Mexis - μακριά!!!

stefani

New Member
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

Καλησπ'ερα σε όλους!Μια ερώτηση:γνωρίζετε κάτι για το evramatin power? είναι μια λοσιόν φυτική απ'ο τον Αμαζόνα για την τριχόπτωση. την έχει δοκιμάσι κάποιος/¨α?
Ευχαριστώ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

magic810

New Member
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

stefani είπε:
Καλησπ'ερα σε όλους!Μια ερώτηση:γνωρίζετε κάτι για το evramatin power? είναι μια λοσιόν φυτική απ'ο τον Αμαζόνα για την τριχόπτωση. την έχει δοκιμάσι κάποιος/¨α?
Ευχαριστώ

Ναι συγκεκριμενα την ειχα προμηθευτει απο ενα μαγαζακι με τετοια στην Αγ.σοφιας στη θεσσαλονικη......
Μεινε μακρια.......
 

stefani

New Member
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

Ευχαριστώ πολύ!Ακόμη ένα μεγαλύτερο ευχαριστώ στη σελίδα αυτή γιατι στο παρά ένα -στην κυριολεξία -γλιτωσα κάποιο σημαντικό ποσό από τον...κύριο και την...κυρία Μέξη...Σκέτη απάτη! :worshipper
 

Άκης

Administrator
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

stefani είπε:
στο παρά ένα -στην κυριολεξία -γλιτωσα κάποιο σημαντικό ποσό από τον...κύριο και την...κυρία Μ*ξη...
Βλέπω να με κυνηγά η οικογένεια mexi... :guillotine



lykos_19 είπε:
κατι τετοιοι θελουν κρεμαλα....
Δεν θέλουν αυτοί κρεμάλα, εμείς θα πρέπει να είμαστε ενημερωμένοι για να μην την πατάμε ;)
 

lykos_19

New Member
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

o mexis ειχε προβλημα με τα μαλλια σιγα... βρηκε κατι και ειπε..για να το δικαιολογισει... αν ειχε στα αληθεια.. φερε φωτογραφιες ρε φιλε....μπας και το πιστεψουμε.... αμα...
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

πιθανον να εννοει το οτι εφοσον ο Μ*ξης εχει δηλωσει ο ιδιος οτι ειχε προβλημα
μαλλον θελει να δει φωτο το ιδιου του Μ*ξη πως ηταν οταν ειχε το προβλημα

" αν δεν κανω λαθος ειπε οτι ειχε και γυροειδη και ανδρογενετικη "

κατι τετοιο αντιλαμβανομαι εγω
 

GK

New Member
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

Παναγιωτης είπε:
πιθανον να εννοει το οτι εφοσον ο Μ*ξης εχει δηλωσει ο ιδιος οτι ειχε προβλημα
μαλλον θελει να δει φωτο το ιδιου του Μ*ξη πως ηταν οταν ειχε το προβλημα

κατι τετοιο αντιλαμβανομαι εγω

ακριβώς
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

Παναγιωτης είπε:
πιθανον να εννοει το οτι εφοσον ο Μ*ξης εχει δηλωσει ο ιδιος οτι ειχε προβλημα
μαλλον θελει να δει φωτο το ιδιου του Μ*ξη πως ηταν οταν ειχε το προβλημα

" αν δεν κανω λαθος ειπε οτι ειχε και γυροειδη και ανδρογενετικη "

κατι τετοιο αντιλαμβανομαι εγω

Κάλο στο μυαλο εχει ;D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

δειτε και αυτο
ο κυριος μαλλον δεν ηταν καλα προετειμασμενος και διαβασμενος
αγχομενος θα ελεγα καλυτερα
και δεν μπορουσε να εκφρασει λογο

ακομη και αν δεν ηξερα τιποτα για αυτον και την λοσιον του
δεν θα με επειθε παντως

MEXIS solution against baldness - MEXIS ΛΥΣΗ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΦΑΛΑΚΡΑΣ-01
 

NoMoreLoss

New Member
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

ο μούχλας είναι μ@λ@κ@ς αυτό το ξέρουμε όλοι.....αλλά....αν προσέξατε στην ομιλία του προς το τέλος λέει ότι έχει μια συνεργασία με ένα ιατρικό ινστιτούτο που ελέγχει την πατέντα του αλλά πρός την ασφάλεια που παρέχει και όχι τα αποτελέσματα που έχει..μετά πάει να το διορθώσει αλλά είναι αργά. δώστε βάση πρός το τέλος του βίντεο
 

aprilianos

New Member
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

Να μπορεσω να το βγαλω αυτο απο πανω απο καποια ζωα και να το πουλησω σε αλλα...
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

Eγω πείστηκα απο αυτα που ελεγα παω να παραγγείλω ???
 

Άκης

Administrator
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

Παναγιωτης είπε:
δειτε και αυτο
ο κυριος μαλλον δεν ηταν καλα προετειμασμενος και διαβασμενος
αγχομενος θα ελεγα καλυτερα
και δεν μπορουσε να εκφρασει λογο

ακομη και αν δεν ηξερα τιποτα για αυτον και την λοσιον του
δεν θα με επειθε παντως

MEXIS solution against baldness - MEXIS ΛΥΣΗ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΦΑΛΑΚΡΑΣ-01

Πρώτη φορά το βλέπω αυτό το video. Τεσπα.
Ωστόσο, μην νομίζετε ότι ο μεξής το έχει αφήσει έτσι:
Forum Mexi:
Ερ.:Κύριε Μέξη γιατί δεν τους κάνετε μήνυση?
Απ.:Επειδή το έχω ψάξει και νομικά αλλά και στη Γ.Α.Δ.Α. σας πληροφορώ ότι το forum είναι αγνώστου ταυτότητος ιδιοκτήτη (απόρητη ταυτότητα) και ο server του είναι εσκεμμένα στο Denver της Αμερικής με αποτέλεσμα να είναι αδύνατον να τους μηνύσει κανείς ότι συκοφαντείες κ αν λένε. Τόσο άδυκο όσο και επικίνδυνο.Και επιπλέον δεν με συκοφαντούν ανυπόστατα και αβάσιμα μόνο οι συγκεκριμένοι, κρυμμένοιιδιοκτήτες του συγκεκριμένου απόρρητου διαχειριστή forum αλλά συνομοτούν εναντίον μου και με τον Αμερικάνο γιατρό Rassman τον οποίο όμως αντέκρουσα με mails. Και το συγκεριμένο forum αλλά και ο συγκεκριμένος γιατρός είναι αδύνατον να μηνυθούν αφού τα site τους ανήκουν σε server της Αμερικής (μας ενημέρωσε η Γ.Α.Δ.Α.).
Καθυστέρησα να σας ενημερώσω για τις κινήσεις μου διότι ήθελα να σας παρουσιάσω κάποια νέα από όλη αυτή την διαδικασία που κίνησα με την πεποίθηση να δικαιωθούμε.
Όλες αυτές τις νομικές διαδικασίες εναντίον τους τις ξεκίνησα από το αμέριστο ενδιαφέρον των ήδη υπαρκτών πελατών μου και φίλων μου που η αγανάκτηση τους ήταν μεγάλη το γιατί δεν κάνω κάτι.

αυτό δεν το γνώριζα με τους servers εξ αμερικής και μηνύσεις. Θα το ψάξω βαθύτερα, αν και νομίζω πρέπει να μην ισχύει. :chinscratch
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

@Ακης Don't worry Boss, όλοι μας θα υπερασπιστούμε το site με νύχια και με δόντια!!! :rifle :fenc :guns
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

Παραμύθια πουλαει σιγα μην πήγε στην γαδα ( παπαπα τι λεξη εγραψα πρωι πρωι ??? ) ;D

Εαν πηγενε το ποιο πιθανό θα ηταν να τον κράταγαν :chinscratch
 
Μπλουζα