!

ΥΓ. Ο τυπάκος αυτός είναι σαφώς ο @Panos1982
 
Τελευταία επεξεργασία:

Xristos87

Well-Known Member
1. Πετρος, εξαιρετικα οπως λες.... αληθεια με την δοτρια τι γινεται ???

2. NICKPEPE , τον αφηνω για το τελος εχω ερωτηματικα.

3. Αris με δεξι κροταφο ελλειπη στο 8μηνο, see through ολος ο δεξια κροταφος του παιδιου, ...και το μυνημα του..

4. Roni, ειμαι βεβαιος εισαι η πυθια και για αυτο ξερεις πως πηγε...αφου δεν ξεκινησε ποτε η παρουσιαση, ΕΙΣΑΙ ΨΕΥΤΗΣ!! POST43, Το παιδι ηταν δυσαρετσημενο γιατι δεν του εκανε ολη την διαδικασια ο γιατρος ΕΝΩ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙ, οπως εγραψε!!! Αφοτου επεναιβει η κλινκη στο νημα του, εκανε edit ολα τα ποστ του και εγραψε οπως τα λεει η κλινικη ειναι ....

5. Jacksmith, το παιδι που αποκτησε ΑΣΧΗΜΕΣ ΟΥΛΕΣ μετα το στριπ, που του λεγανε στο τριμηνο εαν παρουσιασεις θα αλλαξει η σχεση μας.. επισης σταματησανε να τον παρακολουθουν ενω ειχε πληρωσει και για την παρακολουθηση για 12 μηνες, σταμτησανε στους τρεις ομως. Μετα τον λεγανε Μπακαλογατο ολο θρασσος.
Ακομα προσπαθει να κατλαβει γιατι τα πολυτριχα (4τριχα) απο 11% του συνολου, κατεληξαν μετα την επεμβαση στο 1,9%.... σχεδον ανυπαρκτα τα 4τριχα, που πηγανε τα 4τριχα???

Οσον αφορα εσενα, κανε μια 3η μεταμόσχευση μπας και γλυτωσεις απο το τοπικ...

ΝickPepe : βλεπε φωτο ,πηγε μια χαρα εε ??? εσωτερικη -σκοτεινη η φωτογραφια, δεν μπορω να σκεφτω πως θα ειναι στο φως της μερας.... Την ουλη απο το στριπ του θα την δουμε ????

Ερωτημα, αυτοι που λες οτι σταματησαν την παρουσιαση ...μπορει καλιστα να τους ζητηθηκε απο καποιον να σταματησουν την παρουσιαση στο φορουμ- για οποιοδηποτε λογο που δεν το κρινω, δεν υπαρχει αυτο ως ενδεχομενο ??

Εμενα πχ μου ζητηθηκε να μην ενημερωσω το φορουμ οταν εδειξα τον δεξια κροταφο μου που ειχε θεμα στο 8μηνο, δεν γνωριζω για πιο λογο ζητηθηκε αυτο, αλλα ζητηθηκε !!
Προβολή συνημμένου 44954

PS Ατιμο, ειναι: Να εισαι ψευτης, να λειτουργεις ως πλυντηριο στεγνωτηριο, να λες αλλα και να κανεις αλλα, να πατας επι πτωματων μονο και μονο για να επωφεληθεις, να εισαι απατεωνας και να εχεις το θρασσος να κουνας το δαχτυλο και να απειλεις.


<3 <3 <3 <3
Aldo αυτο ειναι το ξετιναγμα π θα μ εκανες;;;

παμε ενα προς ενα οσα μ ειπες.
ο Πετρος π λες εχει "ανεβασει" τη δοτρια του στον 1μιση μηνα κ ειναι ΤΕ ΛΕΙ Α...οπως πιστευω κ η δικη σου μιας κ ξερεις πως τη διαχειριζεται η κλινικη π πηγες!! επισης εχω πει οτι Δευτερα θα ανεβασω βιντεο με τον Πετρο αλλα δεν θυμασε οτι ειναι φιλος μου κ τα ανεβαζω εγω μιας κ αυτος ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ολο αυτο π γινεται εδω μεσα,,(με τις υαινες).

για τον Nicpeppe περιμενω να σ φυγουν τα ερωτηματικα ....

για τον Αρη, κοιταξε ποσο πονηρος εισαι κ δεν χαιρεις καμια εμπιστοσυνης. ανεβαζεις ΚΟΜΜΕΝΟ το μνμ του ανθρωπου για να εξυπηρετησεις τα λεγομενα σου!!!!!
Επισης υπογραμμιζεις τα αυθαιρετα συμπερασματα για να επιδειξεις τη σοβαροτητα των λεγομενω σου κ σ δειχνω ολοκληρο το μνμ του ανθρωπου κ παρακαλω να μπει ο κοσμος να δει την εικονα του!!!!
U]Αris με δεξι κροταφο ελλειπη στο 8μηνο, see through ολος ο δεξια κροταφος του παιδιου, ...και [/U]το μυνημα του..
κ το μνμ ΟΛΟΚΛΗΡΟ
Καλησπέρα σε όλους οι φωτό είναι στους 8 μήνες κ κάτι!! Ο δεξιός κροταφος υστερει σε σχέση με τον αριστερό παρολο π πριν 3 μήνες ήταν το αντίθετο

για τον Ρονι ξεκινησε (ψευτη Aldo ) να κανει παρουσιαση κ τον πρηξατε τον ανθρωπο!!!! τον ΠΡΗΞΑΤΕ Κ ΑΥΤΟΝ κ τα παρατησε κ ΑΥΤΟΣ!!!!

