Mexis - μακριά!!!

genesis

New Member
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

lalakos είπε:
εγώ το πήρα απόφαση... πείστηκα από τα επιχειρήματα που έθεσε και αύριο πάω να αγοράσω την θαυματουργή αυτή λοσιόν. Άσε που έμαθα ότι κάνει καλό και στους κάλους και επειδή έχω βγάλει έναν στο πόδι, με ένα σπάρο δύο τρυγόνια...
ποιους καλους εννοεις lalakos? εξωτρικους ή εσωτερικούς? γιατι αν κανει οντως καλο στους κάλους κάποιο λογο θα εχει ο εν λογω να το χρησιμοποιει ως topical στο κεφαλι. βεβαια, με τον καλο που εχει ο τυπος στο κεφαλι το topical δεν κανει κατι οπότε πρέπει να φτιαξει την πατεντα oral...

*magic νομιζω ειναι καιρος να χρησιμοποιησεις τη λοσιον του μ6... εχεις μεινει καιρο στασιμος στο 1,5 norw. και ειμαι σιγουρος οτι θα σου δωσει το κατι παραπανω αδερφε...καλη συνεχεια!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

genesis είπε:
*magic νομιζω ειναι καιρος να χρησιμοποιησεις τη λοσιον του μ6... εχεις μεινει καιρο στασιμος στο 1,5 norw. και ειμαι σιγουρος οτι θα σου δωσει το κατι παραπανω αδερφε...καλη συνεχεια!!
Να προσέχει όμως με τις ενσταλάξεις, μην το παρακάνει. Νομίζω 2-3 αναφέρει ο ερευνητής. :p
 

genesis

New Member
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

ANAR είπε:
Με το θάψιμο που κανετε τον καταστρέψατε τον ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑ :D :D

εγω παντως, μιας και ξεκιναω φινα και μινοξ, οταν θα εχω τα πρωτα αποτελεσματα, θα του στειλω φωτογραφιες πριν και μετα και θα του πω να μου κοψει ενα 3αρι χιλιαρικα το μηνα και θα βγαινω και θα λεω οτι η λοσιον τοy μ6 ειναι θαυματουργη. ουτε σεντ παρακατω.
οχι αδερφια, αστειευομαι.. (ειναι καλη λυση ομως για οσους εχουν οικονομιες δυσκολιες. ως εκτουτου admin προτεινω να ανοιξουμε και ενα θεμα Hairloss Forum Marketing. και να με κανεις υπευθυνο)
 

Άκης

Administrator
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

ANAR είπε:
Με το θάψιμο που κανετε τον καταστρέψατε τον ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑ :D :D
Μπα, δεν μασά ο ερευνητής. Εδώ πέρασε όσα πέρασε ο Ξανθόπουλος σε όλες του μαζί τις ταινίες και τα κατάφερε, από φτωχόπαιδο να γίνει μεγάλος ερευνητής και να τον δείξουν και τα κανάλια κιόλας, από μας θα το βρει; Δεν νομίζω.
Κάτι θα σκεφτεί το επιχειρηματικό του δαιμόνιο και σε αυτό το θέμα. 8)

genesis είπε:
εγω παντως, μιας και ξεκιναω φινα και μινοξ, οταν θα εχω τα πρωτα αποτελεσματα, θα του στειλω φωτογραφιες πριν και μετα και θα του πω να μου κοψει ενα 3αρι χιλιαρικα το μηνα και θα βγαινω και θα λεω οτι η λοσιον τοy μ6 ειναι θαυματουργη. ουτε σεντ παρακατω.
οχι αδερφια, αστειευομαι.. (ειναι καλη λυση ομως για οσους εχουν οικονομιες δυσκολιες.
Καλά σε είχα υποπτευθεί ότι θα μας πουλήσεις εσύ κάποια μέρα... :p


genesis είπε:
ως εκτουτου admin προτεινω να ανοιξουμε και ενα θεμα Hairloss Forum Marketing. και να με κανεις υπευθυνο)
Θα σε έκανα υπεύθυνο, αλλά ζητάς πολλά ρε μαμώτο. Άκου 3000€ το μήνα.
Ούτε η Βίσση δεν ζητάει τόσα. ;)
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

magic810 είπε:
Αnar αυτο ειναι το καλο της δημοκρατιας για μας.....και το κακο για αυτους...... 8) 8) ;D

