Ngl, dr. hasson, fut, 4400 grafts, 20/11/09

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

PKK είπε:
Γεια σας και πάλι.
Είχα ρωτήσει αν μπορεί να αποφύγει κάνεις το ξύρισμα αλλά με τις διακοπές του Πάσχα ξεχάστηκα.
Ξέρω ότι κάποιοι δε σε ξυρίζουν. Εκεί που πήγατε εσείς γίνεται;
Πότε μπορείς να επιστρέψεις στη δουλεία χωρίς να καταλάβει κανείς ότι έχεις κάνει κάτι;

τα παιδια το ξυρισαν και γενικα ο χασσον αν δεν κανω λαθος το ξυριζει σε ολους.....μετα απο 20-25 μερες νομιζω θα εισαι ενταξει.....αλλα και γιατι να μην καταλαβει καποιος οτι εχεις κανει κατι???αφου οταν θα εμφανιζεται το αποτελεσμα θα φανει οτι εκανες επεμβαση ή κατι που σου εβγαλε μαλλια τελοςπαντων......
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

NGL

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

giannis13 είπε:
ngl scalp exercises εκανες πριν πας ε???

και βεβαια εκανα γιαννη...3 μηνες περιπου οπως ειπε κι ο πανος επιβεβλημενο....
για να σου πω και κατι που δεν το χω αναφερει ξανα και δεν ξερω κι αν εχει αναφερθει αλλου.
πιστευω οτι ενα μερος της επιτυχιας της εξαγωγης πολλων grafts ειναι τα scalp exercises..
προσωπικα εχω δει μια δυο κλινικες απλα να τα προτεινουν και την h&w να τα επιβαλλει...
απ οτι ξερω ο ομαρ που ειχε ξεπερασει το κανονικο στις ασκησεις,ειχε μοναδικη ελαστικοτητα στην δοτρια σε σημειο που το δερμα να ζαρωνει στο πισω και πλαινο μερος του κεφαλιου τοσο που και ο ιδιος ο hasson επαθε πλακα...γι αυτο εχει διαθεσιμα αλλα 5000 grafts αν χρειαστουν στο μελλον...βεβαια αυτο εννοειται οτι δεν οφειλεται μονο στα s.a. αλλα και στην φυσικη ελαστικοτητα του που ηταν μεγαλη...τα s.a.την εκαναν ομως απιστευτη!!!!
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

NGL είπε:
[quote author=giannis13 link=topic=1301.msg31628#msg31628 date=1271280401]
δηλαδη τι παραπανω εκανε ο ομαρ????

δηλ. εγω εκανα 2ασκησεις χ 10 λεπτα η καθεμια = 20 λεπτα ημερησιως για 2.5-3μηνες ο ομαρ θα εκανε παραπανω..
[/quote]


μαλιστα....για να εχω καλο αποτελεσμα θα εκανα 40 λεπτα τη μερα και 4 μηνες πριν....μπορει να ειναι βαρετο αλλα εχει και ανταμοιβη ;) 8)
 

NGL

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

PKK είπε:
Γεια σας και πάλι.
Είχα ρωτήσει αν μπορεί να αποφύγει κάνεις το ξύρισμα αλλά με τις διακοπές του Πάσχα ξεχάστηκα.
Ξέρω ότι κάποιοι δε σε ξυρίζουν. Εκεί που πήγατε εσείς γίνεται;
Πότε μπορείς να επιστρέψεις στη δουλεία χωρίς να καταλάβει κανείς ότι έχεις κάνει κάτι;

φιλε ΡΚΚ και βεβαια δεν ειναι απαραιτητο να τα ξυρισεις αρκει να υπαρχουν καποιες προυποθεσεις...
να μην εχεις ξανακανει στριπ και η ελαστικοτητα της δοτριας να ειναι σχετικα καλη..
το ξυρισμα στην δοτρια γινεται επειδη πρεπει ο γιατρος να μπορει να διακρινει τον ακριβη αριθμο grafts για να σου αφαιρεσει οσο το δυνατο περισσοτερα...αν λοιπον εχεις ξανακανει στριπ η εχεις χαμηλη ελαστικοτητα ο γιατρος σε παει στα ορια σου και θελει να βλεπει και το τελευταιο θυλακιο ξεκαθαρα...
καποια παιδια οπως ο πανος προτιμησαν σαν επιλογη να ξυρισουν την δοτρια παρολο που δεν ηταν απαραιτητο...
εγω δεν το επελεξα...ηταν υποχρεωτικο..
οσον αφορα το ξυρισμα της ληπτριας ειναι υποχρεωτικο εφοσων υπαρχουν ενδιαμεσα μαλλια κι αυτο γιατι θελει ο γιατρος να περιορισει την πιθανοτητα ζημιας στην ριζα των υπαρχοντων με οτι συνεπαγεται..
εγω με παλια ουλη και χρησιμοποιηση ελαχιστου dermatch σε 2.5 εβδομαδες κυκλοφορουσα ανετα αλλα προφυλλασομουν κι ολας απ τα πολλα κοντινα βλεμματα στο κεφαλι μου...στις 3.5 ολα ηταν καλα ομως...
 

NGL

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

giannis13 είπε:
μαλιστα....για να εχω καλο αποτελεσμα θα εκανα 40 λεπτα τη μερα και 4 μηνες πριν....μπορει να ειναι βαρετο αλλα εχει και ανταμοιβη ;) 8)

πολυ βαρετο και ωρες ωρες κουραστικο,αλλα τι να κανεις?
 

pingman

New Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

Φιλε NGL να σε ask.. Σου είπαν από τον Hasson ότι πρέπει να παίρνεις φίνα μετά την μεταμόσχευση?.. Δεν αποφεύγετε αυτό το πράγμα? Thanks!
 

NGL

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

pingman είπε:
Φιλε NGL να σε ask.. Σου είπαν από τον Hasson ότι πρέπει να παίρνεις φίνα μετά την μεταμόσχευση?.. Δεν αποφεύγετε αυτό το πράγμα? Thanks!

σχεδον δεν αποφευγεται φιλε...ψαξε λιγο στα θεματα της μεταμοσχευσης,εχει γινει ολοκληρη κουβεντα γι αυτο..
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

συγχαρητηρια
σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου τα καλυτερα δυνατα

θεωρω τον συγκεκριμενο απο τους κορυφαιους
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ANAR

Well-Known Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

NGL είπε:
[quote author=pingman link=topic=1301.msg32008#msg32008 date=1271712653]
Φιλε NGL να σε ask.. Σου είπαν από τον Hasson ότι πρέπει να παίρνεις φίνα μετά την μεταμόσχευση?.. Δεν αποφεύγετε αυτό το πράγμα? Thanks!

σχεδον δεν αποφευγεται φιλε...ψαξε λιγο στα θεματα της μεταμοσχευσης,εχει γινει ολοκληρη κουβεντα γι αυτο..
[/quote]

Και εαν δεν μπορεις να παρεις γιατι εχεις παρουσιάσει παρενεργεις πριν τι γίνετε ::)
 

dim74

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

φιλε anar ποσο καιρο περνεις nanocaps?ειδες κατι καλο?παρενεργειες?
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

giannis13 είπε:
[quote author=ANAR link=topic=1301.msg32103#msg32103 date=1271764563]
[quote author=dim74 link=topic=1301.msg32101#msg32101 date=1271764314]
φιλε anar ποσο καιρο περνεις nanocaps?ειδες κατι καλο?παρενεργειες?

Σημερα ξεκίνησα ρε ;D ;D
[/quote]

εντυπωσεις?? :D
[/quote]


:2m: :2m: :2m:
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

ANAR είπε:
[quote author=giannis13 link=topic=1301.msg32104#msg32104 date=1271764855]
[quote author=ANAR link=topic=1301.msg32103#msg32103 date=1271764563]
[quote author=dim74 link=topic=1301.msg32101#msg32101 date=1271764314]
φιλε anar ποσο καιρο περνεις nanocaps?ειδες κατι καλο?παρενεργειες?

Σημερα ξεκίνησα ρε ;D ;D
[/quote]

εντυπωσεις?? :D
[/quote]


:2m: :2m: :2m:
[/quote]


καλα ντε μην τραβας τα μαλλακια σου....ειναι πολυτιμα....
 

kwstakos

New Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

παιδια κσερει κανεις κανενα καλο προιον τοπικο που να περιεχει fina? συγνωμη για το of topic :eek:fft:
 
Μπλουζα