Τα εκτός θέματος (από όλα τα νήματα της κλινικής)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

aeratos28

Just aeratos
Πόσοι είναι ανεξάρτητοι απο τον τασακης.?? Είναι 3-4-5?? Ε οι 3 έχουν....θεματακια...απέναντι στα ελεγχόμενα τα οποία είναι (φοβερά.)κατά τα λεγόμενα του..διαφωνείς?έχεις άλλον αριθμό εσύ?κάντο συγκεκριμενο
αυτο το γενικα το κανεις ειδικα;; δλδ ποσοι και ποιοι ειναι;;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
κ. Αναστασάκη σας απευθύνω τον λόγο για τελευταία φορά και σας λέω ευθέως ότι δυστυχώς βλέπετε εχθρούς εκεί που δεν υπάρχουν. Αυτό το λέω για εμένα προσωπικά ως χρήστη απέναντί σας και όχι γενικά γιατί κάθε περίπτωση είναι ξεχωριστή.

Σε περιπτώσεις που κατά την άποψη μου έχετε δεχθεί αναίτια κακή ή επιθετική κριτική σας έχω υπερασπιστεί.

Στα περιστατικά σας έχω κάνει πολλές φορές θετικά σχόλια, και για αυτά που το έκανα, το έκανα γιατί όντως το πιστεύω και όχι γιατί είμαστε φίλοι ή έχω κάνει ΜΜ σε εσάς ή οτιδήποτε άλλο.

Σε όσα έχω κάνει κριτική (κακώς η λέξη κριτική θεωρείται αρνητική – θα πρέπει να συνοδεύεται από τον κατάλληλο επιθετικό προσδιορισμό αρνητική ή θετική), εν προκειμένω λοιπόν αρνητική, πάντα ήταν υπό την υποσημείωση «κατά την προσωπική μου άποψη» ή ότι «εγώ δεν είμαι γιατρός αλλά ίσως θα έπρεπε …» και βεβαίως πάντα σε κόσμιο ύφος.

Σαφώς δεν υποστηρίζω ότι οι «ύπουλες/άνανδρες επιθέσεις» πρέπει να μένουν αναπάντητες, αλλά πρέπει να αναρωτηθείτε αν όντως όλες αυτές είναι έτσι ή αποτελούν απλά αντίδραση στον τόνο και το ύφος σας.

Προς Θεού δεν δικαιολογώ κανένα που εκφράζεται με άσχημο τρόπο, και για αυτό και για το εν λόγω θέμα σας έχω υπερασπιστεί στο παρελθόν, αλλά προσπαθήστε να έρθετε στην απέναντι θέση και να σκεφτείτε στην θέση ενός μέλους πως θα αντιδρούσατε σε ένα ύφος σαν το δικό σας.

Σαφώς είσαστε στην μειονεκτική θέση του επώνυμου και επαγγελματία απέναντι σε ανώνυμους, και όπως προείπα και για αυτό σας έχω υπερασπιστεί ζητώντας από την μεριά μου να πέσουν οι τόνοι. Εσείς όμως ποτέ δεν το κάνατε αυτό, ανατροφοδοτώντας την εν λόγω αντίδραση. Αυτό ως εξήγηση για την «κόντρα» σας με τα λοιπά μέλη.

Για δε την στάση σας απέναντί μου, δεν έχετε ούτε ένα ψήγμα δικαιολογίας, για αυτό και το αρχικό σχόλιο μου ότι βλέπετε εχθρούς εκεί που δεν υπάρχουν.

Αυτά από εμένα, σας εύχομαι υγεία και να κάνετε και εσείς την αυτοκριτική σας γιατί ποτέ δεν είναι αργά να δείτε και τα δικά σας λάθη και να τα διορθώσετε.
Μ αρέσεις , είσαι Gentleman
 

bobby

Well-Known Member
Μ αρέσεις , είσαι Gentleman
Φίλε μου καλέ, είμαι και του σαλονιού αλλά και του λιμανιού....αν χρειαστεί. Μεγάλωσα στα Δυτικά Προάστεια (Αιγάλεω). Η παιδεία και ο χαρακτήρας μου επιβάλλουν το σαλόνι, αλλά όταν με πιάσουν τα άγρια ένστικτα γίνομαι λιμανίσιος. Προσπαθώ να τα κατευνάζω όμως......
 

oreo

Well-Known Member
Φίλε μου καλέ, είμαι και του σαλονιού αλλά και του λιμανιού....αν χρειαστεί. Μεγάλωσα στα Δυτικά Προάστεια (Αιγάλεω). Η παιδεία και ο χαρακτήρας μου επιβάλλουν το σαλόνι, αλλά όταν με πιάσουν τα άγρια ένστικτα γίνομαι λιμανίσιος. Προσπαθώ να τα κατευνάζω όμως......
Μεγαλώνω και ξεχνώ
μόνο τους κακούς ανθρώπους.
Όσους μιλούσαν με βρισιές,
γιατί ποτέ δε μάθαν τρόπους.
Μα ποτέ μου δεν ξεχνώ
τη παλιά τη γειτονιά μου,
γιατί στο παγκάκι της πλατείας
έχω χαράξει τα όνειρά μου.
 

