Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

kabamarou

Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

πάντως σχετικά με το saw palmetto βρήκα και αυτό
http://cgi.ebay.co.uk/Saw-Palmetto-Liquid-Extract-Tincture-100ml_W0QQitemZ220091636005QQcmdZViewItemQQptZUK_Health_Beauty_Vitamins_Supplements?hash=item220091636005&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1696|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318
από Ευρώπη και σε καλή τιμή.Πως το βλέπετε;Εντάξει μου είπατε ότι και με κάψουλες γίνεται η δουλειά αλλά σε υγρή μορφή καλύτερα δεν είναι;(ειδικά αν το βρεις και σε καλή τιμή όπως αυτό)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

tse είπε:
πάντως σχετικά με το saw palmetto βρήκα και αυτό
http://cgi.ebay.co.uk/Saw-Palmetto-Liquid-Extract-Tincture-100ml_W0QQitemZ220091636005QQcmdZViewItemQQptZUK_Health_Beauty_Vitamins_Supplements?hash=item220091636005&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1696|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318
από Ευρώπη και σε καλή τιμή.Πως το βλέπετε;Εντάξει μου είπατε ότι και με κάψουλες γίνεται η δουλειά αλλά σε υγρή μορφή καλύτερα δεν είναι;(ειδικά αν το βρεις και σε καλή τιμή όπως αυτό)
Πολύ καλή τιμή όντως.
 

kabamarou

Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

Λοιπόν παιδιά το tween 80 η αλλιώς polysordate 80 το παρήγγειλα από ένα φαρμακείο στην γειτονιά μου και είπαν πως μπορούν να μου το φέρουν.Βέβαια έχω αγοράσει πολλά πράγματα από το συγκεκριμένο φαρμακείο και γιαυτό μου κάνανε την συγκεκριμένη εξυπηρέτηση.

Είναι υλικό που χρησιμοποιείται για διάφορα μείγματα αλλά το δύσκολο είναι να το αγοράσεις σε λιανική.Παρότι το έχουν πολλά φαρμακεία η μπορούν να το βρουν εύκολα δεν το εμπορεύονται από ότι κατάλαβα.Σε ένα άλλο μεγάλο κεντρικό φαρμακείο της Θεσσαλονίκης που πήγα πχ. δεν μου το δίνανε.

Για ψευδάργυρο που ρώτησα, πάλι δεν μου έδινε και βρήκα ένα μαγαζί στην Θεσσαλονίκη(Ασκητού 60 ψαραγορά πριν την Αριστοτέλους{Δίγκας})που μου έδωσε ένα κιλό(δεν έδινε μικρότερη ποσότητα)με 5 ευρώ.Από το συγκεκριμένο μαγαζί προμηθευτικά και γυάλινα μπουκαλάκια με σταγονόμετρο(dropper) για να βάλω μέσα το super zix.Μπορούσε να παραγγείλει και το tween 80 και να το φέρει μου είπε αλλά σε ποσότητα ενός λίτρου το λιγότερο(30 ευρώ περίπου) και το θεώρησα υπερβολή να πάρω τόση μεγάλη ποσότητα τζάμπα και παράγγειλα από το φαρμακείο όπως προανέφερα 100 γραμμάρια(πάλι νομίζω ότι είναι πολύ)

Ελπίζω να βοήθησα λίγο
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

Tse, palmetto και Β6 πήρες μέσω net?
 

kabamarou

Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

Ναι τα παράγγειλα μέσω internet(δεν ήρθαν ακόμα)

Το saw palmetto από εδώ γιατί το βρήκα σε καλή τιμή.
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=ADME:B:EOIBSAA:US:31&Item=220091636005
Και τις βιταμίνες Β6 από εδώ(χρειάζεται να κάνεις εγγραφή πρώτα) γιατί είναι σε καλή ποιότητα από ότι διάβασα πράγμα που είναι βασικό για το super zix από ότι διάβασα πάλι.
http://www.auravita.com/products/AURA/BIOA13250.asp
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

Ωραιός. thx.
Καλά αποτελέσματα...
 

VAMPIRIA

Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

το saw pametto & pygeum bark σε χαπια εχουνε παρενεργειες?
κανει δουλεια?
γιατι με το revivogen δεν ευχαριστημενος.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

ναι σε χαπια εχουν παρενεργειες ολα σχεδον εχουν

αλλα δεν ειναι απαραιτητο να εμφανιστουν

στομαχικες διαταραχες ειναι ενα απο τα κυρια sides του palmetto σε χαπια
 

dim74

Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

ολα αυτα τα σκευασματα σε χαπια που κυκλοφορουν(nanocaps.hairgenesis,follon,provillus) τι αποτελεσματικοτητα εχουν τελικα?και δευτερο ειναι επικινδυνα?
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

απο αποτελεσματικοτητα ελαχιστη

απο επικινδυτοτητα δεν θα το ελεγα

παντως δεν θα επαιρνα κατι απο αυτα για μενα πεταμενα λεφτα
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

περιμένουμε να ποσταρει την μελέτη χρήσης/αποτελεσμάτων του Συγγρού ένα μέλος που την έχει στα χέρια του για τις follon...
 

VAMPIRIA

Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ, ΒΑΖΩ REVIVOGEN, REGAINE ΚΑΙ EMU OIL ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΟ REVIVOGEN.
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

- βάλε 4-5 Avodart στο revivogen και βάζε 2 φορές την ημέρα από 1 ml μεσημέρι/βράδυ ή πρωί/απόγευμα
- βάλε 6 ml πράσινο τσάι στο regain X1 πρωί ή βράδυ
 

VAMPIRIA

Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

ΣΠΥΡΟ ΑΝ ΠΑΡΩ proscar ΣΕ ΜΙΚΡΗ ΔΟΣΗ?
ΕΧΩ ΧΑΠΙΑ saw palmetto/pygeum ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΤΟ regain ΑΝΤΙ ΓΙΑ πράσινο τσάι?
ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ?
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

το χάπι πράγματι θα σου δώσει πιο γρήγορα αποτελέσματα
δεν το πρότεινα,γιατί είδα τι παίρνεις... ::)

saw palm/pygeum βάζω και εγώ στη μινοξ.-ενδυναμώνει σίγουρα,
ρίξε και 6 ml πράσινο τσάι και έχεις super minox! ;)

διαφορά επίσης κάνει η ντουτα(avodart)στο revivogen
 
Μπλουζα