Krhtikos21, fue, 2900 grafts, 3-4/7/2013

Gio

New Member
super7 είπε:
krhtikos21 είπε:
εγώ θεωρώ πως ναι άμα δεις η hdc με αυτόν και bisanga ήταν η καλύτερη στην ευρώπη.πριν καν οι άλλοι ανακαλύψουνε την fue.και η τεχνικός που έβαζε τα γκραφτς θεωρείται από τις καλύτερες παγκοσμίως.λίγους γιατρούς βάζω στο επίπεδο του.μετρημένους στα δάχτυλα που να κάνουνε φυε.άμα θες μπες να δεις τι λένε και στα ξένα σαιτ για αυτόν μη στα λέω εγώ. hairsite μπες και δες τα αποτελέσματα της hdc πριν 2010

εχω κλεισει να προχωρησω με D*I τελος του μηνος αλλα σκεφτομαι να παω και στο consultation του γεωργιου μεθαυριο να δω τι θα μου πει...πιστευεις εχει γιατρους η D*I να φτανουν το επιπεδο του? εστω να ναι κοντα ωστε να μεινω ικανοποιημενος απο το αποτελεσμα ? nw2-3 ειμαι οποτε μαλλον σχετικα ευκολη περιπτωση προς το παρον(35 χρονων)

Φίλε μου, και ο Μ*ρας και ο Γε**γιου είναι πολύ καλοί σε αυτό που κάνουν. Δεν θα μπω όμως στην διαδικασία να συγκρίνω γιατί δεν έχω δει δουλειά τους απο κοντά. Αλλά και να έβλεπα, σου ξαναλέω, κάθε περιστατικό και κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός. Εγω εμπιστεύτηκα το κεφάλι μου σε έναν εξαιρετικό άνθρωπο και επιστήμονα, και δεν το μετανιώνω ούτε δευτερόλεπτο! Έχουν περάσει 10 μέρες... και η ζωή μου έχει ήδη αλλάξει. Όπως αλλάζει σε όλους όσουν κάνουν ΜΜ.. Ξέρετε τι είναι να σου λένε... "τι ωραίο μαλλί είναι αυτό;" αντι για.... "καραφλιάζεις;" Αλλά τι λέω.. όσοι έχουν περάσει το μονοπάτι ξέρουν.. Μακράν η καλύτερη απόφαση που έχω πάρει τα τελευταία χρόνια.Σε όλα τα επίπεδα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

n094

Active Member
krhtikos21 είπε:
δεν έχω δει δύσκολο περιστατικό από D*I να σου πω την αλήθεια.στα απλά πάντως τα κάνει τέλεια.έτσι φαίνεται τουλάχιστον.αν έχεις χρήματα ρε φίλε μην το σκέφτεσαι καν αλλά αν δεν έχεις πιστεύω πως και η D*I είναι καλή λύση μιας και το πρόβλημα σου είναι σχετικά πολύ μικρό.όπως και να χει δες τον Γεωργίου και κάνε ότι νομίζεις.αν μπορείς να δώσεις τα χρήματα προχώρα άφοβα

Δηλαδή συγνώμη, εγώ δεν ήμουν δύσκολο περιστατικό; όποιος θέλει μπορεί να με δει από κοντά. Ήμουν τελείως καραφλός και τώρα έχω μαλλιά, το θέμα είναι ότι μου πήρε 4 μεταμοσχεύσεις (άντε 3 γιατί και στην 3 καλός ήμουν) για να αποκτήσω το αποτέλεσμα μου, αλλά σίγουρα μια περίπτωση όπως εγώ με NW6 και μαμά ανύπαρκτα, θεωρώ ότι αποδεικνύει ότι η μμ μπορεί να προσφέρει λύση σε πολλούς (και βέβαια δεν χρειάζεται να τραβηχτείς στον Καναδά για να την κάνεις).
 

krhtikos21

Member
Νίκο δεν ξέρω τι είσαι . μου μίλησες άσχημα πριν και δε με νοιάζει τ είσαι και στην τελική.κάνε ότι γουστάρεις πραγματικά.
 

n094

Active Member
krhtikos21 είπε:
Νίκο δεν ξέρω τι είσαι . μου μίλησες άσχημα πριν και δε με νοιάζει τ είσαι και στην τελική.κάνε ότι γουστάρεις πραγματικά.

Πότε σου μίλησα άσχημα;;; εγώ να σε προστατέψω προσπαθώ και αν θυμάσαι όσες ερωτήσεις μου κάνεις στα PM στις απαντάω πάντα άμεσα και φιλικά. Προσπαθώ πάντα για άτομα σαν εσένα, τον φλοσκ τον οποιονδήποτε που έχει κοινά χαρακτηριστικά και αντιμετωπίζει τα ίδια προβλήματα που αντιμετώπιζα και εγώ να είμαι παρόν σε οτιδήποτε χρειαστεί. Σίγουρα παρεξήγησες τα λεγόμενά μου.
 

krhtikos21

Member
εδώ έχουμε μπει ξέρω εγώ να πούμε καμιά καυλάντα και θα με βάλετε και φυλακή στο τέλος.μη το συνεχίζουμε πραγματικά.αυτό με την μήνυση με στεναχώρησε πολύ και φοβήθηκα . δεν ξέρω τι γίνεται αλλά δε θέλω να μπλέξω. όντως μ απαντάς και δεν έιχα παράπονο και ας είχαμε διαφωνίες, σέβομαι τις γνώσεις σ, σε ρωτάω πολλές φορές, απλά ήταν αρκετά παρεξηγήσιμο όλο αυτό με την μήνυση σαν να ήθελες να με βάλεις στην θέση μ.
 

