Ngl, dr. hasson, fut, 4400 grafts, 20/11/09

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

NGL είπε:
[quote author=Panos1982 link=topic=1301.msg30378#msg30378 date=1269986555]
ngl τι εγινε ρε ψηλε???? κουμπωσε καμμια φωτο εδω περα να δουμε τι γινεται.......
πανο είμαι για Πάσχα εκτός Αθηνών ρε φίλε και βλέπω μέσω κινητού.λοιπόν έχω τραβήξει και στους 3.5 και στους 4 μήνες φωτο αλλά ρε φίλε όπως έχω πει και στον γιαννη13 έχω χάσει το καλώδιο μεταφοράς της ψηφιακής.στην ανάγκη όταν επιστρέψω μετά το Πάσχα θ αγοράσω καινούριο και θα τις ανεβασω .έχω δει διάφορα αλλά όχι τρελλα πράγματα.πιατευω βέβαια ότι είναι αρκετά νωρίς ακόμα.ΕΣΥ φίλε;για πες λίγο αναλυτικότερα σε τι φάση είσαι στους 5 τι βλέπεις και τι περιμένεις;
[/quote]
ngl οκ ρε πασχα ειναι ουτος η αλλος.....δε τρεχει τιποτα....απλα εχω περιεργεια να δω πως πας κι εσυ μιας και δεν εχω δει κανενα update.....μονο τον ομαρ εχω δει.....
Εγω ειμαι σε μια φαση καλη.....αλλα περιμενω αρκετο πραγμα ακομα.......

dk είπε:
2. Ο Πανος νομιζω και ενα αλλο παιδι λενε "οι γνωστοι δεν καταλαβαν" και μου ειπαν "αραιωνει το μαλλι σου"(σορρυ αν κανω λαθος Πανο και δεν εισαι εσυ αλλα 2 το βραδυ που να γυρνας σελιδες πισω). Ποτς γκενεν αυτο?
Αφενως τι δεν καταλαβαν?Οι γνωστοι δεν θα ειδαν εστω κοκκινιλα στα καραφλα σημεια? Κατι θα καταλαβαν. Οχι τριχες αλλα ουτε κενο.
Επισης επειδη προσπαθω να καταλαβω τι ακριβως εχει παιξει...τι nw ησασταν οταν ξεκινουσατε?Γιατι ετσι που τα λετε καταλαβαινω οτι ειχατε μια ελαφρια αραιωση τυπου nw1 αντε 2 και γινατε 0, τσαλικης κι ετσι :)
Δε θυμαμαι αν το ειπα αυτο.....αλλα εμενα οντως δεν εχουν καταλαβει τιποτα......εχουν καταλαβει μονο αυτοι που το ξερουν....οι κολλητοι μου....κανεις αλλος.....
οι υπολοιποι εχω δει αρκετους να φευγει το βλεμμα τους και να παει στο μαλλι μου...και να το ξαναγυρνανε αμεσως στα ματια μου αλλα δεν εχουν αναφερει κατι.....γιατι δε τους παει το μυαλο....απλα θα εχουν την απορια μεσα τους.....και θα λενε ( τι εγινε ρε συ? αυτος δεν ειχε λιγοτερα μαλλια??)
Εγω ειμουνα nw2 κ κατι ας πουμε.....πριν την επεμβαση και τωρα ειμαι nw2 αλλα με πιο χαμηλη hairline και πιο κλειστους κροταφους και πιο πυκνο μαλλι....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alexXXX

Active Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

που ειναι οι φωτο οεο???βαλε να σε δουμε αδερφε να μας φυγει η περιεργεια!! :chinscratch :chinscratch
 

NGL

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

alexXXX είπε:
που ειναι οι φωτο οεο???βαλε να σε δουμε αδερφε να μας φυγει η περιεργεια!! :chinscratch :chinscratch
ρε σεις μην τρελλαινεστε,έχω φωτό και στους 3,5 και στους 4 και θα τις βάλω όταν επιστρέψω.από κινητό μπαίνω και βλέπω.ενημερωτικά έχω κι εγώ ενακαλουτσικο growth για τους 4,5 Μηνες που είμαι,αλλα περιμενω πολύ περισσότερα ακόμα.μιλάω τηλεφωνικως και με κανά δυο παιδιά κι αυτοί τα ίδια είναι.και κάτι ακόμα.υπάρχει ένα ακόμα παλικάρι από εδώ μέσα
που έκανε στο hasson στις 31 Μαρτίου nw4-5 (όπως κι εγώ περίπου δηλ) 4500 grafts κι ευελπιστω να μοιραστεί κι αυτός την εμπειρία του.
 

NGL

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

γεια σας φιλοι μου και χρονια πολλα..
επισυναπτω επιτελους καποιες φωτο μου απο τους 3,3.5 και 4 μηνες .

3 μηνες
 

NGL

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

φωτο απο 3.5 μηνες
 

Συνημμένα

  • 3.5 mines.JPG
    3.5 mines.JPG
    1.1 MB · Προβολές: 310

NGL

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

4 μηνες
 

Συνημμένα

  • 4 mines.JPG
    4 mines.JPG
    1,010.6 KB · Προβολές: 328
  • 4 mine.JPG
    4 mine.JPG
    1,017.9 KB · Προβολές: 330

NGL

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

να σημειωσω οτι τα μαλλια ειναι πολυ κοντα περιπου στον 1.5 ποντο καθε φορα.
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

ωραιος αλλα βαλε να δουμε πως ησουν πριν την επεμβαση....να εχουμε μια συγκριση.....
 

