Γυναικεία μεταμόσχευση

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Τον έχει πάει πολύ καλά τον αερατο η εξέλιξη της καράφλας. Για άτομο που δεν ακολουθεί αγωγή και έχει ξεκινήσει η διαδικασία από μικρή ηλικία δεν έχει χάσει πολύ μαλλί. Θα μπορούσες να πάρεις και 3 αντί για 5 αλλά αν ο Λορενζο είπε 5 θα κάνεις ότι είπε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgie

Well-Known Member
Έπαθε σοκ..μεγάλε βασιλιά βατραχε εσύ?? Μου ειπε..επιτέλους πήγα να σκάσω από την αγωνία μου ..τιμή μου..μου είπε.χαχααχαχαχ
Αν τελικά τρελέ σε αναλάβει και βεβαίως του κάνεις τη τιμή να γίνεις πελάτης του μην ανοίξεις νήμα !

Πούλα το στο Netflix να γίνει σειρά !
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Τον έχει πάει πολύ καλά τον αερατο η εξέλιξη της καράφλας. Για άτομο που δεν ακολουθεί αγωγή και έχει ξεκινήσει η διαδικασία από μικρή ηλικία δεν έχει χάσει πολύ μαλλί. Θα μπορούσες να πάρεις και 3 αντί για 5 αλλά αν ο Λορενζο είπε 5 θα κάνεις ότι είπε.
Για να του είπε 5 και όχι 3, κάτι θα "ψυχολόγησε" στην τρέχουσα ποιότητα τρίχας του ίσως.
 

vlafo

Well-Known Member
Για να του είπε 5 και όχι 3, κάτι θα "ψυχολόγησε" στην τρέχουσα ποιότητα τρίχας του ίσως.
Αυτά είναι δοκιμές φίλε malecyprus.
Το βλέπεις εμπειρικά στους ασθενείς πως λειτουργεί.
Τι νομίζεις κάνουν και οι γιατροί?
Μόνο αυτό το σχήμα δεν έχω δοκιμάσει,αλλά ομάδα που κερδίζει δεν αλλάζει(με το σχήμα που παίρνω).
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Αυτά είναι δοκιμές φίλε malecyprus.
Το βλέπεις εμπειρικά στους ασθενείς πως λειτουργεί.
Τι νομίζεις κάνουν και οι γιατροί?
Μόνο αυτό το σχήμα δεν έχω δοκιμάσει,αλλά ομάδα που κερδίζει δεν αλλάζει(με το σχήμα που παίρνω).
Σίγουρα συμφωνώ φίλε @vlafo.
Είναι πολυπαραμετρικό το θέμα το ποια ακριβώς δοσολογία ταιριάζει στον καθένα: ηλικία, επίπεδα τεστοστερόνης, ανταπόκριση οργανισμού, επιθετικότητα της ΑΓΑ ανά διαφορετική ζώνη/περιοχή, και πολλά πολλά άλλα που δε γνωρίζουμε ...
Δοκιμές όπως είπες ... "Trial and error" ένα πράγμα.
Εσύ είσαι μια ανίκητη ομάδα από μόνος σου :)
 

Gianney

Well-Known Member
Σίγουρα συμφωνώ φίλε @vlafo.
Είναι πολυπαραμετρικό το θέμα το ποια ακριβώς δοσολογία ταιριάζει στον καθένα: ηλικία, επίπεδα τεστοστερόνης, ανταπόκριση οργανισμού, επιθετικότητα της ΑΓΑ ανά διαφορετική ζώνη/περιοχή, και πολλά πολλά άλλα που δε γνωρίζουμε ...
Δοκιμές όπως είπες ... "Trial and error" ένα πράγμα.
Εσύ είσαι μια ανίκητη ομάδα από μόνος σου :)
Μια κατηγορία μόνος του ο φίλος @vlafo
 

aeratos28

Just aeratos
Αυτός μου δίνει 6€ το graft για να μου την κανει ,εγώ του ζητάω 8€ το graft και του δίνω δώρο τα 500 grafts ,θα δούμε,θα βρούμε λογικά κάποια χρυσή τομή και θα καταληξουμε ..είναι πιεστικός πολύ,εγώ δεν έχω χρόνο,είναι πολλά στη μέση..εδώ δεν είχα χρόνο για μία φωτό με την denvi..καταλαβαίνεις πόσο λίγο χρόνο διαθέτω .
Αν τελικά τρελέ σε αναλάβει και βεβαίως του κάνεις τη τιμή να γίνεις πελάτης του μην ανοίξεις νήμα !

Πούλα το στο Netflix να γίνει σειρά !
 

Denvi

Well-Known Member
Αυτός μου δίνει 6€ το graft για να μου την κανει ,εγώ του ζητάω 8€ το graft και του δίνω δώρο τα 500 grafts ,θα δούμε,θα βρούμε λογικά κάποια χρυσή τομή και θα καταληξουμε ..είναι πιεστικός πολύ,εγώ δεν έχω χρόνο,είναι πολλά στη μέση..εδώ δεν είχα χρόνο για μία φωτό με την denvi..καταλαβαίνεις πόσο λίγο χρόνο διαθέτω .
Με τρολαρει ακομα ρε...μια κουβεντα ειπα εγω, δεκα εσυ χαχαχαχα
 

Aldo

Well-Known Member
Denvi κοριτσάρα μου με συγχωρείς για το άκυρο μνμ,δεν ξαναγράφω κάτι άσχετο στο νήμα σου..απλά ήθελα να το πω..
Χθες γνώρισα από κοντά 2 παιδιά ,τον @Aldo και τον @platanos..χάρηκα πολύ παιδιά,να είστε πάντα καλά με υγεία και κάθε επιτυχία,σε κάθε τι..είτε έχει να κάνει με το μαλλί η οποια άλλη προσδοκία σας..εξαιρετικά παιδιά και οι δύο με ωραίο λόγο και με χιούμορ .η αποκάλυψη για μένα ήταν ο cvial..τον περίμενα πολύ σοβαρό και αμίλητο ,αλλά τελικά με διέψευσε..χαχα
Να είσαι καλά ρε Αέρα, χαρηκα και εγώ που σας γνώρισα.
Πλάτανος ευγενέστατο παλικάρι και καλό παιδί!! Μαλλι τρελη φυσικότητα και τους επόμενους δυο μήνες θα έχει μαμά πυκνότητα, δότρια απείραχτη εννοείται … για τα δικά μου μάτια πολύ καλό.

Αέρατος, όπως τα είπε ο Platanos ..ψυχούλα, έτοιμος για ντιμπέιτ αν τον βγάζαμε κηφισιας χαχαχααχαχ . Η ΑΓΑ ταλαίπωρει κ αερατο αλλά έχει δότρια ‘’τάνκερ’’ κ ο μάγος απ την Ισπανία μπόρει να τα κλείσει όλα σε μια επέμβαση.
 

Georgie

Well-Known Member
@aeratos28 στείλε ρε τρελέ pm μια δυνατή ταβερνα εκεί στα μέρη σου γιατί έχω ένα γάμο το Μάιο στο Ναύπλιο και θέλω να βγάλω κάτι ταγαρια Ιρλανδούς για φαγητό Greek.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Tαβερνα ε? Χχμμ..κάτσε να σκεφτώ κάτι καλό,γτ την έχουμε δει αλεμάο τελείως τώρα τελευταία εδώ πέρα και τα φαγητά και είναι δείγματα πλέον, αλλά και χρεώνουμε λες και είμαστε το hilton..
 

Denvi

Well-Known Member
@aeratos28 στείλε ρε τρελέ pm μια δυνατή ταβερνα εκεί στα μέρη σου γιατί έχω ένα γάμο το Μάιο στο Ναύπλιο και θέλω να βγάλω κάτι ταγαρια Ιρλανδούς για φαγητό Greek.
Πελοποννησιος ειναι ο αερατος ρε παιδια? Ετσι εξηγειται η επαναστατικη φυση :p
 

aeratos28

Just aeratos
Φίλε georgie,αυτή που έρχεται στο μυαλό σαν ταβέρνα που όμοια της δεν έχεις συναντήσει πάλι ,αλλά δυστυχώς είναι έξω από το Ναύπλιο αρκετά.40 λεπτά δρόμος από εδώ..Καραντζας περιοχή, η ταβέρνα λέγεται Μπατζάβαλης ..όταν σας φέρνουν τα πιάτα θα πάθετε σοκ..θα νομίζεις ότι σου κάνουν πλάκα..απίστευτη ποιότητα,απίστευτη ποσοτητα. Γκουγκλαρε το να δεις εικόνες από τα πιάτα..τώρα λογικά δεν παίζει να πάτε οποτε θέλει σκέψη λιγάκι,αύριο το πολύ θα σου έχω μια μικρή λιστα
@aeratos28 στείλε ρε τρελέ pm μια δυνατή ταβερνα εκεί στα μέρη σου γιατί έχω ένα γάμο το Μάιο στο Ναύπλιο και θέλω να βγάλω κάτι ταγαρια Ιρλανδούς για φαγητό Greek.
 

Georgie

Well-Known Member
Πελοποννησιος ειναι ο αερατος ρε παιδια? Ετσι εξηγειται η επαναστατικη φυση :p
Φίλε georgie,αυτή που έρχεται στο μυαλό σαν ταβέρνα που όμοια της δεν έχεις συναντήσει πάλι ,αλλά δυστυχώς είναι έξω από το Ναύπλιο αρκετά.40 λεπτά δρόμος από εδώ..Καραντζας περιοχή, η ταβέρνα λέγεται Μπατζάβαλης ..όταν σας φέρνουν τα πιάτα θα πάθετε σοκ..θα νομίζεις ότι σου κάνουν πλάκα..απίστευτη ποιότητα,απίστευτη ποσοτητα. Γκουγκλαρε το να δεις εικόνες από τα πιάτα..τώρα λογικά δεν παίζει να πάτε οποτε θέλει σκέψη λιγάκι,αύριο το πολύ θα σου έχω μια μικρή λιστα
Εκεί θα τους πάω !
 

Georgie

Well-Known Member
Αυτός είσαι...!! Θα το θυμάσαι το τραπέζι αυτό για χρόνια,και θα με θυμάσαι και εμένα..έχεις το λόγο μου
Έλα και εσύ ρε τρελέ πλάκα θα έχει, σοβαρά μιλάω , χαβαλεδες σα και εμάς είναι οι τύποι , έχει και γυναίκες :)
Θα κάτσω Ναύπλιο Παρασκευή 27 και Σάββατο 28 Μαϊου
Κυριακή θα πάμε όλοι παρέα Επίδαυρο μετά στάση μεσημέρι στη Ταβέρνα και μετά Σπέτσες για ένα διήμερο .
Ζωαρα !
 

aeratos28

Just aeratos
Εάν δεν δουλεύω φίλε μου georgie,θα έρθω τουλάχιστον για καφέ ,δεν το συζητάω αυτό καθόλου.εννοειται. έχουμε επέμβαση μπροστά μας ,να μαζέψουμε κανένα φράγκο γτ ο ισπανουλης δαγκάνει με τις τιμές.χαχααχαχαχ
Έλα και εσύ ρε τρελέ πλάκα θα έχει, σοβαρά μιλάω , χαβαλεδες σα και εμάς είναι οι τύποι , έχει και γυναίκες :)
Θα κάτσω Ναύπλιο Παρασκευή 27 και Σάββατο 28 Μαϊου
Κυριακή θα πάμε όλοι παρέα Επίδαυρο μετά στάση μεσημέρι στη Ταβέρνα και μετά Σπέτσες για ένα διήμερο .
Ζωαρα !
 

aeratos28

Just aeratos
Και για του λόγου το αληθές,για να δεις που σε στέλνω ...στο καμάρι της Πελοποννήσου
Screenshot_2022-03-15-21-52-10-055_com.android.chrome.jpg

Έλα και εσύ ρε τρελέ πλάκα θα έχει, σοβαρά μιλάω , χαβαλεδες σα και εμάς είναι οι τύποι , έχει και γυναίκες :)
Θα κάτσω Ναύπλιο Παρασκευή 27 και Σάββατο 28 Μαϊου
Κυριακή θα πάμε όλοι παρέα Επίδαυρο μετά στάση μεσημέρι στη Ταβέρνα και μετά Σπέτσες για ένα διήμερο .
Ζωαρα !
 
Μπλουζα