[/QUOTE]
Επειδη διαβαζω το φορουμ πολλα χρόνια ηθελα να προσφερω κατι αν εσείς για τον ΑηΒ λογο δεν θέλετε να δείτε την εξέλιξη σβηνω το νημα και τελος δεν δουλευω σε καμια κλινική δεν τα παιρνω σπο πουθενά ολα τα εχω πληρωσει με τον ιδρωτα μου.
πηγατε να βγαλετε τον ανθρωπο οτι ειναι εντεταλμενος επειδη παρουσιαζε τη μμ του κ ΔΕΝ σας αρεσε, αετοματηδες παντογνωστες του φορουμ. Αληθεια αλντο διαβασες καμια σελιδα να δεις επιθεσεις απο τους γνωστους ;;

τελος ο ανθρωπος ειναι ευχαριστημενος οσο κ αν του λετε εσεις οτι δεν πρεπει να ειναι(ακουσον ακουσον). κ να του λετε για τουρκιες ...

Η επιλογή της κλινικής που εκανα θεωρω οτι ειναι απο τις καλύτερες δες την δυσκολια του περιστατικού και ανάλογα με την τιμη που εκλεισα ειμαι σουπερ τα υπόλοιπα θα φανουν στο αποτέλεσμα.Επισης ο κίνδυνος να παθω κατι οπως μολυνση η covid παιζει ρολο


για τον τζακ σμιθ επειδη δεν εχω παρακολουθησει το νημα οσο θελω, απο τα πενιχρα π ειδα συμπεραινω οτι ο ανθρωπος βρισκεται σε μια δυσκολη κατασταση. εχω αναφερθει στο νημα του.. ΜΠΕΣ κ δες μια φορα!!!!

επισης μην υπογραμμιζεις κ υπογραμμιζεις, γιατι κανεις λαθος κ γυρναει μπουμεραγκ!!
τελος για εσενα κανενα ενα βιντεο οπως εκανα εγω να σ πω αν ο κροταφος σοτ ειναι καλος ή οχι....

τελος, απο τα 11 ανεξαρτητα ΑΤΟΜΑπ εκαναν παρουσιαση αναφερθηκες ΜΟΝΟ στα 5 κ συγκεκριμενα χωρις ουσια. δλδ στο 1 πετας τη μ ... να δεις τη δοτρια (π θα τη δεις) αλλα ουτε λεξη για το μαλλι πανω. στο 2ο π αναφερθηκες εχεις ερωτηματικα, τι μ κανεις υπογραμμισεις!!!!!
στο 3ο κανεις ΣΚΟΠΙΜΗ παραπλανηση!!! κ εσυ οπως κ ο αερατος...

στο 4ο μ λες ψευτη κ σ ανεβασα τα ποστ του να δεις τι ΣΚΟΠΙΜΗ κ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ αναφορα των γεγονοτων κανεις!!!!!διαβασες ενα ποστ σ εκανε το ανεβασες κ εγραψες μονος σου τα συμπερασματα για να δημιπυργησεις εντυπωσεις.

5 ο τζακ π εχω τοποθετηθει!!

επομενως αλντο απο τα 1ς περιστατικα εχουμε 1 αποτελεμα του τζακ π δεν ειναι καλο για τους λογους π δεν φταιει η κλινικη κ εχουμε κ εσενα π περιμενω το βιντεο..δλδ στα 11 το 1 ειναι "κακο" ..τα αλλα 10 ειναι καλα!!!! με εξαιρεση ενα απο τα 10 (εσενα) π θεωρεις οτι δεν ειναι καλο κ περιμενω βιντεο να σ πω τη γνωμη μου...κ οχι την σκοπιμη πονηρη γνωμη σου..εεε γνωμη μπυ, μπερδευτηκα με τη σκοπιμοτητα των μνμ σου..σορρι
 

Ronaldo

Well-Known Member
1. Πετρος, εξαιρετικα οπως λες.... αληθεια με την δοτρια τι γινεται ???

2. NICKPEPE , τον αφηνω για το τελος εχω ερωτηματικα.

3. Αris με δεξι κροταφο ελλειπη στο 8μηνο, see through ολος ο δεξια κροταφος του παιδιου, ...και το μυνημα του..

4. Roni, ειμαι βεβαιος εισαι η πυθια και για αυτο ξερεις πως πηγε...αφου δεν ξεκινησε ποτε η παρουσιαση, ΕΙΣΑΙ ΨΕΥΤΗΣ!! POST43, Το παιδι ηταν δυσαρετσημενο γιατι δεν του εκανε ολη την διαδικασια ο γιατρος ΕΝΩ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙ, οπως εγραψε!!! Αφοτου επεναιβει η κλινκη στο νημα του, εκανε edit ολα τα ποστ του και εγραψε οπως τα λεει η κλινικη ειναι ....

5. Jacksmith, το παιδι που αποκτησε ΑΣΧΗΜΕΣ ΟΥΛΕΣ μετα το στριπ, που του λεγανε στο τριμηνο εαν παρουσιασεις θα αλλαξει η σχεση μας.. επισης σταματησανε να τον παρακολουθουν ενω ειχε πληρωσει και για την παρακολουθηση για 12 μηνες, σταμτησανε στους τρεις ομως. Μετα τον λεγανε Μπακαλογατο ολο θρασσος.
Ακομα προσπαθει να κατλαβει γιατι τα πολυτριχα (4τριχα) απο 11% του συνολου, κατεληξαν μετα την επεμβαση στο 1,9%.... σχεδον ανυπαρκτα τα 4τριχα, που πηγανε τα 4τριχα???

