ntthanos, BHR clinic, fue, 2244g, 04/09/2020,

ntthanos

Active Member
Καλημέρα φωτό με βρεγμένο μαλλί υπό το φως του ήλιου
 

Συνημμένα

  • IMG_20210428_100427.jpg
    IMG_20210428_100427.jpg
    2.1 MB · Προβολές: 329

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ntthanos

Active Member
Καλησπέρα ntthano. Δεν ρώτησα αν θα αλλάξεις κλινική, απλά σε ρώτησα αν θα επιλέξεις να συμμετάσχει και πάλι ο bisanga στην 2η επέμβαση όπως είχε γίνει και στην πρώτη επέμβαση ή θα την κάνεις μόνο με την συμμετοχή των Βενετσανου-Κυπαρισσου;
Ναι το είδα μετά, απλά θα ήθελα να σε ρωτήσω γιατί δεν ανέλαβε να κανει το 100% των οπών ο Bisanga και έκανε μόνο το 50% των οπών και το υπόλοιπο 50% ο Βενετσάνος; το αποτέλεσμα πάντως σε δικαίωσε παρότι έκανε μόνο το 50% των όπων ο bisanga και τα υπόλοιπα οι Έλληνες ιατροί μαζί με το νοσηλευτικό προσωπικό.
Καλημέρα φίλε μου .
Δεν έχω αποφασίσει πως θα κινηθώ στη δεύτερη μμ. Θα μιλήσω με τον γιατρό πρώτα και θα αποφασίσουμε από κοινού, όσο αφορά το δεύτερο σκέλος της ερώτησης σου , η επιλογή έγινε καθαρά για οικονομικούς λόγους !!!
 

ntthanos

Active Member
Η Κυπαρισσου ειναι έτσι εντυπωσιακή όπως στη φωτο της κλινικής ?

Για ενα φίλο ρωτάω :p
Είναι μια πολύ ικανη γιατρός και φαίνεται ότι έχει δουλεψει πάρα πολύ πάνω στο κομμάτι της δοτριας περιοχής .... Προσωπικά το πλάνο της με άφησε απόλυτα ικανοποιημένο αφού και με κοντό κούρεμα δεν φαίνονται καθόλου ουλές αφού είναι αραιά μεταξύ τους και δεν έχουμε το λεγόμενο window . (Το ίδιο πλάνο θα ακολουθήσω και στη δεύτερη μμ σε λίγο καιρό )
 

vlafo

Well-Known Member
Ntthanos (το έγραψα καλά αυτή τη φορά):)
Ωραίο μαλλί και ωραία τρίχα καλορίζικος.
Στη 2η μμ σκοπεύεις στο touch up που θα κάνεις,να κλείσεις και κροτάφους?
 

nick90

Well-Known Member
Καλορίζικο @ntthanos . Να το χαίρεσαι! Φαίνεται πολύ φυσικό το αποτέλεσμα, πάντως και να μην κατέβαζες την hairline στην 2η επέμβαση δεν θα ήταν τόσο πρόβλημα πιστεύω, αλλά αφού θέλεις ας το κάνεις για να το τελειοποιήσεις...
 

ntthanos

Active Member
Ntthanos (το έγραψα καλά αυτή τη φορά):)
Ωραίο μαλλί και ωραία τρίχα καλορίζικος.
Στη 2η μμ σκοπεύεις στο touch up που θα κάνεις,να κλείσεις και κροτάφους?
Χαχα επιτέλους αδερφέ κοίτα όλα αυτά είναι υπό σκέψη τον Μάιο που θα συναντηθώ με τον γιατρό να με δει θα τα συζητήσουμε όλα αυτά . Λαμβάνω πόλυ υπόψιν την άποψη του bisanga και φαίνεται από το αποτέλεσμα όλα αυτά που συζητήσαμε πριν την επέμβαση !!
 

ntthanos

Active Member
Καλορίζικο @ntthanos . Να το χαίρεσαι! Φαίνεται πολύ φυσικό το αποτέλεσμα, πάντως και να μην κατέβαζες την hairline στην 2η επέμβαση δεν θα ήταν τόσο πρόβλημα πιστεύω, αλλά αφού θέλεις ας το κάνεις για να το τελειοποιήσεις...
Ένα touch up το θέλει ...Ναι το είχαμε συζητήσει ότι η φυσικότητα και η πυκνότητα είναι κύριο μέλημά μου ...και όπως βλέπεις ήταν άκρος επιτυχημένη η όλη επέμβαση !!
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Καλοριζικο και απο μενα φιλε μου,χαιρομαι ιδιαιτερως που το πρωτο περιστατικο απο το team του Bisanga εν Ελλαδι ολοκληρωθηκε και κρινεται ακρως ικανοποιητικο και πετυχημενο.Ερωτηση:Τι χρωμα εχουν τα μαλλια σου;Στις αρχικες φωτο φαινεται salt and pepper αλλα τωρα ξανθιζει,αν τα εχεις βαψει να τα κρατησεις ετσι,σου παει πολυ!Επισης,εχεις λεπτη τριχα ή κανονικη;Τι σου ειχε πει ο γιατρος;
Οσον αφορα την hairline το εχω ξαναγραψει αλλα θα το ξαναπω,σου παει πολυ,για μενα δεν θελεις κατεβασμα ουτε κλεισιμο κροταφων.Βεβαια αν σου καθεται εσενα καπως εννοειται να το κανεις!Καλη συνεχεια
 

koumparos

Well-Known Member
Κανένα κατέβασμα αδερφέ.Εαν συνεχιστεί η αα στο μέλλον θα τρέχεις και δεν θα φτάνεις.Αυτος που σου σχεδίασε τη hairline προφανώς σκέφτηκε το χειρότερο μελλοντικό σενάριο.Φτιαχνεις Κράουν και είσαι τέλειος.
 

