Panos1982, dr. hasson, 3240 grafts, 2/11/2009

max_os

New Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Πάνο
γιατί δεν χρησιμοποιείς μινοξ?

..... σε εμένα ο γιατρός στην κυριολεξία με πέθανε όταν μου έβγαζε τα ράμματα. Εκοβε έκοβε και ξανα έκοβε σαν να έκανε εγχείρηση.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

max_os είπε:
Πάνο
γιατί δεν χρησιμοποιείς μινοξ?

..... σε εμένα ο γιατρός στην κυριολεξία με πέθανε όταν μου έβγαζε τα ράμματα. Εκοβε έκοβε και ξανα έκοβε σαν να έκανε εγχείρηση.

γεια σου μαξος.....δε χρησιμοποιω μινοξιδιλη γιατι προσωπικα δε μου αρεσει να βαζω τοπικα στο κεφαλι μου πρωτον......
με κουραζουν παρα πολυ......
και δευτερον γιατι αν σταματησεις την μινοξιδιλη τα πραγματα γινονται πολυ χειροτερα και πολυ ξαφνικα.......
δλδ....αν την χρησιμοποιεις 1-2 χρονια κ την κοψεις την "εκατσες".......και επειδη εγω ξερω οτι δε θα αντεξω να την χρησιμοποιω πολυ......δε την ξεκιναω καν.......!!!!
Ασε που εχω και σμηγματοροικη δερματιτιδα και η μιινοξιδιλη θα μου χειροτερεψει την κατασταση.......
Τα ραμματα και μενα μερικα με πονεσαν πολυ......3-4 ειδικα με πεθαναν.....αλλα ενταξει μετα απο 10 λεπτα ηρεμησα......
εσυ μαξος ραμματα ειχες η συνδετηρες??? εγω συνδετηρες.......

Αλεξανδρε μη φοβασαι ρε συ.......αντρες ειμαστε.......δεν ειμαστε γυναικουλες.....λιγο πονο παραπανο τον αντεχουμε..... 8) !!!!!
 

omar77

New Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Κοιταξε να δεις οσο μαλλι κ να βαλεις με τετοια φατσα που εχεις δεν σε σωνει τιποτα! :D :D :D
Το καπελο το Vancouver το πλυνες ??
 

aleksandros

New Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Αν καποιος εχει χρημα και στυλ και χαλια φατσα να εχει γυναικες θα εχει πολλες διπλα του.
 

max_os

New Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

εγώ είχα ράμματα και απο ότι κατάλαβα ήταν ένα ραμμα από την αρχή έως το τελος του strip.
θα ανεβασω σε λίγο 1-2 φωτο στο ποστ.
 

omar77

New Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

aleksandros είπε:
Αν καποιος εχει χρημα και στυλ και χαλια φατσα να εχει γυναικες θα εχει πολλες διπλα του.

αν εχεις χρημα δεν χρειαζεσαι ουτε στυλ.
Εβαλα update 2 μηνων κ γω.
Παννοοοοο ακομα το αμαξι ρε??
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

ετοιμο ειναι ρε......το πηρα......ξερεις τι εχω καταλαβει εγω.......ολοι θα βγαλετε μαλλι εκτος απο μενα......
ετσι την βλεπω εγω την δουλεια........ολοι μου κλαιγεστε και θα γινετε τεζα.....κι εγω που το παιζω ανετος θα μεινω με το #@$@
στο χερι.......
 

dimp

Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

παντως πανω εχεις δικιο σε αυτο με το regain..
2 χρονια το εβαζα και το χω σταματισει 6 μηνες και πολυ χαλια τα αποτελεσματα..
τωρα που το σταματησα κανει κακο και στους καλους θυλακες???

παντως ειδα τεραστια διαφορα προς το κακο.. εδω κ 6 μηνες
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

απλα dimp αυτες ειναι ουσιες που ειναι "αιθιστηκες" για τον οργανισμο......και καποια στιγμη τις συνιθιζει και προσαρμοζεται ετσι ωστε να μαθει να ζει με αυτο........γιατι στην ουσια αυτο κανεις.....βαζεις τον οργανισμο να ζει καθημερινα με κατι αλλο.......
οπως συμβαινει και με το τσιγαρο και με τα ναρκωτικα κτλ τκλ........ενω πριν τα αρχισεις εισαι μια χαρα.......οταν τα κοβεις δεν επανερχεσαι στην αρχικη κατασταση......αλλα εχεις παντα δυσαρεστες συνεπειες......το ιδιο ειναι και με το rogaine.....
 

NGL

Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

panos1982 είπε:
απλα dimp αυτες ειναι ουσιες που ειναι "αιθιστηκες" για τον οργανισμο......και καποια στιγμη τις συνιθιζει και προσαρμοζεται ετσι ωστε να μαθει να ζει με αυτο........γιατι στην ουσια αυτο κανεις.....βαζεις τον οργανισμο να ζει καθημερινα με κατι αλλο.......
οπως συμβαινει και με το τσιγαρο και με τα ναρκωτικα κτλ τκλ........ενω πριν τα αρχισεις εισαι μια χαρα.......οταν τα κοβεις δεν επανερχεσαι στην αρχικη κατασταση......αλλα εχεις παντα δυσαρεστες συνεπειες......το ιδιο ειναι και με το rogaine.....

