Ngl, dr. hasson, fut, 4400 grafts, 20/11/09

dk

New Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

ngl καλα αποτελεσματα φιλε μου. Καλα το πας.

Να κανω μια ερωτηση προς την κοινοτητα?Το ειχα ρωτησει και αλλου και δεν πηρα απαντηση
Με το strip, μετα, στη δουλεια, τι κανατε?
Θελω να πω, οκ δεν εχω κανενα προβλημα να κυκλοφορω καθημερινα με καπελακι εξω μεχρι να μακρυνουν αλλα ειμαι σε δουλεια γραφειου και μαλιστα ψιλο-openspace οποτε δεν ξερω, θαναι δυσκολο τριγυρω κουστουμια, κουστουμια, γραβατες,κουστουμια και ενα καπελο

Ασε που το καπελο δεν κρυβει την ουλη πισω, αυτη μονο με μαλλια κρυβεται
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ANAR

Well-Known Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

NGL είπε:
[quote author=lykos_19 link=topic=1301.msg31171#msg31171 date=1270993060]
καλα τα πας... αστα να μακρινουν.. θα ειναι ωραια... μακρια.... μπραβο σου... αντε τετοιες επιτυχιες σε ολους....

απο δω και περα θα τ αφησω κι ελπιζω στο καλυτερο.περιμενω παντως ακομα καλυτερο growth και να χοντρυνουν οι πολλες αδυναμες τριχες περισσοτερο.αντε να δουμε..
[/quote]

Φιλε σου εύχομαι τα καλυτερα ( κοτσίδα ;D )
 

mikeshair

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

dk είπε:
ngl καλα αποτελεσματα φιλε μου. Καλα το πας.

Να κανω μια ερωτηση προς την κοινοτητα?Το ειχα ρωτησει και αλλου και δεν πηρα απαντηση
Με το strip, μετα, στη δουλεια, τι κανατε?
Θελω να πω, οκ δεν εχω κανενα προβλημα να κυκλοφορω καθημερινα με καπελακι εξω μεχρι να μακρυνουν αλλα ειμαι σε δουλεια γραφειου και μαλιστα ψιλο-openspace οποτε δεν ξερω, θαναι δυσκολο τριγυρω κουστουμια, κουστουμια, γραβατες,κουστουμια και ενα καπελο

Ασε που το καπελο δεν κρυβει την ουλη πισω, αυτη μονο με μαλλια κρυβεται

για την δοτρια περιοχη δηλαδη την ουλη που αναφερεις μπορει να καλυφθει με 2 εκατοστα μακρος τριχας.
για την ληπτρια περιοχη που θα μπουν τα μοσχευματα δηλαδη, ισχυει το ιδιο. αν ειναι τελειως καραφλη η ληπτρια περιοχη να υπολογιζεις περιπου τις 22-24 μερες για να μην φενεται τιποτα, ισως μια ελαφρια κοκινιλα. αν το μαλλι σου συνηθιζεις να το εχεις πολυ κοντο ειναι προτιμοτερο η fue μεθοδος, και ενοειτε οτι δεν χρειαζεται να σκεφτεσαι για ουλη με αυτη την μεθοδο.
 

dk

New Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

mikeshair είπε:
[quote author=dk link=topic=1301.msg31190#msg31190 date=1271012263]
ngl καλα αποτελεσματα φιλε μου. Καλα το πας.

Να κανω μια ερωτηση προς την κοινοτητα?Το ειχα ρωτησει και αλλου και δεν πηρα απαντηση
Με το strip, μετα, στη δουλεια, τι κανατε?
Θελω να πω, οκ δεν εχω κανενα προβλημα να κυκλοφορω καθημερινα με καπελακι εξω μεχρι να μακρυνουν αλλα ειμαι σε δουλεια γραφειου και μαλιστα ψιλο-openspace οποτε δεν ξερω, θαναι δυσκολο τριγυρω κουστουμια, κουστουμια, γραβατες,κουστουμια και ενα καπελο

Ασε που το καπελο δεν κρυβει την ουλη πισω, αυτη μονο με μαλλια κρυβεται

για την δοτρια περιοχη δηλαδη την ουλη που αναφερεις μπορει να καλυφθει με 2 εκατοστα μακρος τριχας.
για την ληπτρια περιοχη που θα μπουν τα μοσχευματα δηλαδη, ισχυει το ιδιο. αν ειναι τελειως καραφλη η ληπτρια περιοχη να υπολογιζεις περιπου τις 22-24 μερες για να μην φενεται τιποτα, ισως μια ελαφρια κοκινιλα. αν το μαλλι σου συνηθιζεις να το εχεις πολυ κοντο ειναι προτιμοτερο η fue μεθοδος, και ενοειτε οτι δεν χρειαζεται να σκεφτεσαι για ουλη με αυτη την μεθοδο.
[/quote]
fue μακαρι να μπορουσα αλλα δεν με βλεπω γιατι αποτι καταλαβαινω αποδω μεσα, fue ειναι για 'καραφλιτσες'
Εγω ειμαι 4,5 βαθυ προς 5 μην σου πω(δλδ σε κανα 6μηνο θαμαι 5αρι κανονικο), ενω αν κρινω οτι εχω παρει απο μπαμπα/θειο στην καλυτερη 5 πουχει ο θειος(που περιεργως μοιαζουμε περισσοτερο, ρε λες? :D) ή ισως 6 πουναι ο μπαμπας αρα αν εχω καταλαβει καλα, μονο για strip μιλαμε με τετοια καραφλα ε?

Το θεμα ειναι οτι ναι, συνηθως εχω κοντο το μαλλι μου αλλα περισσοτερο λογω της τριχοπτωσης αλλα ας μπορω να κανω μεταμοσχευση, ας παει καλα, και χεστηκαμε για το μηκος

Παντως το διαστημα που λες δεν ειναι απαγορευτικο. Αν παρω 15 εργασιμες αδεια, μου κανει περιπου 23(αντε βγαλε 1-2 καθως δεν θα παω αμεσως λογικα) ας πουμε 20-21 ημερολογιακες αποχης απο τη δουλεια. Δεν θα με χαλαγε καθολου να μην ειναι πολυ αντιαισθητικο και ας φαινεται μεχρι να μακρυνει το μαλλι
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

giannis13 είπε:
''ο διαδοχος μου ο γιαννης ''

:D α ρε πανο εισαι εργαλειο.....

χαχαχα......ετσι ειναι γιαννη.....εγω σε λιγο θα βγω στη συνταξη.....πρεπει να αφησω καποιον καλο στο ποδι μου!!!! ;D
 

mikeshair

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

dk είπε:
[quote author=mikeshair link=topic=1301.msg31195#msg31195 date=1271022085]
[quote author=dk link=topic=1301.msg31190#msg31190 date=1271012263]
ngl καλα αποτελεσματα φιλε μου. Καλα το πας.

Να κανω μια ερωτηση προς την κοινοτητα?Το ειχα ρωτησει και αλλου και δεν πηρα απαντηση
Με το strip, μετα, στη δουλεια, τι κανατε?
Θελω να πω, οκ δεν εχω κανενα προβλημα να κυκλοφορω καθημερινα με καπελακι εξω μεχρι να μακρυνουν αλλα ειμαι σε δουλεια γραφειου και μαλιστα ψιλο-openspace οποτε δεν ξερω, θαναι δυσκολο τριγυρω κουστουμια, κουστουμια, γραβατες,κουστουμια και ενα καπελο

Ασε που το καπελο δεν κρυβει την ουλη πισω, αυτη μονο με μαλλια κρυβεται

για την δοτρια περιοχη δηλαδη την ουλη που αναφερεις μπορει να καλυφθει με 2 εκατοστα μακρος τριχας.
για την ληπτρια περιοχη που θα μπουν τα μοσχευματα δηλαδη, ισχυει το ιδιο. αν ειναι τελειως καραφλη η ληπτρια περιοχη να υπολογιζεις περιπου τις 22-24 μερες για να μην φενεται τιποτα, ισως μια ελαφρια κοκινιλα. αν το μαλλι σου συνηθιζεις να το εχεις πολυ κοντο ειναι προτιμοτερο η fue μεθοδος, και ενοειτε οτι δεν χρειαζεται να σκεφτεσαι για ουλη με αυτη την μεθοδο.
[/quote]
fue μακαρι να μπορουσα αλλα δεν με βλεπω γιατι αποτι καταλαβαινω αποδω μεσα, fue ειναι για 'καραφλιτσες'
Εγω ειμαι 4,5 βαθυ προς 5 μην σου πω(δλδ σε κανα 6μηνο θαμαι 5αρι κανονικο), ενω αν κρινω οτι εχω παρει απο μπαμπα/θειο στην καλυτερη 5 πουχει ο θειος(που περιεργως μοιαζουμε περισσοτερο, ρε λες? :D) ή ισως 6 πουναι ο μπαμπας αρα αν εχω καταλαβει καλα, μονο για strip μιλαμε με τετοια καραφλα ε?

Το θεμα ειναι οτι ναι, συνηθως εχω κοντο το μαλλι μου αλλα περισσοτερο λογω της τριχοπτωσης αλλα ας μπορω να κανω μεταμοσχευση, ας παει καλα, και χεστηκαμε για το μηκος

Παντως το διαστημα που λες δεν ειναι απαγορευτικο. Αν παρω 15 εργασιμες αδεια, μου κανει περιπου 23(αντε βγαλε 1-2 καθως δεν θα παω αμεσως λογικα) ας πουμε 20-21 ημερολογιακες αποχης απο τη δουλεια. Δεν θα με χαλαγε καθολου να μην ειναι πολυ αντιαισθητικο και ας φαινεται μεχρι να μακρυνει το μαλλι
[/quote]
φιλε dk, στην κλιμακα που λες οτι εισαι μαλλον πρεπει να μιλαμε σιγουρα για στριπ.
αν νομιζεις οτι μπορεις να αφησεις το μαλλι λιγο μακρυ 2- 2,5 εκατοστα πισω στην δοτρια περιοχη οταν ειναι να κανεις την επεμβαση θα ειναι ενταξει. εσυ ξερεις καλυτερα την δοτρια περιοχη σου ποσο πυκνη ειναι και τι μπορει να σου δωσει.
για την αδεια που λες σε καταλαβαινω 15 + τα 8 υποχρεωτικα ρεπο=23 αν το παρεις αποφαση μπορεις να το προγραματισεις να κανεις την επεμβαση απο την πρωτη μερα που ξεκινανε, βεβαια μιλαμε να τις παρεις συνεχομενες.
παντως αν καταφερεις και και εχεις τα 2 εκατοστα τριχα στην δοτρια οταν κανεις την επεμβαση τις 22 μερες μετα ελευθερες μεχρι να επιστρεψεις στην εργασια σου νομιζω οτι δεν θα εχεις αγχος να αντιληφθει καπιος κατι.
 

NGL

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

μαγκες για την ουλη την παλευετε για κανα δυο εβδομαδες με dermatch μην αγχωνεστε.κι εγω εξαλλου ετσι ημουν...μετα ομως εισαι ψιλοαρχοντας...
 

NGL

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

Panos1982 είπε:
ελα ρε ψηλε να πουμε......μας εχεις αργησει......
λοιπον οπως λεει κ ο διαδοχος μου ο γιαννης :p ......καλο θα ηταν να δουμε κ το πριν....
αλλα απ οτι βλεπω τωρα.....συγκρινοντας σε με τον comb (επειδη βαλατε περιπου τα ιδια θυλακια στον ιδιο χωρο....) συγκρινοντας σε λοιπον ειστε περιπου στο ιδιο σημειο πανω κατω για τον μηνα που βρισκεσαι.....αν και ξερεις οτι ειναι πολυ νωρις ακομα για συμπερασματα.....αλλα σαν μια πρωτη εικονα πιστευω οτι θα γινεις σαν τον comb.....αυτη την εντυπωση εχω.....

Υ.Γ στο κροουν μου φαινεται οτι η πυκνοτητα που εχεις βαλει ειναι μικροτερη απ οτι μπροστα ετσι????

πανουλη η πυκνοτητα ειναι μικροτερη κι αν γινω σαν τον comb θα εχεις ποτακι κερασμενο..χαχα!
εμαθα απ τον ανδρεα οτι εισαι ο καλυτερος του χωριου...
αυτος εχει ψιλοαγχωθει,αλλα τσαμπα πιστευω...
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

NGL είπε:
[quote author=Panos1982 link=topic=1301.msg31189#msg31189 date=1271009839]
ελα ρε ψηλε να πουμε......μας εχεις αργησει......
λοιπον οπως λεει κ ο διαδοχος μου ο γιαννης :p ......καλο θα ηταν να δουμε κ το πριν....
αλλα απ οτι βλεπω τωρα.....συγκρινοντας σε με τον comb (επειδη βαλατε περιπου τα ιδια θυλακια στον ιδιο χωρο....) συγκρινοντας σε λοιπον ειστε περιπου στο ιδιο σημειο πανω κατω για τον μηνα που βρισκεσαι.....αν και ξερεις οτι ειναι πολυ νωρις ακομα για συμπερασματα.....αλλα σαν μια πρωτη εικονα πιστευω οτι θα γινεις σαν τον comb.....αυτη την εντυπωση εχω.....

Υ.Γ στο κροουν μου φαινεται οτι η πυκνοτητα που εχεις βαλει ειναι μικροτερη απ οτι μπροστα ετσι????

πανουλη η πυκνοτητα ειναι μικροτερη κι αν γινω σαν τον comb θα εχεις ποτακι κερασμενο..χαχα!
εμαθα απ τον ανδρεα οτι εισαι ο καλυτερος του χωριου...
αυτος εχει ψιλοαγχωθει,αλλα τσαμπα πιστευω...
[/quote]

ok τοτε το ποτο το εχω σιγουρο!!! Αν γινεις καλυτερος δλδ να περιμενω μπουκαλι ετσι??? δε θελω τσιγκουνιες!!!! 8)
Αστον αντρεα να λεει μωρε.....την τριχα την κανει τριχια.....τεζα ειναι κι αυτος!!!!
 

NGL

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

Panos1982 είπε:
ok τοτε το ποτο το εχω σιγουρο!!! Αν γινεις καλυτερος δλδ να περιμενω μπουκαλι ετσι??? δε θελω τσιγκουνιες!!!! 8)
Αστον αντρεα να λεει μωρε.....την τριχα την κανει τριχια.....τεζα ειναι κι αυτος!!!!

τι μπουκαλι..μπουκαλια θες να πεις... :D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Leonidas

New Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

Μπράβο NGL!!Τα πας πολύ καλά.Όταν σου είναι εύκολο ανέβασε και φωτό να δούμε την δότρια.Είσαι ευχαριστημένος από την ουλή?Υπάρχουν και ειδικά σκευάσματα με σιλικόνη ή/και υαλουρονικό οξύ για καλύτερη επούλωση.
 

comb

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

ΝGL, μια χαρά σε βλέπω! Τώρα αν έχεις καλύτερο αποτέλεσμα από το δικό μου, κερνάς 2 κουτιά προσκαρ!
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

Εγω θα κανω 6 μηνες υπομονη ακομα και μετα κερναω προσθετα παντως μεγεθους και ποιοτητας ...
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

ANAR είπε:
[quote author=giannis13 link=topic=1301.msg31196#msg31196 date=1271022384]
''ο διαδοχος μου ο γιαννης ''

:D α ρε πανο εισαι εργαλειο.....


??? ??? ??? ??? ΕΡΓΑΛΕΙΟ;;;;;;;;;;;

Μιλα ξεκαθαρα Γιαννη μην αφηνεις να αιωρούνται υπονοούμενα :D :D
[/quote]

πιπεριιιιι !!!!! :spank
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

giannis13 είπε:
ngl scalp exercises εκανες πριν πας ε???

Στην αρχη ντραπηκε λιγο.......αλλα μετα το ξεπερασε κι εκανε......χ0ααχ00αχ0αχ.......
ενοειται οτι εκανε.....αν δεν εκανε ο ngl ποιος θα εκανε???? αφου ειχε κανει κι αλλο στριπ στο παρελθον...ηταν must....
 

PKK

New Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

Γεια σας και πάλι.
Είχα ρωτήσει αν μπορεί να αποφύγει κάνεις το ξύρισμα αλλά με τις διακοπές του Πάσχα ξεχάστηκα.
Ξέρω ότι κάποιοι δε σε ξυρίζουν. Εκεί που πήγατε εσείς γίνεται;
Πότε μπορείς να επιστρέψεις στη δουλεία χωρίς να καταλάβει κανείς ότι έχεις κάνει κάτι;
 
Μπλουζα