Stratos, 3rd operation, last dance..

Stratos

Well-Known Member
Πέρασαν 11 μήνες από την τελευταία μμ και αρχίζω ψάξιμο για 3η μμ και τελευταία (αν γίνει και αυτή..)
έστειλα σε yaman και τιρκαλά φώτο και περιμένω απαντήσεις.
οι φώτο είναι σημερινές και οι τρεις όπως ήμουν πριν ξεκινήσει το ταξίδι των μμ.
1.jpg 3.jpg ωδδδ.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 11.jpg 8.jpg 7.jpg ερρ.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
οι φώτο είναι σημερινές και οι δύο όπως ήμουν πριν ξεκινήσει το ταξίδι των μμ.

Φιλε Στρατο, ευχομαι ολοψυχα να φθασεις στο τερμα του "ταξιδιου"...να βρεις, επιτελους, την "Ιθακη" και να απολαυσεις τη ζωη σου χωρις τον "βραχνα" της αλωπεκιας.

Η επικειμενη μεταμοσχευση θα βαλει την τελευταια πινελια, ωστε να κλεισει (οσο ειναι δυνατον) το crown και να βελτιωθει περαιτερω η εικονα σου.
 

Stratos

Well-Known Member
Φιλε Στρατο, ευχομαι ολοψυχα να φθασεις στο τερμα του "ταξιδιου"...να βρεις, επιτελους, την "Ιθακη" και να απολαυσεις τη ζωη σου χωρις τον "βραχνα" της αλωπεκιας.

Η επικειμενη μεταμοσχευση θα βαλει την τελευταια πινελια, ωστε να κλεισει (οσο ειναι δυνατον) το crown και να βελτιωθει περαιτερω η εικονα σου.
ευχαριστώ φίλε, για να δούμε αν μπορεί να γίνει κάτι, δύσκολο το βλέπω αλλά θα το επιχειρήσω
 
  • Like
Reactions: tol

giannis1991

Well-Known Member
Ελα ρε Στραταρα!!!! Ωραιος φίλε κάνε και το last dance και μετά θα είσαι ήσυχος!!!
Τα γενιά δεν ξέρω αν μπορουν να σταθουν μόνα τους στο κροουν καθώς δεν έχεις πολλες τρίχες για να γίνει μίξη... Αλλά κάτι λίγα σίγουρα θα μπορέσεις να βάλεις μαζί με ότι μαλλι μπορείς να βγάλεις και τα υπόλοιπα γενιά μπροστά (οχι πολυ βέβαια) και mid...
Σε ότι κι αν κανεις παντως καλή επιτυχία φίλε!!!!
 

Disco

Well-Known Member
Ιδανικά πρέπει να τα βάζεις mixed με scalp grafts, αλλά αν δεν έχεις απόθεμα δότριας δεν έχεις άλλη επιλογή από το να βάλεις περισσότερα γένια.

Εδώ ένας έβαλε πάνω 5000 beard grafts σε 3 συνεδρίες, επειδή δεν είχε αρκετό απόθεμα δότριας, και το αποτέλεσμα φαίνεται μια χαρά...

 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Disco

Well-Known Member
Ειχε πολλα γενια αυτός. Αλλα εκμεταλευτηκαν ολη την επιφάνεια των γενιών για να τα βγάλουν..δεν πηραν μονο απο κατω απο σαγονι αλλα απο παντού..
 

Stratos

Well-Known Member
πονήρεψε και ο Yaman και χρεώνει 3000ευρώ είτε βάλεις λέει 2000 είτε 4000grafts.
του είπα ότι έχω κάνει ήδη 2 σε αυτόν και του έχω στείλει και 3-4 γνωστούς μου,
και μου κάνει λέει προσφορά 2000ευρώ για 2000grafts που θεωρεί ότι θα βρει συνολικά.
 

Chris34

Active Member
Καλή επιτυχία. Ήδη έχεις βελτιωθεί πολύ. Χρησιμοποίησε τα τελευταία μοσχεύματα για να πιάσεις το καλύτερο δυνατό.
 

jersey

Well-Known Member
πονήρεψε και ο Yaman και χρεώνει 3000ευρώ είτε βάλεις λέει 2000 είτε 4000grafts.
του είπα ότι έχω κάνει ήδη 2 σε αυτόν και του έχω στείλει και 3-4 γνωστούς μου,
και μου κάνει λέει προσφορά 2000ευρώ για 2000grafts που θεωρεί ότι θα βρει συνολικά.

Καλή επιτυχία στράτο. Μεγάλη η αλλαγή στην εμφάνισή σου και με την τελευταία που θα κάνεις θα βελτιωθεί και το crown. Εφόσον εισαι ευχαριστημένος με τον Yaman, με τις προηγούμενες 2 επεμβάσεις σου σε αυτόν, τοτε δεν βρίσκω λόγο να μην τον ξανα επιλέξεις και για την τρίτη σου επέμβαση, αφου σου κάνει και καλή τιμή.
 

Georgie

Well-Known Member
πονήρεψε και ο Yaman και χρεώνει 3000ευρώ είτε βάλεις λέει 2000 είτε 4000grafts.
του είπα ότι έχω κάνει ήδη 2 σε αυτόν και του έχω στείλει και 3-4 γνωστούς μου,
και μου κάνει λέει προσφορά 2000ευρώ για 2000grafts που θεωρεί ότι θα βρει συνολικά.
Δεν είναι ότι πονηρεψε, αλλά με τον πληθωρισμό που βαράει η Τουρκία τώρα ο José θα γίνει value for money
 

Stratos

Well-Known Member
η Starks δεν απαντάει σε email, μάλλον έχουν πολύ δουλειά ή θεωρούν ότι δεν αξίζει να ασχοληθούν με την περίπτωση μου..
 

Stratos

Well-Known Member
Είχα βιντεοκλήση με το γιατρό της Starks, μου είπε ότι θα πάει επιθετικά με 3000grafts για καλή πυκνότητα με γένια και ότι μπορεί από κεφάλι. Αναμονή λέει έχει τώρα μέχρι Γενάρη 23 (χαμός).. Το Πάσχα που θα πάω Θεσσαλονίκη θα με δει και από κοντά.Για τιμή δεν ρώτησα, θα τα πούμε από κοντά.
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Γενάρη 23;! Γιατί δεν ανοίγει μία αίθουσα ακόμη και να μπαινοβγαίνει; Σε κάθε περίπτωση ομάδα που κερδίζει καλό είναι να μην αλλάζει, αν είσαι ευχαριστημένος από Yaman πήγαινε ξανά.
 
Μπλουζα