Οσον αφορα εσενα, κανε μια 3η μεταμόσχευση μπας και γλυτωσεις απο το τοπικ...

ΝickPepe : βλεπε φωτο ,πηγε μια χαρα εε ??? εσωτερικη -σκοτεινη η φωτογραφια, δεν μπορω να σκεφτω πως θα ειναι στο φως της μερας.... Την ουλη απο το στριπ του θα την δουμε ????

Ερωτημα, αυτοι που λες οτι σταματησαν την παρουσιαση ...μπορει καλιστα να τους ζητηθηκε απο καποιον να σταματησουν την παρουσιαση στο φορουμ- για οποιοδηποτε λογο που δεν το κρινω, δεν υπαρχει αυτο ως ενδεχομενο ??

Εμενα πχ μου ζητηθηκε να μην ενημερωσω το φορουμ οταν εδειξα τον δεξια κροταφο μου που ειχε θεμα στο 8μηνο, δεν γνωριζω για πιο λογο ζητηθηκε αυτο, αλλα ζητηθηκε !!
Προβολή συνημμένου 44954

PS Ατιμο, ειναι: Να εισαι ψευτης, να λειτουργεις ως πλυντηριο στεγνωτηριο, να λες αλλα και να κανεις αλλα, να πατας επι πτωματων μονο και μονο για να επωφεληθεις, να εισαι απατεωνας και να εχεις το θρασσος να κουνας το δαχτυλο και να απειλεις.


<3 <3 <3 <3
O roni δήλωνε πολύ δυσαρεστημένος επειδή συμφώνησε και πλήρωσε για να του κάνει την επέμβαση ο γιατρός και να κανει τα στάδια της επέμβασης ο ίδιος και τελικα ο γιατρός του έκανε μονο τις οπές και τα υπόλοιπα οι νοσηλεύτριες. Και αφου ειδε οτι πηρε έκταση το θεμα το οτι η κλινική δεν τήρησε την συμφωνία που είχαν και ειδε οτι μπηκε η κλινική στο νήμα, έκανε επεξεργασία τα αρχικά του μηνύματα του και τα έσβησε και έκανε στρογή 180 μοιρών ξαφνικα...!!!!! Δηλαδή η κλινική τον εξαπάτησε ως προς τι θα έκανε ο γιατρός στην επέμβαση οπως 'είχε γίνει και με εσενα aldo...που αλλα σου έλεγαν αλλα εγιναν τελικά.

Αυτό προς αποκατάσταση της Αλήθειας να μαθαίνουν τα νέα μέλη τι κάνει η συγκεκριμένη κλινική !!!

Βαζω και το μήνυμα του φίλου tol. Που αναφέρει ότι o roni ΕΣΒΗΣΕ τα μηνύματα του που έγραφε τι εγινε μεσα στο χειρουργείο λόγω της έκτασης που πήρε το θέμα για τη μη τήρηση της συμφωνίας που είχαν πριν την επέμβαση και επειδή επενέβει η κλινική στο νημα του.

20220122_095159.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Xristos87

Well-Known Member
O roni δήλωνε πολύ δυσαρεστημένος επειδή συμφώνησε και πλήρωσε για να του κάνει την επέμβαση ο γιατρός και να κανει τα στάδια της επέμβασης ο ίδιος και τελικα ο γιατρός του έκανε μονο τις οπές και τα υπόλοιπα οι νοσηλεύτριες. Και αφου ειδε οτι πηρε έκταση το θεμα το οτι η κλινική δεν τήρησε την συμφωνία που είχαν και ειδε οτι μπηκε η κλινική στο νήμα, έκανε επεξεργασία τα αρχικά του μηνύματα του και τα έσβησε και έκανε στρογή 180 μοιρών ξαφνικα...!!!!! Δηλαδή η κλινική τον εξαπάτησε ως προς τι θα έκανε ο γιατρός στην επέμβαση οπως 'είχε γίνει και με εσενα aldo...που αλλα σου έλεγαν αλλα εγιναν τελικά.

Αυτό προς αποκατάσταση της Αλήθειας να μαθαίνουν τα νέα μέλη τι κάνει η συγκεκριμένη κλινική !!!

Βαζω και το μήνυμα του φίλου tol. Που αναφέρει ότι o roni ΕΣΒΗΣΕ τα μηνύματα του που έγραφε τι εγινε μεσα στο χειρουργείο λόγω της έκτασης που πήρε το θέμα για τη μη τήρηση της συμφωνίας που είχαν πριν την επέμβαση και επειδή επενέβει η κλινική στο νημα του.

