Μεταμόσχευση 2500 fut kai 550 fue. Κλινική ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ. Αρνητική εμπειρία.

aeratos28

Just aeratos
Αν βρίσει κάποιος στο συγκεκριμένο νήμα,στο μέλλον,γτ τώρα δεν έχει βρίσει κάποιος,ας διαγράφουν οι βρισιές τότε και ας μπαναριστουν αυτοί που έβρισαν..άλλο αυτό και άλλο αυτό που λες εσύ τώρα ότι σου ζητήθηκε να καθαρίζεις νήματα ..δεν σου ζητήθηκε κάτι τετοιο..για το συγκεκριμένο μιλάμε,όχι γενικά.για ένα νήμα ,δεν γίνεται καθαρίστρια κανένας.
Πως δεν ζητήθηκε. Ευθέως. Να καθαρίζω τα νήματα και να μπανάρω τους παραβάτες. Δεν είναι cleaning αυτό?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Xristos87

Well-Known Member
το κυριο ζητημα εδω μεσα ειναι το οικονομικο. πολλοι ψαχνουν (κ γω πολλες φορες) το λεγομενο vlfm π καποιες φορες αποδεικνυεται οτι δεν ειναι. σε αυτες τις αναζητησεις υπαρχουν δεδομενα, αμεταβλητα απο την κριση του καθενος πχ ενα νεο κινητο, ενας υπολογιστης. Δεν γινεται ομως το ιδιο με ενα καλο εστιατοριο που ναι μεν υπαρχουν "δεδομενα" π δεν ειναι αλλα απο τις κριτικες των πελατων δλδ υποκειμενικες.

μεσα σε αυτην τη σχετικοτητα πραγματων υπαρχουν καποια πραγματα "σταθερα" οπως η ρυθμιση της αγορας...η αγορα θα ρυθμισει τις τιμες των προιοντων κ αναλογως θα κλεισει ή θα αναπτυξει την επιχειριση(το εχω ξανα γραψει παλαιοτερα). σιγουρα κ εδω, στις μμ, το ακριβο σ δινει μια σταθεροτητα στην ποιοτητα κ στο αποτελεσμα. ΝΟΜΟΣ.

Παρε συνεπεια στο ποσοστο φυτρωσης, στη διαχειριση δοτριας(το σημαντικοτερο ολων), τη διαμετρο εργαλειου εξαγωγης, τη μετεγχειριτικη διαδικασια, την επαφη ασθενη γιατρου,την τελικη εικονα κ αλλα διαφορα κ συγκρινε...αξιολογησε χωρις δογματισμους...κ χωρις να ξερεις τα κοστη...τοτε θα κανεις την μια πολυ καλη επιλογη.
 

aeratos28

Just aeratos
Και εσύ με γνώμονα όλα αυτά ,κατέληξες στην κλινική που πήγες?
Παρε συνεπεια στο ποσοστο φυτρωσης, στη διαχειριση δοτριας(το σημαντικοτερο ολων), τη διαμετρο εργαλειου εξαγωγης, τη μετεγχειριτικη διαδικασια, την επαφη ασθενη γιατρου,την τελικη εικονα κ αλλα διαφορα κ συγκρινε...αξιολογησε χωρις δογματισμους...κ χωρις να ξερεις τα κοστη...τοτε θα κανεις την μια πολυ καλη επιλογη.
 

Xristos87

Well-Known Member
ναι ρε συ αερατε τα εβαλα κατω κ ειπα εκει θα παω. μικρο παντσ (0,8 οταν οι αλλοι κομητες παιζουν με 1.0), υψηλη φυτρωση, διαχειριση τθ, βαζει λιγα και φαινονται πολλα, λειζερ π ακομη εδω στο φορουμ το γελατε, μετεγχειριτικη επαφη, 3ης γενιας ιατρος δλδ κουβαλαει βαγονια πισω του και το κυριοτερο ολων, πηγε κατι στραβα απο αυτον, το φτιαχνει!!! ξερεις τι αβανταζ ειναι αυτο για μενα.
 