το regain θα το βαζεις για 4-5 μηνες για πιο γρηγορο growth στα μεταμοσχευμενα κι οχι για regrowth στα απλιοτερα...
αν ειχες regrowth στα παλιοτερα και το σταματησεις σιγουρα το αποτελεσμα δεν θα ειναι καλο...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

NGL

Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

omar77 είπε:
Κοιταξε να δεις οσο μαλλι κ να βαλεις με τετοια φατσα που εχεις δεν σε σωνει τιποτα! :D :D :D
Το καπελο το Vancouver το πλυνες ??

δυστυχως για μας,το μαλλι αλλαζει ολα τα χαρακτηριστικα του προσωπου...
ακομα κι ενας με πολυ ωραιο προσωπο και σχημα κεφαλιου,χωρις μαλλια θα υποστει αλλοιωσεις στο προσωπο του..
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

NGL είπε:
[quote author=omar77 link=topic=1208.msg22590#msg22590 date=1262430026]
Κοιταξε να δεις οσο μαλλι κ να βαλεις με τετοια φατσα που εχεις δεν σε σωνει τιποτα! :D :D :D
Το καπελο το Vancouver το πλυνες ??

δυστυχως για μας,το μαλλι αλλαζει ολα τα χαρακτηριστικα του προσωπου...
ακομα κι ενας με πολυ ωραιο προσωπο και σχημα κεφαλιου,χωρις μαλλια θα υποστει αλλοιωσεις στο προσωπο του..
[/quote]

ναι ντε.....πες τα....ακομα κι εγω που ειμαι πανεμορφος.......αυτη η τριχοπτωση με αλλοιωνει ρε παιδι μου.......δλδ ελεος!!!!!
ειμαι σαν τον ρουβα με καραφλα ενα πραγμα.......
ε δε λεει....... ahahahahaha
 

NGL

Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

panos1982 είπε:
ναι ντε.....πες τα....ακομα κι εγω που ειμαι πανεμορφος.......αυτη η τριχοπτωση με αλλοιωνει ρε παιδι μου.......δλδ ελεος!!!!!
ειμαι σαν τον ρουβα με καραφλα ενα πραγμα.......
ε δε λεει....... ahahahahaha

σε κανα 2 μηνες ετοιμος για το χ factor .. :D :D :D . να μας βγει σε καλο το γελιο και οι μ@λ@κιες που λεμε... ;)
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

NGL είπε:
[quote author=panos1982 link=topic=1208.msg22614#msg22614 date=1262437930]

ναι ντε.....πες τα....ακομα κι εγω που ειμαι πανεμορφος.......αυτη η τριχοπτωση με αλλοιωνει ρε παιδι μου.......δλδ ελεος!!!!!
ειμαι σαν τον ρουβα με καραφλα ενα πραγμα.......
ε δε λεει....... ahahahahaha

σε κανα 2 μηνες ετοιμος για το χ factor .. :D :D :D . να μας βγει σε καλο το γελιο και οι μ@λ@κιες που λεμε... ;)
[/quote]

ε λεμε καμμια να περναει η ωρα.........αυτη η υπομονη με εχει τσακισει.......ενα ελλατωμα που εχω ειναι οτι ειμαι πολυ ανυπομονος......δε μπορω γενικα να περιμενω με τιποτα......τρελενομαι.....τα θελω ολα στο μπαμ!!!!!
και τωρα θελω να κοιμηθω και να ξυπνησω μετα απο 5 μηνες αν γινεται!!!!!!!!
Τεσπα......ας βγει μαλλι και χαλαλι ολα αυτα που τραβαω.........
 

dimp

Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

την πατησα...
πριν κατι χρονια που ειδα μια τριχοπτωση .. πηγα στο γιατρο και μου λεει...
παρε το regain και θα ξανα βγαλεις μαλλια.. αλλα ΠΡΟΣΕΧΕ να μην σου πεσει πουθενα αλλου γιατι θα βγαλεις μαλλια.. μου το τονισε πανω απο 10 φορες..
και εγω απορουσα απο μεσα μου γιατι αυτος δεν ειχε μαλλια τοτε αφου υπηρχε το regain :D
:D :D :D :D :D :D :D
αυτοι ειναι οι γιατροι μας.........
 

omar77

New Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

ΠΑΝο το προσκαρ το παιρνεις βραδυ οπως λες στην υπογραφη σου?
δηλαδη τι ωρα περιπου? προ υπνου???
 

max_os

New Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

ερώτηση. τι ρόλο παίζει η ώρα λήψης της φιναστεριδης? Εχει σημασία αν λαμβάνεται πρωί , μεσημέρι ή βράδυ?
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

γιωργο με ρωτας σοβαρα τωρα η με τσιμπουκαρεις????το βραδι το περνω πριν πεσω για υπνο ακριβως.......γιατι αλλιως θα το ξεχναγα.......
βασικα παιζει ρολο να το περνεις καποια σταθερη ωρα ασχετα με το αν ειναι μεσημερι η βραδι κτλ......
απλα εγω το περνω βραδι γιατι οταν κοιμασαι ολες οι ορμονες ανεβαινουν πιο πολυ το ιδιο και η dht και προτιμω να το εχω παρει εκει πριν τον βραδινο υπνο.......
 
Μπλουζα