ntthanos

Active Member
Καλοριζικο και απο μενα φιλε μου,χαιρομαι ιδιαιτερως που το πρωτο περιστατικο απο το team του Bisanga εν Ελλαδι ολοκληρωθηκε και κρινεται ακρως ικανοποιητικο και πετυχημενο.Ερωτηση:Τι χρωμα εχουν τα μαλλια σου;Στις αρχικες φωτο φαινεται salt and pepper αλλα τωρα ξανθιζει,αν τα εχεις βαψει να τα κρατησεις ετσι,σου παει πολυ!Επισης,εχεις λεπτη τριχα ή κανονικη;Τι σου ειχε πει ο γιατρος;
Οσον αφορα την hairline το εχω ξαναγραψει αλλα θα το ξαναπω,σου παει πολυ,για μενα δεν θελεις κατεβασμα ουτε κλεισιμο κροταφων.Βεβαια αν σου καθεται εσενα καπως εννοειται να το κανεις!Καλη συνεχεια
Ναι το βάφω αλλά όχι το κομοδίνι έχω πάρει ειδικη βαφή !! Η τρίχα μου είναι κανονική ούτε λεπτή ουτε χοντρή . Ένα μικρό touch up θα το κάνω θα δείξει σούπερ πιστεύω χωρίς να πειράξω τη φυσικότητα της hairline !! Τώρα για τους κροτάφους θα δούμε δεν το έχω συζητήσει με τον γιατρό αλλά θα το δούμε .
 

ntthanos

Active Member
Κανένα κατέβασμα αδερφέ.Εαν συνεχιστεί η αα στο μέλλον θα τρέχεις και δεν θα φτάνεις.Αυτος που σου σχεδίασε τη hairline προφανώς σκέφτηκε το χειρότερο μελλοντικό σενάριο.Φτιαχνεις Κράουν και είσαι τέλειος.
Δεν έχω άλλη τριχόπτωση και συνεχίσω με φίνα και μινοξ. Δεν έχω κάποια παρενέργεια από την φίνα ..όλα καλά !!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ntthanos

Active Member
Καλορίζικο @ntthanos . Να το χαίρεσαι! Φαίνεται πολύ φυσικό το αποτέλεσμα, πάντως και να μην κατέβαζες την hairline στην 2η επέμβαση δεν θα ήταν τόσο πρόβλημα πιστεύω, αλλά αφού θέλεις ας το κάνεις για να το τελειοποιήσεις...
Σε ευχαριστώ φιλαράκι μου ...θα δούμε θα δούμε όλα είναι υπό σκέψη
 

koumparos

Well-Known Member
Ντάνο κοίτα τους κοντινούς συγγενείς τι Norwood είναι και μετά αποφάσισε εάν θα σπαταλήσεις μοσχεύματα πάλι μπροστά.Εαν έχεις συγγενείς με μεγάλο Norwood σκέψου το δύο και τρεις φορές.Η αα δεν σταματάει ποτέ μέχρι να σε φτάσει σε κοντινό η ίδιο η ακόμα και μεγαλύτερο Norwood με τους συγγενείς σου.Η φίνα κάποια στιγμή θα χρειαστεί αναβάθμιση σε μεγαλύτερη δόση.Με συντηρητικό πλάνο θα πας μέχρι τα 60 με αξιοπρεπή μαλια.Anyway εσύ ξέρεις καλύτερα τι θα κάνεις.
 

ntthanos

Active Member
Ντάνο κοίτα τους κοντινούς συγγενείς τι Norwood είναι και μετά αποφάσισε εάν θα σπαταλήσεις μοσχεύματα πάλι μπροστά.Εαν έχεις συγγενείς με μεγάλο Norwood σκέψου το δύο και τρεις φορές.Η αα δεν σταματάει ποτέ μέχρι να σε φτάσει σε κοντινό η ίδιο η ακόμα και μεγαλύτερο Norwood με τους συγγενείς σου.Η φίνα κάποια στιγμή θα χρειαστεί αναβάθμιση σε μεγαλύτερη δόση.Με συντηρητικό πλάνο θα πας μέχρι τα 60 με αξιοπρεπή μαλια.Anyway εσύ ξέρεις καλύτερα τι θα κάνεις.
Ντανο ; Αδερφέ έκλαψα ...ευτυχώς που δεν με είπες και Ντάφυ !!! Τώρα σοβαρά σε ευχαριστώ για τις συμβουλές σου αλλά αν φτάσω στα 60 δεν θα με νοιάζει το μαλλί αλλά η ψ@@λη
 

witcher

Well-Known Member
Καλημέρα φίλε μου .
Δεν έχω αποφασίσει πως θα κινηθώ στη δεύτερη μμ. Θα μιλήσω με τον γιατρό πρώτα και θα αποφασίσουμε από κοινού, όσο αφορά το δεύτερο σκέλος της ερώτησης σου , η επιλογή έγινε καθαρά για οικονομικούς λόγους !!!
Εντάξει...Ναι πρέπει να το συζητήσεις μαζι του και αναλόγως τι θα σου προτείνει και αυτός. Να σε ρωτήσω αν ξέρεις ο Bisanga έρχεται τακτικά Ελλάδα;
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
@ntthanos μια κουτή ερώτηση και εννοείται δεν είναι απαραίτητη η απάντηση.
Θα εμπιστευόσουν εξίσου το ιατρικό δίδυμο Κυπαρισσού_Βενετσάνος χωρίς την παρουσία του dr Bisanga;
 
Μπλουζα