Flosk

Well-Known Member
Ναι ρε Νικο αλλα το τρομαξες το παιδι που του ειπες οτι εβγαλε ολοκληρη σκευωρια που σηκωνει και μηνυση και οτι μπορει να μπλεξει! Κατσε, εδω περα εχουμε πει τα χειροτερα για Καραλεξη και αλλους ενω εχουν αφηθει υπονοουμμενα για διαφορα και δεν εγινε ποτε μηνυση.. Και γω θα φρικαρα στη θεση του μαλλον!
Ας χαλαρωσουμε λιγο γιατι δεν βγαινει τπτ ετσι και ολο αυτο με το Londonaki μας κουρασε ολους νομιζω..
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Παιδιά αυτά περι μήνυσης κλπ μου ακούγονται πραγματικά χαζά.. Εδώ είναι Hairloss.gr όχι ΕΛ.ΑΣ, χαλαρώστε λίγο.. Και εσύ φίλε n094 σε παρακαλώ.. δεν ήταν καθόλου ωραίο αυτό που είπες, ο άνθρωπος είπε αυτό που είπε, οκ, μπορούμε να πούμε ότι δεν μας άρεσε με τον καλό τρόπο. Γιατί να τον τρομοκρατήσεις;

Παρακαλώ για την λήξη του θέματος παιδιά, δεν αξίζει τον κόπο να γίνουμε άνω κάτω..
 

n094

Active Member
Παιδες πιστεψτε με οταν εκανα την τελευταια μου μμ στην dhi μου μιλησε ο ιδιος ο προεδρος των κλινικων κ με ρωτησε τη γνωμη μου για τα φορουμ γιατι οπως ξερετε ηξερε οτι γραφω. Λοιπον αυτο που μου ειπε ειναι οτι σκεφτοταν να κινηθει νομικα για τα οσα λεγονται χωρις αποδειξεις κατα τη γνωμη του, εγω απο την πλευρα μου δεν ηξερα τι να πω, αλλα απο την αλλη τον καταλαβαινα κιολας, γιατι φανταστειτε να εχετε εσεις τις κλινικες του κ να διαβαζετε ολα αυτα που κατα καιρους γραφονται,. Γι αυτο σε συγκεκριμενα ατομα που γουσταρω λεω απλα προσεξτε... μπορει κ να μην υπαρξει ποτε λογος για αυτην την προσοχη, αλλα απο την αλλη ποτε δεν ξερεις τι μπορει να συμβει αν μια τετοια υποθεση προχωρησει. Τα παραπανω δεν ηθελα να τα πω, γιατι μεσα μου πολυ θα γουσταρα να ξεμπροστιαστουν καποιοι ψευταραδες εδω μεσα, αλλα δεν θα ηθελα να μπλεξουν ατομα που αθελα τους παρασυρωνται απο τον οπαδισμο που εχει επικρατησει στο φορουμ. .- αληθεια κρητικε21 το ειπα φιλικα κ με συμπαθεια.
 

dimitnw

New Member
εχει δικιο ο n094 κρητικέ, πρέπει να μιλάς με στοιχεία πάντα. Όπως ακριβώς κάνει και ο ίδιος δηλαδή, ας πούμε εδώ:

n094 είπε:
weznem είπε:
επειδη μυριζει η υποθεση να πω οτι καλο θα ηταν οταν ανοιγουμε δευτερο λογοριασμο λογω μονιμου ban να δηλωνουμε και το προηγουμενο ονομα μας... αμφιβαλλω εντονως οτι ο pazuzu ειναι καινουργιος στο φορουμ η εριστικότητα στην γραφη του μου θυμιζει καποιον... τελος παντων μικρη σημασια εχει.. :)

ρε wez κάτι μου λέει και εμένα ο dimit επππ συγνώμη ο pazuzu εννοώ:legal αλλά δεν βαριέσαι τι να κάνουμε θα τον ανεχτώ:16m:.
 