Disco

Well-Known Member
Μιας και αναφερθήκαμε σε κανονες για το πως πρέπει να γίνονται οι παρουσιάσεις σε ενα ανεξάρτητο φορουμ που εχει σκοπο να προστατεύει τα μελη του και οχι να διαφημίζει τις κλινικές, θα ηθελα να ρωτήσω κατα ποσο είναι εντός κανόνων το να λεει μια κλινική σε ένα μελος του φόρουμ "οκ αφου αποφάσισες να παρουσιάσεις την εμπειρία σου στο φορουμ θα αλλάξουν οι σχέσεις μεταξυ μας" όπως και έγινε στην περίπτωση του jacksmith...

Δηλαδή είναι επιτρεπτό και εντος κανόνων να ωθεί μια κλινική τα μέλη να αποκρύψουν τις αρνητικές τους εμπειρίες απο το φορουμ; σε καθε αλλη περίπτωση θα ειχε μπαναριστει οποια κλινική έκανε αυτό το πράγμα και εδω βλέπουμε οτι οχι μονο δεν τιμωρείται αλλα αλωνίζει ανεξέλεγκτα βρίζει και προσβάλλει τα μέλη και κάνει ότι θέλει χωρίς να δίνει λόγο σε κανέναν τη στιγμή που θα έπρεπε εφόσον χρησιμοποιεί το φόρουμ ως μέσο για να βρίσκει πελάτες....
Ναι δεν έχουμε βίντεο να το αποδεικνύει αλλά το γεγονός οτι όντως η κλινική έκοψε κάθε σχέση και επικοινωνία (όχι τηλέφωνα, όχι emails) με τον jacksmith απο το τρίμηνο και επειτα που του ειπώθηκαν όσα μας είπε δείχνει οτι όντως ετσι έγιναν τα πράγματα....!
 
Τελευταία επεξεργασία:

kharmacoma

Well-Known Member
αυτο το γενικα το κανεις ειδικα;; δλδ ποσοι και ποιοι ειναι;;

Μπέσα τώρα. Δεν αναρωτιέσαι ποτέ γιατί είσαι ο μόνος που τον υποστηρίζει? Η το έχεις λύσει μέσα σου με την εξήγηση ότι είσαι πολύ αντικειμενικός και οοοοοοοολοι οι υπόλοιποι είναι εγκάθετοι, βαλτοί και υστερόβουλοι?
 

vlafo

Well-Known Member
Φίλε μου καλέ, είμαι και του σαλονιού αλλά και του λιμανιού....αν χρειαστεί. Μεγάλωσα στα Δυτικά Προάστεια (Αιγάλεω). Η παιδεία και ο χαρακτήρας μου επιβάλλουν το σαλόνι, αλλά όταν με πιάσουν τα άγρια ένστικτα γίνομαι λιμανίσιος. Προσπαθώ να τα κατευνάζω όμως......
Φίλε bobby
Αυτοί που πρέπει να γνωρίζουν ξέρουν το ποιόν σου.
Παιδεία και χαρακτήρα εδώ μέσα,έχουμε πολλοί,αλλά στο "λιοντάρι απαντάς μόνο αν είσαι λιοντάρι"προκειμένου να το σκοτώσεις,αλλιώς είσαι έρμαιο και τροφή.
Διαλέγουμε που θέλουμε να ανήκουμε,γιατί τα ουρλιαχτά και οι φωνές σκοπό έχουν να διασπείρουν το φόβο και τον κατακρεουργησμό χαρακτήρων και μυαλών.
Ο κατευνασμός ή η αδιαφορία είναι ο καλύτερος σύμβουλος όταν υπάρχει "φωνή βοόντως εν τη ερήμω".
 

panos1234

Well-Known Member
Η αδιαφορία όμως όταν καθημερινά μπαίνουν άτομα που ψάχνονται, χώρια οι επισκέπτες δεν είναι καλή για κανέναν.
Σωστή κρητική, απαντήσεις, χωρίς αλαζονία και έπαρση.
Νομίζω για την κάθε κλινική η αδιαφορία από κρητική είναι αυτό που ήθελε, παρουσιάζοντας μέτρια αποτελέσματα ως κορυφαία.
Κρητική λοιπόν κανονικά, λεπτομέρειες σε ότι ζητάμε και όλα καλά.
 

vlafo

Well-Known Member
Αυτά προϋποθέτουν στο τραπέζι να κάτσουν 2 και να συνδιαλεχτούν μέσα από τις αντιπαραθέσεις.
Όταν έχει υψωθει τοίχος,με απώτερο σκοπό άλλον,τότε δεν υπάρχει ποτέ περίπτωση να καταλήξεις σε ουσιαστικά συμπεράσματα.
Αυτοί που ξέρουν γνωρίζουν και δυστυχώς είναι λίγοι,οι πολλοί που είναι η μάζα ήταν και είναι ο στόχος.
 

