Γυναικεία μεταμόσχευση

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Θα πω κάτι για Lorenzo που ξέχασα να αναφέρω που μου έκανε πολύ θετική εντύπωση:
Ενω λοιπον εχω κλείσει σχεδόν 5 μηνο , έχω βγάλει αρκετές φώτος (οι περισσότερες κολακευτικές) και όλοι οι γύρω μου μου λένε θετικά σχόλια πόσο τουμπανο είσαι και άλλα τέτοια .. παω λοιπον "αραχτος και ωραίος" στο Lorenzo μου πει κάτι του τύπου .. "man you are perfect .. very nice outcome till now και τέτοια" ή να εκθειάσει το αποτέλεσμα της δουλειάς του τέλος πάντων.
Αντίθετα λοιπόν μου είπε ότι δεν είναι full happy με το αποτέλεσμα στην α ζώνη ακόμα και ότι ειχε και έχει και άλλες προσδοκίες!!
Και λέω ρε φίλε (στον εαυτό μου .. οχι δεν μου χει "φυγει" :p ακόμα ) τι attitude έχει ο τύπος .. πόσο τελειομανής ειναι και πόσο υψηλές προσδοκιες και ψηλα τον πήχη έχει. Και μετά συνειδητοποιώ ότι για να φτάσεις κορυφή και να σαι στους top .. αν δεν έχεις τέτοιο attitude και χαρακτήρα δεν καταφέρνεις τίποτα και για αυτό είναι εκέι που είναι!
Μετανιώνω πολύ που δεν ήρθα στα cons. Ο άνθρωπος φαίνεται κάτι παραπάνω από τοπ γιατρός. Την επόμενη φορά με βλέπω να τον παραλαμβάνω εγώ από το αεροδρόμιο. Εξαιρετικός γιατρός και φοβερή πρωτοβουλία του CVIAL. Όταν με το καλό έρθει ξανά όσοι πάνε θα γνωρίσουν λαιβ και τον legwg james. Δεν τον χάνω ξανά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Θα πω κάτι για Lorenzo που ξέχασα να αναφέρω που μου έκανε πολύ θετική εντύπωση:
Ενω λοιπον εχω κλείσει σχεδόν 5 μηνο , έχω βγάλει αρκετές φώτος (οι περισσότερες κολακευτικές) και όλοι οι γύρω μου μου λένε θετικά σχόλια πόσο τουμπανο είσαι και άλλα τέτοια .. παω λοιπον "αραχτος και ωραίος" στο Lorenzo μου πει κάτι του τύπου .. "man you are perfect .. very nice outcome till now και τέτοια" ή να εκθειάσει το αποτέλεσμα της δουλειάς του τέλος πάντων.
Αντίθετα λοιπόν μου είπε ότι δεν είναι full happy με το αποτέλεσμα στην α ζώνη ακόμα και ότι ειχε και έχει και άλλες προσδοκίες!!
Και λέω ρε φίλε (στον εαυτό μου .. οχι δεν μου χει "φυγει" :p ακόμα ) τι attitude έχει ο τύπος .. πόσο τελειομανής ειναι και πόσο υψηλές προσδοκιες και ψηλα τον πήχη έχει. Και μετά συνειδητοποιώ ότι για να φτάσεις κορυφή και να σαι στους top .. αν δεν έχεις τέτοιο attitude και χαρακτήρα δεν καταφέρνεις τίποτα και για αυτό είναι εκέι που είναι!
Κανένα ωραίο μωρό εκεί ρε παιδιά ? Καψιμί η φάση ακούγεται :p
Πω ρε Denvi , δεν μπόρεσα να κρατηθώ, απο εδώ κ πέρα τέρμα τα άκυρα :confused:
 

vlafo

Well-Known Member
Ισχύει ότι είπες..και εγώ στο είπα πως πραγματικά είναι άριστο το κεφάλι σου.ποσο άλλο να δώσει που θέλει ο Λορέντζο.θα μιλάμε για δάσος .δοτρια ληπτρια είναι και τα δύο φοβερα.
Ο platanos έχει ακόμα δουλειά.
Για δάσος πήγε όχι ημίμετρα.
Και το ξέρει και ο ίδιος.
 

aeratos28

Just aeratos
Όχι cvial,του εναντίον..ας βγει η @Denvi να επιβεβαιώσει..ουδέποτε ενόχλησε κανείς ,είμαστε κύριοι με κεφαλαίο το Κ
 

Georgie

Well-Known Member
Δηλαδή η προτεινόμενη θεραπεία είναι η Ντουταστεριδη 0.5 την ημέρα εφ όρου ζωής για τη γυναικεία αλωπεκία?
Χρειάζονται κάποιες εξετάσεις πριν ?
Δυνητικά παρενέργειες ?
Το πλάνο σου Denvi είναι για μεταμόσχευση?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Denvi επίσης 1 mg oral minox έχει δείξει ότι είναι πιο αποτελεσματικό σε αλωπεκίες που αφορούν γυναίκες από 2 φορές τη μέρα τοπική. Για εμένα μην το απορρίπτεις. Κάνε την κατάλληλη έρευνα και αποφάσισε αφού πρώτα ψαχτείς. Μπορείς επίσης να πάρεις και 0,65 mg ημερησίως. Αυτές οι ποσότητες είναι πολύ μικρές για να σου παρουσιαστεί το οτιδήποτε. Επίσης έμαθα από φίλο που πήγε στα cons ότι υπέρ της οραλ μινοξ είναι και ο Λορενζο. Αν λανθανω να με διορθώσει ο CVIAL που ήταν μπροστά.
 