Προβολή συνημμένου 44958
και αν ο Ρονι τα παραειπε επηρεασμενος-ορμωμενος απο την σκανδολογια σας εδω μεσα;; δλδ οτι εφοσον την εξαγωγη την κανει εκπαιδευμενο προσωπικο ειναι κατωτερο απο την εξαγωγη του ιατρου;; εε ;

δεν το καταλαβαινει κανεις οτι οι απαιτησεις μερικων π ολη μερα γραφουν εδω μεσα "καθιερωνουν" ατυπα ενα πρωτοκολλο σωστης διαδικασιας; ενα πρωτοκολλο π ο καθενας π το διαβαζει νομιζει οτι ετσι πρεπει να γινει.;;

κ τελος π ξερω εγω αν ο Ρονι , ο καθε Ρονι, ηρθε σε επικοινωνια με την εκαστοτε κλινικη κ του ειπε, ρε συ, σ ειπαμε ποτε εμεις αυτα τα πραγματα; γιατι μας εκθετεις ετσι;;
κ ο Ρονι υστερα σαν ηθικος ανθρωπος ανακαλεσε οσα ειπε...π ειναι το περιεργο;; ή δεν μπορει να εχει συμβει αυτο;; Δικαστες τ.κ.
 

Ronaldo

Well-Known Member
και αν ο Ρονι τα παραειπε επηρεασμενος-ορμωμενος απο την σκανδολογια σας εδω μεσα;; δλδ οτι εφοσον την εξαγωγη την κανει εκπαιδευμενο προσωπικο ειναι κατωτερο απο την εξαγωγη του ιατρου;; εε ;

δεν το καταλαβαινει κανεις οτι οι απαιτησεις μερικων π ολη μερα γραφουν εδω μεσα "καθιερωνουν" ατυπα ενα πρωτοκολλο σωστης διαδικασιας; ενα πρωτοκολλο π ο καθενας π το διαβαζει νομιζει οτι ετσι πρεπει να γινει.;;

κ τελος π ξερω εγω αν ο Ρονι , ο καθε Ρονι, ηρθε σε επικοινωνια με την εκαστοτε κλινικη κ του ειπε, ρε συ, σ ειπαμε ποτε εμεις αυτα τα πραγματα; γιατι μας εκθετεις ετσι;;
κ ο Ρονι υστερα σαν ηθικος ανθρωπος ανακαλεσε οσα ειπε...π ειναι το περιεργο;; ή δεν μπορει να εχει συμβει αυτο;; Δικαστες τ.κ.
Το πρόβλημα εδώ ειναι ότι άλλα του είπαν οτι κάνει ο γιατρός και άλλα εγιναν τελικά. Τι δεν καταλαβαίνεις από αυτό;

Ειχαν συμφωνήσει να κάνει τα στάδια της επέμβασης ο γιατρός και μόλις πήγε εκεί ειδε οτι δεν τηρήθηκαν όσα του ειχαν πει και ο γιατρός έκανε μόνο τις τομές και τα υπόλοιπα οι νοσηλεύτριες.

Και το ανεφερε οτι ηταν δυσαρεστημένος που Η ΚΛΙΝΙΚΗ ΔΕΝ ΤΗΡΗΣΕ ΟΣΑ ΤΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ. Μετά αφού πήρε έκταση το θέμα για την εξαπάτηση της κλινικής προς το συγκεκριμένο μέλος, και αφού μπήκε η κλινική στο νήμα διέγραψε τα μηνύματα του. Το οποιο το ειχαν δει τα μέλη και το ανέφεραν!!!

Μιλάμε με πραγματικά γεγονότα. Ολα αυτά που λέμε ειναι υπαρκτά και οποιος θέλει να πάει να διαβάσει το αντίστοιχο νήμα. Ο Roni έσβησε τα μηνύματα του που περιέγραφε τη μη συμμετοχή του γιατρού σε αυτά που έπρεπε να ειχε κάνει βάσει συμφωνίας... Μη προσπαθείς να πεις άλλα ψέματα για να δικαιολογήσεις τον γιατρό σου. ΕΛΕΟΣ!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Xristos87

Well-Known Member
Το πρόβλημα εδώ ειναι ότι άλλα του είπαν οτι κάνει ο γιατρός και άλλα εγιναν τελικά. Τι δεν καταλαβαίνεις από αυτό;

Ειχαν συμφωνήσει να κάνει τα στάδια της επέμβασης ο γιατρός και μόλις πήγε εκεί ειδε οτι δεν τηρήθηκαν όσα του ειχαν πει και ο γιατρός έκανε μόνο τις τομές και τα υπόλοιπα οι νοσηλεύτριες.

Και το ανεφερε οτι ηταν δυσαρεστημένος που Η ΚΛΙΝΙΚΗ ΔΕΝ ΤΗΡΗΣΕ ΟΣΑ ΤΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ. Μετά αφού πήρε έκταση το θέμα για την εξαπάτηση της κλινικής προς το συγκεκριμένο μέλος, και αφού μπήκε η κλινική στο νήμα διέγραψε τα μηνύματα του. Το οποιο το ειχαν δει τα μέλη και το ανέφεραν!!!

