Mexis - μακριά!!!

skarman

New Member
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

Μία ερώτηση παιδιά. :sleep:Επειδή είναι βράδυ και με πονάνε τα μάτια μου, έχω διαβάσει μέχρι τη σελίδα 2 του θέματος αυτού. Εν τέλει τι έγινε με τον Μάστερ σας έδωσε επαρκή στοιχεία ή έφαγε πόρτα? :knup:
Ζητώ συγγνώμη αλλα δεν έχω το κουράγιο αυτή τη στιγμή να διαβάσω μέχρι το τέλος! :-[
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ANAR

Well-Known Member
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

skarman είπε:
Μία ερώτηση παιδιά. :sleep:Επειδή είναι βράδυ και με πονάνε τα μάτια μου, έχω διαβάσει μέχρι τη σελίδα 2 του θέματος αυτού. Εν τέλει τι έγινε με τον Μάστερ σας έδωσε επαρκή στοιχεία ή έφαγε πόρτα? :knup:
Ζητώ συγγνώμη αλλα δεν έχω το κουράγιο αυτή τη στιγμή να διαβάσω μέχρι το τέλος! :-[

Τ Ι Π Ο Τ Α
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

τετοια θεματα σαν αυτο ειναι να παιρνεις μεγαλο καφε
να αραζεις και να διαβαζεις . . .

ειχε και συνεχεια οχι μονο στοιχεια δεν εδωσε
αλλα εμφανιστηκαν και αλλοι
τεσπα
οταν εχεις χρονο διαβασε αξιζει
 

skarman

New Member
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

Παναγιωτης είπε:
τετοια θεματα σαν αυτο ειναι να παιρνεις μεγαλο καφε
να αραζεις και να διαβαζεις . . .

ειχε και συνεχεια οχι μονο στοιχεια δεν εδωσε
αλλα εμφανιστηκαν και αλλοι
τεσπα
οταν εχεις χρονο διαβασε αξιζει

Σοβαρά?Τι να πεις..."Τα πάντα στο βωμό του ΧΡΗΜΑΤΟΣ!!!!!
Σε ευχαριστώ για τη συμβουλή Παναγιώτη.Αυτό θα κανω!!!
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

απλα σκεψου μονο οτι επιστημονες χιλιαδες παιδευονται για την ΑΑ
γιατροι οι οποιοι σπουδασαν διαβασαν ασχοληθηκαν
ειχαν bugdet και καναν ερευνες μελετες
και φτασαν ως εκει που φτασαν

και ξαφνικα ενας που δεν ξερουμε αν εχει τελειωσει καλα καλα το λυκειο
χωρις λεφτα ευποδομες να βρει την λυση
και μαλιστα 0 sides

ειναι νομος παιδες οτι εχει ενδειξεις εχει και αντενδειξεις
εδω η ασπιρινη εχει ΝΟΜΟΣ ειναι

τεσπα αυτο ειναι απο τα θεματα που αξιζει να διαβαστει
καλη συνεχεια φιλε
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

κι εγω ηταν να παω στου μ*ξη.......αλλα ευτυχως ειδα αυτο το σαιτ και μου ανοιξε τα ματια και την γλυτωσα......και το ειπα και σε καμμια 10ρια φιλους μου που ηταν ετοιμοι να πανε....να μην σε αυτον επειδη ειναι απατεωνας......ευτυχως που υπαρχει το σαιτ και εμαθα τι παιζει και τους γλυτωσα κι αυτους και μενα.......και λεγε λεγε ο ενας στο αλλο τελικα το εμαθαν ολοι οτι ο τυπος ειναι ψευτης.....ασε εχουμε γλυτωσει πολυ κοσμο απ αυτον......
 

GK

New Member
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

Καλησπέρα παιδιά, είπα να γραφτώ μέλος και να γράψω γιατί με αφορά το θέμα.