aeratos28

Just aeratos
Και κάθεσαι και λες τέτοια πράγματα στο νήμα του jacksmith?που από όλα αυτά ,μόνο η φυτρωση κάπως πήγε καλά? Πες 85-90%..
Στου κρεμασμένου το σπίτι δεν μιλάνε για σχοινί αδερφέ..δεν το έχεις ξανακουσει??
Λίγο τσιπα να έχουμε..σαν ειρωνία ακούγονται.
ναι ρε συ αερατε τα εβαλα κατω κ ειπα εκει θα παω. μικρο παντσ (0,8 οταν οι αλλοι κομητες παιζουν με 1.0), υψηλη φυτρωση, διαχειριση τθ, βαζει λιγα και φαινονται πολλα, λειζερ π ακομη εδω στο φορουμ το γελατε, μετεγχειριτικη επαφη, 3ης γενιας ιατρος δλδ κουβαλαει βαγονια πισω του και το κυριοτερο ολων, πηγε κατι στραβα απο αυτον, το φτιαχνει!!! ξερεις τι αβανταζ ειναι αυτο για μενα.
 

koumparos

Well-Known Member
Τσίπα γιατί να έχει?Επειδή τα έσκασε στον τασακη?Θα σας δώσει και αναφορά που ακουμπάει τα λεφτά του?Και εγώ εάν είχα τα χρήματα στον τασακη θα πήγαινα η βρυωνιδου.
 

aeratos28

Just aeratos
Τσίπα να έχει στο να μην προκαλεί με αυτά που λέει σε ένα νήμα που έγιναν από τον ίδιο γιατρό τα ακριβώς αντίθετα..τσίπα σε εισαγωγικά ως προς το τι αντιμετώπισε ένα άλλο μέλος και τρέχει να συμαζεψει ότι συμαζευετε . γτ έγραψα πως ακούγεται σαν ειρωνία αυτά που λέει.καταλαβαινεις εύκολα τι εννοώ,μην προσπαθείς να πιαστείς μόνο από ένα πράγμα..τη γνώμη σου θα την πεις σε αυτό που είπα όμως.?μήπως έχω άδικο?
Τσίπα γιατί να έχει?Επειδή τα έσκασε στον τασακη?Θα σας δώσει και αναφορά που ακουμπάει τα λεφτά του?Και εγώ εάν είχα τα χρήματα στον τασακη θα πήγαινα η βρυωνιδου.
 
  • Like
Reactions: tol

tol

Well-Known Member
Και κάθεσαι και λες τέτοια πράγματα στο νήμα του jacksmith?


Λίγο τσιπα να έχουμε..σαν ειρωνία ακούγονται.


Τσίπα γιατί να έχει?Επειδή τα έσκασε στον τασακη?Θα σας δώσει και αναφορά που ακουμπάει τα λεφτά του?

Φιλε Κουμπαρε, εισαι ενθερμος υποστηρικτης του κ. Αναστασακη και αυτο πολλες φορες σε κανει να φορας χρωματιστα γυαλια και να μην καταλαβαινεις τι διαβαζεις.

Ο aeratos εγραψε ενα απολυτα πετυχημενο σχολιο.

Χρειαζεται μεγαλο θρασος και δεν υπαρχει τσιπα φιλοτιμο, οταν στο νημα του κατακρεουργημενου jacksmith βγαινουν ατομα και εκθειαζουν τον γιατρο για τη δηθεν αψογη διαχειριση της δοτριας και για τα δηθεν πολυ καλα αποτελεσματα που παρουσιαζει.

Τι δεν καταλαβαινεις;

Αιδως Αργειοι!

Ειπαμε να υποστηριζουμε εναν γιατρο, αλλά οχι τοσο απροκαλυπτα.

Κρατηστε τα προσχηματα.

Οπως εγραψε ο aeratos...