Μιλάμε με πραγματικά γεγονότα. Ολα αυτά που λέμε ειναι υπαρκτά και οποιος θέλει να πάει να διαβάσει το αντίστοιχο νήμα. Ο Roni έσβησε τα μηνύματα του που περιέγραφε τη μη συμμετοχή του γιατρού σε αυτά που έπρεπε να ειχε κάνει βάσει συμφωνίας... Μη προσπαθείς να πεις άλλα ψέματα για να δικαιολογήσεις τον γιατρό σου. ΕΛΕΟΣ!
απο τι εχεις διαπιστωσει ΔΕΝ λεω ψεμματα κ δεν δικαζω... αν του ειπαν οτι ΟΛΑ τα κανει ο γιατρος αλλα του τα ειπαν και δεν το εννοησε λογω φορουμ ναι ειμαι μαζι σου κ ειναι κατακριτεο για την κλινικη. Θα βγω να το πω μαζι σου μαζι σας. οτι εδω η κλινικη εκανε λαθος.
αλλα γιατι να τα διαγραψει εφοσον ειναι ανεξαρτητη;; γιατι παρακστω (στο ποστ π ανεβασα) γραφει οτι η επιλογη της κλινιλης π εκανε ειναι οτι καλυτερο μπορουσε να κανει;;;
 

Ronaldo

Well-Known Member
απο τι εχεις διαπιστωσει ΔΕΝ λεω ψεμματα κ δεν δικαζω... αν του ειπαν οτι ΟΛΑ τα κανει ο γιατρος αλλα του τα ειπαν και δεν το εννοησε λογω φορουμ ναι ειμαι μαζι σου κ ειναι κατακριτεο για την κλινικη. Θα βγω να το πω μαζι σου μαζι σας. οτι εδω η κλινικη εκανε λαθος.
αλλα γιατι να τα διαγραψει εφοσον ειναι ανεξαρτητη;; γιατι παρακστω (στο ποστ π ανεβασα) γραφει οτι η επιλογη της κλινιλης π εκανε ειναι οτι καλυτερο μπορουσε να κανει;;;
Αυτό που λες το έγραψε μετά ΑΦΟΥ ειχε σβήσει τα μηνύματα του που γίνει το όλο θέμα με την μη τήρηση της συμφωνίας κτλπ...Ξαφνικά (για κάποιο περίεργο λόγο ;)) άρχισε να αλλάζει στάση και να σβήνει τα posts που έκραζε την κλινική για τη μη τήρηση της συμφωνίας που ειχαν κάνει για τη συμμετοχή του γιατρού στην επέμβαση. Επίσης πέρα από τον Roni και ο @Aldo αλλά του είχαν πει οτι κάνει ο γιατρός και άλλα εγιναν τελικά. Και το έχει αναφέρει πολλές φορές.

Όπως καταλαβαίνεις εδώ το πρόβλημα είναι ότι δεν τηρήθηκε ότι συμφωνήθηκε εξ αρχής στα συγκεκριμένα μέλη, βάσει των δηλώσεων των μελών που έκαναν επέμβαση εκεί!!!
 

mike1988

Active Member
Ε κοίτα να δεις διάολε που το μακρινό 2009 ένας άλλος τυπάκος που από μένα έχει τον απεριόριστο μου σεβασμό(και αγαπη!) για παρα πολλα πραγματα μεταξυ των οποιων η εξυπνάδα και η τιμιότητα του, ξεκινουσε τις μεταμοσχεύσεις και με μόνη "σπουδή " το μυαλό του, το παθος του και αυτό το νεογνό φόρουμ πηρε αυτό που ήθελε και αυτή τη στιγμή με σαφώς χειρότερη δοτρια από σένα έχει παρει πολυ καλυτερο αποτέλεσμα...
Αν είχα εσας τους 2 για συμβουλές τότε μάντεψε ποιον θα άκουγα και θα με επειθε περισσοτερο και ποιον θα έπρεπε να ακουσω!!!

ΥΓ. Ο τυπάκος αυτός είναι σαφώς ο @Panos1982
[/QUOTE]
Καλό θα είναι πάντως για ιατρικό ζήτημα να μην άκουγες κάποιον με μεράκι απλά!! Έκατσες και έγραψες ένα σεντόνι ,το οποίο μπορεί να ναι και σωστό κατά τα άλλα, όμως στο τέλος έγραψες κάτι ακραία παράλογο/επικίνδυνο για μένα. Προέτρεψες τεχνηέντως τα νέα μέλη να εμπιστεύονται τις γνώμες άλλων μελών πάνω από τις επισκέψεις στους ειδικούς δηλαδή στον όποιο γιατρό (2 και παραπάνω για μένα).
 

Georgie

Well-Known Member
Ε κοίτα να δεις διάολε που το μακρινό 2009 ένας άλλος τυπάκος που από μένα έχει τον απεριόριστο μου σεβασμό(και αγαπη!) για παρα πολλα πραγματα μεταξυ των οποιων η εξυπνάδα και η τιμιότητα του, ξεκινουσε τις μεταμοσχεύσεις και με μόνη "σπουδή " το μυαλό του, το παθος του και αυτό το νεογνό φόρουμ πηρε αυτό που ήθελε και αυτή τη στιγμή με σαφώς χειρότερη δοτρια από σένα έχει παρει πολυ καλυτερο αποτέλεσμα...
Αν είχα εσας τους 2 για συμβουλές τότε μάντεψε ποιον θα άκουγα και θα με επειθε περισσοτερο και ποιον θα έπρεπε να ακουσω!!!

