Γυναικεία μεταμόσχευση

oreo

Well-Known Member
Μου θύμισες τα παλιά χρόνια στο φβ που βάζανε
Εργάζεται ως : 1) Μπουγατσοκοπτικη με λέιζερ
2) Γυριστής σούβλας για το αρνί του Πάσχα
3) Χειριστής αυτόματης τέντας

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Βοσκός σαλιγκαριών στο ΣΥΝΤΆΓΜΑ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgie

Well-Known Member
Αυτο προτεινε, δε μου ανεφερε εξετασεις. Κι εγω στις λοιπες δυνητικες παρενεργειες εστιασα αλλα η απαντηση κινηθηκε γυρω απο το θεμα ενδεχομενης σύλληψης μονο.
Δεν εχω πλανο πια, αρχικα ναι, ηταν η μμ με τη μια, αλλα πλεον νιωθω εντελως ανιδεη και πρεπει να διαβασω πολυ ακομα. Θα προσπαθησω να παρακολουθησω και το ισπανικο φορουμ να δω τι γινεται σχετικα με τα συγκεκριμενα φαρμακα στις γυναικες. Κρινοντας βασει των περιστατικων που διαβαζω εδω, μια μμ χωρις πυκνοτητα σε μενα, ή χαμηλη φυτρωση, δε θα ειχε κανενα νοημα νομιζω.
Thanks girl
Έχω μια φίλη που την έχει πάρει πολύ από κάτω , είναι και στη φάση της εμμηνόπαυσης και έχει γίνει χειρότερα .
Μου τα έλεγε ο σύζυγος της την περασμένη εβδομάδα
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Βοσκός σαλιγκαριών στο ΣΥΝΤΆΓΜΑ
Χαχαχαχαχα βάζω και την κορυφαία ασυναρτησία που είχα δει και το κλείνω εδώ.
Ορθοπεδικός Μαλάκιων και λοιπών ασπόνδυλων
Χαχαχαχαχαχαχ.
 

Denvi

Well-Known Member
Thanks girl
Έχω μια φίλη που την έχει πάρει πολύ από κάτω , είναι και στη φάση της εμμηνόπαυσης και έχει γίνει χειρότερα .
Μου τα έλεγε ο σύζυγος της την περασμένη εβδομάδα
Κατι πρεπει να γινει μ'αυτο το θεμα της ψυχολογιας...θα ηθελα πραγματικα να βοηθησω. Για ο,τι νεοτερο θα ενημερωνω
 

aeratos28

Just aeratos
Denvi,μην κολλάς λύση βρήκες στο πρόβλημα..πάρτο απόφαση να κάνεις τη θεραπεία αυτή να ηρεμήσει το μυαλό σου..πάρε ντούτα εσύ,να πάρω και εγώ φίνα να τελειώνουμε.χαχα
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Thanks girl
Έχω μια φίλη που την έχει πάρει πολύ από κάτω , είναι και στη φάση της εμμηνόπαυσης και έχει γίνει χειρότερα .
Μου τα έλεγε ο σύζυγος της την περασμένη εβδομάδα
Και ποιον δεν έχει πάρει από κάτω ψυχολογικά, αυτό το εξελισσόμενο καρκίνωμα φίλε @Georgie, σε ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ηλικία και αν συνέβη.
 

Georgie

Well-Known Member
Και ποιον δεν έχει πάρει από κάτω ψυχολογικά, αυτό το εξελισσόμενο καρκίνωμα φίλε @Georgie, σε ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ηλικία και αν συνέβη.
Κοίτα εξαρτάται, δε ξέρω πραγματικά.
Το έχω αναφέρει παλαιότερα ότι μας παίρνει από κάτω όταν νιώθουμε low.
Δε νομίζω ότι έχει να κάνει με το μαλλί η τη μύτη.
Αν η persona σου έχει βάση καθαρά την εμφάνιση είναι το μόνο σίγουρο ότι θα σε πάρει από κάτω όταν αρχίσει να φθίνει
 

Denvi

Well-Known Member
Και ποιον δεν έχει πάρει από κάτω ψυχολογικά, αυτό το εξελισσόμενο καρκίνωμα φίλε @Georgie, σε ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ηλικία και αν συνέβη.
Οχι βρε φιλε μου, δεν αξιζει τετοιο χαρακτηρισμο...μια χαρα ειμαστε, λειτουργικοτατοι και υγιεστατοι. Καταλαβαινεις τι λεω..
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Οχι βρε φιλε μου, δεν αξιζει τετοιο χαρακτηρισμο...μια χαρα ειμαστε, λειτουργικοτατοι και υγιεστατοι. Καταλαβαινεις τι λεω..
Σίγουρα συμφώνω.
Απλά είναι μια συνεχής φθορά, καθώς εκεί που πας να αποδεχτείς μια κατάσταση, πρέπει να αποδεχτείς ξανά και ξανά μια καινούρια και ίσως χειρότερη κατάσταση από την προηγούμενη.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Κοίτα ,εύκολο μου φαίνεται..μια φορά την εβδομάδα ένα χάπι ,ψυχολογικά τουλάχιστον είναι πανευκολο.ξερεις δεν παίρνεις κάθε μέρα κάτι..γτ έχω που έχω το t4 κάθε μέρα και δεν την παλεύω μην έχω και αυτό.μου είναι βάσανο φιλε
Το ίδιο κάνει ο γιος του Μοντ με την διαφορά ότι παίρνει 4 mg
 

Gianney

Well-Known Member
Κοίτα ,εύκολο μου φαίνεται..μια φορά την εβδομάδα ένα χάπι ,ψυχολογικά τουλάχιστον είναι πανευκολο.ξερεις δεν παίρνεις κάθε μέρα κάτι..γτ έχω που έχω το t4 κάθε μέρα και δεν την παλεύω μην έχω και αυτό.μου είναι βάσανο φιλε
Ναι φίλε καταλαβαίνω από άποψη ψυχολογίας κομπλέ αν είναι κ η απόδοση κομπλέ μια χαρα
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Κοίτα ,εύκολο μου φαίνεται..μια φορά την εβδομάδα ένα χάπι ,ψυχολογικά τουλάχιστον είναι πανευκολο.ξερεις δεν παίρνεις κάθε μέρα κάτι..γτ έχω που έχω το t4 κάθε μέρα και δεν την παλεύω μην έχω και αυτό.μου είναι βάσανο φιλε
Όντως όπως το λες, ψυχολογικά είναι πολύ πιο εύκολο το 1 φορά την εβδομάδα.
 

Denvi

Well-Known Member
Σίγουρα συμφώνω.
Απλά είναι μια συνεχής φθορά, καθώς εκεί που πας να αποδεχτείς μια κατάσταση, πρέπει να αποδεχτείς ξανά και ξανά μια καινούρια και ίσως χειρότερη κατάσταση από την προηγούμενη.
Ναι, οντως, ετσι ειναι, γι'αυτο θελει λιγο χαβαλε για να το περναμε πιο ανωδυνα
 
Μπλουζα