ntthanos, BHR clinic, fue, 2244g, 04/09/2020,

Aldo

Well-Known Member
@Georgie πες του φίλου εδώ τι πρπεει να αποφεύγει από δω και στο εξής.

Ntthanos χερομαι ειλικρινά για εσενα, το πάλεψες και τα κατάφερες να το χαρείς φιλαράκο και …..προσοχή(βλέπε αρχική πρόταση )
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

witcher

Well-Known Member
Θα σας ανεβάσω δύο φωτός με πλήρη εμφάνιση του προσώπου μου !! Η μία πριν τις δύο μμ και η άλλη μετά τις 2 μμ . Προς το παρών δεν έχω βγάλει καποια για το φόρουμ , αλλά με την πρώτη ευκαιρία θα ανεβάσω
Αυτή η φώτο πιο πολύ για social media είναι όχι για φόρουμ οπως λες και εσύ καθώς δεν δείχνει αντικειμενικά όπως είναι το αποτέλεσμα για να βγουν ασφαλή συμπεράσματα με λεπτομέρειες, έχει φίλτρο κτλπ αλλά δείχνεις άλλος άνθρωπος. Έβαλες όμως και πολλά μοσχεύματα στην μπροστινή ζώνη, περίπου 4100 σε 2 μεταμοσχεύσεις.
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Πολύ ωραίος ο nnthanos, με το βαψιματααακι του, πως πως πως!!!
Όντως άλλος άνθρωπος!
Να είσαι πάντα καλά να το χαίρεσαι φίλε!!!
 

ntthanos

Active Member
Αυτή η φώτο πιο πολύ για social media είναι όχι για φόρουμ οπως λες και εσύ καθώς δεν δείχνει αντικειμενικά όπως είναι το αποτέλεσμα για να βγουν ασφαλή συμπεράσματα με λεπτομέρειες, έχει φίλτρο κτλπ αλλά δείχνεις άλλος άνθρωπος. Έβαλες όμως και πολλά μοσχεύματα στην μπροστινή ζώνη, περίπου 4100 σε 2 μεταμοσχεύσεις.
Μα γ αυτό έβαλα τόσα μοσχεύματα για να φαίνομαι άλλος άνθρωπος ρε μάν μου !! Τώρα όσο αφορά το δεύτερο σκέλος ναι δεν είναι για φόρουμ και το είπα !! Αν δεις όμως τις προηγούμενες φωτός θα δεις ότι δεν υπολείπεται κάπου σε λεπτομέρειες για να τα κρύψει τα φίλτρα !! Οπότε είτε με φίλτρα είτε χωρίς το αποτέλεσμα είναι ίδιο σχεδόν.
 

ntthanos

Active Member
Πολύ ωραίος ο nnthanos, με το βαψιματααακι του, πως πως πως!!!
Όντως άλλος άνθρωπος!
Να είσαι πάντα καλά να το χαίρεσαι φίλε!!!
Το βασικότερο είναι να βγάλουμε όσα χρόνια μπορούμε από την εμφάνιση μας αγορίνα μου!! Γ αυτό κάνουμε όλοι ότι κάνουμε για να έχουμε μια όμορφη εμφάνιση και να νιώθουμε καλά με τον εαυτό μας !! Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια !!
 

ntthanos

Active Member
@Georgie πες του φίλου εδώ τι πρπεει να αποφεύγει από δω και στο εξής.

Ntthanos χερομαι ειλικρινά για εσενα, το πάλεψες και τα κατάφερες να το χαρείς φιλαράκο και …..προσοχή(βλέπε αρχική πρόταση )
Η αρχική πρόταση πια είναι γιατι το έχασα λίγο αγορίνα μου
 

vlafo

Well-Known Member
Επιμονή,θέληση,πλάνο,καλή επιλογή γιατρού,όλα σε μια τάξη και ιδού το αποτέλεσμα.
Χερλάιν τοπ.
Έτοιμος για μπουζούκια.:)

Να το χαίρεσαι φίλε.
 

Chris34

Active Member
Ωραίο αποτέλεσμα φίλε. Έβαλες πολλά μοσχευματα και φαίνεται. Το μαλλί το έχεις βαμμένο; Και το κούρεμα σου αναδεικνύει ακόμη περισσότερο το αποτέλεσμα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ntthanos

Active Member
Επιμονή,θέληση,πλάνο,καλή επιλογή γιατρού,όλα σε μια τάξη και ιδού το αποτέλεσμα.
Χερλάιν τοπ.
Έτοιμος για μπουζούκια.:)

Να το χαίρεσαι φίλε.
Σε ευχαριστώ φίλαρακι μου ...σε λίγο καιρό πάμε για τον τελευταίο χορό !!! Πύκνωση στη β ζώνη και crown !! Μείνετε συντονισμένοι
 

ntthanos

Active Member
Ωραίο αποτέλεσμα φίλε. Έβαλες πολλά μοσχευματα και φαίνεται. Το μαλλί το έχεις βαμμένο; Και το κούρεμα σου αναδεικνύει ακόμη περισσότερο το αποτέλεσμα.
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου !! Ναι το έχω βαμμένο και αυτό το κάνει ακόμη καλύτερο σαν αποτέλεσμα !! Άσε που μου κόβει και καμια 10 χρόνια !!
 
Μπλουζα