Στο σπιτι του κρεμασμενου δε μιλουν για σχοινι.
 

koumparos

Well-Known Member
Κάτσε ρε μισό...ο άλλος τον έχει βρίσει για δεύτερη φορά και σουλατσαρει ατάραχος στο φόρουμ...τον είπε παλιότερα Καραγκιόζη τώρα τον λέει γλυφτη τσιράκι και δεν είδα κανέναν σας να πει μια λέξη...και σε πείραξε που έγραψε γιατί επέλεξε τον τασακη??Και πες μου ειλικρινά εάν το βρίσκεις σωστό να αφήνεται υπονοούμενα στο άλλο νήμα εάν είναι πειραγμενες οι φωτό...
 

aeratos28

Just aeratos
Το τεστ ,έγραψε probably ..το είδες?
Κάτσε ρε μισό...ο άλλος τον έχει βρίσει για δεύτερη φορά και σουλατσαρει ατάραχος στο φόρουμ...τον είπε παλιότερα Καραγκιόζη τώρα τον λέει γλυφτη τσιράκι και δεν είδα κανέναν σας να πει μια λέξη...και σε πείραξε που έγραψε γιατί επέλεξε τον τασακη??Και πες μου ειλικρινά εάν το βρίσκεις σωστό να αφήνεται υπονοούμενα στο άλλο νήμα εάν είναι πειραγμενες οι φωτό...
 

koumparos

Well-Known Member
Τολ κάνεις λάθος.Εχω κάνει ουκ ολίγες φορές κριτική στην κλινική για την συμπεριφορά της κλινικής..όπως γιατί ανέλαβε το συγκεκριμένο περιστατικό ενώ ήταν χαμένη ιστορία από την αρχή..επίσης σήμερα μόλις ανέφερα την εικόνα της δοτριας που δεν μου άρεσε...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

koumparos

Well-Known Member
Ναι αερατε το είδα...σταματά να βλέπεις φαντάσματα αδερφέ...ο τασακης μας τελείωσε την έκανε...ελάχιστα ασχολείται...μόνο ανεξάρτητα βλέπουμε πλέον.....υποτιμάτε τα παιδιά που έδωσαν ένα σοβαρό πόσο να κάνουν μμ με αυτά που κάνετε....
 

tol

Well-Known Member
Τολ κάνεις λάθος.Εχω κάνει ουκ ολίγες φορές κριτική στην κλινική για την συμπεριφορά της κλινικής..όπως γιατί ανέλαβε το συγκεκριμένο περιστατικό ενώ ήταν χαμένη ιστορία από την αρχή..επίσης σήμερα μόλις ανέφερα την εικόνα της δοτριας που δεν μου άρεσε...

Το δεχομαι, φιλε Κουμπαρε...

Ομως, νομιζω θα συμφωνεις οτι στο συγκεκριμενο νημα ειναι μαλλον ασεβεια και προσβολη προς το θυμα, αν επαινειται και εκθειαζεται ο θυτης.

Ας σεβαστουμε τη στεναχωρια του jacksmith για την ασχημη καταληξη της μεταμοσχευσης και ας μην προσπαθουμε να εγκωμιαζουμε τον θυτη που διεπραξε σοβαροτατο λαθος.
 

koumparos

Well-Known Member
Το είχα γράψει παλιότερα.Κακως ανέλαβε το περιστατικό.Το έκανε καθαρά να μην χάσει την δουλειά.Ολοφανερα!!!!
 

gregkont13

Verified MM member
και το κυριοτερο ολων, πηγε κατι στραβα απο αυτον, το φτιαχνει!!! ξερεις τι αβανταζ ειναι αυτο για μενα.

Εδώ έχουμε μέλος που τον λένε μπακαλόγατο, του είπαν ότι αν παρουσιάσει θα αλλάξει η στάση τους απέναντι του(σύμφωνα με το μέλος), πήγε και πλήρωσε για consultation και του βγάλαν ότι να ναι(σύμφωνα με άλλους γιατρούς, όχι εμένα) και ταυτόχρονα του άνοιξε και το στριπ. Που ακριβώς άμα πάει κάτι στραβά ο γιατρός το φτιάχνει? Και το λες και σε αυτό το νήμα.... Λέγανε, γιατί εγώ δεν έγραφα τότε, για κάτι άλλους που έκαναν το άσπρο μαύρο για την advance(και δικαιώς το λέγανε), όμως τώρα βλέπουμε ακόμα χειρότερα...