Καταρχήν, θα σας πω πως με έχει πάει εώς τώρα η όλη ιστορία, λοιπόν παρατήρησα στα 23 μου τριχόπτωση, ήμουν ο μόνος που διέβλεπε μελλοντικό πρόβλημα όλοι οι άλλοι μου έλεγαν ότι είμαι μια χαρά (όπως συμβαίνει συνήθως στις περιπτώσεις μας) και αποφάσισα πριν 3 χρόνια περίπου να πάω σε έναν δερματολόγο στην Κηφισιά. Πάω μου κόβει 2-3 τουφές από το κεφάλι και λέει τις στέλνει για διεξοδική εξέταση στο Παν. Κρήτης, πληρώνω 180 ευρώ (τότε) και πάω και βλέπω ένα χαρτί Α4 να γράφει για δυστροφικότητα, αλωπεκίαση και κάτι άλλο σε ποσοστά (παίζει να το έχω το χαρτί πρέπει να το ψάξω) τέσπα και μου λέει πρέπει να βάζεις αυτά και αυτά. Μινοξιδίλ 5% Frezyderm (η κατι τέτοιο δεν μπορώ να το διαβάσω από την συνταγή λολ) και ταμπλέτες Βιοκαπ και μου ξεκαθαρίζει ότι εάν τα πέρνω αυτά θα έχω μαλλιά εώς τα 35 μου... θα αραιώσουν μπροστά αλλά πίσω θα είμαι κομπλέ.
Ε πέρασαν τα χρόνια και τα πρόβλημα μπροστά επιδεινώθηκε.. και ψιλοαπελπίστικα ε και ο πατέρας μου χωρίς να ρωτήσει είδε μια αγγελία του εν λογο τύπου και πηγε και πήρε (ήθελε να με βοηθήσει ο άνθρωπος πατέρας μου είναΙ) ε μου λέει πάρε αυτό, του λέω τι είναι αυτά ρε πατέρα τι σου είπε αφου είναι γεννετικά όλα αυτά κτλ.
Λοιπόν από περιέργια και για να μην πάνε τσάμπα τα λεφτά εννοείται ότι το δοκίμασα, την πρώτη ημέρα που το έβαλα ένιωσα κάτι σαν κάψιμο στο κεφάλι, είναι σαν λάδι γιατί μέχρι και την επόμενη ημέρα είναι πολύ λιπαρό. Είχα κοντοκουρεφτεί κιόλλας για να βλέπω που βάζω και να δω αποτέλεσμα γιατί είχε πει στις 10 ημέρες υπάρχει οφθαλμοφανές αποτέλεσμα.
Ε λοιπόν στην εβδομάδα είδα μικρές, εξασθενημένες τριχούλες στα πλαινά, λέω από μέσα μου "λες ρε π@@(#" καταλαβαίνετε χαρές, ελπίδες, κτλ.. ε στο μήνα πάλι έβλεπα τις τριχούλες αλλά ήταν μικρές και αναρωτιόμουν, εάν αυτες βγήκαν επειδή πήραν την λοσιόν ή επειδή ήταν για να βγούν από μόνες τους, αλλά θεώρησα ότι ήταν το πρώτο επειδή την πρώτη εβδομάδα χρήσης ήταν πολλές.
Πήρα και τσακώθηκα εσκεμμένα και τους είπα γιατί δεν μεγαλώνουν κτλ και μου είπαν ότι χρειάζομαι 3 μπουκαλάκια (359 το ένα παρακαλώ) και πήρα και δέυτερο.... ε και ψιλοαπελπίστικα κυρίως γιατί είδα ότι δεν σταμάτησε η τριχόπτωση, το έβλεπα όταν λουζόμουν ενώ και οι τριχούλες αυτές δεν γίνονταν τρίχες κανονικές Και είπα να κοιτάξω μήπως βρώ κανένα φόρουμ μήπως το έχει δοκιμάσει κανένας άνθρωπος.

Για να μην πολυλογώ επαληθέυτηκαν οι υποψίες μου, απλά το θέμα είναι ένα ότι 1ον έχω διαβάσει μέχρι την 14 σελίδα και δεν έχω δει άνθρωπο να σχολιάζει το συγκεκριμένο πράγμα που να το έχει πάρει, ίσως είμαι και ο μόνος και δέυτερον έχω χάσει την πίστη μου στους πάντες γιατί και ο άλλος δερματολόγος εκ κηφισίας ήταν και μου έφερε ένα χαρτί α4 180 ευρώ που θα το έγραψε στο πόδι στο word και 3ον αυτες οι τριχούλες που μου βγήκαν ήταν για να βγούν δλδ συνεχίζουν και βγαίνουν τρίχες εκεί που έχει αδειάσει στα πλάγια? .... Απελπίζομαι εν κατακλείδη.

ΥΓ. Υπάρχει κάποια σελίδα να μου λινκάρετε να δω τι χρησιμοποιεί ο καθένας? Και να μου προτείνετε κάτι άλλο ? Χάπια δεν πέρνω γιατί τα φοβάμαι.
Εγώ παιδιά έβαζα μέχρι πρότινως (θα σας γράψω ακριβώς τι μου είχε γράψει)
-Minoxidil 5%
-lot frezydmet F&I
-Frezydrol (?????) hair force lotion F&I και τις Βιοκαπ.

ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΧΡΙΣΤΟ. ΛΟΛ

ΥΓ.2 Όποιος δεν με πιστέυει ότι έπερνα έχω κρατήσει αποδείξεις (εννοείται εδω κρατάνε άλλο ιαπό φούρνους λολ) αλλά γιατί να μην με πιστέυετε αφού δεν λέω και καλό λόγο.
 

Άκης

Administrator
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

GK είπε:
Καλησπέρα παιδιά, είπα να γραφτώ μέλος και να γράψω γιατί με αφορά το θέμα.
Welcome

GK είπε:
Λοιπόν από περιέργια και για να μην πάνε τσάμπα τα λεφτά εννοείται ότι το δοκίμασα, την πρώτη ημέρα που το έβαλα ένιωσα κάτι σαν κάψιμο στο κεφάλι, είναι σαν λάδι γιατί μέχρι και την επόμενη ημέρα είναι πολύ λιπαρό. Είχα κοντοκουρεφτεί κιόλλας για να βλέπω που βάζω και να δω αποτέλεσμα γιατί είχε πει στις 10 ημέρες υπάρχει οφθαλμοφανές αποτέλεσμα.
Ε λοιπόν στην εβδομάδα είδα μικρές, εξασθενημένες τριχούλες στα πλαινά, λέω από μέσα μου "λες ρε π@@(#" καταλαβαίνετε χαρές, ελπίδες, κτλ.. ε στο μήνα πάλι έβλεπα τις τριχούλες αλλά ήταν μικρές και αναρωτιόμουν, εάν αυτες βγήκαν επειδή πήραν την λοσιόν ή επειδή ήταν για να βγούν από μόνες τους, αλλά θεώρησα ότι ήταν το πρώτο επειδή την πρώτη εβδομάδα χρήσης ήταν πολλές.
Στην βδομάδα πάνω που λες, είναι δύσκολο από κάποιο προϊόν να βγει τρίχα. Έχω δοκιμάσει και δοκιμάζω πολλά, καιρό τώρα και κάτι τέτοιο δεν παρατήρησα ποτέ.

GK είπε:
Πήρα και τσακώθηκα εσκεμμένα και τους είπα γιατί δεν μεγαλώνουν κτλ και μου είπαν ότι χρειάζομαι 3 μπουκαλάκια (359 το ένα παρακαλώ) και πήρα και δέυτερο.... ε και ψιλοαπελπίστικα κυρίως γιατί είδα ότι δεν σταμάτησε η τριχόπτωση, το έβλεπα όταν λουζόμουν ενώ και οι τριχούλες αυτές δεν γίνονταν τρίχες κανονικές Και είπα να κοιτάξω μήπως βρώ κανένα φόρουμ μήπως το έχει δοκιμάσει κανένας άνθρωπος.

Για να μην πολυλογώ επαληθέυτηκαν οι υποψίες μου, απλά το θέμα είναι ένα ότι 1ον έχω διαβάσει μέχρι την 14 σελίδα και δεν έχω δει άνθρωπο να σχολιάζει το συγκεκριμένο πράγμα που να το έχει πάρει,
Αν διάβαζες παρακάτω θα έβλεπες. Επίσης, αν διάβασες το θέμα όπως είπες, στην αρχή εξηγώ γιατί και πως.
Αλλά να στο ξαναπώ. Για να γίνει κάτι, θα πρέπει να το απορροφήσει ο οργανισμός, ή έστω να περάσει στο δέρμα.
Ο κύριος ερευνητής λέει και επίσημα ότι η λοσιόν του δεν απορροφάτε. Άρα...

GK είπε:
ίσως είμαι και ο μόνος και δέυτερον έχω χάσει την πίστη μου στους πάντες γιατί και ο άλλος δερματολόγος εκ κηφισίας ήταν και μου έφερε ένα χαρτί α4 180 ευρώ που θα το έγραψε στο πόδι στο word και 3ον αυτες οι τριχούλες που μου βγήκαν ήταν για να βγούν δλδ συνεχίζουν και βγαίνουν τρίχες εκεί που έχει αδειάσει στα πλάγια? .... Απελπίζομαι εν κατακλείδη.