ΥΓ. Ο τυπάκος αυτός είναι σαφώς ο @Panos1982
Τη πραγματικότητα έγραψε αδελφέ .
Εδώ στο φόρουμ οι περισσότεροι βρήκαμε το τραπέζι στρωμένο.
Κάποιοι το έστρωσαν με τεράστιο κόστος.
Και ναι, είμαστε υποχρεωμένοι απέναντι τους που μας έδωσαν και μας δίνουν τη γνώση τους. Από τον @CVIAL και τον @Panos1982 ακόμα και αν διαφωνείς σε διάφορα μαζί τους, όταν γράφουν στο φόρουμ καλό είναι να τους διαβάζεις επειδή μόνο κέρδος θα έχεις .
Εκείνοι δε νομίζω να έχουν κάποιο,εκτός από τη διάθεση να μοιράζονται τις γνώσεις που απέκτησαν.
 

giannis1991

Well-Known Member
QUOTE]
Καλό θα είναι πάντως για ιατρικό ζήτημα να μην άκουγες κάποιον με μεράκι απλά!! Έκατσες και έγραψες ένα σεντόνι ,το οποίο μπορεί να ναι και σωστό κατά τα άλλα, όμως στο τέλος έγραψες κάτι ακραία παράλογο/επικίνδυνο για μένα. Προέτρεψες τεχνηέντως τα νέα μέλη να εμπιστεύονται τις γνώμες άλλων μελών πάνω από τις επισκέψεις στους ειδικούς δηλαδή στον όποιο γιατρό (2 και παραπάνω για μένα).
[/QUOTE]

Αρχικά συγνώμη για το σεντόνι που σε κουρασε! Επιπλέον δεν προετρεψα κανέναν αντίθετα νομίζω ότι τον έφερα προ τετελεσμένων γεγονότων και του είπα να σκεφτεί και να διαλέξει!
Το τεχνηέντως στο γυρίζω πισω ! Δεν είπα πηγαίνετε στον Πανο που χειρουργεί στο σπίτι του με 2 φιλαρακια του που κάτι σκαμπαζουν και είναι εγγυηση! Αντίθετα αν θελεις είπα είναι καλό παραδειγμα ο Πάνος που ρωτάει, ψάχνεται, έχει κριτική σκέψη και πηγε στην κλινική αυτών των 2 γιατρών που τότε δεν τους ξέραμε αλλά κάτι τυποι σαν τον Πάνο, τον comb, τον Τσακαλο,τον @hairlosscursed πηγανε και μας άνοιξαν τα μάτια... Ξέρει ποσα π.μ έχω λάβει παλιοτερα που με ρώτησαν πολλοι να παω στον τάδε Έλληνα γιατρό?Επρεπε να τους πω ε ναι γιατροί είναι αν σε πειθουν πηγαινε... Είναι επιστήμονες!
ΥΓ. Σε ευχαριστώ για το σχόλιο γιατί Σε ένα άλλο ποστ έγραψα ότι χαλαρώστε δεν θα τους σωσουμε και όλους(και δεν είναι και υποχρέωση μας) ... Συγνωμη που το λέω μπορει να κάνω και λάθος αλλά νομίζω με το σκεπτικο σου ανήκεις σε αυτήν την περιπτωση...
 

Aldo

Well-Known Member
Aldo αυτο ειναι το ξετιναγμα π θα μ εκανες;;;

παμε ενα προς ενα οσα μ ειπες.
ο Πετρος π λες εχει "ανεβασει" τη δοτρια του στον 1μιση μηνα κ ειναι ΤΕ ΛΕΙ Α...οπως πιστευω κ η δικη σου μιας κ ξερεις πως τη διαχειριζεται η κλινικη π πηγες!! επισης εχω πει οτι Δευτερα θα ανεβασω βιντεο με τον Πετρο αλλα δεν θυμασε οτι ειναι φιλος μου κ τα ανεβαζω εγω μιας κ αυτος ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ολο αυτο π γινεται εδω μεσα,,(με τις υαινες).

για τον Nicpeppe περιμενω να σ φυγουν τα ερωτηματικα ....

για τον Αρη, κοιταξε ποσο πονηρος εισαι κ δεν χαιρεις καμια εμπιστοσυνης. ανεβαζεις ΚΟΜΜΕΝΟ το μνμ του ανθρωπου για να εξυπηρετησεις τα λεγομενα σου!!!!!
Επισης υπογραμμιζεις τα αυθαιρετα συμπερασματα για να επιδειξεις τη σοβαροτητα των λεγομενω σου κ σ δειχνω ολοκληρο το μνμ του ανθρωπου κ παρακαλω να μπει ο κοσμος να δει την εικονα του!!!!
U]Αris με δεξι κροταφο ελλειπη στο 8μηνο, see through ολος ο δεξια κροταφος του παιδιου, ...και [/U]το μυνημα του..
κ το μνμ ΟΛΟΚΛΗΡΟ


για τον Ρονι ξεκινησε (ψευτη Aldo ) να κανει παρουσιαση κ τον πρηξατε τον ανθρωπο!!!! τον ΠΡΗΞΑΤΕ Κ ΑΥΤΟΝ κ τα παρατησε κ ΑΥΤΟΣ!!!!
πηγατε να βγαλετε τον ανθρωπο οτι ειναι εντεταλμενος επειδη παρουσιαζε τη μμ του κ ΔΕΝ σας αρεσε, αετοματηδες παντογνωστες του φορουμ. Αληθεια αλντο διαβασες καμια σελιδα να δεις επιθεσεις απο τους γνωστους ;;

τελος ο ανθρωπος ειναι ευχαριστημενος οσο κ αν του λετε εσεις οτι δεν πρεπει να ειναι(ακουσον ακουσον). κ να του λετε για τουρκιες ...