Φίλε, για να είμαι ειλικρινής δεν ξέρεις πόσο κακό κάνεις στα μάτια των αμερόληπτων, με αυτά που λες, στο γιατρό που επέλεξες. Μόνο κακό του κάνεις, για να ξέρεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Εγώ ρε κου πάρε βλέπω φαντάσματα?τι λες τώρα?άλλο μέλος το διέκρινε αυτό και το έβαλαν για τεστ..πλάκα μας κάνεις?
Τώρα για το αν την έκανε ο τασακης ,την έκανε από το να γράφει όπως έγραφε..κάνει τη δουλίτσα του αλλιώς ,ανεβάζει νήματα κτλ με περιπτώσεις κτλ..και λίγες σελίδες πίσω ,σε αυτό το νήμα,πριν λίγες μέρες ,έγραψε για να κράξει τον jacksmith ,να τον λέει μπακαλόγατος κτλ κτλ..δεν υποτιμούμε λοιπόν τα παιδιά που έδωσαν ένα σοβαρό πόσο,αυτοί υποτιμούν με τα λεγόμενα τους ,στην προκειμένη ο Χρήστος ,που γράφει αυτά που γράφει για την κλινική,στο νήμα του jacksmith..η ειρωνία είναι αυτό,η χαζομάρα φίλε..ας τα γράψει αυτά στο νήμα του,όχι σε αυτό..δεν καταλαβαίνεις ότι δεν έχει χώρο τέτοιο μνμ σε αυτό το νήμα?
Ναι αερατε το είδα...σταματά να βλέπεις φαντάσματα αδερφέ...ο τασακης μας τελείωσε την έκανε...ελάχιστα ασχολείται...μόνο ανεξάρτητα βλέπουμε πλέον.....υποτιμάτε τα παιδιά που έδωσαν ένα σοβαρό πόσο να κάνουν μμ με αυτά που κάνετε....
 

Georgie

Well-Known Member
Tα νήματα κλειδώνουν όταν γίνεται γενικευμένος χαμός και αγνοούνται οι συστάσεις. Δεν έχω χρόνο για να μπαίνω στην διαδικασία αξιολόγησης όλων των μνμ. Δεν είμαι καθαρίστρια να μαζεύω συνέχεια τα σκουπίδια. Αν θέλετε την παιδική χαρά ανοιχτή να αυτορυθμιστείτε και να την προστατεύσετε.
Ένα χρόνο πρωθυπουργός
Σουηδούς θα μας έκανες !
 

giorgosv

Active Member
Cool παιδιά.. το ξεχειλωσαμε το νήμα. Απλά χρειάζεται να φτιαχτεί ένας οδηγός επιβίωσης για την κλινική του συγκεκριμένου γιατρού όπως έγινε και για την άλλη κλινική ώστε να ξέρουν τα νέα μέλη ότι αν πάνε για στριπ κινδυνεύουν να φύγουν με μόνιμο <<χαμόγελο>> στην πίσω πλευρά του κεφαλιού. Φοβάμαι ότι θα το ξαναδούμε το σενάριο.
 

jersey

Well-Known Member
To να τα "σκάσεις" σε κάποια κλινική στην Ελλάδα που προσφέρει μέτρια αποτελέσματα το θεωρώ έλλειψη πλάνου και έρευνας από τον ασθενή αλλά και χαμηλών προσδοκιών για το αποτέλεσμα που θέλει, από τη στιγμή που στο εξωτερικό με τόσα λεφτά πας σε κορυφαίες και σίγουρες λύσεις, χωρίς να πειραματίζεσαι. Βέβαια ο καθένας κάνει τις επιλογές του. «Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα»
 
Μπλουζα