Μινοξιδίλη και επίδραση

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ρε ,μην κολλάει το μυαλό σας..συγκρίνεται ανόμοια πράγματα..το ότι χρεώνει 10$ δεν σημαίνει ότι ειναι και ο καλύτερος..οι χρεώσεις που υπάρχουν στην Αμερική στα πάντα είναι αστρονομικές ..τα μισά από αυτόν χρεώνει ο couto..πόσες φορές είναι καλύτερος του ο Αμερικανός?

Ρε αδερφέ δε μίλησα για το ποιος είναι καλύτερος εγώ. Για τις χρεώσεις μίλησα. Αυτοί που πάνε στον εκάστοτε Αμερικανό πχ τον Αλεξάντερ ξέρουν από πριν οτι θα πληρώσουν τον κούκο αηδόνι, δε το μαθαίνουν κατόπιν εορτής. Αυτό λέω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Για αυτό πάνε όλοι οι Αμερικάνοι στην Τουρκία..οι φραγκατοι φουλ Αμερικάνοι πάνε σε αυτούς και απλά δίνουν την κάρτα μόλις τελειώσει η επέμβαση χωρίς να ρωτήσουν πόσο κάνει .;)
 

oreo

Well-Known Member
Εντάξει βρε oreo αλλά μεταξύ μας όταν μπαίνεις σε αντιπροσωπία BMW ξέρεις από πριν οτι δε θα παίξουν τιμές SKODA :p
Εδώ James συμβαίνει το εξής παράδοξο, πάνε με το yugo zastava (νοργουντ 4000) , και ζητάνε, δερμάτινα καθίσματα, υδραυλικό τιμόνι, κλωβό ασφαλείας, ιπποδύναμη στο μαχ, led φώτα και να πατάει την m3 στο drift. Όπου όλα αυτά μεταφράζονται σε πυκνότητες, διαχείριση δότριας, φορά τριχών, μέγεθος punch, φυσικότητα κτλ. Άρα καταλήγω στο συμπέρασμα οτι ενώ μπαινουν σε αντιπροσωπεία skoda, bmw θε΄λουν να πάρουν.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Εδώ James συμβαίνει το εξής παράδοξο, πάνε με το yugo zastava (νοργουντ 4000) , και ζητάνε, δερμάτινα καθίσματα, υδραυλικό τιμόνι, κλωβό ασφαλείας, ιπποδύναμη στο μαχ, led φώτα και να πατάει την m3 στο drift. Όπου όλα αυτά μεταφράζονται σε πυκνότητες, διαχείριση δότριας, φορά τριχών, μέγεθος punch, φυσικότητα κτλ. Άρα καταλήγω στο συμπέρασμα οτι ενώ μπαινουν σε αντιπροσωπεία skoda, bmw θε΄λουν να πάρουν.
Yugo zastava χααχαχαχαχαχαχαχαχχαα
Ωραίος ρε φίλε βραδιάτικο να σαι καλά. Αυτό που λες είναι ξεκάθαρα ψυχολογικό και θέμα προς διαχείριση από το άτομο μόνο του. Δε φταίει καμία Σκοντα αν εσύ αγοράζοντας το Σκάλα αναμένεις το επίπεδο πολυτελείας και επιδόσεων της σειράς 5, οπότε 2 ενδεχόμενα υπάρχουν. Η είσαι τελείως αφελής οπότε δε σου φταίει κανένας η είσαι ξεκάθαρα θύμα εξαπάτησης(υπάρχει sympathy εδώ) και οφείλεις να κινηθείς νομικα. Αν έχεις συμφωνήσει /υπογράψει γι αλλά από αυτά που έλαβες you know what to do broski.
 