για τον τζακ σμιθ επειδη δεν εχω παρακολουθησει το νημα οσο θελω, απο τα πενιχρα π ειδα συμπεραινω οτι ο ανθρωπος βρισκεται σε μια δυσκολη κατασταση. εχω αναφερθει στο νημα του.. ΜΠΕΣ κ δες μια φορα!!!!

επισης μην υπογραμμιζεις κ υπογραμμιζεις, γιατι κανεις λαθος κ γυρναει μπουμεραγκ!!
τελος για εσενα κανενα ενα βιντεο οπως εκανα εγω να σ πω αν ο κροταφος σοτ ειναι καλος ή οχι....

τελος, απο τα 11 ανεξαρτητα ΑΤΟΜΑπ εκαναν παρουσιαση αναφερθηκες ΜΟΝΟ στα 5 κ συγκεκριμενα χωρις ουσια. δλδ στο 1 πετας τη μ ... να δεις τη δοτρια (π θα τη δεις) αλλα ουτε λεξη για το μαλλι πανω. στο 2ο π αναφερθηκες εχεις ερωτηματικα, τι μ κανεις υπογραμμισεις!!!!!
στο 3ο κανεις ΣΚΟΠΙΜΗ παραπλανηση!!! κ εσυ οπως κ ο αερατος...

στο 4ο μ λες ψευτη κ σ ανεβασα τα ποστ του να δεις τι ΣΚΟΠΙΜΗ κ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ αναφορα των γεγονοτων κανεις!!!!!διαβασες ενα ποστ σ εκανε το ανεβασες κ εγραψες μονος σου τα συμπερασματα για να δημιπυργησεις εντυπωσεις.

5 ο τζακ π εχω τοποθετηθει!!

επομενως αλντο απο τα 1ς περιστατικα εχουμε 1 αποτελεμα του τζακ π δεν ειναι καλο για τους λογους π δεν φταιει η κλινικη κ εχουμε κ εσενα π περιμενω το βιντεο..δλδ στα 11 το 1 ειναι "κακο" ..τα αλλα 10 ειναι καλα!!!! με εξαιρεση ενα απο τα 10 (εσενα) π θεωρεις οτι δεν ειναι καλο κ περιμενω βιντεο να σ πω τη γνωμη μου...κ οχι την σκοπιμη πονηρη γνωμη σου..εεε γνωμη μπυ, μπερδευτηκα με τη σκοπιμοτητα των μνμ σου..σορρι
[/QUOTE]

****ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ XRISTOS87***

1. Η δοτρια του Πετρου , (νημα https://www.hairlossgr.com/forum/threads/Πέτρος-2470-fue.13377/post-284269) φενεται στην κατωθι φωτογραφια και ειναι στους 9 μηνες απο την μεταμοσχευση, εχω πολλα ερωτηματικα για την εικονα αυτη μετα απο εξαγωγη ΜΟΝΟ 2470 graft. Οποιος γνωριζει ας τοποθετηθει, εγω δεν γνωριζω!!
Αυτο που γνωριζω ειναι πως στο συγκεκριμενο νημα ο XRISTOS εχει ανεβασει φωτογραφιες επεξεργασμενες (δεν γνωριζω εαν ηταν με σκοπιμοτητα ή χωρις .. αλλα ειναι γεγονος πως καποιες εχουν υποστει επεξεργασια/το ιδιο συμβαινει και σε φωτογραφιες στο νημα του XRISTOS87, με βαση τα σχολια μελων.)

20211214_084030.jpg


2. Οσον αφορα το πως διαχειρηστηκε η κλινικη την δοτρια μου εχω το εξης ευλογο ερωτημα, πολυ καυτο θα ελεγα. Πως γινεται εφοσον ο μαμισιος λογος μου ηταν 2,5τριχες/θυλακιο, μετα την εξαγωγη να ειναι απλα στο 2,2. Πως μια 'αριστη' δοτρια σαν την δικια μου συμφωνα με τις μετρησεις της κλινικης 2,5h/g, κατεληξε να ββγαλει με το ζορι 2,2h/g ??? Εχεις καποια απαντηση ????
Παρακαλω οποιος γνωριζει τι μπορει να εχει συμβει και μειωθηκε αισθητα ο λογος εξαγωγης, ασ μασ πει.


3. ΣΤην Περιπτωση AriS2727 , τα εγραψε το παιδι απο μονος του ολα και δεν κατλαβαινω γιατι πασ να να κανεις το μαυρο, ασπρο (σιγουρα δεν εχεις σκοπιμοτητα) ΛΑΡΩΣΕ, οποιος θελει παει και τα διαβαζει υπαρχουν ολα-οποιος εχει ματια κατλαβαινει οτι δεν ειναι αυτη η εικονα που θα επρεπε να εχει. Και τεσπα εσυ σιγουρα πρεπει να εισαι ΑΓΙΟΣ ανθρωπος που θελεις το καλο των αλλων και ΜΟΝΟ!!