Xristos87

Well-Known Member
Μπέσα τώρα. Δεν αναρωτιέσαι ποτέ γιατί είσαι ο μόνος που τον υποστηρίζει? Η το έχεις λύσει μέσα σου με την εξήγηση ότι είσαι πολύ αντικειμενικός και οοοοοοοολοι οι υπόλοιποι είναι εγκάθετοι, βαλτοί και υστερόβουλοι?
@aeratos28 εισαι αλλου για αλλου!! τη μια κατεβαζεις κανονες απο το μυαλο σου, την αλλη ζητας απο τον διαχειριστη βοηθεια, σ απανταει οτι δεν υπαρχουν, μετα τον ξανα επικαλεισαι κ σ λεει σ απαντησα, τους ή χαζος ειμαι ή τυφλος κ σ λεω εγω εισαι και τα δυο! Αποδεδειγμενα απο τα λογια σου.
τωρα μ λες 3 4 ή 5 περιστατικα; δλδ ουτε τον κοπο να δεις ποσοι συν οτι βγαζεις ΠΑΛΙ συμπερασματα δηθεν δυσαρεσκειαα των περισσοτερων. Εχεις μεγαλο θρασσος κ εισαι επικινδυνος. συνοπτικα κ προχειρα ειναι 11!
petros, ο φιλος μ π παει ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ κ θα σας ανεβασω βιντεο τη Δευτερα.
νικ πεπε π αφησε στη μεση την παρουσιαση.
εγω π με ειδατε ολοι σε βιντεο (φαπ) μιας κ σαν υαινες τρεξατε να δαγκωσετε για τις φωτογραφιες π δηθεν πειραξα
ο Αρης, π εγινε σουπερ κ μετα δεν ξανα μπηκε να γραψει, αφησε ελλειπη την παρουσιαση,
Αλντο π μια χαρα ωραιο μαλλακι εχει κ εγινε hater του Αναστασακη υστερα απο ολα οσα εχουμε δει στο νημα του(το θεωρω αδικο κ ατιμο)
dnfg με πολυ ωραιο μαλλακι π αφησε την παρουσιαση λογω των υαινων,
μιμις993 πολυ ωραιο μαλλακι κ αυτος ευχαριστημενος
donk π κοπηκε η παρουσιαση για τους γνωστους λογους
apokouts πολυ ωραιο μαλλακι κ αυτος,
Mka39 επισης πολυ καλη εικονα, του σπασατε τις μπλαες κ αυτου!!!!
Roni διεκοψε ενω πηγαινε πολυ καλα
κ ο τζακ σμιθ.

Αυτοι π διεκοψαν την παρουσιαση επουδενι δεν ειναι δυσαρεστημενοι απο την κλινικη αλλα ειναι απο εσας(!!) π ψεγεστε καθε τι εκπορευει απο τον Δρ. Αναστασακη. σας βαρεθηκαν οπως κ πολλοι αλλοι εδω μεσα π δεν μιλανε.
απο τους 11 λοιπον ο τζακ ειναι οντως δυσαρεστημενος κ ο αλντο π για μενα ο αλντο ειναι τερμα λαθος!!
επομενως τι γραφεις για 3 4 5 ανεξαρτητα κ απο αυτους οι 3 ειναι δτσαρεστημενοι... ντροπη
 