ΥΓ. Υπάρχει κάποια σελίδα να μου λινκάρετε να δω τι χρησιμοποιεί ο καθένας? Και να μου προτείνετε κάτι άλλο ? Χάπια δεν πέρνω γιατί τα φοβάμαι.
Εγώ παιδιά έβαζα μέχρι πρότινως (θα σας γράψω ακριβώς τι μου είχε γράψει)
-Minoxidil 5%
-lot frezydmet F&I
-Frezydrol (?????) hair force lotion F&I και τις Βιοκαπ.
Πάρε μινοξ και καμιά κρέμα ή λοσιόν από αυτές που συζητάμε συνεχώς.
 

GK

New Member
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

Ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση, θα τσεκάρω τι έχει γράψει ο καθένας.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

παντως ενα ειναι το συμπερασμα...ΜΑΚΡΙΑ απο αυτους τους ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ.....τωρα τους ξερουμε.....
 

GK

New Member
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

giannis13 είπε:
παντως ενα ειναι το συμπερασμα...ΜΑΚΡΙΑ απο αυτους τους ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ.....τωρα τους ξερουμε.....

Ναι, πραγματικά κρίμα που δεν είχα δει το συγκεκριμένο forum να γλυτώσω τα 700κάτι ευρώ μου...
Έχω κάτι νέυρα τώρα αλλά θα το αφήσω να περάσει.... έτσι και αλλιώς θα την βρεί από άλλον αυτός.. Δεν υπάρχει περίπτωση να μην την πάθει.
Τουλάχιστον τώρα βρίσκω και διαβάζω πραγματάκια που έχουν ενδιαφέρον και υπάρχουν και προτάσεις από παιδιά που πράγματι έχουν δοκιμάσει κάποια προιόντα.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

το καλυτερο που εχει να κανει ο καθενας μας ειναι να ενημερωσει
τους φιλους του τους γνωστους του
για τα snake oils που κυκλοφορουμ

οπως επισης και να διαδωσουν τον εν λογο φορουμ
περισσοτερο
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

Λοιπόν αφού όλοι είπατε από κάτι θα πω κι εγώ την γνώμη μου για το συγκεκριμένο προϊόν (αν και δεν μου πέφτει λόγος καθώς είμαι ψάρακας ακόμα στο forum)

Η λοσιόν δουλεύει 1000% σε ότι λέει!!! Ναι δεν κάνω πλάκα! Με την πρώτη κιόλας χρήση τα μαλλιά μου πύκνωσαν σε απίστευτο βαθμό. -και όχι μόνο στο κεφάλι. (θα είναι αυτά τα συστατικά γούνας μάλλον που κάνουν δουλειά) αλλά δυστυχώς όλα αυτά με μεγάλο κόστος. Όχι όχι, δεν εννοώ το κόστος της λοσιόν, αλλά τα λεφτά που δεν προλαβαίνω να δίνω στους γιατρούς για να κάνουν εκτρώσεις στις πρώην κοπέλες μου. Ναι τόσο πολύ η λοσιόν δυνάμωσε το σπέρμα μου. Δεν το κρατάει τίποτα ποια.. ούτε προφυλακτικά... ούτε αντισυλληπτικά... τπτ!!! ;D
Ωχ πρέπει να σας αφήσω τώρα γιατί ήρθε σπίτι μου κάποια οργάνωση ονόματι “Αρκτούρος” και λένε ότι θέλουν να μου κάνουν κάποιες ερωτήσεις.... (γκλούπ!) :)

Με ΕΞαπάτΗΣαν :angel:
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

ναι οτι πεις....μαζι σου...θα σου χαλασουμε εμεις χατιρι?????
παντως εχεις χιουμορακι.....
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

Εντάξει μωρέ... ζήλεψα λίγο και ήθελα να κάνω κι εγώ λίγο πλακί τσα :) Πάντως δεν θα το δοκιμάσω το συγκεκριμένο με τίποτα... θα δω προς το παρόν με το revivo... ::)
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

Fenimore είπε:
Εντάξει μωρέ... ζήλεψα λίγο και ήθελα να κάνω κι εγώ λίγο πλακί τσα :) Πάντως δεν θα το δοκιμάσω το συγκεκριμένο με τίποτα... θα δω προς το παρόν με το revivo... ::)

και καλα εκανες....και εννοειται να μην το δοκιμασεις....ειναι ΑΠΑΤΗ....
 
Μπλουζα