Μινοξιδίλη και επίδραση

Gianney

Well-Known Member
Ναι απλά δεν μπορώ να βρω τι δοσολογίες θέλει για να τη βάλεις σε έτοιμο διάλυμα. Εψαχνα τα νήματα ενός παλιού georgetoumpa που ειχε δει τρομερο regrowth με το εξής σχήμα :
Διάλυμα minoxidil 5% (12h)
- Minoxidil 5gr
- Tretinoin 16mg
- Elocon Solution 90ml
- Progesterone 500mg
- Biotine Amp No1
- L-Cysteine 350mg
- Propylene glycole 5gr
- Eau de Rose 3gr
+ προσκαρ αλλά δε ξέρω, αν πάρω 16 mg τρετινοιν πως τη λενε και την πετάξω στο custom διάλυμα της hairway θα βγάλει νόημα η θα ναι καταδίκη ; Δε ξερω. Σκεφτομαι μολις τελειωσει το μπουκαλάκι που έχω τώρα να παω να κανω αυτη τη συνταγη στο φαρμακείο.
Χμ τι να σου πω φίλε δεν έχω εμπειρία,έτοιμο σκεύασμα από την φαγκρον πάρε αν έχει βέβαια
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Όλους τους έχω προλάβει..το μόνο το οποίο έδειξε αποτελέσματα ήταν αυτό που κάνεις τώρα..τπτ άλλο.μην μπλέκεις το κεφάλι σου με πολλά.

Εγινε ευχαριστω πολυ παικταρα μου. Αναμένουμε και εσένα στο finasteride club μας :)
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser

Eισαι εγγυηση. Θελω να βρω τη συνταγη του Τζερμια με μινοξ γιατι στο 9μηνο ειχα πολύ καλό αποτέλεσμα ( μαρτυρας ο γιαννης με εχει δει ) και ισως να επαιξε ρολο. Αν την είχε μέσα την πως την λενε ουσία μπορεί να πάω προς τα εκεί.
 

aeratos28

Just aeratos
Ότι ζυγισματα ήταν να κάνω εγώ legwg τα έχω κάνει..επιλογή γιατρού είναι να κάνω να τελειώνω..35 είμαι.νομιζω η καλύτερη ηλικία για επέμβαση..απίστευτες απώλειες δεν νομίζω πως θα έχω
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Πραγματικα η καλύτερη ηλικια. Επειδη δεν εισαι σε προχωρημενη κατασταση ακα jacksmith ( χωρις παρεξηγηση ) και εχεις μαλλια,αν χτισεις τη hairline και μπαζωσεις τα πισω ( αν υπαρχει θεμα ) βλέπω λιποθυμίες από πιπινια.
 

aeratos28

Just aeratos
Και εγώ αυτό σκέφτομαι ρε συ legwg και δεν την έχω κάνει ακόμα..να λυποθυμάνε τα κορίτσια στη μέση του δρόμου,να τρέχω για να τους κάνω αέρα κτλ..αμαρτία ας ζήσουν τη ζωή τους είπα,κρίμα.χαχαχαχαχα..κοιτα ένα χτίσιμο σαν του vlafo με temporals και ένα μερεμετι crown θέλω και πάω norwood 1..μακάρι να βγει τέτοιου τύπου αποτέλεσμα.
Πραγματικα η καλύτερη ηλικια. Επειδη δεν εισαι σε προχωρημενη κατασταση ακα jacksmith ( χωρις παρεξηγηση ) και εχεις μαλλια,αν χτισεις τη hairline και μπαζωσεις τα πισω ( αν υπαρχει θεμα ) βλέπω λιποθυμίες από πιπινια.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Και εγώ αυτό σκέφτομαι ρε συ legwg και δεν την έχω κάνει ακόμα..να λυποθυμάνε τα κορίτσια στη μέση του δρόμου,να τρέχω για να τους κάνω αέρα κτλ..αμαρτία ας ζήσουν τη ζωή τους είπα,κρίμα.χαχαχαχαχα..κοιτα ένα χτίσιμο σαν του vlafo με temporals και ένα μερεμετι crown θέλω και πάω norwood 1..μακάρι να βγει τέτοιου τύπου αποτέλεσμα.