NGL

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

giannis13 είπε:
ωραιος αλλα βαλε να δουμε πως ησουν πριν την επεμβαση....να εχουμε μια συγκριση.....

α ρε γιαννη μ εχεις καλωδιωσει.. :D
θα κοιταξω να βρω καποιες ..
εχω απ το προηγουμενο κινητο.να δω πως θα τις ανεβασω..
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

NGL είπε:
[quote author=giannis13 link=topic=1301.msg31164#msg31164 date=1270988707]
ωραιος αλλα βαλε να δουμε πως ησουν πριν την επεμβαση....να εχουμε μια συγκριση.....

α ρε γιαννη μ εχεις καλωδιωσει.. :D
θα κοιταξω να βρω καποιες ..
εχω απ το προηγουμενο κινητο.να δω πως θα τις ανεβασω..
[/quote]

σε παιδευω ρε αρχηγε αλλα τι να κανω....θελω να δω ειδικα την δικη σου περιπτωση επειδη ειχες αρκετα μεγαλο προβλημα.....>nw4....παντως προς το παρον μια χαρα παει η δουλεια....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

NGL

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

giannis13 είπε:
σε παιδευω ρε αρχηγε αλλα τι να κανω....θελω να δω ειδικα την δικη σου περιπτωση επειδη ειχες αρκετα μεγαλο προβλημα.....>nw4....παντως προς το παρον μια χαρα παει η δουλεια....

καταλαβαινω,κι εγω ετσι καπως ειμαι..
ναι ειχα μεγαλο προβλημα,αλλα παει αρκετα καλα μπορω να πω..
ελπιζω να παω ακομα καλυτερα τωρα που θεωρητικα ξεκινανε οι ''καλοι'' growth μηνες..
γενικα παντως για να σου φυγει η απορια,ειχα μια πολυ αραια σχηματισμενη hairline και αρκετα αδυναμα μαλλια στο middle.
 

kwstakos

New Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

παιδια επειδη και γω το ιδιο προβλημα εχω μπορω να εχω ενα καλο αποτελεσμα με την τεχνικη fue?
 

lykos_19

New Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

καλα τα πας... αστα να μακρινουν.. θα ειναι ωραια... μακρια.... μπραβο σου... αντε τετοιες επιτυχιες σε ολους....
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

με την fue δυσκολα σε αυτες τις περιπτωσεις....για να μη σου πω και ακοτορθωτο.....σε αυτες ενδεικνυτει το strip....ασε που θα σου ερθει και πιο ακριβη η fue..

η fue ειναι μονο για περιπτωσεις ανθρωπων που το ιστορικο τους ειναι να πανε το πολυ nw4(το πολυ,καλυτερα μεχρι nw3)....
 

NGL

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

lykos_19 είπε:
καλα τα πας... αστα να μακρινουν.. θα ειναι ωραια... μακρια.... μπραβο σου... αντε τετοιες επιτυχιες σε ολους....

απο δω και περα θα τ αφησω κι ελπιζω στο καλυτερο.περιμενω παντως ακομα καλυτερο growth και να χοντρυνουν οι πολλες αδυναμες τριχες περισσοτερο.αντε να δουμε..
 

lykos_19

New Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

παιδια με αυτα που ακουω εδω ... εχω πανικοβλυθει εντελως παντου βλεπω τριχες... αν μου πεσουν τα μαλλια θα παω να αυτοκτονισω.... δεν μπορω αλλο....
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

lykos_19 είπε:
παιδια με αυτα που ακουω εδω ... εχω πανικοβλυθει εντελως παντου βλεπω τριχες... αν μου πεσουν τα μαλλια θα παω να αυτοκτονισω.... δεν μπορω αλλο....

Ηρέμησε φιλε site για την τριχόπτωση ειμαστε τι θες να μιλάμε για μαγειρική ;D

Εεεε που και που μιλαμε και λιγο για sex ετσι για αλλαγη :D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

ελα ρε ψηλε να πουμε......μας εχεις αργησει......
λοιπον οπως λεει κ ο διαδοχος μου ο γιαννης :p ......καλο θα ηταν να δουμε κ το πριν....
αλλα απ οτι βλεπω τωρα.....συγκρινοντας σε με τον comb (επειδη βαλατε περιπου τα ιδια θυλακια στον ιδιο χωρο....) συγκρινοντας σε λοιπον ειστε περιπου στο ιδιο σημειο πανω κατω για τον μηνα που βρισκεσαι.....αν και ξερεις οτι ειναι πολυ νωρις ακομα για συμπερασματα.....αλλα σαν μια πρωτη εικονα πιστευω οτι θα γινεις σαν τον comb.....αυτη την εντυπωση εχω.....

Υ.Γ στο κροουν μου φαινεται οτι η πυκνοτητα που εχεις βαλει ειναι μικροτερη απ οτι μπροστα ετσι????
 
Μπλουζα