Gio

New Member
dimitnw είπε:
εχει δικιο ο n094 κρητικέ, πρέπει να μιλάς με στοιχεία πάντα. Όπως ακριβώς κάνει και ο ίδιος δηλαδή, ας πούμε εδώ:

n094 είπε:
weznem είπε:
επειδη μυριζει η υποθεση να πω οτι καλο θα ηταν οταν ανοιγουμε δευτερο λογοριασμο λογω μονιμου ban να δηλωνουμε και το προηγουμενο ονομα μας... αμφιβαλλω εντονως οτι ο pazuzu ειναι καινουργιος στο φορουμ η εριστικότητα στην γραφη του μου θυμιζει καποιον... τελος παντων μικρη σημασια εχει.. :)

ρε wez κάτι μου λέει και εμένα ο dimit επππ συγνώμη ο pazuzu εννοώ:legal αλλά δεν βαριέσαι τι να κάνουμε θα τον ανεχτώ:16m:.

Φίλε dimit, δεν υπάρχει λόγος για περισσότερη ένταση. Πραγματικά σήμερα κουράστηκα, και στενοχωρήθηκα επίσης. Είμαστε όλοι για τον ίδιο σκοπό εδω και είναι κρίμα να υπάρχει τέτοια κλιμάκωση. Δεν ξέρω τι να πω.. προς στιγμήν σκέφτηκα να μείνω απλός παρατηρητής στην κοινότητα απο την άλλη σκέφτομαι πόσα παιδιά διψούν για πληροφόρηση και.... δεν ξέρω.. μάλλον χρειάζομαι ξεκούραση για σήμερα.
 

dk1984

Member
n094 είπε:
Παιδες πιστεψτε με οταν εκανα την τελευταια μου μμ στην D*I μου μιλησε ο ιδιος ο προεδρος των κλινικων κ με ρωτησε τη γνωμη μου για τα φορουμ γιατι οπως ξερετε ηξερε οτι γραφω. Λοιπον αυτο που μου ειπε ειναι οτι σκεφτοταν να κινηθει νομικα

:cheesy::lmao::cheesy:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

n094

Active Member
Πολυ φοβαμαι οτι δεν θα γελανε καποιοι αν γινει καμια στραβη, σαν αυτη που φανταζομαι οτι μπορει να γινει. Οσο για το τι μου ειπε: μου ειπε απλα αυτα που βλεπω κ εγω τα τελευταια χρονια στο φορουμ. Επισης δεν σας φαινεται περιεργο οτι 3-4 ατομα περιμενουν πως κ πως να γινει κατι, να ειπωθει κατι για να σταξουν φαρμακι;
 

Flosk

Well-Known Member
Τι βλέπεις και συ δηλαδή; Οτι υπάρχουν βαλτοι εδώ μέσα ας πούμε;
Το λέω γιατι ανεφερες πως σου ειπε πως θα κινηθεί νομικά!
 

tropheus

Well-Known Member
n094 είπε:
Παιδες πιστεψτε με οταν εκανα την τελευταια μου μμ στην D*I μου μιλησε ο ιδιος ο προεδρος των κλινικων κ με ρωτησε τη γνωμη μου για τα φορουμ γιατι οπως ξερετε ηξερε οτι γραφω. Λοιπον αυτο που μου ειπε ειναι οτι σκεφτοταν να κινηθει νομικα για τα οσα λεγονται χωρις αποδειξεις κατα τη γνωμη του, εγω απο την πλευρα μου δεν ηξερα τι να πω, αλλα απο την αλλη τον καταλαβαινα κιολας, γιατι φανταστειτε να εχετε εσεις τις κλινικες του κ να διαβαζετε ολα αυτα που κατα καιρους γραφονται,. Γι αυτο σε συγκεκριμενα ατομα που γουσταρω λεω απλα προσεξτε... μπορει κ να μην υπαρξει ποτε λογος για αυτην την προσοχη, αλλα απο την αλλη ποτε δεν ξερεις τι μπορει να συμβει αν μια τετοια υποθεση προχωρησει. Τα παραπανω δεν ηθελα να τα πω, γιατι μεσα μου πολυ θα γουσταρα να ξεμπροστιαστουν καποιοι ψευταραδες εδω μεσα, αλλα δεν θα ηθελα να μπλεξουν ατομα που αθελα τους παρασυρωνται απο τον οπαδισμο που εχει επικρατησει στο φορουμ. .- αληθεια κρητικε21 το ειπα φιλικα κ με συμπαθεια.

Την επόμενη φορά που θα δεις τον πρόεδρο των κλινικών D*I να του πεις ότι χεστήκαμε για το τι σκέφτεται να κάνει !!! Που μας απειλεί κιόλας ...

και εγώ φιλικά και με συμπάθεια ...
 

Flosk

Well-Known Member
Ρε μην τρελενεσαι εσυ; Ξεκολλα.. Δεν υπάρχει λόγος να φοβάσαι για τπτ

Τροφεα +1 απο μένα
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
ρε παιδια σορυ κιολας.
ας πουμε οτι εγω κατηγορω την D..I
στο τι θα μου κανουν μυνηση?
το γεγονος οτι κουβαλαω τα χαλια αποτελεσματα τους παντου και παντα δεν το σκεφτομαστε?
θα παμε δηλαδη σε ενα δικαστηριο?
θα γελασει ο δικαστης με τα αποτελεσματα τους
 
Μπλουζα