gregkont13

Verified MM member
@aeratos28 εισαι αλλου για αλλου!! τη μια κατεβαζεις κανονες απο το μυαλο σου, την αλλη ζητας απο τον διαχειριστη βοηθεια, σ απανταει οτι δεν υπαρχουν, μετα τον ξανα επικαλεισαι κ σ λεει σ απαντησα, τους ή χαζος ειμαι ή τυφλος κ σ λεω εγω εισαι και τα δυο! Αποδεδειγμενα απο τα λογια σου.
τωρα μ λες 3 4 ή 5 περιστατικα; δλδ ουτε τον κοπο να δεις ποσοι συν οτι βγαζεις ΠΑΛΙ συμπερασματα δηθεν δυσαρεσκειαα των περισσοτερων. Εχεις μεγαλο θρασσος κ εισαι επικινδυνος. συνοπτικα κ προχειρα ειναι 11!
petros, ο φιλος μ π παει ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ κ θα σας ανεβασω βιντεο τη Δευτερα.
νικ πεπε π αφησε στη μεση την παρουσιαση.
εγω π με ειδατε ολοι σε βιντεο (φαπ) μιας κ σαν υαινες τρεξατε να δαγκωσετε για τις φωτογραφιες π δηθεν πειραξα
ο Αρης, π εγινε σουπερ κ μετα δεν ξανα μπηκε να γραψει, αφησε ελλειπη την παρουσιαση,
Αλντο π μια χαρα ωραιο μαλλακι εχει κ εγινε hater του Αναστασακη υστερα απο ολα οσα εχουμε δει στο νημα του(το θεωρω αδικο κ ατιμο)
dnfg με πολυ ωραιο μαλλακι π αφησε την παρουσιαση λογω των υαινων,
μιμις993 πολυ ωραιο μαλλακι κ αυτος ευχαριστημενος
donk π κοπηκε η παρουσιαση για τους γνωστους λογους
apokouts πολυ ωραιο μαλλακι κ αυτος,
Mka39 επισης πολυ καλη εικονα, του σπασατε τις μπλαες κ αυτου!!!!
Roni διεκοψε ενω πηγαινε πολυ καλα
κ ο τζακ σμιθ.

Αυτοι π διεκοψαν την παρουσιαση επουδενι δεν ειναι δυσαρεστημενοι απο την κλινικη αλλα ειναι απο εσας(!!) π ψεγεστε καθε τι εκπορευει απο τον Δρ. Αναστασακη. σας βαρεθηκαν οπως κ πολλοι αλλοι εδω μεσα π δεν μιλανε.
απο τους 11 λοιπον ο τζακ ειναι οντως δυσαρεστημενος κ ο αλντο π για μενα ο αλντο ειναι τερμα λαθος!!
επομενως τι γραφεις για 3 4 5 ανεξαρτητα κ απο αυτους οι 3 ειναι δτσαρεστημενοι... ντροπη

ο @aeratos28 που κολλάει με το ποστ που έβαλες?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
@aeratos28 εισαι αλλου για αλλου!! τη μια κατεβαζεις κανονες απο το μυαλο σου, την αλλη ζητας απο τον διαχειριστη βοηθεια, σ απανταει οτι δεν υπαρχουν, μετα τον ξανα επικαλεισαι κ σ λεει σ απαντησα, τους ή χαζος ειμαι ή τυφλος κ σ λεω εγω εισαι και τα δυο! Αποδεδειγμενα απο τα λογια σου.
τωρα μ λες 3 4 ή 5 περιστατικα; δλδ ουτε τον κοπο να δεις ποσοι συν οτι βγαζεις ΠΑΛΙ συμπερασματα δηθεν δυσαρεσκειαα των περισσοτερων. Εχεις μεγαλο θρασσος κ εισαι επικινδυνος. συνοπτικα κ προχειρα ειναι 11!
petros, ο φιλος μ π παει ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ κ θα σας ανεβασω βιντεο τη Δευτερα.
νικ πεπε π αφησε στη μεση την παρουσιαση.
εγω π με ειδατε ολοι σε βιντεο (φαπ) μιας κ σαν υαινες τρεξατε να δαγκωσετε για τις φωτογραφιες π δηθεν πειραξα
ο Αρης, π εγινε σουπερ κ μετα δεν ξανα μπηκε να γραψει, αφησε ελλειπη την παρουσιαση,
Αλντο π μια χαρα ωραιο μαλλακι εχει κ εγινε hater του Αναστασακη υστερα απο ολα οσα εχουμε δει στο νημα του(το θεωρω αδικο κ ατιμο)
dnfg με πολυ ωραιο μαλλακι π αφησε την παρουσιαση λογω των υαινων,
μιμις993 πολυ ωραιο μαλλακι κ αυτος ευχαριστημενος
donk π κοπηκε η παρουσιαση για τους γνωστους λογους
apokouts πολυ ωραιο μαλλακι κ αυτος,
Mka39 επισης πολυ καλη εικονα, του σπασατε τις μπλαες κ αυτου!!!!
Roni διεκοψε ενω πηγαινε πολυ καλα
κ ο τζακ σμιθ.

