ntthanos, BHR clinic, fue, 2244g, 04/09/2020,

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ntthanos

Active Member
Καλημερα φιλε, μπραβο πολυ καλος!
Η φυτρωση σου ειναι απολυτα ομοιομορφη, εγω μπηκα 6ο σημερα, και η δεξιος κροταφος δεν εχει καμια σχεση με την αριστερο ως προσ την φυτρωση.

Να το χερεσαι το μαλλακι!
Είδα τις φωτός σου ...πιστεύω θα δώσει και θα εχεις το ανάλογο αποτέλεσμα που επιθυμείς !! Εύχομαι να σου πανε όλα καλά αδερφέ !!
 

ntthanos

Active Member
Πολύ καλός και έχεις δρόμο ακόμα.
Ναι έχω ακόμη , αλλά αυτό που βλέπω είναι σούπερ !! Το μόνο αρνητικό είναι ότι έπρεπε να κατεβασω λίγο την hairline ...αλλά θα το διορθώσω το Σεπτέμβρη !! Πρώτα ο Θεός
 

vlafo

Well-Known Member
Ναι έχω ακόμη , αλλά αυτό που βλέπω είναι σούπερ !! Το μόνο αρνητικό είναι ότι έπρεπε να κατεβασω λίγο την hairline ...αλλά θα το διορθώσω το Σεπτέμβρη !! Πρώτα ο Θεός
Φιλε ntthanos.
Κάτσε να κλείσεις 8μηνο το Μάιο και θα δεις πως διαμορφώνεται η χερλάιν και το τελικό αποτέλεσμα.
Τότε θα αποφασίσεις.
 

ntthanos

Active Member
Καλημέρα μπήκαμε σχεδόν στον 6ο μηνα και αρχίζει να φαίνεται σιγά σιγά η δουλειά που έχει γίνει στο κεφάλι μου ....Όλα πάνε τέλεια και βλέπω σημαντική αλλαγή στο πρόσωπο μου !! Σας ανεβάζω μερικες φωτός κάτω από το φως της ημέρας
 

Συνημμένα

  • IMG_20210305_130707.jpg
    IMG_20210305_130707.jpg
    1.6 MB · Προβολές: 449
  • IMG_20210305_130636.jpg
    IMG_20210305_130636.jpg
    2.1 MB · Προβολές: 438
  • IMG_20210305_130606.jpg
    IMG_20210305_130606.jpg
    2.6 MB · Προβολές: 450
  • IMG_20210305_130517.jpg
    IMG_20210305_130517.jpg
    2.5 MB · Προβολές: 456
  • IMG_20210305_130726.jpg
    IMG_20210305_130726.jpg
    2.2 MB · Προβολές: 418

vlafo

Well-Known Member
Μου αρέσει το δέσιμο της χερλάιν με τα πλαϊνά,δότρια πολύ καλή και πυκνότητα φαίνεται αρκετά καλή.
Έχει να δώσει ακόμα πολύ ειδικά τώρα και αναμένεις μεγάλη βελτίωση.
Το crown έπρεπε να κλείσεις ntanos.
 

ntthanos

Active Member
Μου αρέσει το δέσιμο της χερλάιν με τα πλαϊνά,δότρια πολύ καλή και πυκνότητα φαίνεται αρκετά καλή.
Έχει να δώσει ακόμα πολύ ειδικά τώρα και αναμένεις μεγάλη βελτίωση.
Το crown έπρεπε να κλείσεις ntanos.
Στο δεύτερο σε λίγους μήνες θα κλείσει και το crown και θα γίνει μια διόρθωση στη ύψος της hairline
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ronaldo

Well-Known Member
Καλημέρα μπήκαμε σχεδόν στον 6ο μηνα και αρχίζει να φαίνεται σιγά σιγά η δουλειά που έχει γίνει στο κεφάλι μου ....Όλα πάνε τέλεια και βλέπω σημαντική αλλαγή στο πρόσωπο μου !! Σας ανεβάζω μερικες φωτός κάτω από το φως της ημέρας
@ntthanos καλά πάει νομίζω. Αν μπορείς όμως βάλε μας λίγο πιο καθαρές φωτογραφίες.
 

v_anast

Member
Φίλε καλή επιτυχία στο υπόλοιπο της φύτρωσης! Είσαι λίγο πάνω από τα μισά και έχεις ήδη ένα πολύ καλό αποτέλεσμα! Μου αρέσει πολύ το δέσιμο της hairline με temples.
Μπράβο!
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Στο δεύτερο σε λίγους μήνες θα κλείσει και το crown και θα γίνει μια διόρθωση στη ύψος της hairline
Καλησπερα φιλε ntthanos ,γιατι να κατεβασεις την hairline κι αλλο;Για ενα μικρο touch up αν χρειαστει σε καποια σημεια οταν με το καλο ολοκληρωθει το αποτελεσμα δεν θα διαφωνουσα,αλλα οσον αφορα την hairline το υψος της ειναι μια χαρα.Βλεπεις κατι στον καθρεφτη σου που σε ενοχλει ή που δεν ειναι εμφανες σε εμας;Καλη συνεχεια στο αποτελεσμα σου
 

Georgie

Well-Known Member
Καλησπερα φιλε ntthanos ,γιατι να κατεβασεις την hairline κι αλλο;Για ενα μικρο touch up αν χρειαστει σε καποια σημεια οταν με το καλο ολοκληρωθει το αποτελεσμα δεν θα διαφωνουσα,αλλα οσον αφορα την hairline το υψος της ειναι μια χαρα.Βλεπεις κατι στον καθρεφτη σου που σε ενοχλει ή που δεν ειναι εμφανες σε εμας;Καλη συνεχεια στο αποτελεσμα σου
Συμφωνώ
Αλλα το touch up τι ειναι?
Αν μπεις παλι στη διαδικασία θα αξίζει μονο αν σου πάρουν 2000+τριχοθυλακια .
Οπότε τον παίρνει ενα κλικ κατω αν το επιθυμεί και δεν εχει να καλύψει κατι άλλο .
Δε μπαίνει κανεις για 600-1000 τριχοθυλακια
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Ναι Georgie εννοειται,μιλησα για touch up σε συνδυασμο με την δευτερη μμ που εχει ηδη προγραμματισει για το crown,σαφως το να μπει ξανα στην ιδια διαδικασια μονο για μια μικροδιορθωση μπροστα ειναι ταλαιπωρια,εκτος αν μιλαμε για περιπτωσεις με κατι πολυ κραυγαλεο που πρεπει να διορθωθει,στην περιπτωση του ntthanos ομως δεν παρατηρειται κατι τετοιο,ισα ισα που την hairline του την βλεπω αψογη στο υψος που ειναι.
 

Georgie

Well-Known Member
Ναι ξέχασα οτι εχει να κανει και το crown .
Και εγω καλή τη βλέπω, αλλα ο ίδιος ξέρει καλυτερα.
 
Μπλουζα