Ναι αλλα οταν μιλαμε για εναν επιστημονα σαν και αυτον θα πρεπει να ειμαστε προσεχτική :D :D
 

geofish

New Member
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

Αυτός είναι ικανός όταν ξαναβγεί σε κανένα κανάλι να πει ότι του γίνετε πόλεμος από διάφορα οικονομικά συμφέροντα και κυρίως από ένα απαράδεκτο φόρουμ με κάτι τύπους που κρύβονται πίσω από ψευδώνυμα όπως Άκης, Παναγιώτης, Σπύρος, geofish, ngl, magic, panos 1982 κ.α.
 

genesis

New Member
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

geofish είπε:
Αυτός είναι ικανός όταν ξαναβγεί σε κανένα κανάλι να πει ότι του γίνετε πόλεμος από διάφορα οικονομικά συμφέροντα και κυρίως από ένα απαράδεκτο φόρουμ με κάτι τύπους που κρύβονται πίσω από ψευδώνυμα όπως Άκης, Παναγιώτης, Σπύρος, geofish, ngl, magic, panos 1982 κ.α.

τα ``ακης``, ``παναγιωτης``, ``σπυρος`` και ``panos`` δεν ειναι ψευδονυμα...ΈΤΣΙ τους λένε... :tease:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

genesis είπε:
[quote author=geofish link=topic=19.msg26551#msg26551 date=1266447981]
Αυτός είναι ικανός όταν ξαναβγεί σε κανένα κανάλι να πει ότι του γίνετε πόλεμος από διάφορα οικονομικά συμφέροντα και κυρίως από ένα απαράδεκτο φόρουμ με κάτι τύπους που κρύβονται πίσω από ψευδώνυμα όπως Άκης, Παναγιώτης, Σπύρος, geofish, ngl, magic, panos 1982 κ.α.

τα ``ακης``, ``παναγιωτης``, ``σπυρος`` και ``panos`` δεν ειναι ψευδονυμα...ΈΤΣΙ τους λένε... :tease:
[/quote]


:D :D :D :D α ρε genesis.....ή λες να ειναι ψευδωνυμα οπως της 17 νοεμβρη???
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

πριν λιγα μηνυματα αναφερθηκε το capilarine
προσωπικα το θεωρω ανωτερο του Μ****

αν και αυτο δεν κανει δουλεια αν υπηρχαν παντως στον πλανιτη αυτα τα 2 θα επελεγα το αλλο

οπως τα λεει ο σπυρος Real Names παιδες !!

Keep Learning ! ! !
 

squirrel

New Member
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

Γεια χαρα σε ολους..

Μετα απο ερκετο διαστημα απουσιας απο το φορουμ και βλεποντας νεα μυνηματα στην ενοτητα με6ς μακρυα ξυπνησαν μεσα μου καποιες παλιες κακες αναμνησεις απο την παρεα του μεξη.Αυτοι οι αδιστακτοι ανθρωποι που εκμεταλευονται αθωους και ανημερωτους πολιτες με το προβλημα της αλωπεκιας ανεξαρτήτος ηλικιας απο παιδακια μεχρι ηλικιωμενους,απορω βρε παιδια μεχρι ποτε θα υπαρχουν και θα πουλανε αυτο το ψευτοπροιον.Ποσος κοσμος θα πονεσει και θα εξαπατηθει ακομα;Ενα μεγαλο μπραβο σε ολους οσους βοηθανε στην λειτουργια και υπαρξη του φορουμ.Πιστευω πως εχετε αποτρεψει πολυ κοσμο να επισκευθει τον δηθεν εφευρετη και αυτο ειναι παρα πολυ σημαντικο και σπουδαιο.Οταν εξαπατασε απο εναν ανθρωπο ο οποιος σου πουλησε ακριβα ψευτικες ελπιδες για το πολυ δυσκολο αυτο προβλημα της αλωπεκιας ο πονος και η απογοητευση ειναι πολυ εντονα μεσα σου για μεγαλο χρονικο διαστημα.Για αλλη μια φορα ειναι πολυ σημαντικο αυτο που κανετε.
ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΕΤΣΙ
 

geofish

New Member
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

Μου ήρθε σήμερα ένα e-mail από τον ερευνητή. Αφού μας βρίζει όλους αποφάσισε να μου δείξει το πόσο αποτελεσματική είναι η λοσιόν του. Για αυτό το λόγο μου έστειλε μια παρουσίαση της λοσιόν του σε power point. Καλά το είδα και εντυπωσιάστηκα, τόσο φανταστικά αποτελέσματα δεν έχω ξαναδεί. Αν είναι αληθινά νομίζω ότι θα αρχίζω να αναθεωρώ τις απόψεις μου.
Επισυνάπτω και το αρχείο για να το δείτε.
Εμένα πάντως με έπεισε δεν ξέρω για εσάς.
 
Μπλουζα