Denvi

Well-Known Member
Θα πω κάτι για Lorenzo που ξέχασα να αναφέρω που μου έκανε πολύ θετική εντύπωση:
Ενω λοιπον εχω κλείσει σχεδόν 5 μηνο , έχω βγάλει αρκετές φώτος (οι περισσότερες κολακευτικές) και όλοι οι γύρω μου μου λένε θετικά σχόλια πόσο τουμπανο είσαι και άλλα τέτοια .. παω λοιπον "αραχτος και ωραίος" στο Lorenzo μου πει κάτι του τύπου .. "man you are perfect .. very nice outcome till now και τέτοια" ή να εκθειάσει το αποτέλεσμα της δουλειάς του τέλος πάντων.
Αντίθετα λοιπόν μου είπε ότι δεν είναι full happy με το αποτέλεσμα στην α ζώνη ακόμα και ότι ειχε και έχει και άλλες προσδοκίες!!
Και λέω ρε φίλε (στον εαυτό μου .. οχι δεν μου χει "φυγει" :p ακόμα ) τι attitude έχει ο τύπος .. πόσο τελειομανής ειναι και πόσο υψηλές προσδοκιες και ψηλα τον πήχη έχει. Και μετά συνειδητοποιώ ότι για να φτάσεις κορυφή και να σαι στους top .. αν δεν έχεις τέτοιο attitude και χαρακτήρα δεν καταφέρνεις τίποτα και για αυτό είναι εκέι που είναι!
Κι εγω αραχτη κι ωραια πηγα (ταχα και την εφαγα τη φαπα
Θα πω κάτι για Lorenzo που ξέχασα να αναφέρω που μου έκανε πολύ θετική εντύπωση:
Ενω λοιπον εχω κλείσει σχεδόν 5 μηνο , έχω βγάλει αρκετές φώτος (οι περισσότερες κολακευτικές) και όλοι οι γύρω μου μου λένε θετικά σχόλια πόσο τουμπανο είσαι και άλλα τέτοια .. παω λοιπον "αραχτος και ωραίος" στο Lorenzo μου πει κάτι του τύπου .. "man you are perfect .. very nice outcome till now και τέτοια" ή να εκθειάσει το αποτέλεσμα της δουλειάς του τέλος πάντων.
Αντίθετα λοιπόν μου είπε ότι δεν είναι full happy με το αποτέλεσμα στην α ζώνη ακόμα και ότι ειχε και έχει και άλλες προσδοκίες!!
Και λέω ρε φίλε (στον εαυτό μου .. οχι δεν μου χει "φυγει" :p ακόμα ) τι attitude έχει ο τύπος .. πόσο τελειομανής ειναι και πόσο υψηλές προσδοκιες και ψηλα τον πήχη έχει. Και μετά συνειδητοποιώ ότι για να φτάσεις κορυφή και να σαι στους top .. αν δεν έχεις τέτοιο attitude και χαρακτήρα δεν καταφέρνεις τίποτα και για αυτό είναι εκέι που είναι!
Ε κι εγω αν το καλοσκεφτεις, αραχτη κι ωραια πηγα, ετοιμη να ακουσω αυτα που ελεγε καποτε ενας αερατος "μια χαρα εισαι ρε Denvi, θα βρεθει λυση" κι ενας Georgie "φαινεσαι ωραιο κοριτσι, μη μασας" κι εφαγα τη φαπα "ή ντουτα/φινα ή χαιρετισματα"
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ναι αλλά είναι υπερβολή όταν πάρεις duta και μην ξεχνάμε ότι έχεις και θέματα χαμηλής πίεσης, γενικότερης τριχοφυίας στο σώμα και μαύρων κύκλων στα μάτια που στις γυναίκες είναι θέμα. Πιστεύω ότι αν η Denvi ξεκινήσει duta (μετά την ερευνά της) δεν υπάρχει λόγος για oral mino.
 

Denvi

Well-Known Member
Denvi επίσης 1 mg oral minox έχει δείξει ότι είναι πιο αποτελεσματικό σε αλωπεκίες που αφορούν γυναίκες από 2 φορές τη μέρα τοπική. Για εμένα μην το απορρίπτεις. Κάνε την κατάλληλη έρευνα και αποφάσισε αφού πρώτα ψαχτείς. Μπορείς επίσης να πάρεις και 0,65 mg ημερησίως. Αυτές οι ποσότητες είναι πολύ μικρές για να σου παρουσιαστεί το οτιδήποτε. Επίσης έμαθα από φίλο που πήγε στα cons ότι υπέρ της οραλ μινοξ είναι και ο Λορενζο. Αν λανθανω να με διορθώσει ο CVIAL που ήταν μπροστά.
Ναι, ισχυει, μου την προτεινε συνδυαστικα, αλλα λαμβανοντας υποψη τη χαμηλη μου πιεση δεν ξερω. Εχεις δικιο, πρεπει να το ψαξω καλυτερα αυτο.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ναι αλλά είναι υπερβολή όταν πάρεις duta και μην ξεχνάμε ότι έχεις και θέματα χαμηλής πίεσης, γενικότερης τριχοφυίας στο σώμα και μαύρων κύκλων στα μάτια που στις γυναίκες είναι θέμα. Πιστεύω ότι αν η Denvi ξεκινήσει duta (μετά την ερευνά της) δεν υπάρχει λόγος για oral mino.
Γενικότερα ο Λορενζο τι άποψη έχει για την μινοξ σε χάπι; Την θεωρεί superior της τοπικής; Τη χορηγεί και αυτός στους ασθενείς του και αν ναι το dose που συνήθως προτείνει είναι στα 2,5 ή στα 5;
 
Μπλουζα