4. Ο ΑΓΙΟΣ ΧRISTOS87, εγραφε ξεφτιλικια σε νημα παιδιου ακομα δεν ειχαν φυγει ουτε οι γαζες απ το κεφαλι του ανθρωπου και ο ΑΓΙΟΣ δεν σταμταγε τις μπηχτες πχ. χαθηκανε τα graft, σε κοροιδεψανε, σκανδαλο, εξηγησεις.. γενικως ειχε παρει τα μετρα και ξεκινησε το φτυαρι. σε νημα φρεσκομεταοσχυμενου παιδιου (καλα καταλαβατε, απο αλλον γιατρο -μ αυτους δεν ειναι ΑΓΙΟΣ..... )

5. Οσο για τον Jacksmith o ΧRISTOS87, εγραφε τα κατωθι στο νημα του ... ΣΗΜΕΙΩΣΗ, ο jacksmith εχει κακαασχημες ουλες που θα τις κουβαλα για μια ζωη, ο ''ΑΓΙΟΣ'', ειπαμε, μας ελεγε για το βιογραφικο του γιατρου και ποσο διπλα ειναι στοους ασθενης του ο γιατρος, ενω λιγα μυνηματα πιο πισω ο νηματοθετης λεει πως εκοψαν και να τον παρακολουθουν οταν ειπε θα παρουσιασω.... ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΔΙΑΨΕΥΣΤΗΚΕ Η ΔΗΛΩΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ !!!

ναι ρε συ αερατε τα εβαλα κατω κ ειπα εκει θα παω. μικρο παντσ (0,8 οταν οι αλλοι κομητες παιζουν με 1.0), υψηλη φυτρωση, διαχειριση τθ, βαζει λιγα και φαινονται πολλα, λειζερ π ακομη εδω στο φορουμ το γελατε, μετεγχειριτικη επαφη, 3ης γενιας ιατρος δλδ κουβαλαει βαγονια πισω του και το κυριοτερο ολων, πηγε κατι στραβα απο αυτον, το φτιαχνει!!! ξερεις τι αβανταζ ειναι αυτο για μενα.

οπου XRISTOS87, βλεπε πρωτη προταση!!


Τελος, αναφερθηκε σε εμενα, μιλησε για σκοπιμοτητα με κατηγορει δλδ οτι εχω καποιο σκοπο, ενω οι δικες μου φωτογραφιες ουτε εχουν υποστει επεξεργασια/blurring, οπως ο μετρ του ειδους ουτε βαζω τοπικ ... δεν μπορω να κατλαβω προς τι το μενος!! Οι φωτογραφιες ειναι ολες εκει,
Βιντεο ?? οτι σου λεω παρα τεταρτο εσυ μου το λες ακριβως?? πηγαινε δεσ το βιντεο στο νημα μου, το εχει ανεβασει ο CVIAL ...

Α, εαν δεν υπηρχε προβλημα και ειναι ολα οκ... γιατι οταν εδειξα την κατασταση του κροταφου μου(βλεπε φωτογραφιες 8ο μηνα), ο γιατρος μου ζητησε μεταξυ αλλων να σταματησω την ενημερωση του φορουμ δινοντασ μου και οδηγιες για το πως να ''δικαιολογησω'' την εικονα του κροταφου στα μελη του φορουμ(υπαρχουν αποδειξεις!!)??? Παρακαλω να με διαψευσει... εαν θελει και μπορει....

Εγω πληρωσα για την μεταμοσχευση μου κυριολεκτικα μεχρι και το τελυταιο g-μαλιστα πρεπει να μπω για repair, δεν χρωσταω τιποτα σε κανεναν και δεν κανω αβαντα τα ελεγα και τα λεω οπως ειναι, ΕΣΥ????
 

nick90

Well-Known Member
Α, εαν δεν υπηρχε προβλημα και ειναι ολα οκ... γιατι οταν εδειξα την κατασταση του κροταφου μου(βλεπε φωτογραφιες 8ο μηνα), ο γιατρος μου ζητησε μεταξυ αλλων να σταματησω την ενημερωση του φορουμ δινοντασ μου και οδηγιες για το πως να ''δικαιολογησω'' την εικονα του κροταφου στα μελη του φορουμ(υπαρχουν αποδειξεις!!)??? Παρακαλω να με διαψευσει... εαν θελει και μπορει....
Εδω εχουμε νεα ειδηση. Ο γιατρός ζήτησε απο τον aldo να σταματήσει την ενημέρωση προς τα μέλη του φόρουμ και του εδωσε οδηγίες στο πως να δικαιολογήσει την ελλιπή φυτρωση στον κρόταφο....!!!!

Αν αποδειχτεί αυτό από τον aldo, Νομίζω πως η διαχείριση του φόρουμ θα πρέπει να τιμωρήσει και να ΜΠΑΝΑΡΕΙ οριστικά την συγκεκριμένη κλινική από το φόρουμ. Δεν υπάρχουν άλλες δικαιολογίες και μετά από αυτά που έγιναν και με τον jacksmith. Τέτοιες συμπεριφορές κλινικών είναι ανήθικες και καταδικαστέες και δεν χωράνε σε ένα ανεξάρτητο φόρουμ.
 

aeratos28

Just aeratos
@Aldo,οι οδηγίες αυτές προς δικαιολόγηση της μειωμένης φυτρωσης στον κροταφο ,σου δόθηκαν μαζί ,με τις οδηγίες που είχα γράψει πριν αρκετό καιρό της τεχνικής less is more? Για τα δωρεάν μαθήματα κικ μπόξινγκ στη σχολή του Ζαμπίδη τα οποία αποτελούνταν από σκιαμαχιες σε συνδιασμό με μαθήματα χορού ώστε να αποφεύγεις ακαριαία τις ριπές ανέμου ,αλλά ταυτόχρονα με χάρη ? Ρε τον άτιμο.!! Εμπειρία πραγματική..ρε τι τι μαθαίνουμε κάθε φορά ,όσο περνάει ο καιρός..
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα