Mexis - μακριά!!!

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

Mαλλιας είπε:
Καινοτομια η λοσιον του ερευνητη παντως.Θελει ψαξιμο.

Μαλλιας εκατσα και ειδα ολα σου τα ποστς......μπραβο μαθαινετε.......τουλαχιστον τωρα δε κανετε κατευθειαν ποστ εδω.....κανετε κι αλλου για ξεκαρφωμα......μπραβο μπραβο.....

Ακη....ειδου το νεο εξελιγμενο μοντελο/ποστερ του Μ*ξη....... :D :D

με τις σας ταιζουν εκει περα???? με κουτοχορτο???? δεν εξηγειται αλλιως τοση βλακεια μαζεμενη σε ενα δωματιο.......
 

Άκης

Administrator
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

Panos1982 είπε:
Μαλλιας εκατσα και ειδα ολα σου τα ποστς......μπραβο μαθαινετε.......τουλαχιστον τωρα δε κανετε κατευθειαν ποστ εδω.....κανετε κι αλλου για ξεκαρφωμα......μπραβο μπραβο.....

Ακη....ειδου το νεο εξελιγμενο μοντελο/ποστερ του Μ*ξη....... :D :D

με τις σας ταιζουν εκει περα???? με κουτοχορτο???? δεν εξηγειται αλλιως τοση βλακεια μαζεμενη σε ενα δωματιο.......
:)
Εξελίσσονται σιγά σιγά. Άραγε το επόμενο μοντέλο πως να είναι :chinscratch
 

NoMoreLoss

New Member
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

δεν τα κάνει για πλάκα για να μας σπάσει τα νευρα και καλά. για αυτό τον λόγο το κάνει είναι απο την ομάδα του γνωστού βλάχου με τα θαυματουργά βοτάνια και λάδια
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

η αληθεια ειναι αγαπητε "μαλλια" και οποιος αλλος παρακολουθει απο την εταιρια σας

η αληθεια ειναι λοιπον οτι εσεις αδικειτε τους εαυτους σας
το κραξιμο που ριχνουν καποια παιδια προκαλειτε αποκλειστικα απο εσας
και τον τροπο που προσεγγιζετε το φορουμ

θα ηταν πιο τιμιο να εμπαινε μεσα ο αρχηγος σας η καποιος υπευθυνος
να μιλουσε και να απαντουσε οπως επρεπε
και οχι να μπαινουν διαφοροι δηθεν ευχαριστημενοι



Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΥΣ
 

Άκης

Administrator
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

Εμένα πάντως μου αρέσει να διαβάζω από mexi ή συνεργάτη. Έχει το κάτι του το μήνυμα.
Οπως αυτό πχ
Ποτέ δε μπορούσε να φανταστεί ο ανθρώπινος νους οτι με μία ενστάλλαξη θα έλυνε το πρόβλημα του τριχωτού του κεφαλιού του. Ένα αρχικό πρόβλημα με 29 ευρώ που είναι για να κάνει 3 ενσταλλάξεις στο κεφάλι του για να κάνει τουλάχιστον 15-20 χρόνια να μας ξαναχρειαστεί, είναι πολλά? Τώρα, για τα προχωρημένα στάδια φαλάκρας που θα δώσουνε 2000 ή 3000 ευρώ στα πιο μεγάλα προβλήματα, που δεν ήξεραν και τώρα μαθαίνουν για τη λοσιόν MEXIS/M6S PATENT, όσο μεγάλο πρόβλημα και να έχουν στο τέλος φεύγουν έχοντας βγάλει όλα τους τα μαλλιά... είναι πολλά? Εκτός αν το συγκρίνετε με άλλες μεθόδους που ανεξάρτητα με το κόστος στο τέλος η κατάληξη είναι πάντα η ίδια... να μένουν φαλακροί. Με πιό προιόν/μέθοδο το συγκρίνετε? Μήπως με τις φθηνές λοσιόν του τηλεμάρκετινγκ που υπόσχονται με 69 ευρώ και το μόνο που αξίζει είναι τα μπουκαλάκια και τα άλλα δώρα που δίνουνε ή με τις μεταμοσχεύσεις που σου ανοίγουν αλλού φαλάκρα για να σου κρύψουν άλλη και μόλις πας να τα χαρείς, χόρια τις επιπτώσεις, στο τέλος να καταλήγεις πάλι φαλακρός και με πιο έντονα προβλήματα στο κεφάλι?
Κι εγώ θα μπορούσα να το κάνω να είναι φτηνό για όλους αλοιόνοντας το κι έτσι θα είμασταν όλοι ευχαριτημένοι.Είναι η μόνη με 100% αποτελέσματα και πιστεψέ με τα αξίζει τα λεφτά της.


Ενώ για παράδειγμα, στην σελίδα του στο Facebook λέει:
Δραστηριότητες : Πολλή έρευνα όσον αφορά το καλύτερο για τον άνθρωπο
Σχετικά με εμένα:Οταν ανακάλυψα τη λοσιόν μου όλα ήταν φοβερά, ωραία και καλά. Οταν όμως ανακάλυψα τις επιπλοκές της φαλάκρας έπαθα σοκ και από τότε έχω αφοσιωθεί στην έρευνα.

Πολύ έρευνα πάντως. Γι'αυτό τον λέμε και ερευνητή άλλωστε :)
Το email του είναι όλα τα λεφτά πάντως
Email: kaipolymali@windo....ive.com
 
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

Κ εγώ ANAR συμφωνώ αλλά από την άλλη αν κάποιος διαβάσει μερικά πράγματα εδώ τουλάχιστον νομίζω ότι αν πάει εκεί τότε... δε δικαιολογώ ότι είναι απελπισμένος γιατί πίστεψε με έχω υπάρξει απελπισμένη και έχω χαλάσει χρήματα χωρίς να βλέπω ότι είναι μούφα αυτά που μου τάζουν..αυτόν βέβαια δεν τον πίστεψα ποτέ μου ούτε την άλλη την κυρία που εμφανίζεται σε κάτι μικρά κανάλια ( και τώρα την έχω πετύχει ).. γιατί ο τρόπος που εκφράζονται δείχνει ότι δεν έχουν ίδεα από τριχόπτωση!

Τώρα θα μου πείς εγώ πως παραμυθιάστηκα..δεν είχα πληροφόρηση...δεν είχα internet και το 90% που έβαλα inernet ήταν για να προσπαθήσω μόνη μου μήπως βρω κάποια πληροφορία για να καταλάβω τί μου συμβαίνει..

Οπότε νομίζω ότι όσοι διαβάζουν για τον συγκεκριμένο κύριο δε νομίζω ότι θα πουν τί χαζομάρα έχουν κάνει που δεν τον επισκεύτηκαν τοσο καιρό!

Αν δεν είχε ανακαλύψει και αυτή τη λέξη "ενστάλλαξη".. τότε αστα να πάνε είναι τα κειμενά του για ερευνητή..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Synth

New Member
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

Panos1982 είπε:
με τις σας ταιζουν εκει περα???? με κουτοχορτο???? δεν εξηγειται αλλιως τοση βλακεια μαζεμενη σε ενα δωματιο.......

Παναγιωτης είπε:
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΥΣ


Παρενέργεια από τη λοσιόν τους είναι.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

μιας και καποτε μιλουσαμε για δημοτικοτητα
σας παραθετω καποια στοιχεια απο μια σελιδα που κανει μετρησεις
http://www.websiteoutlook.com

μπορειτε να το επαληθευσετε
οι τιμες δεν ειναι σταθερες καθως καθε μερα μεγαλωνει η διαφορα
τελικα μηπως του κανουμε διαφημιση

δειτε παρακατω / μιλαμε για 6 χιλιαρικα διαφορα


index.php



index.php
 

Συνημμένα

  • ScreenShot001.jpg
    ScreenShot001.jpg
    21.1 KB · Προβολές: 306

Άκης

Administrator
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

ANAR είπε:
Δυστυχώς με ολα αυτα του κανουμε διαφήμιση του εφευρέτη

Παναγιωτης είπε:
τελικα μηπως του κανουμε διαφημιση


Να πω βασικά πως το βλέπω εγώ.
Διαβάζοντας τα μηνυματα του ερευνητή, σκέφτομαι και λέω "κοίτα να δεις τι λέει ο άνθρωπος και περιμένει να το χάψουμε". Έχει και ένα τρόπο πως τα γράφει.
Τώρα πες ότι ένας επισκέπτης, έρχεται εδώ και διαβάζει για τον ερευνητή και σου λέει "πεστε ότι θέλετε, εγώ στου mexi θα πάω". ,
Καλώς, άλλωστε εγω προσωπικά ούτε θα χάσω, ούτε θα κερδίσω αν ο mexis πουλήσει και 10000 λοσιόν. Αλλά αν πειστεί και πάει και πάρει, τότε δεν μπορώ να κάνω κάτι γι'αυτό, τα'θελε και τα'παθε. Αν τώρα, ψάξει στο γουγλι και πέσει του ερευνητή την σελίδα και πειστεί πάλι με την μία, σημαίνει ότι βαριέται και γενικά δεν ψάχνεται και πάλι τα'θελε και τα'παθε.
Άλλωστε αν πατήσεις την λέξη τριχόπτωση ή mexis στο γουγλι, εμφανίζει και το site, οπότε αποκλείεται να ψάξει πληροφορίες και να μην βρει.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

Mαλλιας είπε:
Σας εχει τρελανει ο ερευνητης.

βασικα εμενα με εκανα να σκασω στα γελια

θυμαστε ρε παιδια ενα παλιο ελληνικο εργο ο ξιπολυτος πριγκηψ
ε να χαρω εγω ερευνετης εγω που δεν θυμαμαι καλα καλα αν τελειωσε και το λυκειο


σιγουρα αποδεικνυετε οτι η σελιδα μας ειναι χαλαρα μπροστα
ειναι πολυ ανωτερη σε επισκεψιμοτητα απο του Μ**
 
Μπλουζα