Stratos, 3rd operation, last dance..

montecristo

Well-Known Member
έχει ανεβάσει την τιμή ο Υαμαν, στην αρχή μου έλεγε 3500ευρώ. Όταν του είπα ότι έχω κάνει ήδη δύο σε αυτόν, ότι έχω ανεβάσει σε φόρουμ το αποτέλεσμα και ότι του έστειλα άλλα τρία άτομα γνωστούς μου από Κρήτη που μένω μου είπε 2000ευρώ.
Εντάξει και πάλι καλή είναι η τιμή του σε σχέση με τα τρελα ποσά που χρεωνουν άλλοι γιατροί. Και η τιμή του βγαίνει κάτω από 1 ευρώ το graft. Είναι value for money.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stratos

Well-Known Member
Εντάξει και πάλι καλή είναι η τιμή του σε σχέση με τα τρέλα ποσά που χρεωνουν άλλοι γιατροί. Και η τιμή του βγαίνει κάτω από 1 ευρώ το graft. Είναι value for money.
δεν ειναι πλέον κάτω από ένα ευρώ, αν δεν εχεις ξανακάνει όπως εγώ χρεώνει 3500 περίπου ανεξαρτήτως grafts.
θα μου πεις αυτός και μικρό πρόβλημα να έχεις θα σου βγάλει 3000grafts για πλάκα...
 

montecristo

Well-Known Member
δεν ειναι πλέον κάτω από ένα ευρώ, αν δεν εχεις ξανακάνει όπως εγώ χρεώνει 3500 περίπου ανεξαρτήτως grafts.
θα μου πεις αυτός και μικρό πρόβλημα να έχεις θα σου βγάλει 3000grafts για πλάκα...
Κοίταξα στο κανάλι του στο YouTube και είδα κάνει και πιο μικρά sessions από 2100 έως 2500 grafts αν είναι μικρό το πρόβλημα μπροστά. Λογικά θα να είναι και άλλη η τιμή άμα σε δει με μικρό πρόβλημα και σου πει λίγα grafts. Τι να πω δεν ξέρω…οποιος θελει να μάθει στέλνει πάντως και τον ρωτάει. Σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Καλη επιτυχία εύχομαι στην επέμβαση σου.
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Εμένα πάντως για NWIIIΑ/IVΑ μου είπε 3500-4000 grafts που τα βρίσκω λογικά για ένα δυνατό αποτέλεσμα, στα 3250$. Συμφωνώ πως είναι value for money, δεδομένης και της καλής του φήμης στην πιάτσα.
 

JimKan1

Well-Known Member
έχει ανεβάσει την τιμή ο Υαμαν, στην αρχή μου έλεγε 3500ευρώ. Όταν του είπα ότι έχω κάνει ήδη δύο σε αυτόν, ότι έχω ανεβάσει σε φόρουμ το αποτέλεσμα και ότι του έστειλα άλλα τρία άτομα γνωστούς μου από Κρήτη που μένω μου είπε 2000ευρώ.
Κανονικά πόσο χρεώνει;
 

JimKan1

Well-Known Member
Έλα ρε, κοίτα να δεις που πάντα μαθαίνω κάτι σε αυτό το φόρουμ! Δεν είχα ιδέα! Είχα μια έτσι αμυδρή αντίληψη πως τις χρησιμοποιούν σαν 'υπόστρωμα' όταν πρόκειται να καλύψουν μεγάλα κενά. Είναι λογικό αυτό που λες.
Τις χρησιμοποιουν επισης για να καλυψουν σφαγμενες δοτριες
 

Stratos

Well-Known Member
ξεκινάω πάλι φιναστερίδη με 1mg/day
 

Συνημμένα

  • 7.jpg
    7.jpg
    431.4 KB · Προβολές: 48
  • 6.jpg
    6.jpg
    1.6 MB · Προβολές: 48
  • 5.jpg
    5.jpg
    1.9 MB · Προβολές: 48
  • 4.jpg
    4.jpg
    1.4 MB · Προβολές: 51
  • 3.jpg
    3.jpg
    2.6 MB · Προβολές: 50
  • 1.jpg
    1.jpg
    1.6 MB · Προβολές: 50

Stratos

Well-Known Member
Και γιατί είχες σταματήσει ; Το μαλλί σου πάντως φαίνεται μια χαρά, με την επόμενη επέμβαση θα βελτιωθεί και το crown και ίσως βοηθήσει και η φινα χαμηλά στο crown.
την σταμάτησα οταν κολλησα κοβιντ και επαιρνα διάφορα, μετά ξεκίνησα σίδηρο που ήταν χαμηλός και τώρα που καθαρισα με όλα αυτά την ξεκινάω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

jersey

Well-Known Member
την σταμάτησα οταν κολλησα κοβιντ και επαιρνα διάφορα, μετά ξεκίνησα σίδηρο που ήταν χαμηλός και τώρα που καθαρισα με όλα αυτά την ξεκινάω.
στην περίπτωση σου αρκεί και η low dose, αφού ότι μαλλί έχεις στη λήπτρια είναι μεταμοσχευμένο..
 
Μπλουζα