Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

cool11 είπε:
Νο1 τωρα ποιο εννοεις? Το τσαι ή το avodart?

Και κατι ακομη: επειδη δεν προκειται να κανω ολα οσα λεει το πρωτο ποστ του παναγιωτη στο λινκ που εδωσες, αν βαλω το τσαι στο μπουκαλι του regain, ειμαι ενταξει?
αντιοξειδωτικό είναι το τσάι - 6 ml στο μπουκάλι μινοξιδίλης 60 ml
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

cool11 είπε:
Δηλαδη, super zn ii που μπορω να βρω στην ελληνικη αγορα? Τιμη, μορφή σκευασματος, αποτελεσματικοτητα?
ρε 'συ,
το super Zix II είναι ιδιοκατασκευή - συγκεντρώνεις τα συστατικά και το φτιάχνεις ::)
 

cool11

Well-Known Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

Teri είπε:
[quote author=cool11 link=topic=159.msg10056#msg10056 date=1238525953]
[quote author=Σπύρος link=topic=159.msg10052#msg10052 date=1238524736]
είναι νο1 αντιοξειδωτικό και ενδυναμώνει την μινοξ. - http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,463.0.html

Νο1 τωρα ποιο εννοεις? Το τσαι ή το avodart?

Και κατι ακομη: επειδη δεν προκειται να κανω ολα οσα λεει το πρωτο ποστ του παναγιωτη στο λινκ που εδωσες, αν βαλω το τσαι στο μπουκαλι του regain, ειμαι ενταξει?
[/quote]

Θα πας στο Φαρμακείο και θα ζητήσεις "Απόσταγμα πράσινου τσαγιού". Τιμή τσιμπημένη, αλλά αξίζει τα λεφτά του. Βάζεις 6ml σε γεμάτο μπουκάλι μινοξ και είσαι οκ.
[/quote]

Ειδες λοιπον...ρωτωντας παν στην πολη!
Εγω θα εβραζα φακελακι απο ποσιμο τσαι, και θα το εβαζα απο το μπρικι μες το regain!!!!

Εχει 'κενο' το καθε μπουκαλακι regain, να υποθεσω οτι χωρανε τα 6ml τσαι?

Πρεπει μαλλον να αγορασω και κανα δοσομετρητη για ml απο super market?

Και τι τιμη παιζει το τσαγακι, περιπου?
Πιστευω οτι θα ειναι ενα εφαπαξ κοστος, δηλαδη παιρνεις ενα μπουκαλακι και γεμιζεις καμια 12αρια regain...

Και τι θα περιμενω απο την εν λογω μιξη? Τουρμπο μινοξ ας πουμε? Με τι προσθετο αποτελεσμα?
 

cool11

Well-Known Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

_______

Αληθεια, τοσοι μηνες απο τοτε που ξεκινησε το τοπικ, τοσα ατομα πειραματιστηκαν στο super zix, τελικα δεν βρεθηκε ρε παιδια, ενας, μα ενας φαρμακοποιος να δεχτει να κανει γρηγορα, σωστα, αποτελεσματικα, και διχως τα λαθη ενος αρχαριου, αυτη τη δουλεια, την παρασκευη του super zix για εμας?

Για εμας που δεν εχουμε χρονο να παραγγειλουμε απο internet, να τρεξουμε σε φαρμακεια, να παρουμε τηλεφωνα, να στειλουμε email, να πληρωσουμε με χρεωστικη, και μετα με τις οδηγιες ανα χειρας να προσεχουμε αν θα τα κανουμε ολα οπως πρεπει.

Αν καποιος βρηκε φαρμακοποιο της προκοπης, καπου, που να κανει τη δουλεια, ας δωσει στοιχεια, εστω με pm, και να του δωσουμε ρε παιδι μου και κατιτις για τον κοπο του του φαρμακοποιου...

Αρκετα πραγματα εχω κανει στη ζωη μου. Δεν μπορω και δεν εχω χρονο να γινω και αλχημιστης!
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

ο georgetoumpa βρήκε φαρμακοποιό & του το έφτιαξε - αποτελέσματα χρήσης=>my results Άκης

το τσάι κάνει 25 € τα 50 ml,και δίνει το "κάτι" παραπάνω στην μινοξ.
 

cool11

Well-Known Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

Στο Μπακάκο στην ομονοια, να το φτιαχνουν?

(ελπιζω να μη θεωρηθει διαφημιση, διοτι ο μπακακος ειναι σαν να λεμε ποιος ειναι ο πρωθυπουργος της χωρας-τοσο γνωστος)
 

cool11

Well-Known Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

Σπύρος είπε:
ο georgetoumpa βρήκε φαρμακοποιό & του το έφτιαξε - αποτελέσματα χρήσης=>my results Άκης

το τσάι κάνει 25 € τα 50 ml,και δίνει το "κάτι" παραπάνω στην μινοξ.

Οταν λες το κατι παραπανω, εννοεις οτι την κανει ακομη πιο δυνατη? Καλυτερα αποτελεσματα για τα μαλλια?
 

vag

New Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

Παιδιά ,αν μπορεί κάποιος ας δώσει ένα σοβαρό κ αξιόπιστο site ,που να έχει παραγγείλει ο ίδιος κατά προτίμηση, για παραγγελία saw palmetto σε υγρή μορφή.
Thanks!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

vag είπε:
Παιδιά ,αν μπορεί κάποιος ας δώσει ένα σοβαρό κ αξιόπιστο site ,που να έχει παραγγείλει ο ίδιος κατά προτίμηση, για παραγγελία saw palmetto σε υγρή μορφή.
Thanks!

το ειχα παρει πριν κανα 2μηνο περιπου απο http://www.puritan.com/

επισης μπες στο φορουμ http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,126.0.html

και δες διαφορες σελιδες οπου μπορεις να αγορασεις διαφορα προιοντα και συστατικα
 

kabamarou

Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

εγώ το πήρα από την σελίδα που λέει ο teri αυτήν δηλαδή
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=ADME:B:EOIBSAA:US:31&Item=220091636005
και μου ήρθε κανονικά.Είναι σε πολύ καλή τιμή.Μαζί με τα μεταφορικά βγαίνει 10 λίρες μόνο.Τώρα για την ποιότητα του όμως δεν μπορώ να σου πω κάτι με σιγουριά.απο έξω γράφει ότι περιέχει στα 100 ml 25% alcohol αλλά και νερό να έβαζε μέσα δεν ξέρω αν θα το καταλάβαινα.Πάντως κανά 2 άτομα που ρώτησα που είδαν μόνο την καταχώρηση στο internet μου είπαν ότι είναι ok
 

cool11

Well-Known Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

Παιδια, οσοι χρησιμοποιειτε το super zix για μηνες, δεν μας λετε εδω, για τα αποτελεσματα που ειδατε, καθως και τυχον παρενεργειες που διαπιστωσατε?
 

Teri

New Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

cool11 είπε:
Παιδια, οσοι χρησιμοποιειτε το super zix για μηνες, δεν μας λετε εδω, για τα αποτελεσματα που ειδατε, καθως και τυχον παρενεργειες που διαπιστωσατε?


Είναι beta έκδοση,cool11 ;)

Σύντομα όμως θα υπάρξουν οι πρώτες φωτό απο τα παιδιά.
 

Pathetic_Losser

New Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

Λευτέρης είπε:
Είναι beta έκδοση,cool11 ;)

Σύντομα όμως θα υπάρξουν οι πρώτες φωτό απο τα παιδιά.

LOL :D :D :D :D

Παντως σκεφτομαι κ εγω να το δοκιμασω καποια στιγμη-ειδικα αν δεν ειχε τοση φασαρια να συγκεντρωσεις τα διαφορετικα υλικα χαλαρα θα το μαγειρευα :p
 

kabamarou

Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

Εμένα πάλι όλη αυτή η φάση του ψαξίματος των υλικών μου άρεσε λίγο :)Περιπετειούλα :D Καλά άμα βλέπατε από μια μεριά που πήγα για να βρω ψευδάργυρο και tween 80(polysordate) :D :D
Ο τύπος ήταν μέσα σε ένα στενό στην ψαραγορά της Θεσσαλονίκης και για να πας έπρεπε να περάσεις μπροστά από ιχθυοπώλες που θέλανε σόνι και καλά να σου πουλήσουν ψάρια :D Αντε να τους πεις τώρα ότι δεν πήγες για ψάρια και ψάχνεις το polysordate :D
 

sovagg

New Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

Σκεφτομαι να συμπεριλαβω το super zix στη θεραπεια μου.Φοβαμαι ομως λιγο το shedding γιατι εχω πολυ λιγα μαλλια και αν τα χασω και αυτα λογω shedding...αστα να πανε.Λοιπον,αν φτιαξω το zix χωρις ψευδαργυρο,θα εχω shedding?Να αναφερω οτι χρησιμοποιω και μινοξιδιλη στη θεραπεια μου.
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

σίγουρα δεν έχει το shed του revivogen - είτε καλύτερα,είτε χειρότερα θα είναι στην αρχή :-\
 
Μπλουζα