Αυτοι π διεκοψαν την παρουσιαση επουδενι δεν ειναι δυσαρεστημενοι απο την κλινικη αλλα ειναι απο εσας(!!) π ψεγεστε καθε τι εκπορευει απο τον Δρ. Αναστασακη. σας βαρεθηκαν οπως κ πολλοι αλλοι εδω μεσα π δεν μιλανε.
απο τους 11 λοιπον ο τζακ ειναι οντως δυσαρεστημενος κ ο αλντο π για μενα ο αλντο ειναι τερμα λαθος!!
επομενως τι γραφεις για 3 4 5 ανεξαρτητα κ απο αυτους οι 3 ειναι δτσαρεστημενοι... ντροπη
Να έλεγα αδερφέ οτι δεν υπήρχε φωτογραφικό υλικό απο τα περιστατικά να δημιουργηθεί κ μια αμφιβολία. Αν εξαιρέσω τον Άρη που προφανώς θέλει δεύτερη μετ, έτσι ώστε να έρθει να δέσει το γλυκό, όλα τα άλλα είναι προσομοιάζουν περιπτώσεις αλωπεκίας που έχει χτυπήσει την πόρτα και αφήνει ένα αραιό αποτέλεσμα.
Λες για τον Aldo ωραίο μαλλάκι.....αυτό και αν απέχει απο την πραγματικότητα....έχεις δει φώτο του...
Ποια είναι τελικά τα standard που βάζουμε....τον πήχη στο πάτωμα για να αποδεχθούμε τα μη γενόμενα ?
Νόμιζα οτι είσαι βαλτός αλλά έκανα λάθος. Χιούμορ έχεις μπόλικο κ τρολάρεις.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Να έλεγα αδερφέ οτι δεν υπήρχε φωτογραφικό υλικό απο τα περιστατικά να δημιουργηθεί κ μια αμφιβολία. Αν εξαιρέσω τον Άρη που προφανώς θέλει δεύτερη μετ, έτσι ώστε να έρθει να δέσει το γλυκό, όλα τα άλλα είναι προσομοιάζουν περιπτώσεις αλωπεκίας που έχει χτυπήσει την πόρτα και αφήνει ένα αραιό αποτέλεσμα.
Λες για τον Aldo ωραίο μαλλάκι.....αυτό και αν απέχει απο την πραγματικότητα....έχεις δει φώτο του...
Ποια είναι τελικά τα standard που βάζουμε....τον πήχη στο πάτωμα για να αποδεχθούμε τα μη γενόμενα ?
Νόμιζα οτι είσαι βαλτός αλλά έκανα λάθος. Χιούμορ έχεις μπόλικο κ τρολάρεις.
Νομίζω ορισμένοι στο φόρουμ έχουν ξεπεράσει τις επιτρεπομενες δόσεις του Αστρα Ζενεκα...
 

Xristos87

Well-Known Member
ο @aeratos28 που κολλάει με το ποστ που έβαλες?
Να έλεγα αδερφέ οτι δεν υπήρχε φωτογραφικό υλικό απο τα περιστατικά να δημιουργηθεί κ μια αμφιβολία. Αν εξαιρέσω τον Άρη που προφανώς θέλει δεύτερη μετ, έτσι ώστε να έρθει να δέσει το γλυκό, όλα τα άλλα είναι προσομοιάζουν περιπτώσεις αλωπεκίας που έχει χτυπήσει την πόρτα και αφήνει ένα αραιό αποτέλεσμα.
Λες για τον Aldo ωραίο μαλλάκι.....αυτό και αν απέχει απο την πραγματικότητα....έχεις δει φώτο του...
Ποια είναι τελικά τα standard που βάζουμε....τον πήχη στο πάτωμα για να αποδεχθούμε τα μη γενόμενα ?
Νόμιζα οτι είσαι βαλτός αλλά έκανα λάθος. Χιούμορ έχεις μπόλικο κ τρολάρεις.
standars ;; παλι τα ιδια θα λεμε;; ελεος.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
To νήμα άνοιξε ξανά αφού αφαιρέθηκαν τα σχόλια που είχαν σχέση με κάποια προσωπικά δεδομένα. Θα παρακαλέσω, και το εννοώ, να ΜΗΝ γίνει αναφορά σε αυτά τα σχόλια. Κατά τα άλλα η συζήτηση να συνεχιστεί κανονικά.
 

Xristos87

Well-Known Member
@CVIAL εδω γινεται (αλλη) μια ΣΚΟΠΙΜΗ παραπλανηση του κοινου!! δεν το βλεπεις;; (ευγενικα το λεω)

Δεν νομιζω οτι ο καθενας εδω μεσα (ιδιως ο νεος) εχει τον χρονο ή την επιμελεια να ψαχνει και να διαβαζει οσα με στομφο γραφει καθε μελος. σιγουρα μπορει να κρινει σε καποιον βαθμο την αξια των λεγομενων του αλλα αν το καθε μελος γραφει γραφει γραφει κ γεμιζει ολα τα νηματα με ψευδη κ ανακριβειες τοτε θα νομιζει ο καθενας οτι ειναι αυτο, το βρηκε το σωστο, την εγκυροτητα. Κ σ λεω εγω,

οταν ολα γυρω του ειναι ψευτικα πως να πιστεψεις σε κατι αληθινο;

Εδω γινεται ΣΚΟΠΙΜΩΣ επι καθημερινη βαση (συνηθως) με προβια προβατου επιθεση τοσο στην κλινικη οσο κ οσους εκαναν μμ σ αυτην. Προσωπικα δεν με αγγιζουν οι επιθεσεις ισα ισα το απολαμβανω.
Κοιταξε τα νηματα ή καλυτερα θυμησου,μιας κ τα εχεις διαβασει ολα, ποσα νηματα της Anastasakis Hair Clinic εμειναν ανολοκληρωτα κ γιατι.

Η ελευθερια του λογου δεν συναδει με την αυθαιρεσια!!!

Ακομη κ στη Δημοκρατια υπαρχουν κανονες κ ποινες!! δεν μπορει ο καθενας να συμπεριφερεται σαν οπαδος σε θυρα ποδοσφαιρικου γηπεδου κ να μενει στο απυροβλητο επειδη δεν εχει να κατι τπτ καλυτερο ή θελει να χτισει καριερα στο φορουμ. πως να σ το πω για να καταλαβεις οτι ΝΑΙ ειμαι μαζι σου, ο καθενας εχει δικαιωμα να λεει την αποψη του αλλα σε καποιο πλαισιο. εδω γινεται μπαχαλο!! κ παιζουμε το ΚΕΦΑΛΙ μας!!!!

κ να σ πω κατι τελευταιο, οποια γνωση υπαρχει εδω μεσα ειναι απο τον Δρ. Αναστασακη κ εσενα. Οι υπολοιποι απλως αναμασανε αυτα π ειπατε κ το παιζουνε εμπειροι.
Σιγουρα ειναι κ καποια λιγα μελη (οχι οι λαλιλαστοι) π κατα καιρους βαζουν το λιθαρακι τους στο βουνο της γνωσης αλλα ως εκει. Αν φυγει ο Δρ. Αναστακης θα μεινουμε οι γνωστοι αγνωστοι να αναμασαμε αυτα π ως τωρα ξερουμε. Επισης δεν βλεπω καμια αλλη κλινικη να ποσταρει τπτ, να προσφερει γνωση...ενας γιατρος βρεθηκε να ασχοληθει μαζι μας, ενας σοβαρος γιατρος θα πω εγω κ βγηκαν οι ΤΥΧΑΙΟΙ να τον φανε...οι εντελως ΑΣΧΕΤΟΙ!
 

gregkont13

Verified MM member
@CVIAL εδω γινεται (αλλη) μια ΣΚΟΠΙΜΗ παραπλανηση του κοινου!! δεν το βλεπεις;; (ευγενικα το λεω)

Δεν νομιζω οτι ο καθενας εδω μεσα (ιδιως ο νεος) εχει τον χρονο ή την επιμελεια να ψαχνει και να διαβαζει οσα με στομφο γραφει καθε μελος. σιγουρα μπορει να κρινει σε καποιον βαθμο την αξια των λεγομενων του αλλα αν το καθε μελος γραφει γραφει γραφει κ γεμιζει ολα τα νηματα με ψευδη κ ανακριβειες τοτε θα νομιζει ο καθενας οτι ειναι αυτο, το βρηκε το σωστο, την εγκυροτητα. Κ σ λεω εγω,

οταν ολα γυρω του ειναι ψευτικα πως να πιστεψεις σε κατι αληθινο;

Εδω γινεται ΣΚΟΠΙΜΩΣ επι καθημερινη βαση (συνηθως) με προβια προβατου επιθεση τοσο στην κλινικη οσο κ οσους εκαναν μμ σ αυτην. Προσωπικα δεν με αγγιζουν οι επιθεσεις ισα ισα το απολαμβανω.
Κοιταξε τα νηματα ή καλυτερα θυμησου,μιας κ τα εχεις διαβασει ολα, ποσα νηματα της Anastasakis Hair Clinic εμειναν ανολοκληρωτα κ γιατι.

Η ελευθερια του λογου δεν συναδει με την αυθαιρεσια!!!

Ακομη κ στη Δημοκρατια υπαρχουν κανονες κ ποινες!! δεν μπορει ο καθενας να συμπεριφερεται σαν οπαδος σε θυρα ποδοσφαιρικου γηπεδου κ να μενει στο απυροβλητο επειδη δεν εχει να κατι τπτ καλυτερο ή θελει να χτισει καριερα στο φορουμ. πως να σ το πω για να καταλαβεις οτι ΝΑΙ ειμαι μαζι σου, ο καθενας εχει δικαιωμα να λεει την αποψη του αλλα σε καποιο πλαισιο. εδω γινεται μπαχαλο!! κ παιζουμε το ΚΕΦΑΛΙ μας!!!!