Γιατί να μη βγει αυτό το αποτέλεσμα βασικά ; Retro δεν εχεις, επιθετικά δε σε πάει, η βάση για ΜΜ είναι πολύ καλή οπότε θες ποιοτικά touch up. Ψαχνεις με την ησυχια σου και βρισκεις. Ωραια η hairline του βλαφο οντως. Απιστευτος ειναι ο Σκοτ Αλεξαντερ ρε γαμώτο αλλά πρέπει να χρεώνει 10 ευρω το γκραφτ και ειναι και στην Αριζόνα νομιζω. Αλλα τουμπανος.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Τουλάχιστον είναι quality ή απλο κλασσικό Αμερικάνικο μάρκετινγκ/σόου ; Απ'οσα έχω δει φαίνονται elite. Έχουν και τρομερά τεχνολογικά εργαλεία για να δουλέψουν, κάτι secondment machinery όλα τα λεφτά.
 

aeratos28

Just aeratos
Παπατζα νίντζα είναι ..παραμυθα πολύ..αστους δεν
Τουλάχιστον είναι quality ή απλο κλασσικό Αμερικάνικο μάρκετινγκ/σόου ; Απ'οσα έχω δει φαίνονται elite. Έχουν και τρομερά τεχνολογικά εργαλεία για να δουλέψουν, κάτι secondment machinery όλα τα λεφτά.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ρε σεις αυτό το χαπι πάντως δεν πιστεύω ότι ρίχνει τη λίμπιντο σε κάποιους. Αλήθεια αρνούμαι να το πιστέψω . Όσο το παίρνω μου έχει αυξήσει την ήδη αυξημένη λιμπιντο μου με αποκορύφωμα κάτι βδομάδες που με πιάνει παράκρουση. Ο φαρμακοποιός μου είπε είναι της ηλικίας μου αλλά και ένα 27χρονο φιλαράκι που το ξεκινήσαμε παρέα είχε τα ίδια. Έχω να του μιλήσω κάναν μήνα τώρα μπορεί να έχει κλειστεί σε κάνα μοναστήρι να ηρεμήσει. Δεν ξέρω στα μαλλιά τι κάνει αλλά θα το πρότεινα σε όποιον θέλει μπουστ για τον φίλο κάτω.
 

oreo

Well-Known Member
Τουλάχιστον είναι quality ή απλο κλασσικό Αμερικάνικο μάρκετινγκ/σόου ; Απ'οσα έχω δει φαίνονται elite. Έχουν και τρομερά τεχνολογικά εργαλεία για να δουλέψουν, κάτι secondment machinery όλα τα λεφτά.
Μόλις σου ράψει το κοστουμάκι του λογαριασμού, θα ξεχάσεις τα sεcondment machinery και τηε ultra high definition απεικονισεις. Αφού είναι και στην Αρίζονα, λες και σε δάγκσωσε κροταλίας θα αισθάνεσαι :p
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Μόλις σου ράψει το κοστουμάκι του λογαριασμού, θα ξεχάσεις τα sεcondment machinery και τηε ultra high definition απεικονισεις. Αφού είναι και στην Αρίζονα, λες και σε δάγκσωσε κροταλίας θα αισθάνεσαι :p

Εντάξει βρε oreo αλλά μεταξύ μας όταν μπαίνεις σε αντιπροσωπία BMW ξέρεις από πριν οτι δε θα παίξουν τιμές SKODA :p
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε ,μην κολλάει το μυαλό σας..συγκρίνεται ανόμοια πράγματα..το ότι χρεώνει 10$ δεν σημαίνει ότι ειναι και ο καλύτερος..οι χρεώσεις που υπάρχουν στην Αμερική στα πάντα είναι αστρονομικές ..τα μισά από αυτόν χρεώνει ο couto..πόσες φορές είναι καλύτερος του ο Αμερικανός?
Εντάξει βρε oreo αλλά μεταξύ μας όταν μπαίνεις σε αντιπροσωπία BMW ξέρεις από πριν οτι δε θα παίξουν τιμές SKODA :p
 
Μπλουζα