Panos1982, dr. hasson, 3240 grafts, 2/11/2009

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

omar77

New Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Πανοοο τι θα γινει ρε φιλε θα βγουνε τα grafts????? :D
Το δερμα σου τι λεει ακομα ειναι pussy hat? :D . Εμενα ειναι κομπλε και μου ειπαν οτι δεν χρειαζεται να βαζω Ε oil αλλα δεν μου κανει κακο κ να βαζω.
ακομα βανκουβερ ειμαι και σημερα ευτυχως εχει καλο καιρο και ηλιο και θελω να παω εδω Vancouver: Capilano Bridge να σουλατσαρω τα grafts μου πανω κατω στην γεφυρα.
 

omar77

New Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

σευχαριστω, θα ποσταρω φωτο οταν γυρισω ελλαδα.
Αυτο που θελω να πω ειναι για το οικονομικο. Τα λεφτα ακουγονται πολλα οταν σκεφτομαστε οτι προκειται για μαλλια.Τα ιδια λεφτα αν τα διναμε για αγορα αυτοκινητου κανεις δεν θα ελεγε οτι ειναι πολλα.
Στην περιπτωση την δικια μου λοιπον το να εβαζα μαλλια θα με εκανε να αισθανομαι καλυτερα απτο να αγορασω ενα καινουργιο αμαξι. Ο καθενας κρινει κ πραττει
 

comb

Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Μπράβο ομαρ, περιμένουμε τις φωτος! 6900 απίστευτο!

Εγώ έκανα βόλτες στο Καπιλάνο με πρήξιμο και κεφάλι σαν μπριζόλα!
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

omar77 είπε:
Πανοοο τι θα γινει ρε φιλε θα βγουνε τα grafts????? :D
Το δερμα σου τι λεει ακομα ειναι pussy hat? :D . Εμενα ειναι κομπλε και μου ειπαν οτι δεν χρειαζεται να βαζω Ε oil αλλα δεν μου κανει κακο κ να βαζω.
ακομα βανκουβερ ειμαι και σημερα ευτυχως εχει καλο καιρο και ηλιο και θελω να παω εδω Vancouver: Capilano Bridge να σουλατσαρω τα grafts μου πανω κατω στην γεφυρα.

δε ξερω ρε μλκ τι γινεται με αυτα τα grafts......το δερμα μου εχει γινει σαν μιτζιθρα ρε μλκ....και να θελουν τα rgafts να βγουν δε θα μπορουν.....αλλα τωρα βαζω απ τη βιταμινη Ε και ενταξει.....απο μιτζιθρα εχει γινει κατι σαν γιαουρτι τωρα.... :D :D εσυ τεζα εεε ????? θα ειναι απο αυτο το ψεμμα που εβαζες μαλλον....α0χχ00χα0αχ0χα.....
εγω pussy hat κανονικα.....εχω και την αλλη μου λεει παμε για καφε.....που να παω ρε μλκ.....χωρις τη μπαντανα ουτε για μες το σπιτι δεν ειμαι να κυκλοφορω...... :D :D......κι αυτη η γεφυρα που ειναι??? πως και δε την ειχαμε παρει γραμμη???? και μη τα σουλατσαρεις κ πολυ τα grafts και κανει κ πεσουν μεσ το νερο......σε βλεπω να ριχνεις παραγαδι να τα ψαρευεις μετα..... :tease: :tease:
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

σημερα εβγαλα τα ραμματα........καμμια 65 περιπου......5-6 απ αυτα δεν βγηκαν ευκολα και πονεσα αρκετα μπορω να πω....ηταν η πιο επωδυνη διαδικασια απ ολη την μεταμοσχευση......τεσπα....ολα καλα!!
θα βαλω και φωτογραφια να δειτε την ουλη 15 μερες μετα το χειρουργειο χωρις ραμματα......απλα δε το κανω σημερα γιατι εχω ριξει ιωδιο πισω και εχει κοκκινισει ολη και δε φαινεται τιποτα......

και κατι ακομα....η λωριδα που μου εβγαλαν ειχε διαστασεις 28 Χ 1.4 εκατοστα........
οποτε αν θελω να βρω την φυσικη πυκνοτητα που εχει το μαλλι μου ανα τετραγωνικο εκατοστο κανω το εξης.....
28χ1.4=39.2 Αρα 39,2 ειναι το εμβαδον τησ δοτριας που αφαιρεθηκε.....και εκει μεσα υπηρχαν 3240 θυλακια......
αρα 3240/39,2 = 82.6 Οποτε η πυκνοτητα της δοτριας μου ειναι 82,6 θυλακια ανα τετραγωνικο εκατοστο......η οποια ειναι πολυ μεγαλη πυκνοτητα ευτυχως......
 
Τελευταία επεξεργασία:

Hopefull

New Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

panos1982 είπε:
σημερα εβγαλα τα ραμματα........καμμια 65 περιπου......5-6 απ αυτα δεν βγηκαν ευκολα και πονεσα αρκετα μπορω να πω....ηταν η πιο επωδυνη διαδικασια απ ολη την μεταμοσχευση......τεσπα....ολα καλα!!
θα βαλω και φωτογραφια να δειτε την ουλη 15 μερες μετα το χειρουργειο χωρις ραμματα......απλα δε το κανω σημερα γιατι εχω ριξει ιωδιο πισω και εχει κοκκινισει ολη και δε φαινεται τιποτα......

ΑΑα θελω να πω και κατι αλλο που δεν εχω γραψει......απ τα 3240 θυλακια που εβγαλα τα 3120 μπηκαν για το hairline τα αλλα 120 χρησιμοποιηθηκαν για να κανεi ο γιατρος trichophytic closure στην ουλη.....βεβαια εγω πληρωσα για 3120 θυλακια και οχι για 3240....τα 120 που μπηκαν στην ουλη ειναι δωρεαν....
και κατι ακομα....η λωριδα που μου εβγαλαν ειχε διαστασεις 28 Χ 1.4 εκατοστα........
οποτε αν θελω να βρω την φυσικη πυκνοτητα που εχει το μαλλι μου ανα τετραγωνικο εκατοστο κανω το εξης.....
28χ1.4=39.2 Αρα 39,2 ειναι το εμβαδον τησ δοτριας που αφαιρεθηκε.....και εκει μεσα υπηρχαν 3240 θυλακια......
αρα 3240/39,2 = 82.6 Οποτε η πυκνοτητα της δοτριας μου ειναι 82,6 θυλακια ανα τετραγωνικο εκατοστο......η οποια ειναι πολυ μεγαλη πυκνοτητα ευτυχως......

Βρε τεμπελαρε :tease: ασε τις μαθηματικες αναλυσεις :grandpa: και παρε μια φωτογραφικη να δουμε τι εκανες εκει στον Καναδα που ελειπες :angel:

ευχομαι τα καλυτερα Πανουλη και ριχνω και δεησεις στον θεο Αφανα :worshipper να σαι τρισευτυχισμενος με το αποτελεσμα :)
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

hopefull είπε:
[quote author=panos1982 link=topic=1208.msg20596#msg20596 date=1258391738]
σημερα εβγαλα τα ραμματα........καμμια 65 περιπου......5-6 απ αυτα δεν βγηκαν ευκολα και πονεσα αρκετα μπορω να πω....ηταν η πιο επωδυνη διαδικασια απ ολη την μεταμοσχευση......τεσπα....ολα καλα!!
θα βαλω και φωτογραφια να δειτε την ουλη 15 μερες μετα το χειρουργειο χωρις ραμματα......απλα δε το κανω σημερα γιατι εχω ριξει ιωδιο πισω και εχει κοκκινισει ολη και δε φαινεται τιποτα......

ΑΑα θελω να πω και κατι αλλο που δεν εχω γραψει......απ τα 3240 θυλακια που εβγαλα τα 3120 μπηκαν για το hairline τα αλλα 120 χρησιμοποιηθηκαν για να κανεi ο γιατρος trichophytic closure στην ουλη.....βεβαια εγω πληρωσα για 3120 θυλακια και οχι για 3240....τα 120 που μπηκαν στην ουλη ειναι δωρεαν....
και κατι ακομα....η λωριδα που μου εβγαλαν ειχε διαστασεις 28 Χ 1.4 εκατοστα........
οποτε αν θελω να βρω την φυσικη πυκνοτητα που εχει το μαλλι μου ανα τετραγωνικο εκατοστο κανω το εξης.....
28χ1.4=39.2 Αρα 39,2 ειναι το εμβαδον τησ δοτριας που αφαιρεθηκε.....και εκει μεσα υπηρχαν 3240 θυλακια......
αρα 3240/39,2 = 82.6 Οποτε η πυκνοτητα της δοτριας μου ειναι 82,6 θυλακια ανα τετραγωνικο εκατοστο......η οποια ειναι πολυ μεγαλη πυκνοτητα ευτυχως......

Βρε τεμπελαρε :tease: ασε τις μαθηματικες αναλυσεις :grandpa: και παρε μια φωτογραφικη να δουμε τι εκανες εκει στον Καναδα που ελειπες :angel:

ευχομαι τα καλυτερα Πανουλη και ριχνω και δεησεις στον θεο Αφανα :worshipper να σαι τρισευτυχισμενος με το αποτελεσμα :)
[/quote]

σε ευχαριστω hopefull.....εχεις κ ωραιο ονομα... :D :D....εχω βγαλει κατι σπυρακια τωρα στην περιοχη που μπηκαν τα εμφυτευματα.......ρωτησα τον χασσον κ μου λεει οκ μην ανυσηχεις....αλλα αν επιμενουν πολυ πες μου να σου δωσω συνταγη.......διαβασα και στο ιντερνετ και λενε μην αγχωνεστε ειναι φυσικο κτλ......αλλα τι να πω.....οτι και να διαβασω....εγω φοβαμαι.....γιατι τα σπαω σιγα σιγα.....να βγει το πυον(μου ειπαν ειναι καλυτερο να βγει παρα να μεινει μεσα) και οσο να πεις φοβαμαι μη κανω καμμια μλκια και χαλασω τα μισα θυλακια.......τεσπα.....πιστευω να μην φτασω ως εκει......και να φυτρωσουν ολα φυσιολογικα......
τη φωτογραφια θες να βαλω??? με την ουλη πισω???ελεγα να βαλω αλαλ εχει βγει μαλλι τωρα και δεν φαινεται καλα.......
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

hairlosscursed

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Πανο βαλε οτι θες να δουμε τι παιζει...εγω τα βγαζω την Δευτερα...
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

hairlosscursed είπε:
Πανο βαλε οτι θες να δουμε τι παιζει...εγω τα βγαζω την Δευτερα...

την κυριακη θα ανεβω πανω για καφε μαλλον ρε......θα ειναι κ comb....πεσ κ του τσακαλου.....
απο φωτο τωρα οκ θα βαλω μια να δειτε....αλλα τουλαχιστον ασε να την βαλω αυριο καλυτερα στο φως της μερας.....να φαινεται οσο γινεται καλυτερα....
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

άντε-πέστε ένα σημείο και όσοι γουστάρουν να έρθουν ;D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

εβγαλα μια φωτο στον ηλιο αλλα επεφτε πολυ φως και δε φαινοταν τιποτα.......γι αυτο πηγα στη σκια και γυρισα το κεφαλι στον ηλιο απλα να πεφτει φως για να ειναι οσο καθαροτερη γινεται.......αν και στην 18 μερα μετα την εμφυτευση και την 4η μερα μετα τα ραμματα....η ουλη ειναι πολυ καλα καλυμμενη....αλαλ ακομα ειναι κοκκινη και προδιδεται.....αν φυγουν οι κοκκινιλες θα καλυφθει πολυ καλα πιστευω και ας εχω ακομα πολυ κοντο μαλλι......και παρ'ολο που εχω υποστει ενα μικρο shockloss γυρω γυρω στην ουλη.....υπαρχει πολυ μαλλι κ την καλυπτει μια χαρα.....


http://img237.imageshack.us/img237/6785/oyli.jpg
 

aleksandros

New Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Φαντασου πως θα γινει μετα απο 12 μηνες, τωρα και δεν φαινεται, για στα χερια του hasson καμια σχεση με αυτες τον αλλον παιδιων.
Ειναι φοβερος
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

aleksandros είπε:
Φαντασου πως θα γινει μετα απο 12 μηνες, τωρα και δεν φαινεται, για στα χερια του hasson καμια σχεση με αυτες τον αλλον παιδιων.
Ειναι φοβερος

κι εγω ετσι πιστευω....οτι απο ουλη παμε καλα.....απο μαλλι να δω τι θα γινει.....!!!!!!
 

aleksandros

New Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Γιατι εισαι καχυποπτος?
Σιγουρα κανει την καλυτερη δουλεια απο οποιοδηποτε αλλο στο ειδος του αυτο φαινεται.
Και τα grafts oλα θα βγουν αλλα θελει χρονο και υπομονή.
Για αρχη εισαι super η ουλη δεν φαινεται σχεδον καθολου.
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

aleksandros είπε:
Γιατι εισαι καχυποπτος?
Σιγουρα κανει την καλυτερη δουλεια απο οποιοδηποτε αλλο στο ειδος του αυτο φαινεται.
Και τα grafts oλα θα βγουν αλλα θελει χρονο και υπομονή.
Για αρχη εισαι super η ουλη δεν φαινεται σχεδον καθολου.

βγαζω πολλα σπυρια στην ληπτρια.....ωπου εχει μπει μαλλι βγαινουν σπυρια......και τα ψιλοσπαω οσο απαλα μπορω....και απλα το φοβαμαι αυτο.....δε ξερω κατα ποσο ειναι αθως αυτα τα σπυρια η αν κανουν καμμια ζημια.....γι αυτο ειμαι λιγο καυποπτος.....αλλιως δεν θα ειμουν......

Οσο για την ουλη ειναι ψιλοτελεια.....αν δεν υπηρχε η κοκκινιλα.....δυσκολα θα φαινοταν....ας ειμαι μολις 18 μερες μετα.....φανταζομαι οτι μετα απο 5-6 μηνες δε θα φαινεται τπτ.....το μαλλι μου εχει μηκος μισο ποντο αυτη τη στιγμη.....
 

aleksandros

New Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Γιατι δεν επικοινωνεις με τον hasson να σου πουνε τη πρεπει να κανεις?
 
Μπλουζα