κ να σ πω κατι τελευταιο, οποια γνωση υπαρχει εδω μεσα ειναι απο τον Δρ. Αναστασακη κ εσενα. Οι υπολοιποι απλως αναμασανε αυτα π ειπατε κ το παιζουνε εμπειροι.
Σιγουρα ειναι κ καποια λιγα μελη (οχι οι λαλιλαστοι) π κατα καιρους βαζουν το λιθαρακι τους στο βουνο της γνωσης αλλα ως εκει. Αν φυγει ο Δρ. Αναστακης θα μεινουμε οι γνωστοι αγνωστοι να αναμασαμε αυτα π ως τωρα ξερουμε. Επισης δεν βλεπω καμια αλλη κλινικη να ποσταρει τπτ, να προσφερει γνωση...ενας γιατρος βρεθηκε να ασχοληθει μαζι μας, ενας σοβαρος γιατρος θα πω εγω κ βγηκαν οι ΤΥΧΑΙΟΙ να τον φανε...οι εντελως ΑΣΧΕΤΟΙ!

Θα φύγουμε όλοι να μείνεις εσύ και ο Αναστασάκης. Α βασικά ούτε εσύ έχεις καμία γνώση, οπότε δεν διαγράφεσε μόνος σου, να ησυχάσουμε? Πες στο γιατρό να απαγορεύσει και στο Λορετζο να ξανάπαει στο ιατρείο του, γιατί και αυτός κούρασε με τα πολλά νούμερα που δίνει και τα εκτενή consultation που κάνει...

Νομίζω ότι πλάκα θα είχε να ξεμπαναριστούν οι παλιοί της Advance, να υπάρχει πλήρης ελευθερία του λόγου, αφού άλλωστε οι οπαδοί του Αναστ. είναι χειρότεροι από κείνους.
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Η ντροπή είναι δική σου όλη που υποστηρίζεις τον γιατρό με κάθε τρόπο και δεν ανοίγεις τα στραβά σου .ξαναρωτήσα τον cvial γτ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΤΙ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΔΩΣΕ και μου βγάζεις γλώσσα εσύ?εσύ??? Που κάθεσαι και γράφεις στα νήματα των καμένων παιδιών με κάτι ουλές άστα να πάνε?έχει κλειδώσει νήματα ο cvial,τα έχει ξανανοιξ
@aeratos28 εισαι αλλου για αλλου!! τη μια κατεβαζεις κανονες απο το μυαλο σου, την αλλη ζητας απο τον διαχειριστη βοηθεια, σ απανταει οτι δεν υπαρχουν, μετα τον ξανα επικαλεισαι κ σ λεει σ απαντησα, τους ή χαζος ειμαι ή τυφλος κ σ λεω εγω εισαι και τα δυο! Αποδεδειγμενα απο τα λογια σου.
τωρα μ λες 3 4 ή 5 περιστατικα; δλδ ουτε τον κοπο να δεις ποσοι συν οτι βγαζεις ΠΑΛΙ συμπερασματα δηθεν δυσαρεσκειαα των περισσοτερων. Εχεις μεγαλο θρασσος κ εισαι επικινδυνος. συνοπτικα κ προχειρα ειναι 11!
petros, ο φιλος μ π παει ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ κ θα σας ανεβασω βιντεο τη Δευτερα.
νικ πεπε π αφησε στη μεση την παρουσιαση.
εγω π με ειδατε ολοι σε βιντεο (φαπ) μιας κ σαν υαινες τρεξατε να δαγκωσετε για τις φωτογραφιες π δηθεν πειραξα
ο Αρης, π εγινε σουπερ κ μετα δεν ξανα μπηκε να γραψει, αφησε ελλειπη την παρουσιαση,
Αλντο π μια χαρα ωραιο μαλλακι εχει κ εγινε hater του Αναστασακη υστερα απο ολα οσα εχουμε δει στο νημα του(το θεωρω αδικο κ ατιμο)
dnfg με πολυ ωραιο μαλλακι π αφησε την παρουσιαση λογω των υαινων,
μιμις993 πολυ ωραιο μαλλακι κ αυτος ευχαριστημενος
donk π κοπηκε η παρουσιαση για τους γνωστους λογους
apokouts πολυ ωραιο μαλλακι κ αυτος,
Mka39 επισης πολυ καλη εικονα, του σπασατε τις μπλαες κ αυτου!!!!
Roni διεκοψε ενω πηγαινε πολυ καλα
κ ο τζακ σμιθ.

