ntthanos, BHR clinic, fue, 2244g, 04/09/2020,

ntthanos

Active Member
Και κάπου εδώ θέλω να σας δείξω πως ήμουν πριν 7 μηνες... πανοραμική φωτό για να καταλάβετε πλήρως τη διαφορά ....και από καρδιας σας ευχαριστώ για τα σχόλια σας !!
 

Συνημμένα

  • IMG_20210411_235927.jpg
    IMG_20210411_235927.jpg
    505 KB · Προβολές: 381

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Σήμερα το μεσημέρι αυτή με χτένισμα προς τα πίσω

Ναι αλλά με ανασηκωμένα φρύδια. Αυτό μικραίνει το μέτωπο και το κάνει ευνοικότερο. Από αυτή την φώτο φαίνεται ότι είναι ψηλά η hairline σε σχέση με την νεανική, 2-2.5cm.
 

bobby

Well-Known Member
Πολύ καλά πας, στο 12μηνο θα είσαι «βούρτσα»! Φτιάξε και το μπιφτέκι και μην ασχολείσαι με χερλαιν εκτός αν κάνεις το πλάνο που ανέφερε ο cvial στη αρχή του ποστ (μέχρι 500 γραφτ). Αν επιτρέπεται πόσο σου κόστισε η επέμβαση; Επίσης σου κάνανε αναλυτικές μετρήσεις; Όπως μέγεθος-εκτίμηση δότριας, επιφάνεια λήπτριας κλπ.
 

ntthanos

Active Member
Ναι αλλά με ανασηκωμένα φρύδια. Αυτό μικραίνει το μέτωπο και το κάνει ευνοικότερο. Από αυτή την φώτο φαίνεται ότι είναι ψηλά η hairline σε σχέση με την νεανική, 2-2.5cm.
Ε ναι βρε αφού το έχουμε πει ότι πήγα συντηρητικά..εξάλλου εσύ με έχεις δει από κοντά και ξέρεις πόσο πρέπει να κατέβει ...νομίζω 1cm είναι καλά
 

ntthanos

Active Member
Πολύ καλά πας, στο 12μηνο θα είσαι «βούρτσα»! Φτιάξε και το μπιφτέκι και μην ασχολείσαι με χερλαιν εκτός αν κάνεις το πλάνο που ανέφερε ο cvial στη αρχή του ποστ (μέχρι 500 γραφτ). Αν επιτρέπεται πόσο σου κόστισε η επέμβαση; Επίσης σου κάνανε αναλυτικές μετρήσεις; Όπως μέγεθος-εκτίμηση δότριας, επιφάνεια λήπτριας κλπ.
Δεν θα ήθελα να αναφέρω τιμές γ αυτό υπάρχει ο εκπρόσωπος που μπορεί να απαντήσει σε αυτό !! Όσο αφορά το τεχνικό κομμάτι δεν έχω πλήρη στοιχεία από την κλινική ..Έχω ζητήσει από τον εκπρόσωπο να ανεβάσει τις μετρήσεις της κλινικής δεν έχω κανένα πρόβλημα προς αυτό !!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ntthanos

Active Member
Καλησπέρα παιδιά σας ευχαριστώ πολύ! Όπως και να χει σου αλλάζει την ψυχολογία εκτός απ' την εμφάνιση !!! Αποδεικνύεται ότι υπάρχουν και καλές κλινικές στην Ελλάδα ....απλός θέλει χρόνο εμπιστοσύνη και μελέτη !! Το φόρουμ δίνει πολλά στοιχεία για να μπορεί κάποιος να κάνει την έρευνα του !! Προσωπικά εγώ πήγα στα τυφλά μιας και είμαι το πρώτο περιστατικό απ' τη συγκεκριμένη κλινική. Απλός με κέρδισε όλο το team του bisanga και δεν το μετάνιωσα καθόλου .. παιδες όλα στη ζωή ειναι ρίσκο !!!
 

vlafo

Well-Known Member
Η πυκνότητα πολύ καλή που έχει επιτευχθεί.
Αυτό που δεν ξέρω είναι το δέσιμο με τα πίσω.
Πως είναι ntanos?
Έχει καταλάβει κανείς τίποτα?
 

ntthanos

Active Member
Η πυκνότητα πολύ καλή που έχει επιτευχθεί.
Αυτό που δεν ξέρω είναι το δέσιμο με τα πίσω.
Πως είναι ntanos?
Έχει καταλάβει κανείς τίποτα?
Όχι δεν το καταλαβαίνουν ότι εχω κάνει μμ όλοι ψάχνουν να βρουν τι άλλαξε στο πρόσωπο μου !!! Κοίτα έχει δέσει προς τα πίσω αλλά όταν κάνω το crown θα μπουσταρω λίγο και το middle. Πάντως όταν λέω ότι έχω κάνει μμ κάνεις δεν με πιστεύει !! Όλοι μιλάνε για τη φυσικότητα του !!!
 

vlafo

Well-Known Member
Η φυσικότητα είναι πράγματι πολύ ωραία.. Στη 2μμ θεωρώ ότι αν τα κλείσεις όλα και ενισχύσεις και το middle,τότε έκλεισες οριστικά και πας για ολική επαναφορά και τέλος.
Εύκολο πλέον.
 

ntthanos

Active Member
Η φυσικότητα είναι πράγματι πολύ ωραία.. Στη 2μμ θεωρώ ότι αν τα κλείσεις όλα και ενισχύσεις και το middle,τότε έκλεισες οριστικά και πας για ολική επαναφορά και τέλος.
Εύκολο πλέον.
Το plan είναι κατέβασμα 1.5 cm η hairline, μπουσταρισμα το middle , και το crown και τέλος. Υπολογίζω γύρω στα 2100 g όλα αυτά !! (Υπάρχει και και μια μικρή πιθανότητα να μην κατεβάσω καν τη hairline. Όσο μεγαλώνει το Μάλλι από το βάρος κάθεται και μου το καλύπτει μισό cm
 
Μπλουζα