oreo

Well-Known Member
Yugo zastava χααχαχαχαχαχαχαχαχχαα
Ωραίος ρε φίλε βραδιάτικο να σαι καλά. Αυτό που λες είναι ξεκάθαρα ψυχολογικό και θέμα προς διαχείριση από το άτομο μόνο του. Δε φταίει καμία Σκοντα αν εσύ αγοράζοντας το Σκάλα αναμένεις το επίπεδο πολυτελείας και επιδόσεων της σειράς 5, οπότε 2 ενδεχόμενα υπάρχουν. Η είσαι τελείως αφελής οπότε δε σου φταίει κανένας η είσαι ξεκάθαρα θύμα εξαπάτησης(υπάρχει sympathy εδώ) και οφείλεις να κινηθείς νομικα. Αν έχεις συμφωνήσει /υπογράψει γι αλλά από αυτά που έλαβες you know what to do broski.
Αυτό που θα λάβεις παίζεται, αυτό που θα ακούσεις οτι θα λάβεις είναι στάνταρ.
Κούκλο θα σε κάνουμε
Δεν θα φαίνεται τίποτα
Θα είναι όπως πριν
Δεν θα καταλαβεί κανείς τίποτα
Είσαι τυχερός έχουμε ελεύθερο χειρουργείο την Πέμπτη, αν μπεις τόσο τις % έκπτωση :cool:
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Αυτό που θα λάβεις παίζεται, αυτό που θα ακούσεις οτι θα λάβεις είναι στάνταρ.
Κούκλο θα σε κάνουμε
Δεν θα φαίνεται τίποτα
Θα είναι όπως πριν
Δεν θα καταλαβεί κανείς τίποτα
Είσαι τυχερός έχουμε ελεύθερο χειρουργείο την Πέμπτη, αν μπεις τόσο τις % έκπτωση :cool:

Καθαρά ανήθικο. Όσοι παίζουν με το ίδιο το σώμα του ασθενή για τα χρήματα θα έπρεπε να είχαν δική τους πτέρυγα στον Κορυδαλλο. Είπαμε, money makes the world go round αλλα ήμαρτον.
 

oreo

Well-Known Member
Καθαρά ανήθικο. Όσοι παίζουν με το ίδιο το σώμα του ασθενή για τα χρήματα θα έπρεπε να είχαν δική τους πτέρυγα στον Κορυδαλλο. Είπαμε, money makes the world go round αλλα ήμαρτον.
Ce la vie φίλε, σε όλα τα πράγματα, ce la vie.
 

bobby

Well-Known Member
Ρε σεις αυτό το χαπι πάντως δεν πιστεύω ότι ρίχνει τη λίμπιντο σε κάποιους. Αλήθεια αρνούμαι να το πιστέψω . Όσο το παίρνω μου έχει αυξήσει την ήδη αυξημένη λιμπιντο μου με αποκορύφωμα κάτι βδομάδες που με πιάνει παράκρουση. Ο φαρμακοποιός μου είπε είναι της ηλικίας μου αλλά και ένα 27χρονο φιλαράκι που το ξεκινήσαμε παρέα είχε τα ίδια. Έχω να του μιλήσω κάναν μήνα τώρα μπορεί να έχει κλειστεί σε κάνα μοναστήρι να ηρεμήσει. Δεν ξέρω στα μαλλιά τι κάνει αλλά θα το πρότεινα σε όποιον θέλει μπουστ για τον φίλο κάτω.
Συμφωνώ ντουρασελ!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Πείτε τώρα την αλήθεια οτι χτυπήσατε νέο μωράκι και αφήστε τα placebo :p

Με το ίδιο 13 μηνες σερί ( ρεκόρ για μενα ) . Ακόμα το παντσερ μπαίνει στο Στάλινγκραντ στις 10000 στροφές. Αν αισθανθώ ότι υπάρχει θέμα με το ρελαντί θα ψάξω γι άλλη πόλη αλλά σο φαρ σο γκουντ :)
 

oreo

Well-Known Member
Με το ίδιο 13 μηνες σερί ( ρεκόρ για μενα ) . Ακόμα το παντσερ μπαίνει στο Στάλινγκραντ στις 10000 στροφές. Αν αισθανθώ ότι υπάρχει θέμα με το ρελαντί θα ψάξω γι άλλη πόλη αλλά σο φαρ σο γκουντ :)
Ψάχνοντας την ιδανική συνταγή, επαναφύτρωσης, Legwg 2069
 

Συνημμένα

  • Getafix_brewing.jpg
    Getafix_brewing.jpg
    26.7 KB · Προβολές: 68

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Είσαι 19-20 είμαι 49............

Τιποτα δεν ειναι τα 49. Στη δουλειά μου περνάνε κάτι παππούδες που ζωή να έχουν οι άνθρωποι, έχουν ρημάξει τα φαρμακεία για βιαγκρα. Μόνο περί θηλυκών μιλάνε όχι αστεία. Ντούρασελ είσαι.
 
Μπλουζα