Αυτοι π διεκοψαν την παρουσιαση επουδενι δεν ειναι δυσαρεστημενοι απο την κλινικη αλλα ειναι απο εσας(!!) π ψεγεστε καθε τι εκπορευει απο τον Δρ. Αναστασακη. σας βαρεθηκαν οπως κ πολλοι αλλοι εδω μεσα π δεν μιλανε.
απο τους 11 λοιπον ο τζακ ειναι οντως δυσαρεστημενος κ ο αλντο π για μενα ο αλντο ειναι τερμα λαθος!!
επομενως τι γραφεις για 3 4 5 ανεξαρτητα κ απο αυτους οι 3 ειναι δτσαρεστημενοι... ντροπη

ει,της Πόπης γίνεται..δεν είδα την απάντηση ..και είπε τι ,ότι δεν ισχύει αυτό με τις παρουσιάσεις? Ότι αυτός ο τρόπος παρουσίασης που κάνει ο τασακης είναι ο σωστός?το να μην δίνει στοιχεία του δλδ..και ότι δεν υπάρχουν κανόνες στο πως πρέπει να γίνεται μια παρουσίαση με το στοιχεία κτλ?
 

Aldo

Well-Known Member
@aeratos28 εισαι αλλου για αλλου!! τη μια κατεβαζεις κανονες απο το μυαλο σου, την αλλη ζητας απο τον διαχειριστη βοηθεια, σ απανταει οτι δεν υπαρχουν, μετα τον ξανα επικαλεισαι κ σ λεει σ απαντησα, τους ή χαζος ειμαι ή τυφλος κ σ λεω εγω εισαι και τα δυο! Αποδεδειγμενα απο τα λογια σου.
τωρα μ λες 3 4 ή 5 περιστατικα; δλδ ουτε τον κοπο να δεις ποσοι συν οτι βγαζεις ΠΑΛΙ συμπερασματα δηθεν δυσαρεσκειαα των περισσοτερων. Εχεις μεγαλο θρασσος κ εισαι επικινδυνος. συνοπτικα κ προχειρα ειναι 11!
petros, ο φιλος μ π παει ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ κ θα σας ανεβασω βιντεο τη Δευτερα.
νικ πεπε π αφησε στη μεση την παρουσιαση.
εγω π με ειδατε ολοι σε βιντεο (φαπ) μιας κ σαν υαινες τρεξατε να δαγκωσετε για τις φωτογραφιες π δηθεν πειραξα
ο Αρης, π εγινε σουπερ κ μετα δεν ξανα μπηκε να γραψει, αφησε ελλειπη την παρουσιαση,
Αλντο π μια χαρα ωραιο μαλλακι εχει κ εγινε hater του Αναστασακη υστερα απο ολα οσα εχουμε δει στο νημα του(το θεωρω αδικο κ ατιμο)
dnfg με πολυ ωραιο μαλλακι π αφησε την παρουσιαση λογω των υαινων,
μιμις993 πολυ ωραιο μαλλακι κ αυτος ευχαριστημενος
donk π κοπηκε η παρουσιαση για τους γνωστους λογους
apokouts πολυ ωραιο μαλλακι κ αυτος,
Mka39 επισης πολυ καλη εικονα, του σπασατε τις μπλαες κ αυτου!!!!
Roni διεκοψε ενω πηγαινε πολυ καλα
κ ο τζακ σμιθ.

Αυτοι π διεκοψαν την παρουσιαση επουδενι δεν ειναι δυσαρεστημενοι απο την κλινικη αλλα ειναι απο εσας(!!) π ψεγεστε καθε τι εκπορευει απο τον Δρ. Αναστασακη. σας βαρεθηκαν οπως κ πολλοι αλλοι εδω μεσα π δεν μιλανε.
απο τους 11 λοιπον ο τζακ ειναι οντως δυσαρεστημενος κ ο αλντο π για μενα ο αλντο ειναι τερμα λαθος!!
επομενως τι γραφεις για 3 4 5 ανεξαρτητα κ απο αυτους οι 3 ειναι δτσαρεστημενοι... ντροπη
Δεν σου εχουνε πει μην τρίβεσαι στη …γκλίτσα του τσοπάνη ;;

Έχω μια δουλίτσα, έχεις χρόνο λίγες ώρες μέχρι να γυρίσω, κάτσε σκέψου άσε τις δουλειές .. που δεν κανείς και τίποτα έτσι κι αλλιώς! αναθεωρείςαι κάποια πραγματακια, σβηνεισ Τα ψέμματα, μικρό μου τρολ.

Αλλιώς γυρίζω και σου «ξετινάζω» το αφήγημα με αποδείξεις όλα .. ένα προς ενα. Δεν θα είναι ευχάριστο καθόλου, trust me <3 <3
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα