Yorkfin, dr. feller, fut, 3500 grafts, 08/12/2014

Δημητρης38

Active Member
Mια μικρή ενημέρωση και από εμένα..

Σήμερα είμαι στους 3 μήνες..μέχρι τώρα νομίζω ότι όλα έχουν πάει καλά..έχω αρχίσει και βλέπω πολλές πολλές τριχούλες να εμφανίζονται..ειδικά σε σημεία που δεν είχα καθόλου μαλλί πριν μου φαίνεται τόσο περίεργο..

H τομή δεν με πονάει καθόλου..και κούρεμα σκάλα 3 δεν φαίνεται απολύτως τίποτα όσο περνάει ο καιρός θα πάω στη 2 να δω..

Στην λήπτρια βγαίνουν λίγα σπυράκια που και που..αλλά δεν έχω πόνους φαγούρες η κάτι ενοχλητικό..

Nα θυμίσω ότι δεν κάνω απολύτως καμία φαρμακευτική θεραπεία η να προσέχω τη διατροφή μου..ξενύχτι mc donalds και άγιος ο θεός που λένε:p

θα ενημερώσω με φωτογραφικό υλικό στους 4 μήνες..

Eχω δει αρκετες δουλειες απο ολους τους χειρουργους στον πλανητη.
Ο Φελλερ για εμενα δειχνει να ειναι ο ποιο αξιοπιστος απο ολους και με τα καλυτερα δειγματα απο τις δουλειες του.

Εισαι τυχερος που εδωσες στον εαυτο σου μια ευκαιρια να λυσεις το προβλημα σου με τον καλυτερο. Περιμενω και εγω να δω τα αποτελεσματα της επεμβασης σου ..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stripar

Established Member
Τελικά είναι της μόδας ή "κωλοτούμπα" απο μερικούς-μερικούς !!!...
κωλοτούμπας.jpg
 

Δημητρης38

Active Member
Αρχηγε εισαι στους 4 μηνες οποτε λογικα θα ξεκινησες να βλεπεις τα πρωτα αποτελεσματα απο την επεμβαση που εκανες. Αν εχεις τον χρονο και την διαθεση βγαλε μας καμια φωτο να δουμε και εμεις την δουλεια του Φελερ !!!
 

yorkifun

Active Member
Kαλησπέρα σε όλα τα παιδιά..
Nα πω ένα συγνώμη για την καθυστέρηση αλλα έχω πολύ τρέξιμο αυτή την εποχή..όπως έχω πει θα ενημερώνω τουλάχιστον για έναν χρόνο..μπορεί να το κάνω με λίγη καθυστέρηση αλλα να είστε σίγουρη ότι θα το κάνω!

Πάμε στα δικά μας τώρα..καταρχήν να πω ότι με το που μπήκε τέταρτος μήνας πραγματικά μέρα με την μέρα νιώθω ότι βλέπω διαφορά..δεν ξέρω το τελικό αποτέλεσμα αλλα αυτή τη στιγμή αυτό που βλέπω μου αρέσει και μου έχει αλλάξει εντελώς την ψυχολογία..με την λογική ότι ακόμα περιμένω να δω πολλά είμαι αρκετά ενθουσιασμένος..εκεί που δεν είχα τρίχα τώρα έχω μαλλιά..!

Aπό προβλήματα έχω ένα μικρό σημείο στην αριστερή πλευρά που νιώθω ότι έχει λίγο ξηροδερμία..πήρα τον γιατρό και μου είπε ότι δεν ακούγεται κάτι σοβαρό αλλα να πάω να το δει όταν έχω λίγο χρόνο..λογικά θα πάω παρασκευή και θα ενημερώσω..σε μια φωτογραφία έχει βγει και ένα μικρό κομματάκι και επίτηδες το άφησα στην φωτό..δεν νιώθω καμια φαγούρα στο σημείο..

Aπό πόνους δεν έχω τίποτα ιδιαίτερο..κάνα σπυράκι εμφανίζεται αλλα πλέον είναι σπάνια..στην ουλή έχει αρχίσει και φεύγει η κοκκινίλα εντελώς..μερικές φορες τρομάζουμε να δούμε που είναι..επίσης να υπενθυμίσω ότι δεν κάνω μια ειδική θεραπεία ούτε διατροφή ούτε καν κάποιο ειδικό σαμπουάν..

Οι φωτογραφίες είναι από δυο διαφορετικές μέρες μεταξύ αρχές 4ου μήνα και μέσα..γενικά οι φωτογραφίες έχουν τραβηχτεί σε δωμάτιο με αρκετό φωτισμό.
 

Δημητρης38

Active Member
Και εμεις χαλασαμε την δοτρια μας στους Ελληνες Χασαπηδες και τους πληρωσαμε και απο πανω.
Παρτε τους ενα τηλεφωνο αυριο να μπουνε να δουνε πως γινονται οι επεμβασεις...
35 χρονια στην αγορα και κονομανε γδερνοντας.

Ωραιο αποτελεσμα yorkix
Nα σου πω την αληθεια απο εσενα εμαθα τον Φελερ.
Μακαρι να μπορουσα να παρω την δοτρια μου πισω να παω και εγω στον ιδιο
Τωρα πως γινεται σε εσενα ουλη που εδωσε 3500 μοσχευματα να μην φαινεται...και σε εμενα ουλες που δωσανε 1000 μοσχευματα (και ουτε τα μισα να μην φυτρωνουν) να κραζουν απο το χιλιομετρο...μονο οι Ελληναρες Σφαχτες το ξερουνε !!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

poseidonas77

Well-Known Member
δειχνει να εχεις πολυ μεγαλο ποσοστο φυτρωσης....σε 6 μηνες θα ειναι ακομα ποιο καλο το αποτελεσμα
ευγε για τις πολυ αληθινες φωτογραφιες που δειχνουν 100% τη δουλεια που σου εκανε....
μη μας ξεχασεις περιμενουμε νεες φωτο τον ιουλιο
 

Flosk

Well-Known Member
Yorkifun νομιζω πας παρα πολυ καλα!!! Στο 4μηνο που συνηθως απλα μαυριζει λιγο το τοπιο εσυ εχεις τρομερη φυτρωση. Ελπιζω οι επομενοι μηνες να ειναι αναλογοι και να εχεις το αποτελεσμα που επιθυμεις. Διαπιστωσα πριν λιγο ανατρεχοντας σε παλαιοτερο post πως τον γιατρο στον ειχα προτεινει εγω οταν εψαχνες ( http://www.hairlossgr.com/threads/μεταμόσχευση-στο-εξωτερικό.9611/ )και γιαυτο χαιρομαι πολυ περισσοτερο για την εξελιξη της μμ σου αφου εβαλα και γω το χερακι μου :)
 

Stripar

Established Member
Διαπιστωσα πριν λιγο ανατρεχοντας σε παλαιοτερο post πως τον γιατρο στον ειχα προτεινει εγω οταν εψαχνες ( http://www.hairlossgr.com/threads/μεταμόσχευση-στο-εξωτερικό.9611/ )και γιαυτο χαιρομαι πολυ περισσοτερο για την εξελιξη της μμ σου αφου εβαλα και γω το χερακι μου :)
Πολλοί βάλανε το χεράκι τους....και χαιρόμαστε πολύ για την εξέλιξη του φίλου :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

yorkifun

Active Member
παιδιά σας ευχαριστώ όλους..πραγματικά τον feller τον επισκέφτηκα μετά από δική σας παρότρυνση..τον επέλεξα βέβαια γιατί ήταν αυτός που θεώρησα ότι μου "πούλαγε" αυτό που έπρεπε..δεν θέλω ακόμα να πανηγυρίσω για τίποτα..θέλω να φτάσω στους 7-8 μήνες και αν μέχρι τότε είναι όλα καλά θα τα πούμε και πιο αναλυτικά..ο feller και ο κάθε feller έχει κάνει λεφτά να φάνε και τα δισέγγονα του (και καλά κάνει βεβαια)εμείς δεν χρειάζεται να φανατιζόμαστε και να υποστηρίζουμε η να κατηγορούμε με τόσο μανία τον X γιατρό..όταν θα έρθει η ώρα λοιπόν πρέπει να αξιολογηθεί ανάλογα και αυτός ο γιατρός και όχι γιατί ήταν δική μου επιλογή και πρέπει να την υποστηρίξω πάση θυσία..θα κριθεί λοιπόν από εσάς αλλά και βέβαια με βάσει τις δικές μου απαιτήσεις από εμένα..σας ευχαριστώ και πάλι για την βοήθεια:)
 

zotrix

Active Member
παιδιά σας ευχαριστώ όλους..πραγματικά τον feller τον επισκέφτηκα μετά από δική σας παρότρυνση..τον επέλεξα βέβαια γιατί ήταν αυτός που θεώρησα ότι μου "πούλαγε" αυτό που έπρεπε..δεν θέλω ακόμα να πανηγυρίσω για τίποτα..θέλω να φτάσω στους 7-8 μήνες και αν μέχρι τότε είναι όλα καλά θα τα πούμε και πιο αναλυτικά..ο feller και ο κάθε feller έχει κάνει λεφτά να φάνε και τα δισέγγονα του (και καλά κάνει βεβαια)εμείς δεν χρειάζεται να φανατιζόμαστε και να υποστηρίζουμε η να κατηγορούμε με τόσο μανία τον X γιατρό..όταν θα έρθει η ώρα λοιπόν πρέπει να αξιολογηθεί ανάλογα και αυτός ο γιατρός και όχι γιατί ήταν δική μου επιλογή και πρέπει να την υποστηρίξω πάση θυσία..θα κριθεί λοιπόν από εσάς αλλά και βέβαια με βάσει τις δικές μου απαιτήσεις από εμένα..σας ευχαριστώ και πάλι για την βοήθεια:)

Ετσι ακριβώς φίλε. Οι τοπ γιατροί έχουν βγάλει τόσα λεφτά έτσι ωστε να ζουν πλουσιοπαροχα και τα δισέγγονα τους, αυτη είναι η αλήθεια. Για μένα ο Feller είναι μέσα στους 3-4 καλύτερους στον κόσμο, καλύτερος από οποιονδήποτε στην Ευρώπη. Οχι ότι δε υπαρχουν καλοί στην Ευρώπη, πχ Bissanga, αλλά αν προσέξεις την λεπτομέρεια στις δουλειές θα δεις διαφορά. Δηλαδή καλό αμάξι ένα audi ας πούμε, αλλά δεν συγκρίνεται με Bugatti. Καλή τύχη στους επόμενους 3-4 μήνες.

ΥΓ: Μην τσακώνεστε ρε παιδιά, και εγώ του είπα να παει στον Φελερ! Ακόμη θυμάμαι εκείνη τη συμβουλή που σου είχε δώσει ένας, να έρθεις Ελλάδα να κάνεις μεταμόσχευση!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Νικολας νικ

Well-Known Member
Σε σχεση του πριν και του μετα 4μηνου.....ολα τα λεφτα και ουλη με μεγεθυντικο φακο μονο, αριστη εικονα και χωρις θεραπεια....με λιγο τοπικ θασαι σουπερ
 

gkast

Active Member
Ετσι ακριβώς φίλε. Οι τοπ γιατροί έχουν βγάλει τόσα λεφτά έτσι ωστε να ζουν πλουσιοπαροχα και τα δισέγγονα τους, αυτη είναι η αλήθεια. Για μένα ο Feller είναι μέσα στους 3-4 καλύτερους στον κόσμο, καλύτερος από οποιονδήποτε στην Ευρώπη. Οχι ότι δε υπαρχουν καλοί στην Ευρώπη, πχ Bissanga, αλλά αν προσέξεις την λεπτομέρεια στις δουλειές θα δεις διαφορά. Δηλαδή καλό αμάξι ένα audi ας πούμε, αλλά δεν συγκρίνεται με Bugatti. Καλή τύχη στους επόμενους 3-4 μήνες.

ΥΓ: Μην τσακώνεστε ρε παιδιά, και εγώ του είπα να παει στον Φελερ! Ακόμη θυμάμαι εκείνη τη συμβουλή που σου είχε δώσει ένας, να έρθεις Ελλάδα να κάνεις μεταμόσχευση!
Πάρε ένα Γκοτζίλα για να μαθαίνεις .....τι παθαίνουν τα bugatti http://thethrottle.com/2015/04/14/bugatti-veyron-would-never-lose-to-a-gt-rright-video/
 
Τελευταία επεξεργασία:

yorkifun

Active Member
Λοιπόν μικρή ενημέρωση και από εμένα..αυτή τη στιγμή είμαι στους 6 μήνες..οι φωτογραφίες που βάζω όμως είναι από δυο διαφορετικές μέρες μεταξύ 5ου και 6ου μήνα..είναι μετά από μπάνιο με λίγο βρεγμένα μαλλιά χτενισμένος και αχτένιστος..μερικές είναι μετά από ώρα με στεγνά μαλλιά..έκανα και το ραντεβού τον 6 μηνών με τον γιατρό μου..και μου είπε ότι έχω να περιμένω αρκετά τους επόμενους μήνες στο πως θα αλλάξει η τρίχα η ποιότητα της και η πύκνωση..για να δούμε...

b6ugev.jpg


65bguf.jpg


b7fgw7.jpg


30kyir7.jpg


2vxqag8.jpg


rif79i.jpg


24l7z89.jpg


10fyj5f.jpg


jfywpl.jpg


whmnav.jpg


15xratz.jpg


nwye5x.jpg


30ndoyh.jpg


6417o2.jpg


2yoxzt5.jpg


2ednygh.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα