Panos1982, dr. hasson, 3240 grafts, 2/11/2009

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

aleksandros είπε:
Γιατι δεν επικοινωνεις με τον hasson να σου πουνε τη πρεπει να κανεις?

το εκανα ρε......τι ετσι λες να καθομουνα.......μου λενε οκ....εστειλα και φωτο.....λενε δεν ειναι απο μολυνση....ειναι επειδη παθαινει αναταραχες το δερμα.....μην ανυσηχεις κτλ.....αλλα να μας ενημερωνεις τι γινεται.......
αυτο το να μας ενημερωνεις τι γινεται με ανυσηχει...καταλαβες...?????
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aleksandros

New Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Nαι!
Τους ρωτησες αν υπαρχει κινδυνος να φυγουν τα grafts με τα σπυράκια?
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

aleksandros είπε:
Nαι!
Τους ρωτησες αν υπαρχει κινδυνος να φυγουν τα grafts με τα σπυράκια?

οχι λενε δεν υπαρχει.....ειναι φυσικο σε μερικους να βγαινουν σπυρακια.......απλα μη παθω και καμμια μολυνση εινα ιτο θεμα....
 

aleksandros

New Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Αν τα σπυρακια ειναι πανω στους θυλακες αυτο λεγεται επιθυλακιτιδα μου το ειχε πει η δερματολογος.
Δεν ξερω αν σου επιτρεπουν να χρησιμοποιησεις fucicort.
Παντως μην τα σπας, προσπαθησε να το αποφυγης.
 

aleksandros

New Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Αν χρησιμοποιεις minoxidil ειναι σιγουρα απο αυτο, ειχα βγαλει και γω και γιαυτο το λογο την σταματησα, ερεθιζε πολυ το δερμα
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

aleksandros είπε:
Πανο αυτος εδω εβαλε 3100 grafts και δες πως εγινε.
Κατι παρομοιο θα γινει και σε σενα και ισως καλυτερο

Hattingen Hair Transplantation / 3100 FU´s / Follicular Unit Transplantation (=FUT)

Για το αποτελεσμα παιζει ρολο το τι τριχα εχεις να ξερεις.....αλλα οκ κι εγω χοντρη τριχα εχω...ετσι ειπε ο χασσον....
αλλα το θεμα ειναι να βγουνε ολες......αν βγουνε ξερω οτι θα ειναι καλο το αποτελεσμα.....το ειδα την μερα του ποστ οπ....ηταν πολυ πυκνα τα μαλλια......
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

ΑΑ σπυρο οκ την Κυριακη για κανα παγκρατι λεμε.....οι αλλοι μπορουν....το θεμα ειναι να δω αν μπορεσω κι εγω.....πιστευω πως ναι.....μιλαμε για απογευματακι ετσι....οχι πρωι...
 

aleksandros

New Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Καλα θα πας, προσεξε μονο τα σπυρακια, και μην τα σπας γιατι τοτε μπορει να μολυνθεις.
Αν χρησιμοποιεις minoxil κοψτηνα μεχρι να φηγουν τα σπυρακια γιατι επιδηνωνει την κατασταση και ξεραινει το κεφαλι.
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

aleksandros είπε:
Καλα θα πας, προσεξε μονο τα σπυρακια, και μην τα σπας γιατι τοτε μπορει να μολυνθεις.
Αν χρησιμοποιεις minoxil κοψτηνα μεχρι να φηγουν τα σπυρακια γιατι επιδηνωνει την κατασταση και ξεραινει το κεφαλι.

οχι ενταξει....δεν χρησιμοποιω.....δεν χρησιμοποιω τοπικα καθολου βασικα.....μου την δινουν στα νευρα γιατι αφηνουν λαδιλα κτλ....μονο φινα χαπι.....αντε να δουμε τι θα γινει....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aleksandros

New Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

ΟΚ!
Καλη συνεχεια και καλη υπομονή καλα θα παει.
σε 5 μήνες θα εισαι θάμνος ;D ;D ;D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

aleksandros είπε:
ΟΚ!
Καλη συνεχεια και καλη υπομονή καλα θα παει.
σε 5 μήνες θα εισαι θάμνος ;D ;D ;D

Mακαρι αλεξ......!!!!!!
παρεπιπτοντος αν βρεις κανα αρθρο που να λεει για τιποτα σπυρια οταν κανεις εμφυτευση ποσταρετο μου εδω να το διαβασω......εχω διαβασει 2-3 αλλα λενε οτι ενταξει ειναι νορμαλ κτλ....
 

NGL

Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

panos1982 είπε:
[quote author=aleksandros link=topic=1208.msg20796#msg20796 date=1258741446]
ΟΚ!
Καλη συνεχεια και καλη υπομονή καλα θα παει.
σε 5 μήνες θα εισαι θάμνος ;D ;D ;D

Mακαρι αλεξ......!!!!!!
παρεπιπτοντος αν βρεις κανα αρθρο που να λεει για τιποτα σπυρια οταν κανεις εμφυτευση ποσταρετο μου εδω να το διαβασω......εχω διαβασει 2-3 αλλα λενε οτι ενταξει ειναι νορμαλ κτλ....
[/quote]

μην αγχωνεσαι ρε!οτι πει ο γιατρος ειναι εγγυηση....
μου ελεγε χθες παροικια ελληνων εχουμε κανει στην κλινικη.και για καποιον... ...τρελλοανδρεα,μεγαλη η χαρη του,χαχα!λοιπον και κατι αλλο.τα κινεζακια ειναι πολλα κι ευγενικα,αλλα η ξανθουλα η καναδη ολα τα λεφτα,γλυκα και σε καλη ηλικια για τους μεγαλυτερους..lol.σου στειλα και pm σχετικα.θα λειπει κα η πιο φρεσκια stripαδουρα την κυριακη.αντε πιειτε και κανε καφεδακι για μενα μαγκες...
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

NGL είπε:
[quote author=panos1982 link=topic=1208.msg20797#msg20797 date=1258741578]
[quote author=aleksandros link=topic=1208.msg20796#msg20796 date=1258741446]
ΟΚ!
Καλη συνεχεια και καλη υπομονή καλα θα παει.
σε 5 μήνες θα εισαι θάμνος ;D ;D ;D

Mακαρι αλεξ......!!!!!!
παρεπιπτοντος αν βρεις κανα αρθρο που να λεει για τιποτα σπυρια οταν κανεις εμφυτευση ποσταρετο μου εδω να το διαβασω......εχω διαβασει 2-3 αλλα λενε οτι ενταξει ειναι νορμαλ κτλ....
[/quote]

μην αγχωνεσαι ρε!οτι πει ο γιατρος ειναι εγγυηση....
μου ελεγε χθες παροικια ελληνων εχουμε κανει στην κλινικη.και για καποιον... ...τρελλοανδρεα,μεγαλη η χαρη του,χαχα!λοιπον και κατι αλλο.τα κινεζακια ειναι πολλα κι ευγενικα,αλλα η ξανθουλα η καναδη ολα τα λεφτα,γλυκα και σε καλη ηλικια για τους μεγαλυτερους..lol.σου στειλα και pm σχετικα.θα λειπει κα η πιο φρεσκια stripαδουρα την κυριακη.αντε πιειτε και κανε καφεδακι για μενα μαγκες...
[/quote]

ο αντρεας αστο....δε παιζεται ρε......μονι'μος στην πριζα.....α0χ0αχ0χα......η ξανθια δεν ειναι καναδη.....ειναι ρουμανα αν δε κανω λαθος....και την εχω προλαβει εγω πρωτος......!!!!!!!
Για ρωτα τον ρε.....με τα σπυρια τι παιζει???μπορει να χαθει κανα θυλακιο κτλ???μη του πεις για μενα ομως.....ετσι γενικα ρωτα τον......γιατι εμενα μου λεει οκ......να δω τι θα σου πει.....
 

NGL

Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

panos1982 είπε:
ο αντρεας αστο....δε παιζεται ρε......μονι'μος στην πριζα.....α0χ0αχ0χα......η ξανθια δεν ειναι καναδη.....ειναι ρουμανα αν δε κανω λαθος....και την εχω προλαβει εγω πρωτος......!!!!!!!
Για ρωτα τον ρε.....με τα σπυρια τι παιζει???μπορει να χαθει κανα θυλακιο κτλ???μη του πεις για μενα ομως.....ετσι γενικα ρωτα τον......γιατι εμενα μου λεει οκ......να δω τι θα σου πει.....

θα τον ρωτησω την δευτερα φιλε και καλα για παρτη μου.παντως γενικα μην αγχωνεσαι!ετσι οπως τον εκοψα τον doc αν θα ειχες προβλημα θα σ ειχε φερει πισω καναδα...
κανα mail μου εχεις δει ρε ή τσαμπα τα στελνω απ το park inn?
οσο για το αλλο μπορει να εισαι ενα βημα μπροστα στις πληροφοριες αλλα εγω ειμαι εδω.χαχαχα
αντε καλη ξεκουραση φιλαρακι.
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

NGL είπε:
[quote author=panos1982 link=topic=1208.msg20843#msg20843 date=1258859739]
ο αντρεας αστο....δε παιζεται ρε......μονι'μος στην πριζα.....α0χ0αχ0χα......η ξανθια δεν ειναι καναδη.....ειναι ρουμανα αν δε κανω λαθος....και την εχω προλαβει εγω πρωτος......!!!!!!!
Για ρωτα τον ρε.....με τα σπυρια τι παιζει???μπορει να χαθει κανα θυλακιο κτλ???μη του πεις για μενα ομως.....ετσι γενικα ρωτα τον......γιατι εμενα μου λεει οκ......να δω τι θα σου πει.....

θα τον ρωτησω την δευτερα φιλε και καλα για παρτη μου.παντως γενικα μην αγχωνεσαι!ετσι οπως τον εκοψα τον doc αν θα ειχες προβλημα θα σ ειχε φερει πισω καναδα...
κανα mail μου εχεις δει ρε ή τσαμπα τα στελνω απ το park inn?
οσο για το αλλο μπορει να εισαι ενα βημα μπροστα στις πληροφοριες αλλα εγω ειμαι εδω.χαχαχα
αντε καλη ξεκουραση φιλαρακι.
[/quote]

στο παρκ ιν δουλευει ενα γκομενακι τεζα....μαυρομαλα προστυχι με κατι μικρα τατοο στο χερι θα την δεις....... ???
για ξαναστειλε το ε-μαιλ γιατι δεν......
 

omar77

New Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

εχεις χεστει μωρη κοτα με τα σπυρια :D :D :D
Τα κινεζακια ειναι δικα μου!!! :knup: Την ξανθια κ ολες τις ξανθιες παρτε τις :p
Εχει ενα πολυ ωραιο φιλιπινεζακι που ολο χαμογελαει και ειναι στον χωρισμο των θυλακιων και ενα αλλο κινεζοπροστυχο με γυαλακια που τοποθετει τα θυλακια στις τρυπες.
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

omar77 είπε:
εχεις χεστει μωρη κοτα με τα σπυρια :D :D :D
Τα κινεζακια ειναι δικα μου!!! :knup: Την ξανθια κ ολες τις ξανθιες παρτε τις :p
Εχει ενα πολυ ωραιο φιλιπινεζακι που ολο χαμογελαει και ειναι στον χωρισμο των θυλακιων και ενα αλλο κινεζοπροστυχο με γυαλακια που τοποθετει τα θυλακια στις τρυπες.


:eek:fft: καμμια δεν σου ξεφυγε βλεπω.......ηθελα να ξερα τοσες κινεζες τι θα τις κανεις......!!!!!
Με την κορη του wong τι εγινε????χωθηκες???? :eek:fft:
 

Hopefull

New Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

panos1982 είπε:
Με την κορη του wong τι εγινε????χωθηκες???? :eek:fft:

:D ρε greek καμακια επειδη τους δωσατε τοσες χιλιαδες ευρο δε σημαινει οτι συμπεριλαμβανετε να τους μαμισετε και τις κορες :D :D :D :D :D :D :D :D
 
Μπλουζα